אוף בסימן
מויאל

Cutee

New member
../images/Emo12.gifאני מתהההההההההה

איזה חמוווווווווד סקעתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יוווו הוא היה מדהיםםםםםםם היוווווום!!!!!!!!! מ-ד-ה-י-ם ומי שחושב שאני איזה ילדה מתלהבת שמצביעה לו בגלל שהוא חתיך כוסון מושלם ומהממממם(חחחחחחחחחחחחחחחחחח) אבל זה לא רק!!! כי הוא גם שר מקסים!! הוא כובשש ומרגשש ונוגע..אוף בא לי לאכול אותו לכל מי שאוהב את שי גבסו(אני אחת מהם אבל לא בטירוף) 18.8 הוא ברשתות דיונון מ12:00 עד 14:00 אם אנ'לא טועה אבל עכשיו הראל סקעתתת אתה שולט הצבעתי לו בסביבות ה100 פעמים(לא צוחקת חחחח) אבל באתרר ואיזה כמה אסמאסים בכל מקרה תצביעו לסקעת,לא רק שהוא יפה הוא גם שר מדהיםם!:) סקעת אני מתה עלייךךך בטירוף

Cutee

New member
(לא בכל רשתות דיונון כנסו לפרטים:)

18.8 שי גבסו ברשתות דיונון שבג"ש ובת"א ואני הולכת לשם:) חחח מ12 עד 2 בצהריים :)

צאצי

New member
זה פשוט זוועה ה' איזה הבדלים

בין שנה שעברה לשנה מה זה השירים האלה ???? ה' לא אכפת לי מי יזכה איזה טרגדיה

ViCtOrIaBeCkHaM

New member
../images/Emo41.gifטו2 אני כ2ר משערת שככה יהיה: |*

מקום ראשון הראל סקעת מקום שני הראל מויאל מקום שלישי עדי כהן

Cutee

New member
למה דווקא:

אהבתי ת'שיר של סקעת !! הוא דווקא חמוד(במיוחד הוא ואיך שהוא שר אותו!חח) ונר על החלון גם היה בסדר וגם של עדי היה נחמד

צאצי

New member
חמודה אם כל הכבוד לנינט שירי היא

זוכה האמיתית את נינט רואה רק מי שיש לו yes את שירי רואים כולם (ערוץ 10 ) היא מסתובבת יותר (אקזיט סיטי) ונינט עם החברתיק רן ושי גבסו הוא ראסמי עושה קריירת שירה ! אז תאכלס הכוכב של השירה הוא שי גבסו

אני מתה על שירי

הייתי בטוחה שהיא לוקחת בגמר!! נינט במסרוחה בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

adidush123

New member
שירי שולטת!!!

לא הבנתי איך השופטים שנה שעברה נתנו לה הכי קצתתתת!!! היא הכי טובהה!! טיפשים שכמותם!!!

galgol21

New member
הראל סקעת המדהים

הוא שר מדהים יותר מעדי והראל מויאל, בטוח הוא זוכה שלחתי לא מלא sms וגם שלחתי באתר כמה פעמים

ירדנדן

New member
סקעת לוקח ובגדול!!!!!!!!!!!!!!

כולם להצביע להראל סקעת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!סקעת אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

רקקקקקקקק סקעתוששששששש שלייי!!!!

הוא ינצחח הוא לוקחח את כולםם בכיסס המושלםם שלווו!!!! אחחח סקעתושש איזהה מדהיםם אתההה
ישששששששששש נתנוו לוו את ה-40 הנקודותת המושלמותת שלווו!!!!

ViCtOrIaBeCkHaM

New member
נו...ראיתם עדי מקום אחרון...היא

טובה ומעולה... אבל זה היה כל כך שקוף שהיא תהיה במקום שלישי

מממממההההההההההההההההההההההההה???!!

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאיייייייייייייייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך?????? זה לא קרה! תגידו לי שזה לא קרה! איזה טימטום!!!! אני נאכלת מבפנים איזה תחת יואאאאאאאאאאאאאאאאאא לא רוצה סקעת מקום ראשון בנשמה מויאל הוא סתם טמבל לא מוכשר שבגלל שכולם היו בטוחים שסקעת לוקח מקום ראשון ושמלאן יצביעו לו כל הבנווותתת!!!! איכס! אוף! לא רוצה!!!!!!!! סקעת תזכור אתה מלך ואל תקשיב לצביקה אל תקשיב לו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תיפי1

New member
כן איזה באסה

הראל סקעת היה הכי טוב הייתי בטוחה שהוא לוקח

אוווווווווווווף באמת באסה!!!!!!!!

מה פתאום המסרוח הזה מויאל זוכה?
אולי באמת הרבה אנשים חשבו שמצביעים לסקעת אז הם לא הצביעו וכולם ידענו שעדי תקח מקום שלישי (למרות שלדעתי היא שרה לא רע) אבל בכלל מזה השירים המעפנים האלה????!!!

למעלה