אוף בסימן
מויאל

הראל מויאל התותח הגיע להראל מויאל לזכות. הוא שר פשוט מדהים וברור שהוא לא רואה את נינט ממטר. הוא פשוט ה-../images/Emo41.gif הבא!!! יאללה דברו איתי

כנסו ב'קשה מהר! אוקיי תקשיבו! עדי כהן הייתה חמודה והיא הייתה צריכה להיות מקום 2. סקעת היה צריך להיות מקום 3... לא אהבתי את הביצוע שלו... מויאל מקום ראשון וזה מה שחשוב! הכי כוכב נולד בעולם! ______________________________________ לא ברוע... לא ברוע רוע ולא לפגוע... לא לפגוע גוע צדי תרחם צדי תרחם... ריקי גל ואני מגמ... מגמגם לשיר מהבטן. לא צה וצ'ה וטה וסה ודה...

לפני שהיה חדשות היתה תוכנית

בערוץ 22 עם מיני פאר כוכב נולד הגמר הספירה לאחור משהו כזה, אז עדי כהן סתם שטפה כלים ושרה שיר אחד באנגלית, איך קוראים לשיר הזה?, זה דחוף אני חייבת להוריד אותו אני חולה על השיר הזה

HaDaRoSh

New member
כל הכבוד למויאל! ../images/Emo13.gif

רציתי אחד מההראלים ואחד מהם באמת זכה
כל הכבוד לו!!!

eris1515

New member
איזה מהפךךךךךך../images/Emo12.gif

מויאל ניצחחחחחחחחחחחחחח

HaDaRoSh

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|בלון

חן הדגה

New member
יופי...מויאל ניצח....../images/Emo46.gif

עוד ערס מסלסל יוציא דיסק... איכסה, בא לי להקיא אבל אני לא דואגת לסקעת.... זה בדיוק כמו שנה שעברה... אמרתי שגבסו יזכה אבל למרות שהוא לא הוא היחיד שמצליח בתחום המוסיקלי... ואני לא מדברת על לשיר באקזיט וגם לא על ה"דרמה מוסיקלית יומית" אני מדברת על תכלס, על סינגלים... תסמכו עליי שסקעת לא יעלם הוא יגיע רחוק... אז תנו למויאל לנצח, זה לא משנה...

Cutee

New member
את צודקתת!!:)

כי סקעת טוב במיליונים על הערס הזה הוא לא מושלם!?!?
ולא אכפת לי מי שאומר שהוא הומוו טועה כי זה רק שמועותת וזה לא נכון!..אז אל תאמינו

i love אפרת

New member
תקשיבו.....

קודם כל יוני, זה לא יפה מצדך שאתה כותב את מויאל בהדגש, סקעת בכחול ואת עדי רגיל רק בגלל שאתה לא אוהב אותה. עכשיו- לפי הביצועים של אתמול, אז התוצאות היו מאוד טובות אני המעריצה בין הכי גדולות של עדי כהן ואני מודה שאתמול הביצוע שלה היה פחות טוב למרות שהוא היה ממש יפה, אבל היא יכלה לתת עוד. בקשר להראלים, הביצוע של מויאל באמת היה יותר טוב מסקעת בגמר, ובגלל זה נורא התעצבנתי כשפתחו את ההצבעות בשמונה בבוקר בגלל שאז אין חשיבות למה שיהיה בגמר. אבל בסוף התוצאות היו צודקות, לפי הביצועים שהם נתנו בגמר ככה התוצאות היו צריכות להיות. לדעתי! וגם, אם תחשבו על זה.. זה בכלל לא משנה מי זכה, הרי כולם יודעים שכל מי שבגמר יצליח בחיים. והראל מויאל, גם אם הוא היה זוכה מקום שלישי אז נכון שכולם אומרים שסקעת הוא כמו גבסו, אבל מויאל מבחינה מוזיקלית כמו גבסו, הוא מוזיקלי, הוא גם כותב שירים, הוא לא רק שר יפה. אז בכל מיקרה, זה ברור ששלושתם יצליחו בחיים. אז ביי בנתיים -לירון-

yoooni

New member
הצבעים הם לפי המקומות...

לא בגלל שאני לא אוהב אותה. להפך, לפני הגמר לא חיבבתי אותה, ובגמר היא הייתה בסדר גמור לדעתי

אני לא מאמינה סקעת שלי לא זכה! =[[[

סקעת היה צריך לזקות למרות שהייתה לי התלבטות להראל מויאל אבל בכל זאתתת סקעת שר יותר יפה!! ואתם יודעים יש שמועה כזאת שסקעת הומו אבל אני רוצה להאמיןכי זה ממש בזבוז כי הו ההה-כי חמוד באאררץץ!!

Cutee

New member
../images/Emo7.gifהם טעו בתוצאות,אני אומרת לכם!!!

=[ זה כלכך לא פירר אני בטוחה שלפחות 4 מיליוןן אנשים מאוכזבים מזה שסקעת לא ניצח! אוף סקעת שררר 100מם יותר ממויאל הטיפש:( זה כלכך לא פיר סקעת אני עדיין אוהבת אותךךך
אתה תצליח ובגדול!!:)) יותר ממויאל ראו דוג' -> גבסו! מקום שלישי אבל הכי מפורסם בקיצור סקעת יש טעות בחישובב ובשבילי אתה תמיד מקוםם ראשון|כוכב|

1dana1

New member
סקעת הוא היה צריך לזכות !!!!!!

רמאות !! פתחו את בתי הספר במעלי אדומים כדי שהתלמידים יצביעו למויאל הזה והוא בכלל גרועעעעעעעע

הראל מויאל שלי ניצח את כולם!!!!

אני רבתי עם אחותי בגלל שרציתי שהוא ינצח וכשהוא ניצח אמרתי אני היום הולכת לישון מאוד מרוצה !!!חחחחח הראל שלי הוא מלך

gulil

New member
חזרתי מניצנים לפני כמה שעות...

*עדיין בהלם
* שמחה בשביל מויאל-כי הוא גם מוכשר מאוד מאוכזבת שסקעת המצויין
לא זכה כי באמת הגיע לו.. וחוץ מזה היה ממש כיף לשיר עם כולם
הייתי בין השורות הראשונות
זה כזה בסט!! וגם..יש תמונות! אחרי שאני יפתח אני ישים כמה ומשהו לסיום- פשוט אין על נינט! יש לה את הקול הכי מדהים ששמעתי בחיים שלי ואף אחד לא משתווה אליה!

די כבר לשנוא את מויאל הנשמה!

מה הוא עשה לכם שאתם מקללים אותו ככה?!?! זה ממש מגעיל! בסדר אז אתם אוהבים יותר את סקעת אבל זה לא סיבה לקלל את מויאל כי הוא שר ממש יפה וזה שאתם כועסים שסקעת לא זכה זה לא אומר שמרמים זה ממש דפוק! וחוץ מזה סקעת היה הפייבוריט של כל השופטים אז אל תגידו שהיה רמאות! ואל תדאגו גם שירי מימון זכתה מקום שני ותראו איפה היא עכשיו ממש כוכבת אפילו יותר מנינט! אז אתם תשמעו מסקעת וגם מעדי כהן ובמיוחד ממויאל מויאל ממש ריגש אותי גם אם הסיפור של הילדה עם הסרטן ז"ל וגם בכל השירים שהוא שר! היה מגיע לו לזכות! ומי ששונא את מויאל ואת עדי>>>אתם אנשים ממש מפגרים כי הם לא עשו לכם כלום! זאת הדעה שלי! ובכל מקרה כל אחד רשאי לחשוב ולרשום מה שבא לו! אבל בבקשה אל תקללו זה מגעיל ומפגר!

למעלה