בוקר צ'יליאני

Rtitan

New member
אף פעם לא טענתי שבגידה קורית בחלל ריק...

ובהחלט התעמקתי ולמדתי מה עשוי היה להוביל לזה בגירושין שלי. הכעס הגדול על גרושתי היה על הבחירה שלה לנהל חיים כפולים בלי לבוא ולומר לי ״משהו רע קורה לנו!״ ובלי לנסות לתקן. מי שמכיר אותי לעומק יודע שאני מפשל כמו כל אחד, וסביר שקצת יותר כי אני מאד אוהב לנסוע על קצות הצוקים של החיים ולא לחיות חיים מונוטוניים - אבל אני גם יודע להקשיב, ויודע להתאמץ לתקן ולא פוחד ממאמצים ועבודה קשה. גרושתי יודעת היום איזו טעות זו היתה ורצתה שננסה לחזור - אבל מאוחר מדי. מכל מקום - בגידה מכל צורה, ויש צורות רבות לבגידה - פסולה בעיני. חוצמזה... הצפון משובח
...

Gal 38

New member
../images/Emo12.gif יוו את בארומה אילת ?????

גם אני פה עכשיו

ye44

New member
ואללה שכחתי ../images/Emo4.gifאוי אוי טרללה

גדלת בשנה מזל טוב

איזו פרשנות?

אמרתי בעצב שחבל שאי אפשר לחלץ את גלעד שליט. למה זו פרשנות? ואם הפרשנות היא בעניין הבגידה - אין לזה קשר לחילוץ. הקישור הוביל לסיפור על כורה שנלכד שהסתבר לאשתו שיש לו גם מאהבת. בעיני זה לא רומנטי. זה הכל.

יערית

New member
קלטתי אותך

את אוהבת לסבך את מה שהוא פשוט לגמריי. הרומנטי התייחס לכמה זוגות והסיפורים שלהם, לזה שגילה שאשתו בהריון כששהה מתחת לאדמה, לבחור שהציע נישואים לאם שלושת ילדיו, לילד שבכה שראה את אביו וכן גם לגבי הסיפור של המאהבת שאין לך מושג מה עומד מאחוריו. הקישור הוביל לכמה סיפורים מקווה שהבנת, אולי את קלטת רק את מה שנוגע לך ובך.

יערית

New member
וואו

משום מה אני אוהבת להביע את דעתי לא על פי הכותרת, אלא לגבי התוכן שנמצא תחתיו ויותר מכל שורה תחתונה. חכם סיני אומר...ושבו בנים לגבולם ואין קשר לשיחרור של גלעד שליט, הלוואי ויכולנו לחלץ אותו כמו במבצע יהונתן. שבת שלום והלאה...

למעלה