בוקר צ'יליאני

rrredshay

New member
ווואוווו תרגיע אח שלו...

באת חדור רוח קרב לארץ? אחמדיניגד עזה כבר את לבנון... איפה ראית איום שלו? מאיפה הבאת עכשיו את הלוחמנות הזאת? הבחור סך הכל הסביר את עצמו, אל תחפש בלאגן במקום שאין אותו ואל תערב כעסים אישיים סתם.... אגב, אם אתה כבר בארץ, אז ברוך הבא

Rtitan

New member
??? לוחמנות? אישיים??

תגידו? מה עובהר עליכם? בליתם רעל? האיש כותב (גם) לי "תרגיע ומהר" - את זה שיכתוב לעובדים שלו, וחברים שלו או לכל אחד אחר שמוכן שידברו אליו ככה. אין כאן שום עניין אישי - יש כאן צורת דיבור שלא מקובלת עלי שבה יפנו אלי ואם מר גזית לא למד את זה עד היום - אז הגיע הזמן שאסביר לו את הצורה הנכונה לגבי. תודה
בהחלט עונג גדול להיות בארץ.
.

rrredshay

New member
תשמע....

ממש אין לי מה לענות לך על זה, וחבל שלקחת את זה לכוון האישי.... קראתי שוב את מה ש"מר גזית" כתב... לא ראיתי לא ציווי ולא איום. אגב, אם YE היה מגיב פה ככה למישהו היה מקבל עוד אזהרה מהמנהלים... תאמין לי שאני יודע על מה שאני מדבר. לא מתאים לך.

Rtitan

New member
״כדאי שתרגיעו ומהר״ על הבעת דעה...

אין בה ציווי? מתי נאמרת אמירה כזו? באיזו סיטואציה אמרו לך פעם את האמירה הזו? נסה להיזכר... זה לא היה כשאמרת משהו למישהו וזה לא מצא חן בעיניו והוא מאיים ״תרגיע ומהר... או ש...״? בעיני מה שנכתב לי ולהלאה היה בגדר ציווי ולא מקובלת עלי פנייה כזו. מותר לכתוב דעה לא מחמיאה על בגידות ולא כולם חייבים להסכים שזו רומנטיקה מהתגלמותה. את מה היינו אמורים להרגיע? את הדעה שלנו? יש סיבה שלא נוכל לכתוב את דעתינו בפורום גרושים כשחלק לא קטן כאן נמצא במצב הזה בשל בגידות? אינני מבין את הסיבה שבגינה נאמר לנו להרגיע, אינני מבין את התגובה האגרסיבית כנגד הדעה שלנו, ואם מי ממנהלי הפורום חושב שעשיתי משהו שלא יעשה - יתכבד ויואיל להפנות אל הסעיף בתקנון שאוסר עלי לא להתפעל מהרומנטיקה של בגידות ולא להסכים שכותב בפורום יזהיר אותי ״תרגיע ומהר״. אם כל אלו בניגוד לתקנון או שיש בהם פגיעה - יואילו לחסום אותי - אין לי שום יחס מיוחד כאן (לפחות לא לטובה... ודי לחכימא) . את העובדה ש-ye היה נחסם הוא קנה במאמץ לא מבוטל וביושר על שום התנהגותו לאורך הזמן בפורום הזה. צר לי שאני לא עונה לציפיות ולא הולך עם שאר העדר... אבל זה אני, לטוב ולרע... אתה מכיר אותי מספיק טוב לדעתי לאורך תקופה כדי לדעת שאינני נוהג להסתתר מאחורי קישוטים מיותרים ואומר תמיד מה מפריע לי, גם אם זה לא חלק מהקונצנזוס.

Rtitan

New member
לא שאני מבין לאן לא ניגרר...

זה מתחיל להזכיר לי כאן חידות של חמיצר... או מסר מוצפן שאין לי את המפתח לו... משהו מסתתר כאן מאחורי המסך שאינני מודע לו והוא מסקרן מאד בשל הגלים שהוא מעורר - ללא ספק יש כאן מערכת בעלת אנרגיה פנימית גבוהה ואפילו מאד - אתה יודע, ניחוש מושכל פרי שעות רבות של עבודה עם מערכות פיסיקליות לא יציבות. הפתרון שאיכשהו נראה לי הכי הגיוני - לא אכתוב אותו כאן ואני מקווה מאד שהוא אולי הגיוני אבל לא נכון. ובכל אופן -כאן אני מסכים איתך, עדיף שלא ניגרר לזה.

עם יד על ה../images/Emo23.gif

נדמה לי שהתגובה שלך מוגזמת .... מר גזית מבחינתי סיפר סיפור -עובדה שאתה היחידי שלקח את הסיפור ובחרת להתייחס לחלק אחד מימנו שבכלל היה פרט שולי-עובדה שרק אתה הגבת כך לעניין הבגידה . חבל שאתה מעלה לכאן עניינים אישיים בצורה כזו. אגב...וולקום.

Rtitan

New member
עם יד על ה-../images/Emo23.gif...

אם את מוכנה שיענו לך ככה... בבקשה. עם היד השניה על ה-
, אני תוהה מדוע אנשים כאן לא מצליחים להבין או להאמין שאין כאן שום עניין אישי ושום קשר לעובדה ש-gazit16 הוא כיום כבר יותר משנה בן הזוג של מי שהיתה קודם בת הזוג שלי. העובדה הזו קיימת ומבחינתי לפחות העניין גמור וסגור ואני כבר במקום אחר לגמרי. בנוסף, העובדה הזו לא תהיה מבחינתי עילה לא לומר לאדם שבמערכת המושגים שלי ענה לי בצורה חצופה את דעתי עליו - יהא אשר יהיה. אם אמרתי בישיבות וועדות של הכנסת את דעתי על שרים, אם סירבתי ללחוץ לביבי יד לפני 12 שנה - לתדהמת הנוכחים והבוס שלי שרצה לקבור את עצמו, בוודאי שלא אקבל תשובה מתנשאת מאדם רק כי לדעתכם אינני מסוגל להפריד נושאים אישיים. ובכן, אין לי דבר וחצי דבר בעניין אישי כאן, בת הזוג לשעבר שלי חשובה לי כמו כל אקסית שלי אבל היא ואני במקומות אחרים לגמרי כיום ואם קשה למישהו כאן לקבל את זה ולעכל את זה ולדעת להבין שהגבתי לגופה של התנשאות ולא לגופו של אדם - הבעיה היא שלכם ואולי מי שאינו מסוגל להפריד כאן... נגיד את זה ככה: הוא לא אני.

rrredshay

New member
מכיר את הפתגם...

"אם שלושה אומרים שאתה שיכור, לך לישון" ? אז סבבה שאתה נגד כולם וכו וכו.... תקרא שוב את כל ההשתלשלות ואולי תתפכח...

Rtitan

New member
טוב, אתם תמשיכו בהבנה העצמית שלכם...

ואני מבין שהוא חבר שלכם אז נוח לתלות את התגובה שלי במניעים אישיים. הרי לא משנה מה אומר, את דעתי לא תקבלו אז יהי כן- אתם תמשיכו בשלכם, בטענותיכם ואמונותיכם (כל השלושה) ואני אדע ש-gazit16 להבא יזהר טוב לפני שיפנה אלי כאילו הייתי נתון למרותו. תקראו היטב את השתלשלות העניינים ואם תהיו נאמנים לעצמכם ואובייקטיביים (ואתם לא ואפלו לא מסוגלים לטעון לזה) תבינו שהתגובה הכועסת שלי היתה כלפי התשובה הנימה האדנותית של gazit16 ותו לא. במקביל לשלושה שאומרים לי שאני שיכור - תזכרו שהיה רק אחד שהיתה לו היכולת לומר ״המלך עירום״. העובדה שהוא היה ילד ולבד בטענתו לא גרמה לו להיות מי שטועה. רוצה לעלות במספרים? אם מיליארד זבוביםנאוכלים חרא... זה לא אומר שאזמין את זה מחר במסעדה...

כאן אתה טועה...

gazit לא צריך להיזהר לפני שהוא פונה אליך כי הכל הרי וירטואליה ביניכם. אחרים פשוט לא יגיבו לך... ממש כמו שאחרים טוענים שהם מעדיפים שלא להגיב ל-ye. התלהמת לשוא והוספת משפט מאיים אפילו יותר מהמשפט שטענת בו ש-gazit מאיים עליך - "gazit16 להבא יזהר טוב לפני שיפנה אלי"

Rtitan

New member
צודק... לא לקחתי בחשבון... ../images/Emo10.gif

שממשיכים את משחקי החרם החברתי מעבר לכיתה ד׳... טעות שלי בניתוח המצב. אם כבר ציטוט - אז את כל המשפט שכתבתי:״ואני אדע ש- gazit16 להבא יזהר טוב לפני שיפנה אלי כאילו הייתי נתון למרותו.״ סוף סיפור, תגובה שלי ושל הלאה בנושא שמאד כואב לי אישית בענייני בגידות בשל הסיבה לגירושין שלי גררה תגובת ״כדאי לכם להרגיע ומהר...״ שאת סיבתה איני מבין שגררה תגובה המבהירה שבעיני זו היתה אזהרה שאימה מקובלת עלי - הביאה לבסוף תגובות עד כדי ״חרם פטרומי״?... יפה. הפנמתי.

rrredshay

New member
אם מיליארד זבובים אוכלים חרא?

אם היית זבוב, גם אתה היית מזמין.... אבל אנחנו הזבובים ואתה מורם, לא?..... וואלה.... חשבתי שאתה טיפה יותר מזה....

אתה צודק בהחלט ארטי

אם אישתי היתה בוגדת בי והחברה שאהבתי היתה מזדיינת לי מול העיניים עם מישהו שכותב כאן הייתי מגיב בדיוק כמוך- בטמטום ובעצבנות. אבל אל דאגה-בכוסית שיש לך עכשיו אף אחד לא ייגע. תהנו מהשהייה שלך בארץ זוג יפה.

ye44

New member
פששש סחטיין RT הבאת מקליפורניה

את להקת המעודדות של לוס אנג'לס לייקרס "זוג יפה"

יערית

New member
אבל..

היו שם הרבה סיפורים מרגשים, לא רק סיפור המאהבת שהגיע ואשתו החליטה להשאר בבית. אתה יורה אש במטרה הלא נכונה. ברוך הבא , הבנתי שהגעת לאדמת הקודש.

Rtitan

New member
תלחצי על הקישור... ../images/Emo4.gif

מה הכותרת שאת מקבלת? "המאהבת חיכתה לכורה, האשה נשארה בבית"... מה הסיפור הראשון? מה הסיפור העיקרי? מה הסיפור ש-gazit16 סיפר?... סיפורים על בגידה בבני זוג שלא ידעו דבר על כך עד חשיפה טרואמטית ומאד כואבת. כאן האישה למדה שלבעלה יש מאהבת שממתינה לו ושהוא העדיף שהיא תמתין לו... בסיפור על תורכיה - המשפחה ובן הזוג למדו שהאישה היתה במיטה עם מאהב... נכון שיש עוד סיפורים ברקע - אבל הזרקורים האירו בצורה מאד בולטת על שני סיפורי בגידה. ניסיון החיים שלי לא ממש רואה בבגידות משהו כל כך רומנטי - גם כשאדם מאד מאד קרוב אלי בגד בבן הזוג שלו, לא חסכתי ממנו את דעתי הלא קלה עליו ועל מעשיו ואמרתי לו שאם לא טוב - תפרד, אחר כך תמצא זוגיות. בגידות הם עסק לפחדנים שלא מוכנים להתעמת עם הקשיים ומנסים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. העניין הוא שבדרך כלל... האמת מתגלה במוקדם או במאוחר, תוך כאב נורא לצד שנבגד. אינני יורה אש - אני מביע דעה בנושא מאד רלוונטי לפורום הזה - כל ההתרגשות סביב העניין לא ברורה לי לחלוטין
מדוע הבעת דעה היא "פתיחה באש"?... איך הגענו למצב שאם הבעת דעה נגד בגידה של צ'ליאני לכוד, השתתפות בכאב של אישה שלמדה שבעלה בוגד בה ואי הסכמה שיפנו אלי בלשון "תרגיע ומהר" - מעוררת על והלאה ועלי פורום שלם? איך כתבתי לשי? משהו כאן מעיד על מערכת מאד מעוררת ולא יציבה - אני לא יודע במה נגענו, אבל אני גם מעדיף לא לדעת. והכי הכי? מעציב אותי להבין שאינכם רואים בבגידה משהו רע.

ye44

New member
אני יושב בארומה אילת../images/Emo3.gif ופשוט נקרע מ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מה הוא אמר ? מה נכנסת ללחץ ? באת לארץ דרך "הקפסולה "? פשששש איזה רוח קרבית טלנובליסטית לא פלא שחווית בגידה אולי אתה מביא את זה על עצמך ? תרגיע "גיסנו" יש אוויר טוב בצפון

למעלה