בוקר צ'יליאני

gazit16

New member
עוד סיפור רומנטי מחילוץ

כשהשתתפתי בחילוץ הלכודים בעקבות רעידת האדמה בטורקיה לפני 11 שנים, נמסרה למחלצים רשימת האורחים ששהו באותו לילה בבית המלון של הצי הטורקי בגולצ'וק. אישה שהיתה אמורה להיות בחדרה שבאגף הצפוני של בית המלון לא אותרה בחדרה אלא נמצאה, יחד עם המאהב שלה, בחדרו שבאגף הדרומי. שם הסתיים מבצע החילוץ בטרגדיה וכל דיירי בית המלון שלא הספיקו לחלץ עצמם בשניות הראשונות לאחר רעידת האדמה, נמצאו מתים במיטותיהם, אותו זוג נמצא חבוק במיטתו של הגבר, בעוד משפחתה של האישה ממתינה, מופתעת, סמוך לאתר ההרס..

kleo patra

New member
סיפור מזעזע

ותגיד, אם היא היתה כן עם בעלה ולא עם המאהב- היתה ניצולה?

gazit16

New member
לצערי לא

המלון בן 5 קומות קרס בבת אחת, תקרה נדבקה לרצפה וכל שנותר לנו, לצוותי החילוץ, היה 'לקלף' את השכבות ולחלץ רק גופות.

Rtitan

New member
לצוות שהיה שם ../images/Emo47.gif...

אבל כמו בסיפור של הבוגד בצ׳ילה- אני ממש לא מתחבר ל״רומנטיקה״ של בגידות. כל ההגדרה של רומנטיקה אינה כוללת בגידה.

יערית

New member
ללא ספק- צ'ילה תסופח למדינות הטלנובלה

וכמו בטלנובלה, הסוף הוא טוב וכל האמצע כבר לא ממש חשוב. גם אנחנו מחכים למשיח שיחלצו אותו כבר משכבות האטמוספירה, מבטיחה לו שכל העולם אחותו וגיסתו מחכות לו.

kleo patra

New member
בוקר מצויין../images/Emo9.gif

אנחנו כבר בסופ"ש ואין יותר טוב מזה יאללה שיעבור היום הזה במהירות... בעצם השבועיים הקרובים.

אחלה בוקר

ואחלה סיפור דרמטי. בין היחידים בזמן האחרון בלי נגיעה ישראלית\יהודית..... חידוש מרענן.

בוקר הוליוודי ../images/Emo202.gif

לא היו מצליחים לכתוב תסריט יותר מרתק ומקורי אם היו מנסים (ועוד ינסו כמובן
) אכן חילוץ מרתק ומרגש ביותר באסה רק שכבר לא אוכל להגיד לילדים שלי: פתחו חלון שיהיה קצת אוויר בבית! אתם לא יודעים שיש כורים קבורים מתחת לאדמה בצ'ילה???
סופ"ש מקסים חברים

Rtitan

New member
זה רומנטי?... ../images/Emo67.gif

כמי שנבגד בעצמו תרשו לי ממש לא להתלהב מה״רומנטיקה״ הזו... אני הרבה יותר מקיא מזה.

אני מחכה שהצוות הצ'יליאני יגיע לעזה

מנהרות כבר יש. שיביאו את הקפסולה ויחלצו את גלעד שליט
לגבי הסיפורים שלך ושל גזית - לא ממש מבינה מה רומנטי בבגידה
שיהיה.

gazit16

New member
כדאי שתרגיעו

ומהר..שניכם, לאף 1 מאתנו לא היתה כוונה לכתוב על בגידה, אלא על מבצעי החילוץ עם הפיקנטריה שבשוליהם, אל תוציאו דברים מהקשרם, MAKE LOVE, NO WAR

Rtitan

New member
אני אהיה עדין איתך הפעם.

אולי לא שמת לב, אבל אף אחד מאיתנו לא עובד אצלך - את ההוראות תשאיר לעובדים שלך או לכל אחד אחר שמוכן שתדבר אליו בצורה כזו. מה זה אמור להיות הנימה האדנותית הזו? הפורום שייך לך? אחד מאיתנו חייב לך איזה שהוא זיק של דין וחשבון? מהי נימת האיום החבויה באמירה האנגלית שכתבת בסוף - מישהו פתח כאן במלחמה? יש משהו שאני אמור לדעת?... אני יושב נדהם מול התגובה שלך ומנסה להבין מהיכן היא נובעת על האגרסיביות הלא מרוסנת שיש בה. אולי לא שמת לב, אבל זהו פורום לגרושים: קרי, אנשים שהתגרשו. חלק מהם, אולי אתה לא ממש מבין את הקונספט, אבל התגרשו כי האקס/ית שלהם בגדה בהם. אולי אתה לא מבין גם את זה - אבל בגידה היא פגיעה מאד מאד כואבת וחורכת נפש, וכמי שהתגרש כי האקסית שלו בגדה בו - אני זוכר טוב מאד איך אישתו של הכורה ההוא מרגישה כשהיא גילתה שלבעלה ה"אהוב" ממתינה מאהבת שאיתה הוא חי חיים כפולים. לגבי דידי, אין בזה שום רומנטיקה - יש בזה פגיעה מאד קשה, מעליבה שלא קל להתגבר עליה. הקישור בין בגידה ורומנטיקה, בעיני, הוא קישור רע ואם יש לך השגות על כך - אתה מוזמן לשטוח את תורתך כאן על פני הפורום ולפתח דיון בנושא. מעבר לזה - מותר לכל אחד לכתוב את מה שנוגע אליו ומה שכואב לו גם אם זה לא מוצא חן בעיניך - יהיו הסיבות אשר יהיו, בוודאי כשיש לזה נגיעה מובהקת לחלק ניכר ממקרי הגירושין. תודה!

למעלה