המפגש!! היה מדהים!

spidi333

New member
אריאלי אני יודעת שלא התכוונת

אתה בכל זאת בעלי לעתיד

Don Nirtin

New member
אהמפגדאכבןג$%#R%$#../images/Emo87.gif

1. תודה לנעמונת. 2. תודה לגיא על מעשה הנדיב שלו. 3. תודה למעיין על זה שהיא לא התחברה
. 4. תודה לאלוהים שהביא אותי הלום. פירוט: בראשית ברא אלוהים את כדור הארץ ואת קיווי. ואז הוא ברא את נעמונת וכל השאר. ותודה לאל שרביולי קיים. היה טעים בטירוף ביטבתה.
(אחרי ששעות נגררתי אחרי נעמונת שחיפשה סרטים- לא מצאה. חיפשה מה שזה לא יהיה במשביר לצרכן- לא מצאה. חיפשתי ספר לעצמי והתייאשתי אז קפצתי על הראשון. חיפשתי דיסקים- יקר מדי. מצאתי טוש חדש לכתוב על הדיסקים הקיימים. אני רוצה לספר לכן משהו. בוודאי שמתן לב החדשות שמכן שלא מכירות אותי- שאינני רגיל כמו בחור אחר. בחור אחר היה מדבר. בחור אחר היה משתתף. בחור אחר היה... *צונזר*. אני בחור שסובל ממחלות רבות. הבולטת שבהן כבר בולטת מהרגע הראשון. אבל אתן יודעות מה, לא אכפת לי. לא אשמתי שנולדתי ככה. אז לדעתי- היה מפגש מוצלח למרות כל זה. פעם הבאה- אתן מוזמנות לאנוס את המחברת+ עט. נה? קיווי... אין מילים לתאר אותך... היה פשוט תענוג... וכמו שאמרת - יש קיווי לכולם...
... נית... לא דיברנו הרבה אבל דבר אחד הסכמנו- צריך עוד בנים למפגש הבא
... פעם הבאה אני פשוט אדחוף לך מחברת וזהו. נעמונת ובתאלונת... אתן יודעות מה אני חושב עליכן.
. כל השאר- חבל שלא דיברנו.
.

Sivan 85

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מקסים... אומנם נעמה הזהירה לא ללטף לך את האגו יותר מדי אבל מפגש ראשון מותר לי נכון? התענוג היה כולו שלי... הבדיחות הפרטיות במחברת היו נהדרות...
תודה על הזמן שהקדשת לי... נהניתי... מצפה לפעם הבאה....

mishi 1

New member
נירוש../images/Emo24.gif

דיברנו דיי מעט במהלך, אבל אני שמחה לפחות על הזמן שהיינו יחד לפני
ממש שמחה שבאת ומבטיחה במפגש הבא נדבר יותר
אמ ובקשר לעוד בנים... אמממ... שכנע את תומריקו להזיז תצמו ולראות כלב זאב כמו שהוא הבטיח לי
ובתקווה שהוא יתאהב בנו ויצטרף

MaNcHi 135

New member
מצטערת שלא התחברתי!

הגעתי לבית של אחי, אחרי מקלחת כתבתי הודעה על המפגש ופרשתי למיטה... היום בעזרת השם! ופעם הבאה תביא שתי מחברות כי מרוב חפירות לא ישאר דף אחד!

Don Nirtin

New member
דווקא נשאר מלא דפים במחברת ההיא!!../images/Emo6.gif../images/Emo87.gif

את זו נמחזר ונביא לפעם הבאה

Doe7

New member
היה מדהים!! ../images/Emo24.gif

כל-כך נהנתי וכל-כך שמחתי שהגעתי ופגשתי את האנשים המדהימים האלה מאחורי השמות והכינויים של החברים בקומונה.פורום המקסים והחם שלנ, את החברים הוותיקים והחדשים
היה מ-ה-מ-ם!! תודה לכל מי שטרח והגיע ולכל מי שלא הסתדר לו - אין הברזות במפגש הבא .... לילה נפלא לכולנו

mishi 1

New member
מסכימה עם כל מילה

בהחלט היה מעולה
את מקסימה~ איזו חתיכה.. הרגת אותי
לילה טוב.

Doe7

New member
מי שמדברת ../images/Emo47.gif

תודה ענקית נית לכל המאמצים שהשקעת ולכל מי שסייע. את מנהלת אמיתית! שאפו תרגישי טוב מתוקה
ומסכימה עם פיץ - איזה עיניים..

MaNcHi 135

New member
איילה!

סיפרתי לך כבר שהתמונות שלך יצאו היום בדרום קוריאה בעיתון צ'ין צ'אן צ'ון?? שמחתי להכיר אותך ואני שמחה גם שליבנו את עיניין הסמיילים!

Doe7

New member
גם את - מה זה העיניים המהממות האלה? ../images/Emo8.gif

ForYourLove

New member
../images/Emo7.gif

לא יכולתי להגיע מסיבה אישית. זה לא מפגש ראשון שאני מפסידה, בטלנובלות הגעתי רק ל-2 מפגשים..כל השאר, לא הצלחתי.
מקווה שבפעם הבא אוכל.
מודיעה מראש, שאם יהיה מפגש בסוכות, אני אהיה בטבריה..

relax2008

New member
עם אנשים כמו שיש פה-לא יכול להיות פחות ממושלם

איזה כיף לקרוא את כל מה שכתבתם כאן... אפשר ממש להרגיש את
האנרגיה
בקניון....
מי שלא היה כנראה באמת פיספס (גם אני...
) אז במפגש הבא- אין תירוצים (לפחות לא לי) בתקווה שנתראה בקרוב סופ"ש מדהים לכולכם

למעלה