המפגש!! היה מדהים!

mishi 1

New member
טוב, היכונו, חפירה ארכיאולוגית -לפניכם ../images/Emo11.gif

אני חייבת לומר שאני מקווה שהצלחתי להגיע לכולם
שכולם נהנו, וכולם הרגישו טוב. אלו שפחות יצא לי לדבר איתם - מקווה לדבר איתכם יותר בפעם הבאה! ואני חייבת להוסיף מילה אישית לכל אחד
בילגנתי את הסדר, הוא רנדומלי. נה?
אסיה - שמחתי לראותך! השם בתעודת זהות הוא אסיה הא? לא ידעתי שבמקור השם הוא אסיה ואסנת זה עיברות.. נחתת טוב אצל מכורי אסיה הא? כבר מלידה ידעת...
אגב, אחותך - חמודה!
חנה - באת ראשונה, ועשית איתנו סיפתח מה שנקרא. כולנו היינו קצת לחוצים ונחמד שישר קפצת לקשקשת וזרמת. הילדים, אגב, ממש דומים. איי חמודים! מקווה פעם הבאה שתצטרפי גם לגג..(כן לולי,את מקווה שלא יהיה גג... אני יודעת
) לולי - כפרות עלייך. איזה כיף היה לראות אותך מגיעה! אני חושבת שכבר כל הקניון יודע איך קוראים לך.. ומסכן אריאלי, נמחץ קלות על ההתחלה
. טוב נו מי אמר לו להיות על האמא המבוקשת שלו? חוצמזה שיתחיל להתרגל לעדר בנות סביבו.. הילד הולך לשבור הרבה לבבות.
ג'ן - אומנם לא היית איתנו פיזית, אבל בהחלט היית עימנו
בשיחת טלפון עם כולם בקפה, ואח"כ בדרך הביתה בדיווחים החמים
אונני מדימה שלי, מקווה שתבואי פעם הבאה. קיוי - אייש אני פשוט מרוצה ממך עד השמיים
והאמת שמכולן.. אבל אהבתי מאוד את המשפט הראשון שאמרת לי אתמול בבוקר, והמשפט האחרון שאמרת לי בערב לפני השינה. ואת כבר מבינה
את רואה מאמי? גם עם 20 איש את עדיין את, כמו שאנחנו מכירים, אולי פשוט כי זה אנחנו
שושקה קטנה - SHUSHKE יקרה
לעולם לא אגמל מלקרוא לך כך.. זה פשוט חמוד, אל תכעסי
אייש את ילדה יפה, ומצטערת על כל העקיצות הקטנות של החסימה והאדום.. את יודעת שאני חולה עלייך והכל טיזינג טהור.. ואם זה לא ברור - את מדייייייימההההההה, ואני אוהבת אותך...
נעמונת - אוי אני ממש שמחה שאכלנו יחד. וסליחה על כל התלונות, אני אתרץ את זה שאני חולה ואני מתפנקת
אני חולהההה עלייך את נשמההה! וברור שתהיה פעם הבאה בארוחה! חכי חכי, אני עוד אכנס לך למסורת ולא תוכלי להפטר ממני! מואהאהאהאהאההאהא
נירוש - מקווה שנהנית. הרסת אותי בהתחלה עם הקש במרק... בחיי
יש לי הכל מתועד, אין טעם להכחיש, אבל את התמונה הזו רק אתה מקבל
איזה יופי שבאת. שתדע שצילמתי עוד 2 תמונות שלך כשלא שמת לב...(מואאההאהההעכהכהכההעהעהעהע
) אבל יצא מטושטש.. אם אתה רוצה אני אשלח לך
מנצ'י מעיין - חחח איך אני אומרת לכולם "מנצ'י מעיין" למקרה שלא מזהים את השם יזהו את הכינוי ולהפך
איזו חתיכה! שתהיי בריאה..
כל כך מהר השתלבת בקומונה\פורום, וגם במפגש, למרות שהוא היה הראשון שלך
איך את כל משפטי מלכת השלג הזרמתי אלייך.. ואת זיהית.. הייתי מרוצה לראות שיש מי שמזהה חחח כולם כבר שכחו
נורית - גם את זיהית מלכת השלג כשאף אחד אחר לא ידע!.. את יודעת כל היכרות מעמיקה עם מלכה היא 1000 נקודות אצלי
מקווה שחברתך גם נהנתה, ולא היינו שקועים מידי בעצמינו
מצפה לראותך גם במפגשים הבאים נה? אדוונת - את יפה! עזבי אני לא מדברת איתך בכלל.. עוד מעיזה לא לראות מלכת השלג! וכלב זאב! בושי לך והכלמי! ואל תקשיבי לכל אוהבות היפניות.. אולי תתאהבי בקוריאנים? טוב נו, ניסיתי... בכל אופן זה לא משנה, עלייך לראות את הסדרה וזהו! בלי לשאול שאלות, את תאהבי אל דאגה
פיצ' - יצור חמוד שכמוך! את ההגדרה עליה היפנים המציאו את "קוואי". עכשיו אני מבינה מה קורה כשאת כותבת 83762651 משפטים בשניה... זה פשוט כל האנרגיה!
ואהבתי את החיוך שלך, למרות שכאילו, באת בהתחלה, אמרת "קיוי!!!" ואז "אה, קרנית? היי.." ואט?! מגעילה! אני חוסמת אותך!
(סתם!! הכל טוב דו נוט וורי הכל בצחוק וברוח טובה יונואו
) נועמ - נועמונת! הרסיתייני עם האלף חחח
חמוד מאוד! וגם את. היה כיף לראותך, להתקשקש ככל האפשר, ולספק משפטים שלא יהיה לך מושג מאיפה הקרצתי אותם
בחיי את צריכה לראות יותר דרמות.. דני - ואוו. זה פשוט לא הוגן. את באת בלי עקב ועדיין הייתי צריכה להסתכל למעלה! פעם הבאה אני מבקשת ממך לשבת כל המפגש! ככה אני אחוש גבוהה, ואני אהיה מרוצה מעצמי
ועוד עיניים כחולות (שזה יותר כחול ממני..
) ועוד קיבלת את כל משפטי היפניות. בחיי. חוצפה!
ועוד משהו, תפסיקי לעצום עיניים כל התמונות! את הורסת לי את כל העדויות על הצבע..
איילה - סופסוף מחברים פנים לאדם איתו מקשקשים במסן. בנינו אני אגלה לך שכולם התלהבו ממך..
ועם הבית קפה..אני לא בטוחה שאני הייתי כזו מתוקה.. אני
.. טוב נו, אול דווקא כן.. כמו שאמרת, אחכ זה מציק
היה כיף לראותך וכמה טוב שבאת!! בת אל - בתאליטה! מותק! באת ישר מהצבא הא? אבל העיקר באת. איזה רזה! מסתר שטירונות זה אחלה דיאטה
אולי גם אני אעשה?... בכל אופן מקווה שיצא לך כבר קצת להתחבר לכולם, ושנראה אותך עוד הרבה איתנו
ו.. אממ... פעם הבאה יטבתה
(כלומר סיני, כי יש הסכם לא כתוב שבפעם הבאה אני קובעת נמואהאההעהיהיההגהדה) יעל - יעלוש! איך שמחתי לשמוע שאת באה! באמת שכבר איבדתי תקווה אבל בסוף באת
מקווה שהצלחת להבין מי זה מי כי כבר באת בשיא הקשקשת והעשרים איש חחחחח ובקושי החלפנו בנינו מילה.. אבל אני עוד אחפור לך כראוי במסן! מקווה שנהנית בהצגה.. בעצם לא, מקווה שחשבת עלינו
. סתם סתם..

DanieLushka

New member
XDD אין לי עיניים כחולות.. ../images/Emo3.gif

הן ירוקות.. למה אנשים תמיד מתבלבלים?
גם אומרים לי לפעמים שהן אפורות. בכל מקרה.. זה לא ממש היה בכוונה שעצמתי עיניים, את לא היית אמורה בכלל לצלם אותי. ואני מצטערת.. אני אשב מפגש הבא }:

DanieLushka

New member
XD אל תדאגי.. חייתי עם עצמי 17 שנים

אני דיי בטוחה שהן ירוקות. וכל אדם שלא מסכים איתי, אחרי התבוננות של מספר שניות מבין שאני צודקת.
אבל אני מכפת לי? כחול.. ירוק.. אפור.. הכל הולך.

mishi 1

New member
הן כחולות! את פשוט לא רואה טוב..

חחחחחחחחח האמת שיש לי איזה עדות מצולמת.. וזה ממש נראה אפור כחול. |מוציאהלשון|

זה לא הטירונות... זה המחסור באוכל../images/Emo10.gif

יותר נכון המחסור באוכל אכיל!!! מי מדבר כבר על משהו שיהיה מזין ולא מלא שמן
אבל בהחלט עוזר להוריד את הקג' המיותרים שיש לי
יצא לי בהחלט להכיר את כולם ואני שמחה שיצא לי להגיע.. לא הייתה לי כוונה לוותר על כך בעד שום הון שבעולם.. במיוחד שמדובר בפורום שלך.. הבייבי שלך
ואני שמחה שבאתי כי בהחלט לא הפסדתי.. יצא לי רק להרוויח להכיר אנשים חדשים ונפלאים
מתה עליך

דונסאנג חמודה שלי../images/Emo9.gif

קודם כל, אין לך מה לדאוג, אני סולחת לך על כל התלונות, ולא בגלל שאת חולה, אלא פשוט בגלל שאני חולה עלייךךךךךךךךךך
וחוץ מזה, שאת לא צריכה להיכנס לי לשום מסורת, את כבר עכשיו לא יכולה להיפטר ממני כי כבר נכנסת לי ל

MaNcHi 135

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo46.gifאני עדיין מחכה לאדמומיות שלי

אבל גם שחור זה נחמד... אני חתיכה?! מי שמדברת! את האמת תיארתי את כולכן ממש שונה! אתן נראות כל כך צעירות שזה משהו! פתאום כל אחת מפציצה בגיל! ברור שאני אזכור את מלכת השלג! אם אשכח מלכתי תישכח ימיני! בו רא חיים יפים! אני גם ממש נהניתי! הצחקתן אותי בהתחלה שבאתי לשולחן ואז אמרתי לכן "זה אנחנו? כן זה אנחנו" ואז כולכן הבאתן לי מבט של לא שייכת רק אחרי שאמרתי את שמי וחזרי על הכינוי שלי רק אז הבנתן שאני אולי בעצם כן שייכת. אבל אתן מקסימות! ואני מקווה לראות את כולם במפגש הבא!

LILIN1

New member
וואי באמת אמרתי את זה?XDDDD

אני לא זוכרת ..מההלם כנראה=] ודרך אגב מותר לי לכתוב 482394082-4 משפטים בשניה(אישורי מקיווי-קיווי אם אין לי אישור כזה אז תאשרי עכשיוXDD) חוסמת אותי מה?XDD חכי חכי במפגש הבא אני אמעך אותך בחיבוקים שנראה אם תעזי להזיז את העכבר לכיוון הכינוי שלי! *מואה אה אה אה אה* ותודה רבה על המחמאות=] אני כולי מסמיקה
(ולא נתחיל שוב אבל את מדהימה בעצמך) אני מדברת מהר, נמוכה וקפוצנית ואני גאה בזה!!*מואהההההההה אה אה אה אה* חלק מהתכונות ירשתי מאוקאסן קיווי,כמו הקוואיות!!3> והיופי המדהים לא עבר אלי בשלמותו,משהו התפספף בדרךXD אוהבת אותך נית שלי3>

Sivan 85

New member
../images/Emo6.gif מה אני אעשה איתך?...../images/Emo9.gif

את הקופצניות בהחלט לא ירשת ממני פיצ'... אני הרבה יותר אדישה ממך.....
כן כן... כולם לדעת שלפיצ' יש אישור לכתוב כמה משפטים שהיא רוצה כי אם היא לא תוציא מהמערכת את כלללל מה שיש לה להגיד אני חוששת שהאפרסקונית המתוקה הזאת פשוט תתפוצץ!
אז פיצ'י... תעשי חיים, תכתבי לנו נאומים,ככה אנחנו אוהבים אותך!

geminigum

New member
../images/Emo24.gif למרות שלא הייתי שם.

אני יודעת שהיה לכולם כייף. אני אמנם לא מכירה את כולם, אבל ראיתי תמונות והיה לי ממש נחמד לראות את הפנים מאחורי השמות. ממש קינאתי בכם, כי באמת רציתי לבוא, אבל פשוט לא יכולתי. אני שמחה שלולי הצליחה להגיע, שכולם כולם הגיעו. ושקיווי נהנתה. ושמנצ'י הבינה את חשיבות האייקונים ושאיילה הבינה שמנצ'י מותק ובתמונה (כן, ראיתי את התמונות של כולם, אני עכשיו האישה המסתורית שלכן מואההמואההמואההמואהה- הנה, קרנית, גם אני יכולה ככה) אדווה מהממת ולין מקסימה וקופצנית כמו הכדורים הקטנים האלה שזורקים ולא יודעים איפה הם נוחתים?... אוי איילה, מה אני אגיד לך? את ממש ממש מצאת חן בעיניי, את כל כך מקסימה. האמת שככה תיארתי לי אותך. ומנצ'י מקסימה ונועמ ודניאל. ויעלוש וניר המתוקי ובתאלוש המקסימה שלי (תודה שהכרת לי את קרנית, מה הייתי עושה בלעדייך) ונעמה (כב שכחתי איך את נראית, בקושי הספקתי לראות אותך אז). ואסיה, היה לי כייך לראות את התמונה שלך, וחנה וכל מי ששכחתי, אני מקווה שזכרתי את כולם). אה, ברור - תודה לאריאלי שהסביר לי בשיחה הקודמת שלנו על כך שדינוזאורים עדיין חיים במיוחד הטירקס. תודה איראלי
.... וקרנית המהממת שלי, תודה שאת היית זאת שהכניסה אותי לעולם הזה. מואהההההההה.... |קידה עמוקה| סליחה על השגיאות, אם יש ואני מבטיחה להגיע במפגש הבא (ב"ה)...

geminigum

New member
|מתביישת נורא| שכחתי...אופסי....

וספיר המדהימה (אני מתה עלייך, יפה שלי), שממש יודעת להרגיע את הטירוף שלי בתמונות הינה. תודה מאמוש. אוהבת.

mishi 1

New member
כן הן מקסימות..+ניר ועקב העינייו את מחויבת

למפגש הבא..

למעלה