Bright Unicorn

New member
../images/Emo240.gif

אז אז הפורום נפתח.. ברכה קיבלת. לא נפתח איזה שרשורון?

Bright Unicorn

New member
הסינגל החדש All the lovers

מתוך אלבומה הבא של הזמרת קיילי מינוג דלף! יוטיוב עוד בשלב של הגניזות כך שאני לא מצליח למצוא קישור זמין ופעיל שיחזיק עד מחר.. אז אעלה את זה בינתיים (באיכות מאד נמוכה) לשמיעה- |הלינקhttp://www.youtube.com/watch?v=klsec8_UPFA|סלינק|

Bright Unicorn

New member
כמו כן דלפה תמונת הקאבר של הסינגל

ותמונות מאחורי הקלעים של הקליפ אשר נראה לא פחות ממבטיח!

theone24

New member
כוסית לא נורמלית!../images/Emo99.gif

גיל 40 בכלל לא נראה עליה. גם אחותה,דאני,נראית פיגוז.

candyheart

New member
שיר נחמד מאוד!

בהחלט משהו שיכול לגדול עליי.מאוד קיילי.

מ2 שמיעות ציפיתי למשהו הרבה יותר היסטרי ויותר

סטייל מדונה "וידויים", וקיבלתי משהו הרבה יותר רגוע,אם כי יפה. נאי בהחלט צריך לשמוע עוד כדי לקבוע דעה סופית. אני מאוד מקווה שהאלבום הזה יהיה הרבה יותר מוצלח מX המקושקש שגם השירים הכי טובים בו לא התקרבו לעבודות הקודמות של קיילי.

theone24

New member
מאוד I BELIVE IN YOU...

שהיה שיר מעולה בפני עצמו. נשמע מעולה,מאוד יורו דאנס,אם כי זה קצת תמוה מאחר והאלבום אמור להיות משווק גם בארה"ב וזה רחוק שנות אור ממה שהם שומעים שם. אני מאמין שהיא תצליח בענק באירופה בזכות האלבום הזה. עם סטיוארט פרייס קשה לפספס. אם למדונה זה הלך ב"ווידוים",ולפי מה שפרייס אמר,הוא הולך על אותה נוסחה באלבום של קיילי,ההצלחה באירופה כבר בכיס שלה,לדעתי.

theone24

New member
לא שירשרתי נכון...../images/Emo67.gif

ואגב,זה קיילי מינו לא מינוג,לא מבטאים את הgue. טעות נפוצה מאוד.

Bright Unicorn

New member
נכון, גם אני שמעתי דימיון

ל- IBIU.. סטיוארט פרייס גאון מוזיקלי גם אני חושב שאין מקום לטעויות במיוחד כשמדובר בקיילי זה באמת סאונד אירופאי אבל זה תמיד היה הסגנון שלה.. גם ב- cant get you out of my head שהצליח מאד באמריקה היה את אותו הסאונד שמזוהה אתה. אני גם לא חושב שהיא כיוונה לאמריקה אלא עשתה את מה שהיא יודעת על הצד הטוב ביותר אני שמח שהיא נשארת נאמנה לעצמה.. גם כשהיא מסחרית היא תמיד קיילי

theone24

New member
נכון,אם כי CGYOOMH היה הרבה יותר אורבני...

ובכלל,FEVER היה פחות דאנסי ו"אירופאי" מקודמו,LIGHT YEARS, ובטח שמX. BL היה בלתי מובן ברובו והיה אכזבה מהדהדת. החדש עושה רושם כאחד עם השפעות ארופאיות כבדות,בדומה ל"וידויים", שנחל הצלחה מסחררת באירופה אבל הרבה פחות מזה בארה"ב. אבל בניגוד למדונה,קיילי לא מצליחה בארה"ב (טימטום גמור!
עם כל הזבל שרץ שם הם לא מסוגלים לקבל משהו באמת טוב) ואף פעם לא קנתה לה שם שוק מעריצים גדול,אז לכן לאחר שהטור האמריקאי הראשון שלה היה הצלחה גדולה (במפתיע) ואמרו שהיא פונה כעת לקהל יעד אמריקאי חשבתי שהיא תעשה "מדונה" ותוציא HARD CANDY 2. אני שמח שהיא נשארת היא עצמה. אתה צודק,תמיד היא השאירה את חותמת הסאונד שמזוהה איתה.

Bright Unicorn

New member
אני גם לא מבין את זה

אבל הקהל האמריקאי ברובו ו"איכות" לא ממש הולכים ביחד. נתת את הדוגמה הכי טובה שיש עם הקונפשנז של מדונה..

theone24

New member
Dido - Everything to Lose

טוב,אני מניח שאת דיידו אני לא צריך להכיר לכם. רובכם בוודאי זוכר את ההיסטריה שהייתה סביבה ב2003 -2004 עם צאת האלבום השני והמעולה שלה,Life For Rent,וכמובן שעם השיר שלה ואמינם שנחל הצלחה מסחררת. מאז היא הספיקה קצת להעלם,להוציא עוד אלבום שדי נכשל בגלל תעוזתה לנסות סגנון מוזיקה אחר (שבכלל לא התאים לה אגב) ועכשיו היא למדה לקח וחוזרת למקורות הפופ האלקטרוני. השיר החדש שלה כנראה לקוח מהאלבום החדש שלה,הרביעי במספר,עליו היא עובדת בימים אלו,אבל יוצא בנתיים כחלק מהפסקול של סקס והעיר הגדולה 2. מה לשיר הזה ולסקס והעיר? רק השד יודע,אבל שיהיה...מוזיקה חדשה ממנה תמיד מבורכת. Dido - Everything To Lose דעתכם?

למעלה