Bright Unicorn

New member
טעות

מתברר שזה לא קליפ רשמי אלא קטע וידאו שנוצר לרקע על מסכים באחת מן הופעותיה. מסביר את המונוטוניות.. אפשר למחוק אם בא לך

candyheart

New member
זה גם סוג של קליפ../images/Emo3.gif

אני מתה על השיר הזה!
היא צריכה להוציא אותו כסינגל.

candyheart

New member
פחות אהבתי

אני פחות מתחברת לשירים שלה בדרך-כלל,והשיר הזה לא שונה.סתמי כזה. זה יהיה סינגל?

theone24

New member
נלי תותחית,היא אחת שיש לה את זה.

גם את האלבום בספרדית שלה אני מאוד אוהב למרות שתהרגו אותי אם אני מבין מילה אחת... משהו בשירה שלה ובקול שלה פשוט עושה את זה. יש לה את זה,היא סופר מעניינת ותמיד דואגת לחדש את הסאונד שלה. מה שכן,אני אשמח אם היא תתרחק מטיבמה ושו"ת. LOOSE היה מעולה ל2006,היום זה כבר לא יעבוד.

YugiBoy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif!

אני חושב שהשיתופים הישנים עם טימבה (בעיקר נלי וג'סטין) היו הרבה יותר מעניינים, ובמקומו הייתי יוצא לחופשת מוזה

theone24

New member
Kylie Minogue - All The Lovers

יצא היום לרדיו רק לפני שעות ספורות. עכשיו ניתן להנות מהשיר באיכות HQ. שיחקה אותה. השיר לקוח מתוך אלבומה הבא של קיילי,ה11 במספר,Aphrodite (אפרודיטה). את האלבום הפיק סטיוארט פרייס המעולה,והוא צפוי לצאת ב2 ליולי. תהנו: Kylie Minogue - All The Lovers

Bright Unicorn

New member
מדהיםמדהיםמדהיםמדהיםמדהים

ועוד הפעם מדהים! הסאונד מושלם.. הכל במקום אין לי מה להוסיף. קיילי התעלתה על עצמה

theone24

New member
Enrique Iglesias - I Like It

שיר חדש לאנריקה מאלבום חדש,תשיעי במספר. בשיר הוא מארח את הראפר פיטבול (ההוא שהיה לו להיט אחד בקיץ שעבר ומאז הוא מתארח בשירים אצל כל אומן אפשרי) והוא מסמפל את הלהיט הקלאסי של ליונל ריצ'י (האבא של) מ1983,ALL NIGHT LONG. אני חייב להודות שזה בכלל לא רע,להיט קיץ שכזה. די אהבתי. תהנו: Enrique Iglesias - I Like It

Bright Unicorn

New member
../images/Emo41.gifחדשותחדשותחדשות

האם בריטני ספירס תלך על סגנון אלטרנטיבי באלבומה הבא? הצטרף לו ז'אנר מוזיקלי חדש לאלבומה הבא של נסיכת הפופ שכבר מוקף כמה וכמה סגנונות. נראה כי נסיכת הפופ הולכת לשחק גם בסאונד אלטרנטיבי.. התברר אחרי פליטת פה אמש בKyte TV לכתבה המלאה... http://flopofthepops.blogspot.com/ בגדול נאמר שבריטני מקליטה אלבום דאנס, בעודה שומעת כמה וכמה "טראקים" והיא שוקלת להכניס אותם לאלבום. היא מתארת את אותם טראקים ואומרת שהם "מאד אלקטרוניים" ו"סוג של אלטרנטיב".. בנוסף נוסף ונאמר שזה מאד מאד שונה ממה שבריטני עשתה אי פעם. בנוסף לחדשה האלטרנטיבי נוספה הידיעה שבריטני עובדת עם המפיק Rusko שהפיק בין היתר לM.I.A את הסינשל החדש שלה- "xxxo" מוקדם יותר השבוע הנהלתה של בריטני שחררה את הידיעה שבריטני נפרדה מקצועית רשמית מבן זוגה בשנתיים האחרונות ג'ייסון טראוויק. נאמר כי הנ"ל ונסיכת הפופ סיימו את יחסיהם המקצועיים וכרגע ישמרו את יחסיהם הזוגיים. בנוסף נאמר שהם נצפו ונראים מאושרים יחדיו מאי פעם. כמו כן נוספה הידיעה שבריטני "מאד עסוקה באולפן" בעבודה על אלבום האולפן הבא שלה. לעדכונים שוטפים על בריטני... |הלינקhttp://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=569|סלינק|

candyheart

New member
כמו שכתבתי בפורום בריטני...

זה יכול לצאת מאוד מעניין,שילוב של פופ ואלטרנטיבי הוא דבר מבורך.אם זה באמת משהו שהיא עוד לא עשתה אף-פעם(או לפחות משהו בסגנון And Then We Kissed המעולה) אז אני בהחלט מסוקרנת.

candyheart

New member
אה,דרך-אגב...

מכיוון שהחדשות הנ"ל הם לא קליפ,שיר,הופעה או כל קישור לקובץ מדיה מסוים,עדיף לשרשר אותו לשרשור עדכונים.אני יודעת שזה מבלבל ואני ממש לא מצפה ממכם לדעת את זה עדיין,אבל רק לידע כללי.

../images/Emo60.gifהשיר החדש של סיון אלבז-צוואר אל צוואר

סיוון הייתה חברה בלהקת הבנות "דיימונדז" למי שלא הכיר אותן ("בוא נזרום","שיהיה לי את הכוח","אתה הכוכב","הלב שלי נשבר" וכו'...) היום היא מוציאה סינגל חדש בשם "צוואר אל צוואר" אתם מוזמנים להוריד ולהביע את דעתכם על השיר
להורדה- http://rapidshare.com/files/385971216/sivanelbaz-zez.rar.html לשמיעה ישירה- http://www.youtube.com/watch?v=pqp6AiDYh6w

theone24

New member
ליידי גאגא,אלטון ג'וןן,ברוס ספרינגסטין...

נשמע כמו התחלה של בדיחה אה? אבל לא. גאגא,אלטון ג'ון,ברוס ספרינגסטין,סטינג,שירלי באסי ודבי הארי (סולנית בלונדי) עלו על במה אחת ונתנו קאבר מדהים לDon't Stop Believing של להקת הרוק Journey. השיר לאחרונה זכה לאהדה מחודשת בגלל הסדרה GLEE,שעשתה קאבר לשיר שכבש מחדש את המצעדים (ואף הכניס את הגירסא המקורית בחזרה למצעדים). יפה לגאגא לעמוד על במה אחת עם כאלה שמות גדולים. ההופעה: מבט עליון. מקרוב.

candyheart

New member
איזה כבוד לגאגא!../images/Emo12.gif

מדהים איך היא הצליחה להגיע למצב שתוך שנתיים היא מופיעה עם כמה מהשמות הכי גדולים בעולם המוזיקה.על מי עוד אפשר לומר את זה? היא קצת מרגישה לא שייכת,אבל עדיין,כבוד!

YugiBoy

New member
כבוד!

באותו האירוע (כנראה) היא ביצעה את השיר stand by me ביחד עם סטינג, ואת המחרוזת speechless\your song הידועה מהגראמיז ביחד עם אלטון ג'ון, שוב.

למעלה