תוכנית גלגל ההצלה

עוד נשמע ממנו ../images/Emo13.gif

כישרון אדיר. בואו נחשוב יחד למה קוראים לתוכנית כוכב נולד ולא זמר נולד.. כי הם פשוט מחפשים 'כוכב' שילדות בנות 12 יפלו לרגליו ויממנו את החיים שלהם ע"י הצבעות בSMS לא מקנאה בהורים של מעריצותיהם של חן/דניאל שמסמסות בטירוף.. לא רוצה לדעת מה חשבון הפלאפון שלהן, טיפשות
הבטחה שלי, כל מה שחן/דניאל יעשו בחיים- יהיה פסטיגל עלוב 1.
המשך ערב נעים.

talshoosh

New member
צודקת..

הם מחפשים בתוכנית כוכבים.. טאלנטים... אבל מי שבאמת זמר טוב ומוכשר ויכול להגיע רחוק, מרגישים בזה.. ועובדה שכבר הציעו לאדיר חוזה הקלטות! ולדעתי גם נדב יכול להגיע רחוק.. אולי עוד קצת זמן.. כשהוא קצת יתבגר, אבל בסך הכל הוא מוכשר מאוד! ומבין אלו שישארו די ברור מי השולטים, חן ודניאל... שניהם יפים, שרים לא רע (חן הרבה יותר טוב לטעמי)... וחוץ מאדיר ונדב גם מארינה לדעתי זמרת מוכשרת.. יש לה קול ייחודי.. וגם אליסה מאוד טובה כי היא לא רק שרה יפה אלא היא גם חיית במה ויש לה בטחון.. וזה מאוד חשוב:] אז זהו אמרתי את דברייP: ובהצלחה במציאת הכוכב הבא..

aabbghjk

New member
מה לא מובן שהעצומות האלה זה בולשיט???

הם הצביעו מאתיים פעם כל אחד!! סתם עושים רעש וצלצולים הם הצביעו איזה 50 איש מליון פעם כל אחד בגלל זה כל ה4000 האלה.. נראה לכם באמת שאם כל ה4000 האלה היו מצביעים נדב לא היה עולה היום????

שירנאעה

Well-known member
נגיד ש..../images/Emo105.gif

אבל גם אם ה4000 האלה, באמת היו 4000 + איש שהצביעו להחזרת נדב.. שכחת עובדה אחת קטנה, אמנם הם בעד להחזיר את נדב לתוכנית, אבל בניהם.. אני מניחה לפחות רובם.. יש יותר מפייבוריט אחד, ולכן כשכל אחד שם מתלבט בינו לבין עצמו.. למי מבין כל הפייבוריטים שלי אני מצביע.. ואיך אני הולך לחלק את ההצבעות שלי בניהם - הסיכויים של נדב לעלות קטנים יותר. ולכן מה שאמרת.. לא קשור לזה.

talshoosh

New member
צריך לתת לשופטים יותר אחוזים!

עם כל הכבוד לנו, המצביעים בבית, השופטים נבחרו בגלל שהם מבינים במוזיקה! אני לא אומרת שאף אחד לא יודע להעריך כישרון... אני רק אומרת שיש הרבה כאלה שלא מקשיבים רק לשירה אלא לוקחים בחשבון גם מראה חיצוני ועוד דברים... אם לשופטים היו נותנים 50% החלטה על התוצאות יכול להיות שהתוכנית הייתה מגיעה לרמות יותר גבוהות... אבל אני עדיין חושבת שבתוכנית הזאת מחפשים את הכוכב האהוב על הקהל... הם מחפשים מישהו שיהיה כוכב.. טאלנט חדש.. וחשוב מאוד שהקהל יאהב אותו.. אז אני מקווה שגם אלה שלא זכו והם מוכשרים נמשיך לשמוע אותם.. כי בכל זאת זאת דרך מאוד טובה להיכנס לתודעה של אנשים.. למשל אדיר, אפילו שהוא לא עבר לרבע גמר הוא קיבל הצעה לחוזה הקלטות שזה דבר ע-נ-ק ובאמת מגיע לו!

YugiBoy

New member
בולשיט....

אם הם לא היו בוחרים את אדיר לא היית כותבת את זה... מה זה משנה שהם מקצוענים? הרי רוב הקהל בבית לא מקצוען ולא שם לב לכל המושגים ולכל הזיופים הקטנים שרק מי שמתעסק שנים במוזיקה שם לב... והרי הם משדרים אלינו, אנחנו הרייטינג ואנחנו קהל היעד... ולמה הם צריכים לבחור בשבילנו? אנחנו לא מבינים בזה אז זה לא משנה, כי עם הזמן הם יהיו מקצוענים וכל הפאקים הקטנים יעלמו לאט לאט... וצביקה כן מושפע מהיופי

frhx

New member
להביא לצביקה פיק יותר השפעה, יהיה גמר של:

עדן, דניאל ומריים...

שירנאעה

Well-known member
../images/Emo45.gifלפחות 40% שופטים,../images/Emo105.gif

ו60% קהל. לפחות. כי מה לעשות.. שהתוכנית מעדיפה לתת את גורלם של המתחרים בידהם של ילדות בנות 12 ?! ועוד ברוב חוכמתם דווקא הערב הורידו 5% מהשפעתם של השופטים ונתנו אותם לקהל בבית. כאילו דווקא.. פשוט פיגור. אני כבר לא יודעת מה להגיד..

Yarinv

New member
קצת הגיון

אם בגלגל הצלה היו נותנים לאחד המתמודדים 50% אז זאת זכיה מובטחת, לא כך?

mika95

New member
אדיר../images/Emo99.gif,איזה מלך../images/Emo47.gif

יואו,הוא כל כך היה צריך להיות בגמר...,שזה נורא איך אנשים לא רואים את הכישרון הזה
!!!,אבל אדיר לא צריך את התוכנית הזולה והמכורה הזאת בשביל להיות מלך,אני לא חושבת שיש מישהו שיותר שמח ממני,שהוא לא המשיך בתוכנית הזאת,כי בסוף כולם מתקלקלים,ואדיר,לא רק שהוא לא איבד את האישיות שלו בהמשך התוכנית,הוא גם קיבל חוזה עם הליקון!!!
,אין מה לומר-פשוט מלך!
ובקשר לחן,אין לי שומדבר נגדו,באמת אחלה זמר!
,אבל אין מה לעשות שאדיר הוא 10 רמות מעל כולם...

omrimayo

New member
האמת 13 רמות לפחות וגמני מאושר שלא המשיך, כי.

כי ככה. כי הוא לא התקלקל לשניה כמו שרשמת, כי הוא נשאר נאמן לביצועים שלו וליכולת הנדירה שלו, וכי הוא מדהים... ומיוחד ואפילו שהוא רק בטופ 8 הוא האיש שהכי הרבה מדברים עליו והכי הרבה סקרנים לגביו והוא הכי מיוחד והראשון לקבל אלבום משלו כל-כך מהר... מזל שאלו שמנהלים את חברות התקליטים לא מסתכלים רק על יופי, כפרה עליו :) אז זהו, אחרי שהוא השיג את הפרס הראשון אין טעם להמשיך בתוכנית הזו תודה לאל שהשנה שוברת שיאים עם עניין ה"אני הכי יפה בעולם - אני מקבל SMSים", וכשהוא לא שם... אין מה לראות בכלל אז הנה יש לי עוד 2 ערבים פנויים בשבוע. :]

זה לא מפריע לאף אחד ש...

ההפקה החליטה להשתין על הצופים בבית ולתת לכל מי שהיא רוצה חוזה להפקת אלבום?! לא שזה פמריע לי כי אני לא מצביעה ומצידי שיהיה למרים ולאדיר כיף עם האלבום שלהם, אני שמחה לפחות שדניאל יקבל רק סינגל סלולארי..!

Lust chan

New member
לא.../images/Emo135.gif

יותר מפריע שאת גונבת משפטים לצפניה. לפחות ככה זה נראה :| וההפקה לא נתנה לאדיר את החוזה, פנו אל ההפקה מהליקון.

shoooko

New member
כמה דברים על התוכנית המעולה הערב../images/Emo13.gif

1.הודות לגלגל הצלה,אני גיליתי היום(אתמול
) את עדן! כמובן בביצוע המעולה ל'לתת' ששם היא הוכיחה לי ולכולנו שהדבר הכי טוב שהיא יודעת לעשות זה לשיר ולרגש תוך כדי. בחורה מתוקה לאללה שלמרות שהיה לי ברור שהיא לא תעלה היום(אין מה לעשות היא הודחה ראשונה מבין החמישה) עדיין נהניתי לראות ולשמוע אותה. שיהיה לה בהצלחה בהמשך!
2.היה לי ברור שחן עולה היום לא כי הביצוע שלו היה הכי טוב היום אלא מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט לא היה צריך להיות מודח שבוע שעבר ומן הסתם יש לו הכי הרבה קולות עדיין. בלי קשר,לא נראה לי שהוא יהיה בגמר כי הוא מן הסתם הבא אחרי אליסה לעוף. 3.הגלגל הצלה ממש מיותר בקונספט של העונות ה-4 ו-5 כי זה הולך לפי מספר הקולות מהתוכנית הראשונה כבר.בעונות הראשונות הגלגל הצלה היה מעולה כי כולם הגיעו למקום השני כל שבוע בראש בראש(אתם בטח מבינים). 4.אדיר שאומנם הגיע רק למקום השני הרוויח הרבה יותר מחן כי הוא בעצם זכה מה שהזוכה בגמר מקבל(חוץ מהמכונית וכל השאר) שזה אלבום והוא זכה בו 3 שבועות לפני הזוכה לעתיד.וחן ימשיך עוד שלב שניים ויודח-למרות שהוא מעולה ומגיע לו אבל כבר ראיתם שהוא היה אמור להיות מודח. 5.רק לדעתי נבחרת גלגל ההצלה יותר טובה מנבחרת רבע הגמר?
(ה-6 האחרים שנשארו)...לא ברור לי למה הם הודחו.

למעלה