תוכנית גלגל ההצלה

ב=י=ז=י=ו=ן!!!!! ככה העונה ניראית:

גיי בוי קטן [חן אהרוני] מסורתי זייפן [דניאל בן חיים] גיטריסט צרחן [שלומי בראל] חשה כמובן [אליסה שפרגה] שמנמן מזרחי [דורון רוקח] רוסייה שמנמנה וקצת זקנה [מארינה] בועז קוביות בבטן עמודה !!! ולי רק נותר להגיד דבר אחד: תתבישו לכם!!!!!!!!!! איפה כל האלפי אנשים שרצו שנדב קדמון
יחזור?!?! למה לא ניצלתם את ההזדמנות?!?! למה נתתם לילדות בנות 12 להשתלט?!?!

ואני גם מאוד צודקת.

אתם תראו שנדב יצליח בע"ה... חמסה חמסה חמסה בעיינים שלכם !!! רעים

omrimayo

New member
כי אי אפשר נגדן,

5 הצבעות מכל מכשיר + מהאתר, כל אחד שולחת 150 SMSים בערב = זאת התוצאה, SMS אחד והכל היה נראה אחרת, גם לי מאוד כואב על נדב קדמון (פייבוריט 2 שלי) ומקווה שהוא יעשה איזה אלבום... אני מאושר לאללה שיצאתי מהסרט הזה שנקרא כוכב נולד מאושר עם אלבום לאדיר האלוהים ולא צריך לראות את הביזיון הזה שהוא פשוט מסלול דוגמנות. כמה כיף שמגלים שאתה ה-אמן עוד בטופ 8 :}

נכון!!

ככה זה פקאצות... יעשו הכל כדי שהדוגמן ה'מזמר' שלהן יעבור שלב.. יצביעו מהשכן של השכנה של החבר של החברה של סבתא רבא שלהן מכל פלאפוןן אפשרי.... פשוט חראאא

מעניין מה יגידו ע-כ-ש-י-ו..

כל ה4000 ומשהו שחתמו על העצומה להחזרת נדב... מה יהיה התירוץ שלהם הפעם? תאמינו לי שאם הם ב-א-מ-ת היו מצביעים הפקאצות לא היו עוברות אותו.

לא, ב-כ-ל-ל לא פקאצות.

אתן ממש בנות שמבינות במוזיקה איכותית...
אה כן, ובטח בקרוב אליקון יחתימו את חנוש אהרונוש על דיסק אה? כבר לצביקה עלו הפיוזים מ"חן חן חן חןחןחןחןחןחןחןחןח" שלכןןן! קלטנו, דיי כמה אפשר?! יוו...

YugiBoy

New member
חחחחחחחחחחח ענק!

העצומה להחזרת נדב? שמתי לב בזמן האחרון, כל ילדה שלה נראה לה משהו, עושה עצומה. אי אפשר להחזיר אותו, הם לא יגידו "המון ילדות ביקשו, אז קחו את נדב חזרה"... זה עובד לפי הקהל בבית, שהכריע שחן צריך לעלות, מה גם שזה מגיע לו כי אם לא הייתה חסינות בשבוע שעבר הוא לא היה מודח.... זה לא היה בגלל שהוא לא היה טוב אלה בגלל שמי שהייתה צריכה להיות\מודחת קיבלה חסינות.... חוצמיזה שיש להם תזמון וכבר כל שלב ושלב תוכנן והם לא יכניסו את נדב גם אם תעשו עצומה שכל בנאדם בעולם יחתום עליה..... חוצמיזה אם הוא ירצה הוא ינצל את החודש הבא שזה בערך הזמן שיזכרו אותו, ויוציא סינגל...וזו תהיה הדרך שלו להצלחה.

לא, חמודילה

פיספסת את הנקודה... זה לא "ילדות" ביקשו זה המון אנשי מוזיקה איכותיים ביותר שלא יושבים ומסמסים בטירוף כמו בנות 12, מעריצות של חן, כן? תאמין לי שהוא יצליח עם או בלי כוכב נולד! בושה.

YugiBoy

New member
מותק,

הצביעו לו כי הוא היה הכי טוב. ולא משנה מי הצביע... בן 12 או בן 100.... אי אפשר להחזיר בנאדם לתוכנית סתם ככה... בטח לא אחרי שהידחו אותו פעמיים

YugiBoy

New member
ומה היא תעזור?

בנאדם בין כה וכה יצביע למי שהוא רוצה... אם את אוהבת את נדב, לא תצביעי למירים גם אם יהיו אלף עצומות... לדעתי זה סתם דבר לא מועיל שלא יכול להשפיע, במקרה הזה.

NP16

New member
וואי אתה לא הבנת היא דיברה על עצומה שהייתה כב

שהייתה כבר אחרי הדחה הראשונה...לא עצומה חדשה שתפתח ולא תביא עכשיו אנשים לחתום על עצומה.. הייתה כבר כזאת עצומה וחתמו בה 4000 ++

למעלה