שרשור רסלמניה

Israeli Hero

New member
זה בכלל

בכלל לא מקדם את ג'ריקו. אבל לפחות שום נזק לא נגרם. תחשוב על מצב שג'ריקו היה מפסיד. הוא מיין איבנטר שם. לא הגיוני לתת לו לצאת אובר מול אנשים שגם ככה לא מתכוונים להתאבק באופן רציף שם?

אורון V1

New member
זה לא היה מקדם את ג'ריקו

כמו שגם הניצחון על האגדות לא ממש מקדם אותו. זה פשוט היה נראה הרבה יותר אמין וטוב מאשר לקבל מכה ממיקי רורק כאילו זה מיודענו פלויד מייוות'ר. ולגבי השורה הראשונה אז כנראה ה"רווח" היחיד של ה-WWE מזה הוא הנוכחות של הסלב

דעות רסלמניה 25 לאחר צפייה ../images/Emo185.gif

וואי..לכתוב את זה ב6:38 בבוקר!! תודה כבר אמרתי
? היה פשוט חזק לראות את הפתיח של הWWE מתנגן שברקע "ישיר" בעברית! הMITB היה אחלה של קרב. בקלות יכלו להביא קנדי/בורן במקום מארק הנרי, אבל ניחא. לא היה הרבה זמן לנשום בקרב והוא היה סוג של נון-סטופ-כל הכבוד! רק מה שעצבן אותי הוא הזכייה של פאנק. בשביל מה? בשביל מה פעמיים ברצף? הלך פעם אחת ונכשל-אז למה פעם שנייה? למה לא לנסות לקדם מתאבקים שצריכים את המזוודה כמו MVP או קופי, אפילו קיין עם שוט אחרון? שלא לדבר כמובן על כריסטיאן, שלפי איך שזה נראה, הקאמבק שלו הוא אחד הגרועים ביותר בתולדות הE. קיד רוק כריזמטי אבל ההופעה הייתה ארוכה מדיי. הרבה במבה אכלתי בגללו. ממש חבל שכל 25 הדיוות נכנסו בבת אחת, וגם לא הייתה לנו הזדמנות לקבל שוט על רובן או לפחות על ה5-7 שלא הוכרזו. רק במהלך הקרב היינו צריכים לגלות שויקטוריה, סאני, טורי (ועוד) לקחו חלק בו. מזל שטריש לא השתתפה. הקטע עם סנטינו מבזה! הוא כבר לא מצחיק, ואיכשהוא אני רואה את הWWE לוקחים ת'דמות "סאנטינה" הלאה. חבל שהם לא לקחו את עניין הדיוות ברצינות. "הדרקון" הפתיע לגמריי ב3 על 1. הוא בכושר! הייתי בטוח שפייפר יישאר אחרון, אבל ללא ספק מגיע לריקי. כמו שאמרתי, בזכות ריקי הקרב דיי הפתיע והיה נחמד לצפייה. מה שבא אחר כך היה דבילי: ג'ריקו מזמין לזירה את רורק, שאין לו עבר בהאבקות, ואז רורק מוריד אותו ב[סוג של]אגרוף אחד? איפה ג'ריקו ששרד את אוסטין ורוק באותו הלילה?! ג'ף ומאט באמת נתנו הארדקור, אומנם לא אדג'-פולי מ22 אבל עדיין הארדקור טוב יחסית לימינו. הייתי בטוח שג'ף ייקח, יהיה מעניין לראות איך מאט יתקדם הלאה בעקבות הניצחון. הבאמפים האחרונים נראים כואבים מאוד, סחטיין על ג'ף! לאחר הנאום של JBL היה צפוי שהוא יפסיד, אבל לא ציפיתי להפסיד סטייל "צ'אבו גררו לקיין". חגורה ביניבשתית יושבת טוב על ריי, למרות שהיא יותר גדולה ממנו. שJBL ילבש את אוזניותיו הגדולות של טאז ושהפעם לא יחזור לזירה-ככה כולנו נהיה מרוצים! על טייקר ומייקלס אין לי הרבה מה להגיד. אני לא יודע איפה להתחיל ואיפה לסיים. קרב 5 כוכבים קלאסי! פשוט ענק. לא משנה מה קרה לפני או אחרי-ברגע שמתאבק יוצא מטומבסטון של אנדרטייקר, ברסלמניה, שאנדרטייקר עם הלשון בחוץ, הקרב אוטומטית קופץ ל-5 כוכבים! הקרב המשולש, כצפוי, לא היה משהו. כל הפיוד הזה היה שטותי אז גם הקרב היה כזה. לא רואה סיבה למה סינה לקח, חבל. המיין איבנט בכלל היה גרוע. איפה לגאסי? המקמהנ'ס? סטפני? השופט נפל כדי שטריפס ידפוק סלאדג'האמר ועוד אחר כך יינצח בפדיגרי כאילו הסלאדג'האמר לא קשור? וגם הפדיגרי הזה הגיע ללא בנייה, ללא עידוד..כלום! גם כאן אני מאוכזב מהתוצאה-רציתי ניצחון של אורטון. כעת אנחנו בשליטה של סינה וטריפס בחגורות, נסיון עבר מלמד שזה עוד יימשך זמן רב. לסיכום: התוצר הסופי היה צפוי מקילומטרים. בנייה גרועה לאירוע לא טוב. ממש לא ראוי לשם "חגיגות 25 לרסלמניה". נקווה שיהיה טוב ב26.

מעללי דגל ישראל באירוע ../images/Emo185.gif

לכל החבר'ה שבא להם לעשות קאפים ושמאפים: במהלך קרב 3 על 1 ראו את הדגל צועד לו לבדו אל מול המצלמה המרכזית. בהמשך הדגל הורם ממקום ישיבה ספציפי, שמאלית לשדרים (בזווית המצלמה) והוא זכה לחשיפה בזמן טייקר-מייקלס וגם בעוד קרב אחד שאנ'לא זוכר כרגע. בHHH-אורטון הדגל הונף אבל בדיוק הרגל הענקית של אורטון הסתירה
דווקא דגל גרמניה זכה להכי הרבה חשיפה -___- אין מה לעשות, רסלמניה היא חגיגת דגלים!

levinger316

New member
דעות

- ריקי סטימבוט פשוט מדהים. נתן עבודת זירה יותר טובה מרוב הרוסטר הנוכחי. - פשוט מביש לראות 4 אגדות שלא מצליחות להוריד את כריס ג'ריקו ואז מגיע מיקי רורק ומוריד אותו בפאנץ' אחד. מבריק. (ציני). - היה שקוף עם JBL, כתבתי את זה כאן שבוע שעבר... - מייקלס- טייקר: אחד הקרבות הטובים בתולדות רסלמניה. - אוסטין מלך- אני כבר מתגעגע. - שתי קרבות האליפות היו פשוט ביזיון והקרב האחרון היה אנטי-קליימקס מטורף. הקהל ביוסטון כבר היה מותש ולא הגיב לשום דבר. אני ניקרתי בטירוף אבל לפחות יש לנו התירוץ של "לילה לבן"... ביוסטון השעה 22:50!! לסיכום, שנה שלישית ברציפות שרסלמניה מזייפת. נקווה שבפיניקס יהיה יותר טוב...

levinger316

New member
ותודה רבה

לספורט 5, לכריס על השידור בצ'ייסר, לאורון על השידור ב"ברון". אנחנו סוף סוף חלק מהעולם עכשיו... :) (ולא בדיליי של 24 שעות...)

שי מילר

New member
מנהל
דעות רסלמניה (איזה כיף לכתוב כ"כ מוקדם)

נתחיל מכך שנאמר שבגדול האירוע היה אכזבה מסחררת, בטח ובטח לאור העניין שלדעתי מניה 24 הייתה אחת מהטובות ביותר מאז 20. פרט למייקלס-טייקר שהיה מדהים, אף קרב לא התעלה לרמה באמת גבוהה, כולל דברים שהבטיחו רבות כמו מאט-ג'ף וה-MITB (למרות המשתתפים). קרב המאני אין דה באנק: או כפי שבקרוב נקרא לו: בוצ'מאניה. סתם, האמת שלא היה כזה נוראי אבל גם לא הקרב המשובח ביותר בסדרה. הספוטים של שלטון מהסולם סיפקו את הסחורה, וגם הסיום היה לא רע. לא ציפיתי שייתנו לפאנק לזכות שוב פעם, ויותר נטיתי לכיוון MVP או כריסטיאן. עכשיו יש לי תחושה שהוא יהיה הראשון שלא יזכה בתואר עם המזוודה, אולי באמת הגיע הזמן שיהיה מישהו כזה. קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה אוי, פשוט מגוחך. כאילו שדיוויזיית הנשים לא מספיק מגוחכת, עכשיו גם סנטינה מעורבת בה. למרות שהריקודים שלה היו קורעים, לא לכך פיללתי ברסלמניה. מאכזב מאוד. הפלוס היחידי בקרב היה שההופעה של קיד רוק הייתה יותר גרועה, אולי מיני נחמה. כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר) בואנה, סטימבוט הזה ספוטמאנקי. האמת שהופתעתי ממנו לטובה, והוא בהחלט עמד בקצב של ג'ריקו כמו גדול. הלוואי שניתן היה לומר אותם דברים על פייפר, סנוקה או אפילו פלייר שנראו כמו ערב ברידג' באחוזת ראשונים. חשבתי שפלייר יהיה מסוגל לעזור לחבריו לנצח, אבל בדיעבד עדיף שג'ריקו ניצח ובתקווה עשה סוף לפיוד הזה שהתחיל יפה ונחלש משבוע לשבוע. קיוויתי שאוסטין יגיע ויעזור לרורק, אבל מיקי הסתדר יפה מאוד בעצמו. ג'ף הארדי נגד מאט הארדי שלא תבינו לא נכון, אני אוהב אקסטרימיות as much as the next guy, אבל משהו היה חסר לי בקרב הזה. בכלל, הייתי מצפה שלצמד אחים שמתאבקים יחדיו כ"כ הרבה שנים תהיה כימיה טובה יותר. הספוטים היו מוצלחים (עם דגש על הנחיתה לתוך צמד השולחנות והקפיצה משני הסולמות + טוויסט אוף פייט בתוך הכסא), אבל הקרב היה פחות זורם ממה שציפיתי. לסיכום: סיום בינוני לפיוד חלש חלש חלש. JBL נגד ריי מיסטריו 21 שניות.. טוב, לפחות זה עדיף מהקרב הארוך והמייגע שהיה להם ב-JD 2006 שנגמר באותה דרך. JBL פורש = זהב בשולחן השדרנים. אולי אפילו יעבירו את לולר לסד בדראפט ואז JBL יוכל להישאר ברו. ברכות לריי מיסטריו, הוא ביטן את מעמדו כמידקארדר נצחי.
שון מייקלס נגד אנדרטייקר וואו, פשוט וואו. תמיד תהיתי לעצמי אם השניים הללו מסוגלים לשחזר את הקסם של ה-HIAC גם בקרב יחידים (וכן, אני יודע שהיה ביניהם קרב ב-IYH, אבל זה היה יותר סוג של ברול), ומדהים לראות שהכל התחבר יחדיו בבמה הגדולה מכולן. פולס פינישז, באמפים יפים (למרות שהצלם האידיוט עמד רחוק מדי וטייקר בקושי הגיע אליו) מייקלס יוצא מטומבסטון שזה דבר שלא קורה, כמעט אבר (אולי רק קיין במניה 14 ועוד איזשהו מקרה) ואווירה מחשמלת. קרב השנה שלי עד כה, שואו סטילר וודאי ומוחלט. אדג' נגד ג'ון סינה נגד ביג שואו אוקיי, אדג' די הפך לאלוף בדיחה בעיניי. בואו נבחן איזה רצף מרשים יש לו, אם כבר מזכירים בכל נשימה שהוא אלוף 8 פעמים: סורבייבור סיריז: זכה באליפות WWE ארמגדון: הפסיד לג'ף הארדי רויאל ראמבל: זכה מחדש מהארדי נו וויי אאוט: הפסיד לטריפל אייץ' וזכה מחדש מסינה מניה: הפסיד לסינה. עכשיו רק צריך שהוא יזכה בבקלאש ויפסיד ב-JD כדי להיחשב לכדור פינג פונג עם דופק. לא כך מייצרים אלוף עם אמינות שהקהל יחזיק ממנו, בנייה מזעזעת. הקרב כשלעצמו היה די מהנה לצפייה, למרות שהשילוב המשולש מתחיל לעלות לי בגרון כאילו שאכלתי יותר מדי פרינגלס BBQ
בשידור. טריפל אייץ' נגד רנדי אורטון מה עוד חדש? אותו פיוד, אותו קרב, אותם ספוטים, רק במה אחרת. לפחות התחדשנו בכך שזוכה הראמבל לא זכה בתואר שנה שנייה ברציפות שזה די נדיר, אבל מעבר לכך הרגשתי כאילו שאני צופה במיין איבנט של בקלאש או נו מרסי, כפי שניבאתי שיקרה. גם רצף ההפסדים של טריפל במניה נשבר, כך שאולי הוא יתחיל מעכשיו רצף הפסדים חדש. |בטח| לסיכום: למרות חוויית הצפייה בלייב (תודה לערוץ הספורט), לא רסלמניה טובה ביוחד שתיזכר לטובה. אני אקח איתי מהאירוע בעיקר את שון-טייקר ואולי איזשהם ספוטים מה-MITB וג'ף-מאט. מצפה לשמוע דעות מאנשים שהיו במפגש, אולי החווייה המשותפת שיפרה עבורם את חוות הדעת.

shaidx

New member
אני לא מסכים

לדעתי רסלמניה 25 הייתה טובה ביותר,הרבה יותר משל 24. קרב המאני אין דה בנק היה הטוב ביותר בסדרה כולה לדעתי, עד עכשיו אני בהלם מהקפיצה של שלטון,הקרב של הלג'נדס סיפק את הסחורה אין ספק שלריקי סטימבוט יש את זה עדיין,סאנטינה מנצח בבאטל זה בהחלט רגע היסטורי מצחיק,הארדי מול הארדי היה קרב מחשמל,הכניסה של סינה יחד עם הניצחון היה מלווה בקרב דיי טוב, אורטון מול אייג קרב איכותי מאוד אם כי יצאתי מאוכזב מהניצחון של אייג, וטייקר מול שון אין מילים בהחלט אחד הקרבות הטובים של רסלמניה מכל הזמנים. לדעתי קשה מאוד לחדש ובכל זאת הWWE עושים את זה מידי שנה. אני מסכים שלרסמניה 25 היו ציפיות גבוהות יותר בגלל המספר, אבל לי בכל אופן הם סיפקו את הסחורה ובגדול...

שי מילר

New member
מנהל
אז אל תסכים

אני למשל לא מסכים עם אף מילה שכתבת בפוסט פרט ל "וטייקר מול שון אין מילים בהחלט אחד הקרבות הטובים של רסלמניה מכל הזמנים" אז ניאלץ להישאר חלוקים

לא בדיוק ../images/Emo185.gif

ב"הראשון שלא זכה בפדיית המזוודה" הכוונה היא למתאבק שיפדה את החוזה ויפסיד בקרב על האליפות. מר. קנדי נפצע ולא זכה לפדות את המזוודה, הוא הפסיד אותה לאדג' אבל לא פדה אותה בעצמה.

MKOil

New member
היה אחלה מפגש ../images/Emo58.gif

לפני הכל - המון כבוד על הארגון, וכל הכבוד למי שהגיע. התפריטים, המקום, הפוסטרים, האוירה - ראויים לשבח. ולמניה - המאני בבנק היה ספוטפסט של סולמות - כמו בכל שנה. בלטו לטובה שלטון שהיה שלטון, וקופי שהיה שלטון. בלט לרעה כריסטיאן, שפיספס את האנפריטיאר והיה די חלוד באופן כללי. רגע השיא - טאדפול ספלאש של הורנסווגל מהגב של מארק הנרי. מארק אאוט. קרב האגדות היה לא נעים לצפייה. האיגרוף של מיקי רורק אמנם היה אמין, אבל די עשה צחוק מכל שאר האגרופים שראינו בהמשך הערב, שנחתו בכמויות ועדיין לא הצליחו להפיל מישהו לרצפה; פגיעה באוזן של אדם תפיל אותו כל פעם. זו פגיעה בשיווי המשקל. מוזר שכל הפיור סטרייקרים הטובים בביזנס לא יודעים את זה, אבל מיקי רורק כן. אהבתי את הקרב של ההארדיז. מאוד אינטנסיבי. מאוד מקצועי. כמעט לא אישי, וזה חבל. הפיוד הזה, הקרב הזה, אמור להיות עתיר רגשות. בין ספוט לספוט היה מקום למבט ממושך, חצי חרטה, שברון לב. לא היה. הקרב כשלעצמו היה אחלה; ג'ף, דרדוויל שכמותו, לוקח סיכון שעולה לו בקרב. לפעמים זו הבעיטה עם שתי הרגליים בפינת הזירה, ולפעמים זו קפיצת חמור מעל סולם גבוה לתוך לגדרופ. הטוויסט של מאט על הכיסא היה חולני, והיה מצדיק ספירת שלוש גם בלי ההתרסקות של ג'ף על התחת. ג'בל ומיסטריו וקרב הדיוות הם קרבות שיש להשקיע בהם מילים כפי ערכם. הנה: טריפס ואורטון נתנו ברול מלוכלך ובלי הנחות. מבנה הקרב היה מעט תמוה (פינישרים בהתחלה? באמת?) סוף הקרב היה מעט תמוה (טריפס נותן פאנטים ומשתמש בסלדג' כי הוא שם? באמת?) אבל זה היה המיין איבנט, ואף אחד מהמשתתפים בו לא מומחה בהיאבקות יפה, או בהיאבקות בכלל. הם טובים בללכת מכות. המכשול היחיד היתה הסטיפולציה של הקרב; משהו בסגנון טייקר-טריפס מרסלמניה 17 היה יותר מתאים כאן, לדעתי. הקרב המשולש סיפק את הסחורה. שואו היה דומיננטי, אדג' שיחק מלוכלך, סינה היה סופרמן וויקי היתה דוחה. רגע השיא: צ'אבו גאררו תופס לסינה את הרגל כשהוא רץ לחבלים. תראו לי עוד פיליפינית שמתערבת ככה בקרבות. שאפו לסינה על הAA הכפול. אה, טייקר ומייקלס. טייקר לא יפסיד ברסלמניה לעולם, וזה הורס את המתח, אבל הקרב היה מעולה. אהבתי במיוחד את המונסולט לתוך טומבסטון של טייקר וגם את ההתרסקות של מייקלס על המזרון כי טייקר לא היה שם לתפוס אותו. היה מפגש יוצא מן הכלל; נתראה בשנה הבאה. תביאו עוד כיסאות.

Aberforth

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif דעות שלי ותודה לאורון ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אורון, הארגון היה מעולה, שיחקת אותה, תבוא כל שנה, ממני ומכל אנשי האירוע - תודה
קרב המאני אין דה בנק: פאנק נגד קופי נגד פינלי נגדקיין נגד MVP נגד כריסטיאן נגד הנרי נגד שלטון - קודם כל, היה קרב טוב, לא אכחיש זאת. מה שעיצבן אותי זו העובדה שבנו בשלב מסוים את הסולמות כך ששלטון יטפס עליהם, יעשה לMVP סאן סט פליפ פאואר בום והחמיץ!!!!! זה היה כזה מאכזב. גם המנצח לא היה בניחושים שלי והאמת שהייתי מעדיף את מארק הנרי עליו. קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה סנטינו דפק הופעה וכל הכבוד לו לגימיק החדש שלו. מה שאיכזב אותי בקרב הזה היה דווקא העובדה שהם הדיחו כל דבר שיצא מהזירה, בין אם זה מהחבל התחתון ובין אם זה בין החבלים. כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר) אחד משני הקרבות היחידים שהצילו את הערב. ציון 100 לסטימבוט שעשה פשוט לנו שיעור באיך אגדה אמורה להיראות ואיך מתאבק בגילו עדיין יכול לדפוק הופעה ברסלמניה ולא לבייש את עצמו. דירוג - 10 כוכבים. קרב על התואר הביניבשתי: JBL (א') נגד ריי מיסטריו פשוט בושה. חבל על JBL. קרב לאמברג'ק על אליפויות הזוגות: מיז ומוריסון (א') נגד האחים קולון (א') בוטל קרב אקסטרים רולז: ג'ף הארדי נגד מאט הארדי קרב טוב, וההייפ היה טוב, לא ציפיתי שמאט יקח והתרגילים שג'ף עשה שם עם הסולמות, או עם הסנוודיץ הרסו אותי. גם התרגיל של מאט עם הטוויסט אוף פייט גם הפחיד אותי, כמעט ערף לו את הראש. שון מייקלס נגד אנדרטייקר הקרב הכי טוב שראיתי בשנה האחרונה. כל הכבוד לשני הסופרסטארים האלה שכבשו את האולם והציגו את מופע ההאבקות הכי גדול עלי אדמות. שון מייקלס נחלץ מכל הפינישרים של טייקר, וטייקר נחלץ מ2 סוויט צ'ין מיוזיק. והאמת, שאני ממש אבל ממש פחדתי כאשר הוא היכה בו עם השני, חשבתי שזה הולך להסתיים, אבל זה לא. דבר נוסף שחשוב לי להזכיר זה את העובדה שאדם בגילו של טייקר, קפץ ונפל על הראש, אני אומר לכם, אפילו אנשים שחושבים שהאבקות זה מזויף תפסו את הראש באותו רגע. תוצאה של הקרב הייתה מושלמת. דירוג - 10 כוכבים. קרב על אליפות העולם במשקל כבד: אדג' (א') נגד ג'ון סינה דרך ביג שואו חוץ מהכניסה של סינה שהייתה מקורית לא ארחיב יותר מדיי, זה היה קרב צפוי, מנצח צפוי ואלוף צפוי. צפוי. קרב על אליפות WWE: טריפל אייץ' (א') נגד רנדי אורטון אני ממש מאוכזב מהקרב הזה. אני הסתכלתי על הקהל בבר, ועל הקהל באולם ואין אף אחד שהאמין שהקרב הסתיים. אף אחד לא מחא כפיים, ואף אחד לא ציפה שהזבל הזה האנטר ישריין לעצמו נצחון. כאילו, דאמט, תן לאנשים חדשים את הבמה, תמחול על האגו המנופח והעל האף הענקי שלך ותן לאורטון את מה שמגיע לו. גם סטטיסטית היה אמור להיות מנצח שמגיע מרויאל ראמבל לאחר שסינה שבר את הסטריק בשנה שעברה. פשוט מאכזב.
לבר, לאורון, למי שאירח, ולכולם.

דעות ראסלמניה לפני זריחה

המאמי אין דה בנק השנה היה עם הרבה פיספוסים. הרבה יותר חלש משנה שעברה. עדיין היו בו מהלכים שעוד לא ראינו בקרב הזה בעבר: קופי קינגסטון קופץ מעל הסולם כשהסולם בא אליו לרוחב, קופי מטפס על הסולם כשמארק הנרי מחזיק אותו עוד לפני שמציב אותו בזירה, שלטון עולה על סולם שמונח באלכסון מחוץ לזירה ועולה מהסולם הזה לסולם שמונח לרוחב בין אותו סולם שבחוץ לסולם שמוצב בתוך הזירה, מארק הנרי זורק סולם לכיוון השדרנים וכמעט פוגע בשופט(
), מארק הנרי מטפס על העמוד וכמעט גם קופץ אל מחוץ לזירה. אם זה היה קורע הייתי מציע לכולם לברוח כמה שיותר מהר מהנקודה שהוא כיוון לנחות! בסך הכל אחלה קרב פתיחה אבל בהשוואה לשנה שעברה שהיה קצר וקולע, השנה זה היה לא כזה ארוך אבל די צולע. ג'ריקו נגד האגדות: מהרגע שנכנסו שלושת ההול אוף פיימרים שמתי לב שסנוקה מדדה. לא ציפיתי לראות מאף אחד מהם קרב סביר לגיליהם אבל סטימבוט הראה שהוא שהתאמן ליום הזה ונתן קרב גדול. כל הכבוד לו על זה. אחרי שג'ריקו כיסח את פלייר, חשבתי שאוסטין יבוא וייתן לו סטאנר וככה ייגמר בסוף טוב. מה מיקי רורק חש את עצמו מייק טייסון? היינו בפאנץ' הזה לפני 11 שנה. באטל רויאל דיוות היה מעפן. לא שמתי לב ולא זיהיתי איפה מולי הולי, טורי וסאני עד שמייקל קול הודיע שהן הודחו. היה די מצחיק אבל לא מתאים לראסלמניה. כל הכבוד לשאר הדיוות מהעבר שהציעו להן להצטרף וסירבו. על הכבוד שלהן ועל ההיסטוריה שלהן לא יזלזלו. ג'ף נגד מאט היה טוב! מאט עם ברינג גיר חדש סטייל אדג' הולם את הגימיק שלו. הטוויסט אוף פייט על הכיסא היה חולני. זה הזכיר לי איך קיין היה שם את הכיסא תפוס על הגרון של היריב ואז קופץ על זה מהעמוד. איך לא נשבר עצם הזנב של ג'ף מהקפיצת לג דרופ מהסולם? קרב טוב בסה"כ. אחרי שטאז עזב אין ראוי יותר מ-JBL לקבל את הכיסא לצד מייקל ג'יי אר. המסיכה של ריי מדהימה! ובכלל הכניסות שלו בראסלמניה הן יותר יפות משל סינה. התואר שהוחלף הכי מהר בראסלמניה לא? 21 שניות מהרגע שצילצל הפעמון. מייקלס-טייקר היה פשוט וואו! שון "ריידן" מייקלס כמעט גרם לי לחשוב שעוד יש מצב שהוא יינצח! הסיום קצת הרס כי דווקא ציפיתי למשהו כמו סוויט צ'יין מיוזיק שנבלם במהירות לטומבסטון. בכל מקרה, ה-קרב של האירוע. הצ'אנטים היו בטירוף וזה הכל בזכות בניה מצויינת לקרב חלומי. אדג'-סינה-ביג שואו? חלש... מה שכן, הכניסה של סינה הייתה מוזרה. בכפילים שלו היו כמה כאלה שיותר מדי שחומים והיה אחד שבקושי הזיז את היד שכולם עשו U CAN'T C ME חחח סינה בסיום חיפש עוד תמונה למזכרת "נמרח" על אוהדים כמו שעשה בראסלמניה 21. לא כל כך הלך לו הפעם חח אייץ' ואורטון היה ממש מאכזב. עזבו שכל הזמן הצוות הטכני רק ניסה להתחבא מהמצלמה שזה בגלל היה יותר מעניין מאשר רוב הקרב... גם הקהל לא הגיב לקרב. גם הקרב עצמו התחיל רע. אולי מחוסר זמן. אחרת איך אפשר להבין קרב שתוך 2 דקות מצילצול הפעמון מקבלים RKO ופדיגרי? טוב שטד דיביאסי וקודי רודס לא התערבו כי אז הם סתם היו יוצאים אפסים. חוץ מזה: לאן קרב הזוגות נעלם מהקארד? זה בטח תוספת ל-DVD... אוסטין מטורף! כמעט דרס כמה דברים בדרך! אם אשדוד בנק בטקסס, אני רוצה שאוסטין יהיה הנהג. ההופעה של קיד רוד הייתה אחלה ושמרה על האדרנלין של הקהל. הזכיר לי שגם לימפ ביזקיט עשה משהו דומה. חבל ש- AC/DC לא יצא להם לבוא ולשיר את שירי הנושא של האירוע כי אז זה היה יותר קלאסי! ההמנון היה אחד הגרועים ביותר בראסלמניה אם לא הגרוע ביותר. ביצוע סתמי ומשעמם.

shlomi 123

New member
היה אחלה מפגש

באמת כל הכבוד לאורון על האירגון וכל ההשקעה, הרסלמניה עצמה הייתה בינונית, אם הייתי צריך לתת לאירוע ציון בין 0-10 הייתי נותן לאירוע ציון 7, הקרב הטוב ביותר של הערב היה טייקר VS מייקלס (ואני שמח שלא הרסו לטייקר את הסטרייק) והקרב הכי גרוע של הערב היה דווקא המיין איבנט, כל כך משעמם אבל כל כך אופייני לקרבות שבו אורטון לוקח חלק. שבוע טוב לכולם ונתראה בשנה הבאה

JAMES DEAN

New member
לויקי יש הרפס ../images/Emo5.gif ../images/Emo25.gif

קרב המאני אין דה בנק: פאנק נגד קופי נגד פינלי נגדקיין נגד MVP נגד כריסטיאן נגד הנרי נגד שלטון - את האמת היה קרב ממש לא רע ופשוט רואים שהם מתעלים על עצמם כל שנה. אם זה באקסטרים ואם זה להשתמש בסולמות ככלי נשק. אהבתי את קופי שניצל את ההזדמנות שמארק הנרי תפס את הסולם. לא פלא שקוראים לו קופי = קוף. קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה אחותו של סנטינו שיחקה אותה עם הניצחון והדמיון המפתיע בניה לאחיה. ניראה לי הם היו תאומים סייאמים שהופרדו בלידתם. כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר) קצת התאכזבתי מראודי פייפר וסנוקה שזז בכלל בזירה. אבל מה שלא תגידו סטימבוט הראה לכריס מאיפה משתין הדרקון. מה זה לעזאזל הכובע המחריד של מיקי רורק? ניראה כמו של הכובע של פיסטוק. קרב על התואר הביניבשתי: קרב המאני אין דה בנק: פאנק נגד קופי נגד פינלי נגדקיין נגד MVP נגד כריסטיאן נגד הנרי נגד שלטון - קודם כל, היה קרב טוב, לא אכחיש זאת. מה שעיצבן אותי זו העובדה שבנו בשלב מסוים את הסולמות כך ששלטון יטפס עליהם, יעשה לMVP סאן סט פליפ פאואר בום והחמיץ!!!!! זה היה כזה מאכזב. גם המנצח לא היה בניחושים שלי והאמת שהייתי מעדיף את מארק הנרי עליו. קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה סנטינו דפק הופעה וכל הכבוד לו לגימיק החדש שלו. מה שאיכזב אותי בקרב הזה היה דווקא העובדה שהם הדיחו כל דבר שיצא מהזירה, בין אם זה מהחבל התחתון ובין אם זה בין החבלים. כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר) אחד משני הקרבות היחידים שהצילו את הערב. ציון 100 לסטימבוט שעשה פשוט לנו שיעור באיך אגדה אמורה להיראות ואיך מתאבק בגילו עדיין יכול לדפוק הופעה ברסלמניה ולא לבייש את עצמו. דירוג - 10 כוכבים. קרב על התואר הביניבשתי: JBL (א') נגד ריי מיסטריו JBL = just big loser ציפיתי להרבה יותר ממנו. ומיסטיריו ניראה כמו הג'וקר מבאטמן האחרון או לפחות כמו עוף שחוט. קרב לאמברג'ק על אליפויות הזוגות: מיז ומוריסון (א') נגד האחים קולון (א') ציפיתי ליותר מאלופי הזוגות, הם היו יכולים ליותר. |ציניות| קרב אקסטרים רולז: ג'ף הארדי נגד מאט הארדי אחד הקרבות המעניינים שהיו הערב. לרגע קצת ריחמתי על מאט למרות שהוא התחיל עם כל זה. ג'ף חייב עכשיו צילום רנטגן כדי לראות שלא הלך לו עצם הזנב. שון מייקלס נגד אנדרטייקר הקרב הכי טוב שראיתי בזמן האחרון. לא פלא שהם הבסיס והמודלי חיקוי למתאבקים חדשים. הרבה פעמים יצא לתפוס את הראש עם כל הטומבסטון וה-SCM. אנדרטייקר שיהיה לי בריא בגילו ככה להתעופף ולנחות בצורה שכזאת. הוא חייב דחוף מסאג' בצוואר. זה היה באמת מפחיד לחשוב שבאמת קרה לו משהו. גם אם זה הכי מבויים שיש, יש דברים שלא עושים. קרב על אליפות העולם במשקל כבד: אדג' (א') נגד ג'ון סינה דרך ביג שואו הכניסה של סינה שהייתה מקורית כי חשבתי שהוא יכנס בצורת אקסטרים. היה קרב צפוי, מנצח צפוי ואלוף צפוי. אבל שיחק אותה שהרים את שניהם. קרב על אליפות WWE: טריפל אייץ' (א') נגד רנדי אורטון ת'אמת היה מאכזב ולא ציפיתי שטריפל ינצח. טוב ככה זה שיש לך גב מאחורייך ואגו בגודל של פיל ושוכב עם הבת של הבוס. זה לא פייר כי אפילו הדפסתי חולצה בשביל רנדי. נקווה שבהמשך זה ישתנה לטובה.
לאורון, לבעל הפאב, המלצרית והצוות, גורדון, ולרן (על ההסעה) יאללה אנשים אני הולך לישון נתראה בערב.

למעלה