שרשור רסלמניה

Goldrush

New member
../images/Emo58.gifתוצאות מהירות

MITB - מנצח: CM פאנק באטל רויאל דיוות - סנטינו מרלה מנצח לאחר שהיח את הגלמזון כריס ג'ריקו מנצח את רודי פייפר, ג'ימי סנוקה וריקי סטימבואוט מאט הארדי מנצח את ג'ף הארדי ריי מסטיריו מנצח את JBL וזוכה בחגורה בין יבשתית אנדרטייקר מנצח את שון מייקלס ושומר על הסטריק. ג'ון סינה מנצח את ביג שואו ואדג' וזוכה באליפות העולם במשקל כבד טריפל H מנצח את רנדי אורטון ושומר על אליפות ה- WWE קרב חושך: האחים קולון מנצחים את מיז ומוריסון ומאחדיםאת חגורת הזוגות

דעות../images/Emo58.gif

וואו,איזה גדול!היה שווה.היה שווה לישון מוקדם,ולהתעורר ב2:00 בלילה כדי לראות את זה.פעם ראשונה ראיתי אירוע בשידור חי,וזה היה הדבר הכי טוב שראיתי!רק חבל שהקרב בין הקולונס למוריסון והמיז היה לפני השידור... פאנק ניצח בMITB:לגמרי הופתעתי.היה רגע שבו כריסטיאן טיפס על הסולם,והוא ממש עמד להגיע לשם.הייתי בטוח שהוא מנצח.היו מלא ספוטים בקרב,פשוט קרב מדליק!רגעי ההולי שיט היו רבים. קרב דיוות:ניצח סאנטינו:בהתחלה חשבתי לעצמי "רק שסאנטינו לא ינסה להתערב שוב".ראיתי מלא דיוות,וניסיתי לזהות את אלה שעושות הופעה חד פעמית:ג'וי ג'יובאני,מיס ג'קי,מולי הולי,ויקטוריה,טורי ווילסון וליטה.ואז ראיתי דיווה לא מזוהה,ואז הכל התחבר לי.ככל שהסתכלתי עליה יותר,היה יותר ברור שהדיווה היא סאנטינו.אבל מעניין מה יקרה מחר,כשבת' תראה את סאנטינו...האם סאנטינו ימשיך בהצגה?האם נראה שוב את אחותו? כריס ג'ריקו מנצח את האגדות:זה יפה מאוד שג'ריקו ניצח,אבל למה הוא היה חייב להפוך לג'ובר בשביל שחקן? מאט הארדי ניצח את ג'ף הארדי:טוב,לא ידעתי מי הולך לנצח,כל אחד מהם היה יכול לקבל ניצחון,אבל כשמאט עשה את הטוויסט אוף פייט על הכיסא,ידעתי שזה נגמר. ריי ניצח את JBL ונהיה אלוף ביניבשתי:עכשיו ריי מחזיק בטריפל קראון.כשJBL התרברב ואמר שהוא ינצח במהירות,ידעתי שיקרה הדבר ההפוך:וזה קרה,וJBL הפסיד לריי.מה שמוזר זה ההודעה אחרי הקרב:הוא פורש? אנדרטייקר ניצח את מייקלס:קרב ארוך ומעניין.אנדרטייקר הכה בכל המהלכים:גוגופלאטה,צ'וקסלאם,לאסט רייד,וטומבסטון.כשהוא עשה טומבסטון בפעם הראשונה הייתי בטוח שהקרב נגמר,אבל אחרי ששון יצא,ועשה סוויט צ'יין מיוזיק,היה רגע שחשבתי שאנדרטייקר באמת מפסיד.אבל כמובן,טייקר תמיד מנצח. סינה זכה באליפות:טוב,זה היה צפוי במיוחד.לפחות קצת יציבות:אליפות העולם במשקל כבד לא התחלפה הרבה(החילוף האחרון שלה היה כשאדג' ניצח את סינה).מה שמעניין זה שסינה הצמיד את ביג שואו,ולא את אדג'.סינה ואדג' עומדים להילחם בבאקלאש,זה ברור. טריפל אייץ' שמר על האליפות:סופסוף יציבות!תואר הWWE התחלף הרבה לאחרונה:אדג' בנובמבר,הארדי בדצמבר,אדג' בינואר,וטריפל אייץ' בפברואר.עכשיו טריפל אייץ' שמר על החגורה במרץ והוא נכנס לאפריל כאלוף.הייתה לי תחושה של דילמה בקרב.רציתי שאורטון ינצח,רציתי שנראה גם היל אלוף.אבל אליפות אחת כבר התחלפה,ואם אורטון היה זוכה,אז שתי האליפויות היו עוברות לRAW,והרי שתי האליפויות היו בסמאקדאון מאז NWO.התבקש שטריפל אייץ' ינצח,וזה מה שקרה. בקיצור:אחד האירועים הכי טובים!

Goldrush

New member
דעות רסלמניה איז פאב הברון ../images/Emo58.gif

קודם כל, תודה גדולה למארגני המפגש. למרות הצפיפות והמחסור החמור באוכל וקולההחל מהשעה 4:00, היה מדליק. בואו נודה על האמת, היתה רסלמניה חלשה מאוד, אולי החלשה ביותר בעשור האחרון, אלמלא המפגש והאווירה בפאב, סביר להניח שהייתי נרדם עוד לפני המיין איבנטים. MITB קרב ה- MITB החלש ביותר עד כה, נקודה. קצר מדי, הרבה ספוטים מפוססים (כריסטיאן, שלטון) ומחסור רציני בסטאר פאוור. נקודת האור הכמעט יחידה היתה קופי קינגסטון, עם כמה ספוטים מדליקים (הטיפוס על הסולם בזמן שמרק הנרי אחז בו...). MVP והנרי כמעט לא היו קיימים בקרב, קיין היה לא קשור והקטע עם פינלי והורסווגל (הסולם הקטן) היה די טיפשי. מאוד רציתי שכריסטיאן יקח, וכשהוא הקפיץ את הסולם בחזרה למרכז הייתי בטוח שהול הולך לקחת. סך הכל הזכייה של פאנק היא לא רעה, אם כי הייתי מעדיף שהו היה פודה את המזוודה כבר הערב (אם אורטון/אדג' היו מנצחים). אכזבה גדולה. קרב דיוות - טיפשי ומיותר כמו ההופעה של קיד רוק. סנטינו ביזיון. ג'ריקו נגד האגדות וואוו, ריקי סטיממבאוט נראה מעולה! בגילו הנוכחי הוא בכושר הרבה יותר טוב מחצי מהרוסטר ההקיים. כל הכבוד ל- WWE שהבחינו בזה ונתנו לו את רוב הקרב עם ג'ריקו, במקום 2 הגריאטרים האחרים. הסיום עם רורק היה טיפשי. הייתי דווקא רוצה לראות את פרנק שמרוק (שישב ליד רורק) עולה במקומו... זה היה נגמר כראה באישפוז של ג'ריקו. הארדי נגד הארדי לטעמי הקרב השני הכי טוב הערב. ספוטים טובים עם השולחן והסולם בסוף. קרב מאוד אינטנסיבי (אם כי קצר מדי לטעמי) וחבל שההייפ שלו נהרס בגלל הבנייה הגרועה. אני מאוד מרוצה מהתוצאה, כי בעייני מגיע למאט "ניצחון מכונן" ברסלמניה שיכול לתת לו פוש עתידי. JBL - ריי מסטיריו ג'בל סיים את הגיחה שלו בחזרה להיאבקות פעילה. מקווה שנראה אותו כבר מחר בשולחן השדרנים. חבל, היה מגיע לו קצת יותר מאשר הפסד בסקוואש בקרב האחרון בקריירה, ועוד ברסלמניה. שון מייקלס - אנדרטייקר וואוו, איזה קרב! לטעמי נכנס בקלות ל- 5 הקרבות הטובים ביותר של כל הזמנים ברסלמניה, לא רחוק מברט-אוואן ורוק-אוסטין. MOTY וודאי, וגם עוקף בסיבוב את הקרב של מייקלס משנה שעברה. תצוגה הירואית של שניהם (אחרי הבאמפ שטייקר לקח עם הצלם, הייתי בטוח שהוא באמת גמר את הסוס), מתח אמיתי, המון ניר פולז. בטומבסטון הראשון המבט של טייקר אחרי היציאה של מייקלס מהספירה=זהב. אם היתה נבנית יריבות קצת יותר ארוכה, ובין השניים היה באד בלאד סטייל אוסטין ורוק ב- 17, היה לנו מועמד חזק לקרב של כל הזמנים. משהו קטן שטיפה הפריע לי בקרב עצמו הוא הספוט האחרון שראו שטייקר פשו עומד ומחכה למונסלוט של מייקלס. חוץ מזה - מ-ד-ה-י-ם! סינה-אדג'-ביג שואו קרב מחורבן באמת ובתמים. הקהל בשלב הזה היה די מת. הציפייה היחידה שלי היתה שדג' ישמור ופאנק יפדה, אבל נתבדתי. הסיום היה מפוקשש לגמרי - הכוונה המקורית היתה כמעט בטוח שסינה יעשה FU על שניהם ביחד, אבל אדג' החליק וסינה העיף עליו את שואו. הקטע עם אוסטין היה מפגר - עשה ס"ד, שתה בירות, הקהל צרח והתחמם טיפה ו...זהו. מיותר וחבל שלא שילבו אותו באחד הקרבות. HHH - אורטון קרב לא רע, אבל גם לא טוב במיוחד. בכניסה של HHH חשבתי בהתחלה "הייתכן שיש עוד בן אדם בעולם עם אף כזה???" שום דבר מיוחד, או רגע מלהיב לספר עליו. אני חושב שאני אצפה בקרב הזה שוב היום כי לדעתי פיספסתי בו משהו. מעניין שלא ראינו את שאר הלגאסי. סה"כ כמו שאמרתי, באמת אירוע רע, יחסית לרסלמניה כמובן.הקהל היה מת רוב הזמן, היו המון פישולים בספוטים והפרומואים נעו בין טיפשיים ל- כלום ושום דבר. הקרב של מייקלס וטייקר באמת הציל את האירוע והשאיר טעם טוב. תודה שוב למארגני המפגש ונתראה שוב בשנה הבאה באריזונה!

../images/Emo41.gif../images/Emo58.gif../images/Emo41.gifתוצאות../images/Emo41.gif../images/Emo58.gif../images/Emo41.gif

קודם אני רוצה להגיד שהרגשתי גאווה שמייקל קול אמר שיש 15 שפות שונות שרואות את השידור ויש שתי מדינות חדשות מקסיקו וישראל !!!!! כל כך שמחתי חחחחח 1.אלופי הWWE לזוגות האחים קולון נגד אלופי העולם לזוגות מיז ומוריסון (קרב חושך) האחים קולון ניצחו והפכו לאולפי WWE UNIFIED לזוגות. 2.קרב MITB : CM פאנק ניצח 3.גריקו נגד האגדות גריקו ניצח 4.JBL נגד ריי מסטיריו על אליפות הבין יבשתית ריי מסטיריו ניצח וזכה באליפות הבין יבשתית 5'.קרב באטל רויאל דיוות סאנטינה מארלה ניצח (כמובן סאנטינו חח ) 6.מאט הארדי-ג'ף הארדי מאט הארדי ניצח 7.הקברן-שון מייקלס הקברו מנצח בפעם ה17 . 8.ביג שואו נגד אד'ג נגד סינה סינה מנצח והופך לאלוף העולם 9.רנדי אורטון נגד HHH HHH מנצח ושומר על אליפות הWWE

דעות לגבי הWM 25 ../images/Emo58.gif

קודם כל אני רוצה להודות לערוץ הספורט על החוויה המהדימה הזאת ללא תקלות ללא בעיות עבר חלק באמת תודה. לגבי הידיעה שהקרב הזוגות לא יהיה בשידור חי והתבאסתי ועוד יותר התבאסתי שראיתי שהאחים קולון ניצחו נקוודה לראות את הקרב בסמאק או בראו . קרב MITB : קרב טוב ידעתי תמיד שיהיה קרב טוב אפילו עם קיין פינלי והנרי שהוספו לקרב . אני חשבתי על 3 מועמדים כריסטיאן MVP ואולי קיין . אבל שפאנק זכה אמרתי הההההההההההההההההה בפעם ה2222 ברציפות . נקווה שיתנו לו את ההזדמנות לזכות באליפות העולם ושהפעם הם ישחקו אותה איתו להרבה זמןןןןן רק בגלל ההפתעה שפאנק זכה אני נותן :
וחצי קרב הבטאל רויאל של הבנות לא שווה התייחסות מגעיל ברמות ורק סאנטינה אה סאנטינו הוסיף מעט צחוקים אבל גם זה לא משהו אני נותן : חצי כוכב קב האחים הארדי לא משהו בכלל ציפיתי ליותר מהם הסיום היה חמוד גף כרגיל אלוהי . האקסטרים היה נהדר אני נותן :
JBL ריי היה לא קרב חחח לא הבנתי מה עשו עם זה שJBL אמר היסטוירה שמיסטוריה אתה רוצה לפרוש תפרוש למה זה חייב להיות בWM אני אבל שמח שנתנו את האליפות הזאת לריי אני נותן : חצי כוכב בגלל ריי ריי גריקו נגד האגדות היה התחלה צולעת עם פייפר והשני חחח עד שהניכנס סטימבוט התאבק נהדר לגילו והסיום היה מפתיע ללא התערבותו של פלייר או רורק אבל אז ניכנס פלייר ואחרי זה רורק אני דווקא חשבתי שרורק ניכנס לזירה הוא יעשה לגריקו לא עם האצבע ויכניס את סטון קולד אבל זה לא קרה ורורק הוריד את גריקו עם אגרוף !?!? דווקא רורק שיחק אותה האגרוף ניראה די אמיתי אני נותן :
סטון קוולד איזה מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך פשוט מלךךךך איזה כניסה הוא דפק חחח גאון פשוט גאון חבל שהוא לא יתאבק יותר וכבר ניכנס ל HOF הוא עוד ילדדדד הקברן נגד שון וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו איזה קאלסיקה לא רוצה להוסיף מילים כי זה רק יהרוס קרב הכי טוב בהיסטוריה של הWWE וWM בכלל מדהיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני נותן :
אבל בגלל שהקרב היה מעולההה
סינה סאק נגד אד'ג וביג שואו ציפיתי ליותר הרבה יותר מהקרב הזה אד'ג לא הגיעה לקרב הזה בכלל וגם הקהל אני חושב שנרדם שם ביג שואו ניתקע על החבלים שלש שעות מה הוא לא יכול להשתחרר? . וכרגיל סינה הרמבו החדש מנצח את שתיהם עושה FU כאילו הפ שני ילדים קטנים אחרי שקרעו לו את הצורה הוא אוסף כוחות כמו בסרט מצויר ומנצח סינה תעזוב לך בדרך של הרוק ותעשה סרטים רק תילך כבררר אני נותן :
וגם זה יותר מדי ואז הגיעה הידעה של מייקל קול על 15 השפות שרואות את WM ויש עוד 2 מדינות חדשות מקסיקו וישראלללללללללללללללללללללללל איך שמחתי חחחחחח HHH נגד אורטון מה זה הקרב הזה ???????????????????? איפה הלאגסי איפה משפחת מקמהן ???. איזה קרב יבש זה קרב למאין איבנט ? איזה סיום זה היה ? ראבק מה זה ? איפה אורטון האימתני הקהל היה כל כך יבש שאפילו הפידגרי בסיום לא הזיז לו אני נותן :
לסיכון :ראסלמניה יבשה מאוד . מאוד התאכזבתי מהקרבות על האליפות וגם עם הזיקוקים והאוירה לא הייתה אוירה בכלל של WM . הקהל היה יבש אבל אני יגיד לכם משהו הקהל יודע מה זה האבקות אמיתי ובקרב לש שון מייקלס והקברן הקהל עודד בטירות כי הקרב היה מעולה גם בMITB הקהל היה טוב אבל לא יותר אני נותן בכללי :
וזה מאכזב אותי כי קרב כמו של הקברן -שון לא צריך להיות בWM כזאת !

MeLaWaCh

New member
כוכבים שלי לאירוע

קרב על אליפות WWE: טריפל אייץ' (א') נגד רנדי אורטון
קרב על אליפות העולם במשקל כבד: אדג' (א') נגד ג'ון סינה נגד ביג שואו
קרב על התואר הביניבשתי: JBL (א') נגד ריי מיסטריו DUD קרב אקסטרים רולז: ג'ף הארדי נגד מאט הארדי
ו1/2 שון מייקלס נגד אנדרטייקר
, באמת היה קרב מדהים. קרב המאני אין דה באנק: פאנק נגד קופי נגד פינלי נגד קיין נגד MVP נגד כריסטיאן נגד הנרי נגד שלטון
ו1/2 קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה
כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר)
ו1/2

דעות רסלמניה לפני השינה../images/Emo58.gif

איזה באסה...כמה אכזבות באירוע אחד מלבד פיי-אוף אחד מדהים. MITB- דבר ראשון. איכססס פאנק. אלוף בזיוני הוא היה ואני לא רוצה לראות אותו אלוף שוב. הקרב עצמו היה לצערי הרב הMITB הכי גרוע ולא היו בו מספיק ספוטים.
. מיס רסלמניה- כבר בהתחלה קלטתי את סנטינו (או סנטינה) אהבתי את הרעיון. בידורי בלבד, אין ציון. ג'ריקו אגדות- דווקא לא היה כזה גרוע. ופשששששש כל הכבוד לדראגון שהפתיע אותי כל פעם מחדש. די מטופש הקטע עם רורק אבל לא נורא.
הארדי-הארדי- הקרב עצמו היה ספוטפסט נחמד אבל לאורך כל הקרב לא יכולתי להפסיק להתעלם מכמה שהפיוד זוועתי. מזל טוב למאט.
. טייקר מייקלס- ייששש יייששש ייששש הם עשו את זה. איזה קרב ע-נ-ק סיום מצוין ומתח מדהים לאורך הקרב. מייקלס הוא בהחלט מר רסלמניה ויש לנו קרב רסלמניה היסטורי כאן והטוב מהסטריק.
- וכל מילה מיותרת. ועכשיו אחרי שהאירוע ומפגש רסלמניה הגיע לשיאו.. אפילו הקטע של סינה וסינה סאקס לא הציל את נפילת הקהל(והקרבות) של 2 קרבות אליפות: טריפל טרט- סתם קרב. מטופש. מיותר. סינה אלוף. וופדי דו.
וחצי. באמת שאין לי מה להגיד על הקרב הזה. מה שכן- שרואים את סינה שמח במהלך הקרב יודעים שהוא מנצח ואם הוא לוקח את הבוזים ככה בפרצוף עצוב (כמו בשנה שעברה ברסלמניה לדוגמא) יודעים שהוא מפסיד (מה שלא קורה הרבה.. מיינאיבנט- האירוע לא התחיל ב"יס סיר וי פרומסטד יו א גרייט מיין איבנט איר טונייט?". הקרב היה נוראי. משעמם. מוזר. ומשעמםםםםםםם..אני פשוט לא מבין מה הם חשבו לעצמם?!!? מה חשבתם שעשיתם כזה מיינאיבנט חסר עניין,סלי מתח, בלי תכלית, בלי כלום. קיוויתי שהשופט יתעלף אולי תהיה איזה התערבות הקרב יתעורר....פשוט כלום. כלום משום פאקינג דבר.
וחצי. לסיכום.. אם טייקר מייקלס היה המיינאיבנט אולי היה לאירוע הזה טעם יותר טוב. מבחינתי האירוע הזה לא גרוע כמו רסלמניה 23 (אירוע השנה 2007..) אבל מלבד קרב אחד ענק ראינו פה אוסף גדול של סתם ובעיקר שני קרבות האליפות הכי גרועים בהיסטורית רסלמניה (רסלמניות עם 2 קרבות אליפות)...לסיכום באמת באסה כי ציפיתי להפתעה קצת ולא זכיתי לכלום חוץ מקרב זהב טהור אחד.

אה ו..

שכחתי את הבין יבשתי..עוד "קרב" מצוין. לא מבין למה לא יכלו להכניס את אליפות הזוגות לאירוע. אני מקווה שJBL יחזור פרשן.

kendog keds

New member
טוב,חזרתי מהמפגש

הייתה אוירה מצוינת ואורון שיחק אותה עם שמות למנות בתפריט כמו קרוספייס צ`יקן ווינגז, קלוזליין פרום שניצהל ופולי אדממי יאנג. המלצריות די גיחכו על כל הקטע,אבל גם הן התעוותו ברגעי ההולי שיט וצעקו יחד איתנו לויקי גוררו ``יש לה הרפס``. באשר לקרבות, די בטוח שמה שיזכרו מהאירוע זה מייקלס טייקר שהביאו 5 כוכבים. נתראה שנה הבאה

Southparking

New member
../images/Emo72.gifדעות ../images/Emo58.gif

יאיר רולז ועכשו לאירוע קרב לאמברג'ק על אליפויות הזוגות: מיז ומוריסון (א') נגד האחים קולון (א') בהזדמנות נשיג קרב המאני אין דה באנק: פאנק נגד קופי נגד פינלי נגדקיין נגד MVP נגד כריסטיאן נגד הנרי נגד שלטון נחמד, אבל MITB בתור קרב פתיחה לא יכול לגנוב את ההצגה, בגלל זה אני בטוח שהורדי פרופיל ועשו את הקרב פחות טוב
קרב באטל רויאל לדיוות על הזכות להיקרא מיס רסלמניה סנטינה מראלה היא מיס רסלמניה.. תתחתני עם שון מייקלס אין כוכבים קרב אקסטרים רולז: ג'ף הארדי נגד מאט הארדי הסיום היה יפה מאוד, שאר הקרב נחמד.. אבל ציפיתי ליותר
וחצי קרב על התואר הביניבשתי: JBL (א') נגד ריי מיסטריו רי מסטיריו ג'וקר
שמאל עכשו יש לי גם חולצה של ג'וקר וגם חולצה של רי מסטיריו בו זמנית!
כריס ג'ריקו נגד אגדות WWE (סטימבוט, סנוקה, פייפר עם פלייר) סטימבוט שמר על הכושר שלו עם השנים, עדין קרב לא משהו
שון מייקלס נגד אנדרטייקר כאן היו הרבה רגעי הולי שיט! כמו אין ספור הקאונטרים, הקפיצה של טייקר כשהוא נוחת עם הראש על המזרן, וJR מסביר משהו לצופים כשמייקלס עושה פיגור 4 על אנדרטייקר: "מהמצב הזה אנדרטייקר לא יכול לעשות צ'וק סלאם או טומבסטון.."
סטיב אוסטין יוצא בקמפיין נגד המשפט "אם שותים לא נוהגים" היה נחמד קרב על אליפות העולם במשקל כבד: אדג' (א') נגד ג'ון סינה דרך ביג שואו כניסה יפה של סינה, לרגע חשבתי שעם המוזיקה הישנה נקבל גם את ג'ון סינה מתאבק טוב יותר כמו פעם, אבל סתם השלתי את עצמי
וחצי קרב על אליפות WWE: טריפל אייץ' (א') נגד רנדי אורטון הכניסה של טריפל H הייתה יותר טובה מהקרב
לסיכום: חרא.

BeN ShaDe

New member
...

- John Cena's ring entrance was influenced by the entrance that Eminem did a few years ago at the MTV Music Awards.​

yauli747

New member
../images/Emo45.gif ככה צריכה להתחיל כל הודעה בפורום!

אני מציע שתנטוש את הגימיק של כוס הבירה ומעכשיו תפתח ככה כל הודעה... אני שמח שיכולתי לעזור....

אורון V1

New member
דעות מפגשי מניה ורסלמניה ../images/Emo58.gif

החלטתי בהתחלה להגיע למפגש בראשון, למרות שהצ'ייסר בר כמה דקות ממני, כי אני בדר"כ הלכתי למפגשים של הפורום וגם כבר אמרתי שאני מגיע. בהגעה למקום היה צריך לחכות לא מעט זמן בחוץ כדי שיוציאו אנשים ויפנו מקומות בשביל מפגש רסלמניה, עד שפונו המקומות אבי ומני התייאשו והלכו לראות אצל אבי. במקום עצמו, עד שכבר התפנו מקומות, זה היה ליד מישהו מעשן שסירב לעשות זאת בחוץ, ומילא לסבול מהאירוע - למה גם מהסיגריות? הצלחתי לתפוס את דני שהתאכזב גם כן ועשיתי את הדרך יחד איתו לצ'ייסר וזאת הייתה החלטה נכונה - המקום גדול, יש שני מסכי ענק במקום אחד בפאב הברון הקטן וגם כריס היה אחראי על הבר, כך שאוהד היאבקות מנהל את המקום זה עוד יותר טוב. היה נחמד ואני אנצל את ההזדמנות לומר שלום לרום שלא יצא לי להיפרד ממנו במקום כי הוא נעלם והאנשים כבר יצאו. באשר לאירוע עצמו - החמצתי את החלק החשוב ביותר, שזה ההופעה של ניקול שרזינגר
אאלץ לחכות לדודים. מאכזב שסי אם פאנק זכה שנתיים רצוף בכסף, למה לא שלטון???
ההופעה של קיד רוק באה על חשבון קרב הזוגות? הניצחון של סאנטינה היה צפוי, רק חבל שלא עשו את ההפתעה טוב והראו אותו כבר מההתחלה, מעניין מה יקרה לגלאמרלה. ג'בל מול מיסטריו?
מסתבר שהדיבורים על הפציעה היו נכונים, לפחות הוא יחזור לפרשן בסמאקדאון. הקרב בין ההארדיז היה בין הטובים באירוע. הקברן מול מייקלס ענה על הציפיות וסיפק את הסחורה, שוב מייקלס גונב את ההצגה במניה. סינה שוב זוכה בתואר
זה הפרס על ההצלחה הכבירה של הסרט שלו בקופות. ואורטון-טריפל מתחרה חזק על תואר המיין איבנט הגרוע בתולדות מניה. השורה התחתונה: לא לאירוע הזה יחלנו ופיללנו, לפחות יצא לשמוע את מייקל קול אומר שרסלמניה שודרה לראשונה בישראל

אורון V1

New member
תוספת לגבי הקרב של ג'ריקו

בשביל מה מביאים סלבריטאים ומשלמים להם כסף כדי שהם יצאו אובר? עדיף היה כבר שג'ריקו יפסיד לסטימבואט.

Israeli Hero

New member
תשובות

מוציאים את הסלבס אובר כדי לתת מוטיבציה בשנה הבאה לסלב התורן לרצות להגיע. לגבי סטימבואט, איך זה בדיוק היה מקדם את ג'ריקו אם מישהו בן 55 מנצח אותו?

IdanBoulder

New member
תגובה

ואיך זה מקדם את ג'ריקו בצורה הנוכחית? אישית הייתי מחתים את סטימבוט על חוזה... מבחינתי הוא היה נקודת האור באירוע.

למעלה