כאמ"י 2011

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo203.gifכאמ"י 2011

בא לסיומו. איך הייתה חווית הכנס שלכם? ותוסיפו תמונה שלכם בקוספליי!

CibiHeart92

New member
אחד הכנסים אם לא ה!

נהניתי כמו שלא נהניתי מזמן. הקוספליי היה לי נוח במיוחד (חוץ מהנעליים) ומצאתי את עצמי מתחילה לצלם בגוש רק אחרי אירוע הקוספליי, נתן לי את הבוקר להנות מאוד דברים בכנס כמו לדבר עם אנשים, ללכת לפאנל, וכו. אירוע הקוספליי היה מהיר, מהיר מדי, חלק יגידו. אבל, זה לא באמת באשמת הארגון. האירגון היה מתוקתק מבחינה מושלמת לדעתי, כבר אמרתי את זה לקרן ואני צריכה להגיד גם לשרון, אני ממש התפעלתי מאיך שהעניינים זזו כל כך מהר. הרעיון של להוציא קבוצות קבוצות בכל פעם היה מצוין, עד עכשיו היו קוראים אחד אחד לבמה ובדרך הארוכה שהיו עושים כדי להגיע אליה המנחים היו חייבים איכשהו לבדר את הקהל, היה יכול ליצור שיעמום בשלב מסוים וחוסר סובלנות, בגלל זה חלק מהקהל היה לפעמים עוזב לפני סיום האירוע. הבעיה מס' 1 לטעמי עם העובדה שהאירוע היה "מהיר מדי" היא לא הארגון, הסיבה נטו היא שהקוספליירים (בניהם אני שגם עושה את זה...) נוטים לברוח מהבמה בלי שבכלל רואים אותם, איכשהו צריך לגרום לקספליירים להבין שזה בסדר אם הם נשארים על הבמה עשר שניות ועושים פוזות. גם כש-80% ממי שעולה לבמה ביישן בטירוף.... לגבי חוסר אינטרקציה עם השופטים, אני לא יודעת את דעתי על זה. לרוב המתמודדים לא הייתה, מה שהיה בסדר כי הרבה פעמים כשהמנחים שואלים שאלות זה לא כזה עובד. אבל ליובל נניח, הייתה. ומצאתי אותה למאוד מוצלחת. לא חושבת שצריך לפסול את האפשרות, כמובן ממה שאני יודעת זו הייתה אינטרקציה מתוכננת מראש בניהן, אם תהיה אפשרות לבדוק מי מהמתמודדים כן רוצה אינטרקציה עם השופטים (לא מבחינת שאלות מצידם, אלא קטע כמו שהיה עם יובל) זה אולי גם יתרום קצת. שוב, אני לא יודעת אם זה יכול לעבוד, אבל זו מחשבה. XD בלי קשר ההנחיה הייתה מצוינת לדעתי, הבנתי שלא שמעו אותן באיזור צד שמאל של האולם כל כך טוב, אבל בצד הימין הקיצוני איפה שאני ישבתי שמעו כל פיפס. XD חבל לי שפספסתי את הקטע של סמלי אמא"י בגלל שהייתי מאחורי הבמה, והסרטון של איך מוצאים שופטים (תהיה אפשרות לראות אותו איפשהו?) בגלל שחטפו אותי לראיון, אבל שמחה שחזרתי לראות את הפרצוף של יובל כשהיא זוכה מקום שני. או, ואם כבר, מי שתוהה מי היו האנשים עם המצלמה הגרנדיאוזית, זה המהדורה של מוצ"ש בערוץ 2, עושים עלינו כתבה 3: תמונות בקרוב!!

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo203.gif מסכימה איתך בנוגע

לאורך אירוע הקוספליי. אני חושבת שזה היה האירוע הכי פחות מייגע והכי כייפי ומעניין שיצא לי להיות בו עד היום, תיקתוק התחרות והארגון של הארוע עצמו היה מוצלח. והסרטונים(כפרע על ענן וגל!) היו תוספת מעולה בנוסף למערכון של סיפור המסגרת.

KerenLin

New member
הסרטוני קוספליי יעלו ליוטיוב בקרוב :)

והיי אורה! הסרטונים בתחרות היו שלי ושל שרון! לא ענן וגל!! ><

Mana Sama

New member
היה מעולה! ^-^

הייתי בטוחה שאני אמות מחום,אבל בעיקרון רוב הזמן היה לי די נעים (היו אפילו רגעים שהיה לי בהם *קריר*! הידד!) היה לי קצת חבל שהתחרות קוספליי וכל מה שמסביבה (שיפוט ותדרוך) קצת אכלו לנו את כל הכנס אבל בכל זאת היה זמן לפאנל קוספליי (מן הסתם..) ולהכנס להרצאה של עומר (באיחור אמנם..ולברוח קצת לפני הסוף בגלל התדרוך קוספליירים) לגבי התחרות עצמה-חיזוק חיובי על ההחלטה לגבש כל קטגוריה מאחורי הקלעים-את הזמן המתנה הזה לכל מתמודד שיעלה אני בהחלט שמחה שהצלחנו לקצץ,אבל בגלל שלא הייתה הפעם אינטרקציה עם השופטים הרגיש לי שהתחרות הייתה קצרה מידי וקצת יותר מידי טכנית..אולי אם בתחרות הבאה תהיה אינטרקציה (לא מדברת על לחקור כל מתמודד 10 דקות,אלא סתם בקטנה) אבל נמשיך עם הרעיון של מאחורי הקלעים-התחרות תתקצר אבל עדיין יהיה בה יותר עניין. רק דעתי D: רק רוצה לציין שכולכם הייתם מהממים אחד אחד! אני לא אפסיק להתפעל מאיך שבכל כנס הקוספליירים לוקחים צעד אחד קדימה ועולים ברמה 3> ואמג,מקום ראשון. יאי! DD:

crazymermaid

New member
טוב אז ככה

אני פשוט אעתיק את מה שכבר כתבתי בפייסבוק: טוב אז בואו נתחיל! קודם כל אני אגיד שהיה טוב וטוב שהיה. :) אני מאוד אוהבת את היכל התרבות ברשל"צ אני חושבת שהוא מאוד חמוד, במיקום נוח, יש הרבה מסעדות מסביב וחניה. ההיכל עצמו גם מגניב וכיף להסתובב בו (למרות שצפוף אש). הפעם, לעומת כנסים קודמים הרגשתי כאילו אין לי זמן לכלום! הגענו לרשל"צ באיזה 10:30, התארגנו והתלבשנו וב11:30 בערך הגענו למתחם הכנס ושם טסתי לשיפוט. ישבתי שם איזה שעה וקצת והתייבשתי, נשפטתי ואז היו לי רק דקות ספורות לעלות לדוכנים להגיד שלום לחברות לפני שירדנו חזרה למטה לפאנל קוספליי, אחרי זה הלכנו לאכול וגם שם מיהרנו כי ב15:15 הייתי צריכה להתייצב לתדרוך קוספליי. מיד אחרי התדרוך היתה התחרות ואחרי זה היה "זמן חופשי". עכשיו אני רוצה לפרט קצת על חלק מהדברים: 1. התחרות קוספליי אני חושבת שהשנה התחרות היתה כל כך מאורגנת, כל כך מתוקתקת, כל כך מסודרת שזה היה פשוט תענוג אז כל הכבוד לכל המארגנים והמתנדבים! אני חושבת שזה המנחות לא דיברו עם המתחרים היה נהדר. הסרטים היו מקסימים, השופטות היו מוצלחות וריבונים לזוכים היו יפייפיים וגרמו לי לאושר. יש רק שני דברים שהייתי מעלה לשיפור: א. זמן שיפוט. לא כיף להתייבש במזדרון שם במשך שעה ולא לעשות כלום. אולי אפשר להקציב זמן מדויק לכל מתחרה (נגיד 3דק') ואז בעצם להגיד לכל אחד מתי -בדיוק- הוא נכנס לחדר, ככה שזה באחריות המתחרה להגיע בזמן, אם הוא מאחר, בעסה לו, או שהוא לא נשפט או שהוא נדחף לסוף התור. ב. הייתי מאוד מאוד מאוד רוצה לראות באתר הכנס, כמו שמפרסמים עכשיו את שמות השופטים גם את תנאי השיפוט. אני חושבת שזה ממש ממש חשוב ונכון שהמתחרים ידעו על מה הם נשפטים, אז למשל "מ1 עד 10 בתפירה, בפרופס, דמיון לדמות" וכו' ואז, משהו שסבטה הציעה שנה שעברה, כשהזוכים עולים על הבמה, להגיד למה הם אלה שזכו. לי באופן אישי זה נוראה חשוב כי אז אני יודעת מה לשפר לפעם הבאה. 2. הפאנל קוספליי אני חושבת שזה היה רעיון מאוד יה, מעין הרחבה או מיסוד של מה שאנחנו עושים במפגשי קוספליי. אני כן חושבת שצריכות להיות כמה שאלות מובנות קודם, כדי לגרום לקהל להבין לאיזה כיוון זה צריך ללכת. גם תרבות דיבור צריכה להיות יותר מבוקרת כי היה המון רעש והרבה מהזמן פשוט לא שמעתי. 3. זה לא כתבתי בהקדמה אבל זה חשוב לי ומציק לי ואני רוצה לדעת מה קורה: הכתב מערוץ 2. אני, יחד עם כל הקוספליירים המתחרים ישבתי בשורה הראשונה באולם הגדול וחיכיתי שהתחרות תתחיל. בזמן הזה היה בחור עם מצלמת וידאו גדולה שעבר וצילם את הקוספליירים יושבים. עכשיו, עזבו שזה לא זווית מחמיאה במיוחד לאף אחד ובמיוחד לא לקוספלייר אבל האיש לא הציג את עצמו, לא הסביר מה הוא עושה, הוא רק עבר קוספלייר קוספלייר וציחלם אותם עושים שום דבר במשך כמה דקות. עכשיו, אני לא הייתי מאוד לבושה, כידוע לכם וכשמצלמה גדולה מצלמת לי את החזה במשמשך כמה דקות, זה לא נעים. רק בסוף הכנס גיליתי למה הוא שייך וזה הרתיח לי את הדם. אני לא אישרתי שיצלמו אותי לטלוויזיה. סוטה פרטי שרוצה תמונות של החזה שלי זה דבר אחד, בנאדם מרשת טלוויזיה ממלכתית שעושה דבר כזה בלי להציג את עצמו ואת כוונותיו - לא מתקבל על הדעת. איפה החוזה אישור צילום? מה מטרת הצילום הזה? על מה ידברו בכתבה? כל אלה הם דברים שזכותי המלאה לדעת. אם אמא"י אישרו לו להכנס ולצם זה מאוד יפה, אבל עדיין, אמא"י לא אחראים חוקית על התדמית של כל קוספלייר, עדיין צריך לקבל אישור אישי מכל אחד. מה גם שיש קוספליירים קטינים. אז זה ממש ממש ממש מעצבן אותי ואני רוצה לדעת מתי הדבר הזה ישודר כדי שאני אוכל לראות ולהחליט אם לתבוע או לא. 4. לבסוף אני רוצה לדבר על הבלאגן שהיה מחוץ להיכל עם ילדים מהאיזור. למי שלא היה בחוץ ולא שמע, היה ילד אחד ספציפי שהסתובב עם חברים שלו וצעק והעליב והגיע לרמות מפחידות ולא נעימות. לקח לאבטחה בערך חצי שעה לסלק אותו. למה? הם לא שמעו את הקריאות של "שמישהו יקרא למשטרה?" שכמה אנשים קראו מספר פעמים? זה היה ממש לא נעים. בסך הכל, אני חושבת שהכנס היה מאוד נחמד, אבל אני חייבת להגיד שזה לא היה מהכנסים שהכי נהנתי בהם.

Hawkgirl

New member
הו, זה היה הקוספליי שלך? D:

לולז, אני זוכרת שראיתי אותך בקומה האחרונה ושאלתי אותך מאיזו סדרה זו ואמרתי לך שזה פשוט נראה נהדר O: את לא צריכה לזכור, בטח הרבה אמרו לך את זה XD

akane

New member
לגבי מה שרשמת על הצלם -

דבר ראשון אני מסכימה לחלוטין. זה פשוט לא לעניין בככ הרבה רמות.... זה דבר אחד גוף חשוף בפייסבוק או בפורומים או אצל אדם אישי, וזה שונה לחלוטין כשזה משודר על ידי ערוץ מרכזי בשעות רייטינג היסטריות :/ ממה שאני יודעת לאחר פנייה שלי לאמאי בנושא מתוך דאגה לכמה בנות שדיברו איתי על זה: * הכתבה תשודר בערך כבעוד שבועיים במהדורת החדשות. * לאמאי יש קשר עם הגורמים בערוץ 22, והם ככל הנראה יזכו לצפות בכתבה לפני שידורה. זה לא הרבה מידע, אבל לפחות לדעת שיש לך זמן לפנות אליהם ולדרוש שלא יציגו אותך בכתבה. מקווה שהכל יסתדר~ ^^ זה נורא הפריע לי לשמוע על העיניין הזה...

היה לי כיף ^_^

הגעתי באחת עשרה, אז מיד הלכתי לשפיטה. זה היה מעולה, כי היה רק אחד לפניי בתוך החדר שיפוט, וסיימתי עם זה בלי לבזבז הרבה זמן. אח"כ הספקתי להיכנס לסדנת קוספליי של לירון, שהיתה מוצלחת וחידשה לי כמה וכמה דברים (לירון היית נהדרת!). אח"כ נשארתי גם לפאנל קוספליי, שהיה כייפי אבל היו קצת יותר מידיי צחוקים מהקהל שהקשו לשמוע את המנחים. האירוע קוספליי היה מאוד מהיר! הופתעתי לטובה, בד"כ לקראת הסוף זה נהיה קצת מתיש, אבל לא הפעם. העובדה גם שהיה מספר לכל אחד שעלה לבמה עזרה מאוד. ולדעתי זה דווקא טוב שלא מדברים עם העולים לבמה, כי לרוב אין מה להגיד וזה סתם מאריך את האירוע... מה שכן, אנשים טסים לצאת מהבמה! וגם אם לא, הם כל הזמן זזים, שאי אפשר לראות אותם ברור אפילו לרגע אחד. צריך שיהיה איזה בן אדם קרוב לקדמת הבמה, ושהוא יסמן למי שעל הבמה מתי לצאת או משהו בסגנון. אה, והסרטים לזוכים השנה היו מדהימים. (הבנתי שהזמינו אותם מחו"ל או משהו כזה?) אני שמחה שיש לי אחד 3: אבל יש אנשים שמרשים לעצמם יותר מידיי <_< היו כל מיני שבאו לחבק את היצור, שזה סבבה ממש ובאמת בכיף, אבל היו כאלה שניערו לו את האוזניים בכזו אלימות שהייתי בטוחה שהן הולכות להיתלש. או שניערו את האף, שגם ככה זה פלא שהוא נשאר עומד במאוזן, אז למה לגעת? והיתה ילדה שהתעלתה על הכל, ופשוט דרכה לי על היצור /= כנראה בשביל לבדוק מה יש בפנים. חצופה, הייתי צריכה לתת לה כפה או משהו <_< אבל התנקמתי בה - כשהיא שאלה "ממה זה מלא? יש בפנים מישהו?" אז אמרתי לה "כן, יש בפנים גופה, רצחתי מישהו מקודם" והיא האמינה לי וסיפרה את זה לחברה שלה. ואז אמרתי לה שברור שאין בפנים גופה, ושהיא מפגרת. *אנחה* אבל עדיין היה לי כנס כייפי ביותר ^^~ עכשיו רק למצוא את כל התמונות שלי... ._.

Hawkgirl

New member
היה פשוט כנס נהדר! O-O

לא הייתי בקוספליי~ אבל פשוט נהניתי עם חברים, וכאלו שכל כך התגעגעתי אליהם! וקיבלתי מהם כל כך הרבה חיבוקים *.* התחרות קוספליי הייתי מ-מ-ש מהירה XD כאילו... לרוב יש עיכובים ומריחה שהאירוע מסתיים ב-8 בערב XDDD אבל ראבק, תיקתקו אותו וסיימו לפני הזמן! יש בזה משו טוב. אבל כמו שאמרו, ואני גם אמרתי את זה כמה פעמים במהלך התחרות, הקוספליירים פשוט רצים מקצה אחד לשני של הבמה ולא עומדים קצת בפוזות בשביל המצלמות. בכנס הקודם של פורים, המנחה(אפצ'י, לא?) דווקא כן עצרה אותם קצת לדיבורים, זה היה נחמד~ בכל אופן, אחרי כן המשכתי עם חברים לקריוקי, ובגלל פחד הבמה שלי לא עליתי לשיר, אבל חברה שלי, שהיא עם פחד במה בדיוק כמו שלי, כן אזרה אומץ ועלתה לשיר, זה נתן בי המון ביטחון והבטחתי לה שבכנס הבא גם אני אעלה לשיר ^^ אני בנתיים אמשיך עם הקאברים שלי ליוטוב לולז.

juliChan

New member
בכנות ...

בכנות לא יודע הייתה לי הרגשה מוזרה לגמריי , כאילו האוירה מתה אבל ההרצאות היו מעולות , אני סיימתי את הקוספליי ב5 בבוקר של אותו היום חחח הגעתי לכנס ב10:25 לבשתי הכל אבל היתפרק לי כמה חלקים וגם קיבלתי רגליים קרות ללכת לשיפוט XDDDD לא נורא רציתי להוכיח לעצמי כמה דברים אבל , אני חייב לציין לטובה שאנשיי צוות קוספליי עושה עבודה מדהימה צריך ללמוד לעצב פאות

rocket

New member
אני אנסה לכתוב סיכום

כנס רציני כשיהיה לי קצת יותר ראש לזה. אבל אני אכתוב בקטנה כרגע שמצד אחד, היה לי כיף. באמת. מצד שני זה הרגיש מהיר מדי, קצר מדי ... לרוץ ממקום למקום, לנסות לראות אנשים, לנסות להיכנס לאירועים, לנסות גם לאכול איפה שהוא באמצע.... אני אפילו לא מדברת על תמונות מהכנס. כדי למנוע מעצמי אכזבות מראש אחרתי שאני לא מצפה בכלל לתמונות מה*כנס* אלה מראש בונה על יום צילומים מרוכז . מבחינת הקוספליי שלי, אני חושבת שזאת התחפושת שאני בנתיים הכי מרוצה ממנה מבחינת ביצוע. גם נורא נהנתי לעבוד עליה כי למרות שסיימתי אותה בארבע בבוקר לפני הכנס , העבודה התפרסה על פני חודש וזה לא הרגיש לחוץ כמו בפעמים בקודמות. כמובן שיש עוד מלא דברים לשיפור אבל זה תמיד יהיה. היה לי גם נורא כיף לעבוד על הקוספליי (גם שלי וגם של דנה) כי למדתי לעשות המון דברים חדשים תוך כדי וגם כי היה פשוט כיף, לתפור תחפושת של דמויות שאני באמת אוהבת. בקיצור, באופן כללי אני מרוצה מהתוצאה. הכנס אבל הרגיש לי קצת ריק מבחינת כמות התחפושות או שזאת רק אני? מבחינת ארגון, אני מורידה את הכובע בפני אמא"י ובפני כל הסגל. כל הכבוד לכם. זה היה הכנס הכי מסודר שראיתי בחיים שלי. תחרות הקוספליי - וואו, התחיל בזמן! וואו,לא נמרח לשלוש שעות! אבל הרגיש מהיר מדי. וזה כי המתחרים פשוט נכנסים לבמה ורצים מהר מהר החוצה. למה??? תעצרו לרגע!! חלק מהתחפושות ראיתי *רק* על הבמה כי לא הצלחתי למצוא אותם בכנס עצמו אז תנו לנו חצי דקה לבהות ! :( תודה לכל האנשים הנחמדים שיצא לי לראות בכנס :) בכל מקרה, אני מבטיחה לסכם ביתר פירוט בימים הקרובים.

Serf SaN

New member
האמת

כן היו איחורים. התחרות קוספליי התחילה באיחור של 25 דקות וגם הסתיימה כמעט 40 דקות לפני הזמן שהוגדר לה. אבל נגיד ממש שמחתי שבהרצאות ממש כיבדו אחד את השני והתחילו בשעה עגולה, וסיימו בשעה עגולה. זה היה נחמד.

JustBeFriend

New member
כנס... מעולה

טוב, באמת רואים שיפור O: במיוחד בתחרות קוספליי! סחטיין לכל הצוות שעבד וארגן את כל התחרות, היא הייתה מאורגנת להפליא, ובזה שהתחרות נגמרה ממש מהר אפשר להאשים רק את כמות הקוספליירים המעטה יחסית ואת העובדה שרובם פשוט רצו מקצה לקצה XDDD אני ממש נהניתי הכנס, גם אם לצערי שרפתי את רובו (כולו -שעתיים) במחזמר (מאחורי הקלעים אנד סטאף). דבר אחד שרציתי להגיד (ליצור קשר באיזו שהיא צורה עם אמא"י, תצחקו, טיפל'ה הסתבכתי עם האתר XD)... האנשים המטרידים האלו, שנכנסים לכנס בבוקסר צמודים כמו האלוהים, הם מטרידים, נקודה. הם מציקים לאנשים גם בעין וגם פיזית. אני יודעת שזה טיפה בעייתי עכשיו לבדוק אחד אחד, אבל הם נוראיים. נסעתי עם אבא שלי בדרך לכנס והוא סוג של חטף שוק מהם, הוא לא הבין כבר לאן אני נוסעת כל הזמן. המאבטחים בכניסה (עם כל כמה שהם היו גועליים כל הזמן,) לא יכולים להבדיל בין אדם מטריד שלא אמור להיכנס בתחתונים לבין קוספלייר\ית שלבוש\ה במינימום כי זה הקוספליי שלו? טוב, בכל מקרה, חפרתי, כנס אדיר~

Hawkgirl

New member
LOL XDDD

היה איזה אחד בכנס שבאמת הסתובב עם בוקסר אדומים כאלו.. מה לכל הרוחות זה היה? אותי דווקא יותר הטריד, איזה קוספלייר אחד... שהתחפש לדמות אחת מ-FMA...(סילחו לי שאני לא זוכרת את שם הדמות, לא צפיתי בסדרה~). אתם בטח מכירים, הייתה לו חולצת בטן שחורה כזו צמודה, ומן פאת עידן רייכל כזו לולז~ בכל אופן, הטריד אותי שהרגליים שלו היו שעירות כמו האדם הקדמון, אבל הבטן החשופה, הגב והידיים היו קרחיים כמו תינוק O-O" זה היה.... מטריד |:

למעלה