כאמ"י 2011

JustBeFriend

New member
עזבי אותך!

זה עוד מילא! האלו עם הבוקסר מטרידים ברמות! והם אפילו לא אוהבים אנימה! מה הם עושים פה?!

KerenLin

New member
בלי להרחיב ולחפור יותר מידי

היה לי טוב, וטוב שהיה. רוב הדברים התנהלו כמו שתכננו, האירוע... טוב לא אחפור עליו, יצאתי די מרוצה ממנו בסופו של דבר. בכלליות, קיבלתי הרבה תגובות חיוביות, על הקוספליי ועל הניהול של הכל. אני מרוצה משניהם וטוב לי שכן :) אבל אומאגד אנשים רוצים לקנות ממני את הרובה זה מלחיץץץ!!! מה אם הם יבואו לגנוב לי אותו באמצע הלילההההה? :(

innocence

New member
סיכום קצת באיחור...

לקח לי זמן כי אני קצת חולה:(( פעם ראשונה שאני מתנדבת בכנס, ולגמרי החמצתי את כל הכנס. מצד אחד היה ממש נחמד להיות שופטת ולבלות את היום עם נסטיה וסתיו המדהימות, אבל קצת הרגיש לי כאילו כל היום הייתי פשוט שם, ולא בשום מקום אחר וקצת חבל לי. מצד שני, השנה אירוע הקוספליי היה מעולה. כל מי שאמר שהיה גרוע - לא יודע על מה הוא מדבר. אפילו אייל שממש סולד מאירועי קוספליי אמר שהפעם זו היתה השנה הראשונה שהוא לא סבל באירוע. הכל תיקתק ועבד כמו שצריך, היה מאורגן (חוץ מאולי הקטע של הסרטים בסוף, אבל זה בקטנה), ההנחיה היתה מצוינת, ולדעתי חוסר אינטרקציה עם המנחים היתה רעיון מעולה. אולי יש באמת מקום להסביר לקוספליירים שמותר להם לקחת את הזמן קצת על הבמה ולעשות פוזות, אבל ללא ספק זה היה שינוי מבורך. אח"כ הלכתי לקראוקה ושרתי בפומבי בפעם הראשונה XD היה מביך ונשברתי מלא, אבל לא נורא P: מלבד זה, אני רוצה להודות לצוות קוספליי הנפלא שעשה הכל כדי להנעים את הזמן שלנו וליצור תחרות הודנת, טובה ומוצלחת, וגם לנקו שלולא היא, כנראה שלא היה תיעוד שלי בקוספליי בכלל P: זו גם הסיבה שאין לי ממש תמונות לשים פה(נקו, לטיפולך P:)

CibiHeart92

New member
היי היי היי

התמונות הועלו! עכשיו רק הגברת צריכה מתישהו לבוא לקחת אותן, ועל הדרך להצטלם עוד קצת.

innocence

New member
וגם את אלו מפורים ;_;

אלוהים יודע מתי אני אצליח לעשות את זה...

CibiHeart92

New member
אין לך אפילו ערב שישי אחד? >:

את צריכה להשתחרר באיזו בריגדה פעם במליון שנה כזה

innocence

New member
אולי..

רק שזה אומר להתנחל אצלך לישון או משהו, זה יהיה בסדר?

innocence

New member
אנחנו אף פעם לא רואות פרויקט מסלול XD

אבל תמיד אומרות שנראה P:

למעלה