דרמות אונליין

mishi 1

New member
בהחלט אחת השוות

אני ממש מצטערת שלא ראיתי אותה לפני הסקר לויוה כי בהחלט הייתי רוצה להכניס אותה~! היא סדרה כזו שתכבוש לבבות בישראל ואני מתכוונת גם לעשות לה ספיישל ראוי באחד הימים סדרה מעולה תודה לשושקה שניג'סה לי עד שהועלתי לראות מיאנה שלקח לי שנים... מדהים מדהים מדהים ובהחלט מומלץ לכולם! רוצו לראות!

Lee Mor Sweet

New member
המלצה: לכל חובבי ז'אנר סרטי האימה!

היי, לכל אוהבי סרטי האימה, היום ב-01:05 סרט אימה קוריאני בהוט אקשן- ערוץ 14 עכשיו זפזפתי ובדקתי סרטים וקפצה לי המילה קוריאה במסך אז מי שיש לו יס הפסיד... מותחן אימה מדהים, דמיוני אומנם, אבל שווה ביותר... וכמו שכתבו באינפורמיישן: "המארח" מותחן אימה בדיוני מהפנט ועתור שבחים. עולמה של משפחה קוריאנית משתנה,לאחר שמפלצת מסתורית עולה מהנהר של סיאול וחוטפת את ביתם הקטנה. עם: סונג קאנג הו בימוי: בונג ג'ונ הו (דרום קוריאה 2006) 광기는 항상 나쁜 것이 아니다

MaNcHi 135

New member
../images/Emo58.gif a love to kill ep 12

הוא שיקר לה! איזה נבלה! וואי אני ממש לא אוהבת אותו ואפילו לא מרחמת עליו בשיט! איך הוא יכל להגיד שאח שלו מת?! הוא לא מבין שהיא עוד יותר סובלת ככה?! שהיא מרגישה עוד יותר אשמה??? כאילו הוא לא מודע לעובדה שהוא מונע החלמה מהירה וטובה יותר לאח שלו בזה שהוא לא נתן להם להתראות?! מה עובר עליך?????? זה מעצבן ביותר! והאח כזה חמוד! מסכן על כיסא גלגלים!

לולי מ

New member
אנייכולה להבטיח לך דבר אחד

את עוד תשני את דעתך על כולם חמש מאות פעמים עד שהפרק האחרון יסתיים ואז תשבי מול המסך בשתי אופציות הראשונה- לא זה לחא יכול להיות הם איבדו את שפיותם אני הולכת כרגע לחסל תסריטאי 2- לא זהלא יכול להיות *התייפחות* זה פשוט לא יכול להיות...זה מהמם....
אניפשוט אהבתי את הסדרה הזו אהבתי את כולם אייש פנטסטי

eini3

New member
maou פרק 7 (לא נראה לי שיש פה ../images/Emo58.gif)

ממש טלנובלה עשו לי
מה אין פה? דמעות, בגידות, שקרים, כסף, אהבה אסורה, עוד אהבה אסורה, עוד שקרים, ואיקוטה טומה אחד
האם ניצני מצפון מתחילים לבצבץ? האם יש סיכוי לאהבה? האם יעלה מחיר הנייר בעקבות השימוש האינטנסיבי במעטפות אדומות? כל זאת ועוד בפרק הבא של השטן לובש ליפסטיק
.

DanieLushka

New member
אההה תראו מאו!!!!!!!../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif זה אדיר!

אני אמנם רק בפרק 5.. אבל זה פשוט מעולה!!! אתם חייבים לראות. בין כל הטרגדיות\סדרות רומנטיות\קומדיות זה בהחלט מרענן מיוחד ומותח מאוד! תצפו!
ו.. לא האמנתי שיבוא יום ואגיד את זה.. אבל טומה אשכרה חתיך שם XD.. עדיין לא הייתי קוראת לו יפיוף או משהו, אבל הוא בהחלט סקסי.. ובלי קשר תמיד אהבתי אותו
.

mishi 1

New member
חחחחחח

טוב בקטע הטכני, להבא שימי בכותרת
והוסיפי "לפרק 4" נה?
שיהיה נוח ואנשים ידעו אם להכנס או לא אייש פרק 4 היה יפהה כן היא מותק מין אה
וקים בו-רא... אין מה לעשות, אין עליה

desire33

New member
האמתי שהמון אנשים בישראל אהבו את הסדרה, אבל

בחו"ל נתנו לה ציונים מאוד נמוכים, ואני יכולה להבין.. סדרה לא מובנת בגרוש.. כל שנייה מחזירים ומעבירים סצנות איך שבא להם.. סוף שאלוהים רק יודע איך חשבו עליו.. אז זה היה פשוט אכזבה מצערת...

mishi 1

New member
אני אהבתי אותה מאוד עד החצי

אחרי חצי סדרה היה שינוי כלשהוא (ומי שראה מבין) ומשם...
לטעמי. מיותר. ועדיין, היו בה סצינות יפות ואני ממליצה ולו בשביל החצי הראשון...

למעלה