שרשור הכרויות

../images/Emo24.gif

היי לכולם! אממ אני רוצה להוסיף את עצמי... קוראים לי...חסויה :) אני בת 14 וחצי ומה שאני אוהבת לעשות כתוב בכרטיס האישי חוץ מדבר אחד אני מאוד אוהבת לכתוב שירים... :) ובקשר להוא בן ה 17...חח אתה מדבר כאילו אתה בן איזה 80! סך הכל בן 17! אז לא נראה לי שאתה צריך לפרוש בה ביי חיבוקים לכולםםם!

b1000

New member
sשלום

אני בן 12 מהרצליה אוהב לצחוק לדבר לראות סרטים לשחק במחשב לשמוע מוזיקה ועוד והמסנג´ר שלי הוא ? ?

טוב אני לא עשיתי כניסה רשמית אז...

קוראים לי בן אני בן 14 וחצי מחולון כתה ט´ אוהב לבלות עם חברים, צחוקים, אינטרנט, מוזיקה (במיוחד שחורה)... אבל במיוחד בנות :) טוב זהו אני חושב...

יפתח13

New member
שלום...אני מניח שתורי...

אני יפתח, בן 13 אני אוהב לנגן ג´אז, לנגן בכלל, לשחק כדורסל, מטוסים, טיסנים, וכל מה שקשור לתעופה....

love123

New member
סבבה...

היי... אני שיר מאוזור המרכז... אני בת 13 ואני אוהבת את כל סוגי המוזיקה התחביבים שלי זה כל דבר שקשור לאומנות... אני אוהבת לשיר.... ולהיות עם חברים.. (=

love123

New member
הי...

את נשמעת ממש חמודה... אני בן מתל אביב... נעים מאוד.....

היי :)

היי לך בן 12 מהרצליה
אני קצת גדולה אני בת 14 וחצי אבל אפשר להיות ידידים!! שטויות שאין לך חתימה! מה אתה אומר על החתימה שלי!?

יהלe

New member
היי

אפשר לדעת שקוראים לי יהל (הפירוש הוא אור, בערך....) אני אהיה בינואר בת 16 (אתה לא לבד.....) אני אוהבת לרקוד(לומדת בויצ"ו-בי"ס לאומנויות לא לילידם מוכים) לבלות עם חברות (כמו כל אחד..) לשמוע מוזיקה (מי לא???) ולראות טלוויזיה......(יש הרבה אז אני לא אפרט...) מס האיסיקיו שלי הוא 14787293 ואני מאוד מקווה להכיר את כווווווווווווווווווווולם!

bubaale

New member
עכשיו אני! עכשיו אני!!

היי!
אני בת 14 (כמעט) ולומדת בכיתה ט´! אני טיפה משוגעת (אבל לא מאוד!)
ואוהבת לדבר ולעשות שטויות!!! תנסו גם זה ממש כייף!!!! טוב.... יאללה ביי!!!!

yellow cheese

New member
Hummmm..אפשר גם../images/Emo35.gif

שירלי
17 בעוד חודש
באר שבע
אוהבת לשמוע רוק ישראלי
אוהבת שאומרים לי שאני "חיה בתוך בועה" בגלל השקפות העולם שלי על החיים.
חולת ויכוחים פוליטיים (גאד, זה שוס להתווכח עם ימני
)
צמחונית גאה!
ICQ#126582741
E.MAIL
[email protected] (כן, שלגייה סקסית..יש בעיות??? ידעתי שלא
)
אוהבת ת´חברים הקרובים שלי.
מד"צית שנה שנייה בנוער העובד והלומד (
)
אוהבת ת´חיים..כן..לפעמים.
אני אהיה הראשונה שמוסיפה תמונה, הא
יש

Nicole p

New member
אני יודעת שקצת באיחור.

אבל גם אני רוצה!!!!
אז ככה קוראים לי ניקול
בת 14 מירושלים.
אוהבת לראות טלוזוה וכן גם אני אחת מצופי חברים...
אוהבת בעיקר להסתובב עם חברות ולראות ספורט בטלויזיה מחלה שהתעוררה אצלי רק לאחרונה ואני עדיין לא יוגעת איך להתמודד איתה.. וזהו בעיקר...

adam thats all

New member
ובכן ניקול...

גודו זה דבר שאני ממש לא מעריץ... ספורט בטלויזיה זה לא כיף... אבל במציאות לעשות את זה בעצמך זה כיף:)

יהלe

New member
גם אני בנוער העובד..

באיזה קן את? יש עוד אנשים בתנועה?

גם אני!!

אז ככה.. אני דניאל בת 15 עוד חודש כיתה ט´.. גמני בנוער העובד והלומד, קן קרית אונו-מונו..איזה קנים אתם?? אממ מה עוד? אני משחקת כדוריד, אוהבת מאוד לשמוע מוזיקה(בעיקר רוק ישראלי) חברים, חברות וכל שאר הבלה בלה

Nicole p

New member
תראה

ברור שהכי כייף לצאת החוצה וזה לרוץ לעשות מה שאתה רוצה איזה ספורט
שאתה אוהב וזה !! וזה למה זה מוזר לי שאני החלתי לראות ספורט באלויוזה זה ממש מוזר לי.. זה מה שאני אורמתת...

למעלה