שרשור הכרויות

GirlFriend

New member
../images/Emo187.gifשרשור הכרויות../images/Emo70.gif

יש כמה אנשים שהצטרפו רשמית לכן אני פתחתי את השרשור הזה... אתם מוזמנים לכתוב קצת על עצמכם וכל מי שרוצה לפרסם תמונה, מוזמן
אני
אורית
בת 14
כיתה ט´
אוהבת לשמוע מוזיקה לגלוש באינטרנט לראות טלויזיה(בעיקר את הסדרה חברים(פרסומת ´´סמויה´´ לפורום 259)) ולהפגש עם חברות (אני לא מקורית)
מס´ ICQ 115458878

מתן ב

New member
תורי!

קוראים לי מתן, אני בת 14, כיתה ט´, אני אוהבת לראות טלויזיה, מחשב, אינטרנט, מוזיקה, חברות ועוד.. מספר אייסיקיו 97482068 מסנג´ר: [email protected]

adam thats all

New member
ועכשיו אני:)

אוקי אז ככה קוראים לי... אני רואה שאני הגדול כאן בינתיים:) אני בן 17 ומשהו....
אני אוהב לכתוב... שירים ... אממ מחשבים... ספורט... יותר נטייה לכיוון של אומנויות לחימה... טלויזיה כמובן סמולוויל וחברים:) ועוד .... לשמוע מוזיקה.... בעיקר עם עצמי... אהבת אמת לים... למרות שאני לא יודע לשחות... ואת כל השאר בי כבר תכירו במשך הזמן:) אז שלום לכולם... אי סי : 94500459 אין לי הרבה חברים כמעט ובכלל לא... אבל אלה שכן יש לי... אני נאמן להם... בלב שלם...

adam thats all

New member
רק אולי...

שמתי ל שאני די גדול מדי לפורום הזה... ולא נראה לי שהמספרים יגדלו... ואני ממש לא שופט לפי הגיל... אתם חושבים שעליי לפרוש מהפורום...?

עכשיו אני....

קוראים לי איטן אני בת 12 וקצת... לומדת בשכבת ז´ בבית הספר "אליאנס" שבת"א אוהבת טלוויזייה, מוזיקה וליהיות עם חברות....

nobodys girl

New member
אני

אדוה.. נראה לי שזו אפילו ההודעה הראשונה שלי פה ומקווה שיהיו עוד הרבה ממ.. כיתה י, בת 15 וקצת אוהבת.. ממ.. טלויזיה, לישון ולקרוא לכתוב לצלם.. ומצטרפת לעניין הספורט בכלל ואומנויות הלחימה בפרט זהו. זאת אני :)

nobodys girl

New member
כן

למדתי גמל שלמה שנה וחצי וגוג´ו ריו.. שזה שילוב של קראטה וקונג פו ועוד כמה כאלה... :) :) אבל הפסקתי.. הוצאתי לעצמי את פרק כף היד מהמקום

adam thats all

New member
בגלל זה הפסקת להתאמן???

אני אשמח אם תלמדי אותי כמה דברים...:) כי למדתי רק קונג פו... איזה חצי שנה או שנה... השגתי את החגורה הראשונה ופרשתי בגלל הלימודים ופציעה שמאוד הקשתה עליי... היה לי קרע בשריר... ודלקות בשוקיים .... אבל אני חושב שמאז שעזבתי אני יודע יותר... ופתוח יותר ללימוד האומנות ולזרימה של הכל... עבדת גם על חישול הגוף ?? :)

nobodys girl

New member
מה אתה מגדיר כ...

"חישול גוף"? חח.. מצחיק אותי צירוף המילים הזה.. זה אפשרי לדעתך ללמד דרך האינטרנט? אני בספק.. זה התחיל בזה שפרקתי את הכתף באיזו הטלה אחר כך עשיתי עמידת ידיים ועפתי על הפרצוף כי הפרק של כף היד יצא מהמקום.. ואז הכנסתי בבית חתיכת אגרוף עקום עם היד השנייה, וגם שם זז משהו. חוצמזה צצו לי חילוקי דעות עם המאסטר חבר לשעבר עם חגורה שחורה שעדיף לא לראות ואימון כל יום.. אז זה הצטבר

adam thats all

New member
אה:)....

אני מבין... והמאסטר לא עזר לך להחזיר את הפרק למקום? ואיך את עכשיו הכל בסדר:)? ולא התכוונתי דרך האנרטנט.... ובקשר לחישול ... אמממ לדוגמא עד כמה יכאב לך אם תתני אגרוף לקיר:)? או תקבלי בעיטה לירך.. או לעצמות... את יודעת.... אני מקווה שהכל בסדר עכשיו אני הולך לעשות קצת ספורט עכשיו אז נדבר כבר:)

nobodys girl

New member
well

עזר להחזיר אותו למקום, אבל זה עדיין כאב... עכשיו אני טוב, תודה מאיפה אתה..? ממ.. עברתי סדנא של יד הברזל, בעיקרון לקיר אמור לכאוב יותר משלי כשאני מכניסה לו אגרוף... אבל לקירות למיטב ידיעתי לא כאב אף פעם... : ) ואני מסוגלת לספוג מכות.. גם כשהוצאתי אברי השונים ממקומם, זה לא מ-מ-ש כאב.. פשוט היה צו רופא לתת להם להחלים.. תהנה

adam thats all

New member
:)

אני מבת-ים... ספרי עוד על קורות חייך:) ואת עדיין בכושר הלוחמת או שדי נטשת את זה??

Nicole p

New member
אממ בקשר לאומרניות לחימה...

תראו אני עושה ג´ודו כבר.. מלא זמן.. אתם עושקים באומנות כלשהי?!?!?

GirlFriend

New member
ניקול!

אנשים אתם כרגע קאתם את ההודעה של Nicole p והיא אלופת שוייץ (זה גם של כל אירופה?) וישראל (כבר שלוש שנים- אם אני לא טועה...) זהו! הייתי חייבת לומר את זה...

love123

New member
סתם רציתי לדבר...

היי... מה קורה?!?... בת כמה ומאיפה?!..

למעלה