נטע-יקרה

הפעם חיבוק לא יעזור...המצב שלי לא טוב...והכי כואב שגם טיפול פסיכולוגי פסיכאטרי לא יעזור....כבר דיברנו הרבה אני והמטפל כל מה שהיה אפשר לאמר...זה לא מצב רוח-זו מציאות לא אנושית שסוגרת עלי יותר ויותר, למטפל מקצועי אין מה לעשות בנידון. יש לי גמד קטן שאומר לי כמה שעות.....רחל-רק המוות זה הדרך-ניסית כבר הכל יש לי כאבים חזקים בגוף כמה ימים...והנפש נהרסה סופית. לכתוב כמה מילים..לוקח לי הרבה הרבה זמן..בוהה שעות במחשב בלי לעשות כלום...רק בכי וכאבים.....מנסה כי חייבת לעמוד קצת , אפילו מול המחשב מהר מתישבת שבורה. כבר כמה ימים מיחלת למותי...מתפללת שבמקום גז חמצן יצא מהבלון גז אחר..ישר למכונת הנשמה ולריאות... הרסו אותי-זהו גמרו אותי,לא תרופה, לא טיפול , לא שיחה כלום כבר לא יעזור...רק המוות-היום במיוחד אני מרגישה ככה.
אמא נבהלה ממני החליטה לא ללכת הערב הביתה......שתינו שותקות שעות..אני בוהה במסך המחשב...היא חושבת שאני עסוקה...והיא בוהה בטלויזיה שלא אראה שכואב לה עלי..ושהיא מלאת כאב מכל מה שעובר עלי.

קיט

New member
רחל היקרה!!!!

אני לא כותבת כאן הרבה , אבל מנסה לעקוב , ותמיד את מעודדת את כולם, שמחה ומשמחת! רחל, אל תתיאשי!1! אני לא יודעת מה את עוברת , אבל זה נשמע נורא- אבל אל תתיאשי. היאוש זה דרך בלי מוצא. את תגלי שיש בך כוחות יותר גדולים ממה שאת משערת!!! כל הכח שנתת לאחרים כל הזמן לא נעלם- הוא שמה- השתמשי בו בשביל עצמך!!1 אני יודעת שלא יצא לנו לדבר הרבה , אבל את חשובה לי ואני מעריכה ואוהבת אותך!!! היה לי קשה לקרוא שכ"כ קשה לך!!! בבקשה מתוקה! תנסי להרגע , תתחילי לחשוב חיובי,או אל תחשבי בכלל, ופשוט תעברי את זה . תזכרי זה משבר!!לא מציאות! אוהבת ואיתך !!!!! קיט

קיט-יקרה

את מקסימה תגובתך ממש חיממה לי את הלב. חבל שאת לא מרשה לעצמך להיות פעילה יותר בפורום, אני אישית אשמח מאוד לראות אותך כותבת ומגיבה ומשתתפת כמו כולם....בקצב שלך כמובן. לצערי זה לא משבר...זו מציאות שטפחה על פני ....ורק הזמן יעזור לי לעכל אותה .....אשמח מאוד אם תגיבי לשאלה ששאלתי מקודם את כולם....אני רוצה לבדוק משהו..... המון אהבה רחל-נשמה

רחל תחזיקי מעמד

ואל תוותרי! כולנו כאן דואגים לך מאוד ואוהבים אותך מאוד! אני יודעת שקשה, קשה מאוד אבל תמשיכי לכתוב כאן ולעשות כל דבר שיקל ולו במעט על הסבל שאת עוברת. אני חושבת עלייך הרבה ודואגת לך. ומחזיקה לך אצבעות חזק חזק.

stonefroze

New member
רחל

אני יודע שמילים לא תעזורנה כאן אני יודע שהכאב גדול, אני מבין את תחושת העוול וחוסר הצדק שאת מרגישה הלוואי שהייתי יכול לנחם אותך על תחושת הייאוש אל מול הגוף הנחלש ובוגד. אינני מכיר עדיין את התחושה הזו,שהיא אולי תהיה נחלתם של כל בני האדם ביום מן הימים בחייהם, כאב לי לשמוע אותך בוכה בטלפון, כל מילה ותהייה העדינה ביותר פוצעת כמו סכין. אני נמצא איתך במחשבה,אם יש בזה אפילו נחמה פורתא. אינני כועס עלייך שאת מסתגרת בכאבך לבדך, אני מבין שיש כנראה סיבות שאינך יכולה לדבר, אם תזדקקי לכל עזרה שאוכל כאדם לתת אני רוצה שתדעי שיש לך למי לפנות ללא בושה ופחד ושאהיה שם למענך. כי המילים תתגמדנה לתאר את האדם שהנך אני מרגיש חדל אישים לעומתך, לו רק תזכרי במילים של האדם שעליו סיפרת פעם בפורום ושהתמודדתו בשיקום בתל השומר עוררה בך השתאות. אני מבין כמה קשה להיות חזק. העולם הזה אינו גומל לחזקים המבקשים לשרוד במצבים בלתי אפשריים, אולם לפעמים תהיה נגיעה בחסד.לו רק תאמיני. אינך חייבת להגיב על מה שאנו כותבים אם זה קשה לך. שיברך אותך האל שבו את מאמינה אמן.

סטון-יקר ../images/Emo24.gif ../images/Emo51.gif

אמרת את המשפט ששרף אותי אילו יכולתי לאמר לך כמה צדקת. "אני מבין כמה קשה להיות חזק. העולם הזה אינו גומל לחזקים המבקשים לשרוד במצבים בלתי אפשריים, אולם לפעמים תהיה נגיעה בחסד.לו רק תאמיני." רק אשנה חלק מהמשפט....שכתבת במערכת המשפט....לא רק שלא גומלים לחזקים המבקשים לשרוד במצבים בלתי אפשריים.....אלא דופקים אותם....ומשתמשים בכוחם נגדם. הדוגמא של חייל צה"ל שהכרתי פחות טובה.......הדוגמא של הטיפול בחיילים נפגעי הלם קרב....יותר תואם מה שאני מרגישה וחווה עכשיו...לא רוצה להוסיף.... רחל-נשמה דיברתי עם אלוהים היום ליד הנרות....שאלתי אותו אם זה עוד מבחן אמונה?

עדןe

New member
רחל-נשמה

דואגת לך חומד מאד דואגת ואין לי מילים אני יודעת כמה קשה לך אבל אל תתרחקי ותסתגרי לבד בשביל זה אנחנו כאן {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{[רחל}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

עדן-אל תדאגי

במצב שלי זה באמת לא משנה אם אמות היום מחר או עוד שבוע. אני הפסדתי במערכה, אני איבדתי את הדבר האחרון שהחזיק אותי האמונה שהצדק יצא לאור. מילים לא יעזרו לי..שורף לי הנפש..............אף פעם לא האמנתי שככה אפשר להרגיש......ככה נפלתי קשה רק פעם אחת בחיי בטיפול נמרץ...אבל הייתי כנראה מלאת מורפיום או תחליפיו...אז לא כאב ככה,רק רצון למות וחוסר יכולת לזוז.....עכשיו אני רוצה מורפיום.......להרדם וזהו

עדןe

New member
רחל

{{{{{{{{{{{{{אוהבת}}}}}}}}}}}}}} אין לי מילים רק להגיד שאוהבת

כואבת איתך..

לא יודעת הרבה מה לומר, יודעת שאני איתך, מחבקת, כואבת, יודעת שלא אוותר עלייך. את לא צריכה לומר או לכתוב סליחה. סליחה ממך על כך שפה, תמיד, רק לא מדברת. אני אוהבת אותך!!! שני לא יכולה לדעת מה עובר עלייך, אבל ברגע שתרגישי שיכולה לתת לי להיות איתך. אני שם. בינתיים אני פה, פיזית, ושם בהרגשה. רק אהבה. מצטערת על חוסר במילים.

hope_29

New member
רחל

דואגת לך מאוד ומקווה שתרגישי טוב יותר ומהר! כבר לפני זמן מה הבחנתי כי את אינך בפורום ודי דאגתי. מקווה שתאזרי כוחות, ויש לך אותם, כדי לצאת מהמצב הקשה בו את נתונה ושובי אלינו במהרה, לחזק ולתמוך כפי שעשית תמיד ובכך עזרת כל כך, לפחות לי... מחכה ומייחלת, hope

הופ-יקרה

נעדרתי כמה ימים מהפורום, בגלל כאבים פיזים, חרדות פחד, תשישות.....אבל אתמול עברתי משהו קשה מפחיד....רק היום..אמא התחילה עם חבילות האופטימיות שיש לה....שהיא לוקחת את האפס....ויכולה לאמר לך שהיא מאמינה שהאפס יהיה עשר.....את כועסת בא לך לצרוח עליה אמא מה את מדברת שטויות את לא מבינה כלום.....היא אומרת תאמיני......גם כשגססת.....דברתי שטויות כשאמרתי שתלכי.....שתקומי ותחיי ....אז עכשיו...אני אומרת לך.....עוד יצא טוב מהשחור הזה......(לאמא אין מושג בכלל במה שהיא אומרת הפעם), ....אבל היא הכריחה אותי לאכול....בשכנועים מלאי נקיפות מצפון... ולחכות עוד כמה ימים....ונראה מה יביא המחר...... תודה לך על הכל....גם שחיפשת אותי ..לא הגבתי כי לא קראתי את הפורום....אבל אמרו לי...תודה יקרה. רחל-נשמה

שני-רוצה לאמר לך

שאני אוהבת אותך. אני יודעת שהדאגתי אותך בטלפון-סליחה. זו הסיבה שאני מתנתקת מכולם...הסברתי ושמעת... כל מה שכתבת , אפילו רק התגובה חיממו לי את הלב. רחל-נשמה

בגלל שהדאגת את מתנתקת?

אממ.. אז זו לא סיבה טובה. ואפילו גרועה. כי לא הדאגת אותי. כמובן שדאגתי לך כי הרגשת רע ואני אוהבת אותך. אבל ידעתי שאני לא יכולה לומר כלום שיעזור, אז חשבתי על מישהי אחרת שאוהבת אותך כמוני <ולא יותר! אלא כמו!> אני דואגת לך, כי אני אוהבת אותך. אני חושבת עלייך, כי אני אוהבת אותך. אני לא רוצה שתחשבי על להתנתק, כי אני אוהבת אותך. אני יכולה לעמוד בהרבה. ראיתי מראות. וקשים. ואני יכולה לעמוד בכל דבר. נכון. לא יכולה לומר משהו. אבל זה כי את לא צריכה שאני אומר משהו, זה כי אני לא יודעת במה אפשר לעזור, ויודעת שקרוב לודאי לא אוכל לדעתי, אבל חיבוק. רק שתדעי שאני כאן ושם. זה יכולה. לא צריכה מילים. לא צריכה שתאמרי לי מה קורה. ולא איכפת לי איפה תהיי במדרגות. אם זו בתחתונה או בעליונה אני יכולה לעמוד בזה. ועמדתי . ואעמוד. ואותו, ברגע שתרצי, תקבלי. בינתיים רק וירטואלי, אבל תמיד מכל הלב. שלך, שני.

רקפת....

New member
רחל יקרה

תנסי להחזיק מעמד...אין לך מושג כמה פעמים הרמתי ידיים בימים האחרונים, כמה אני רוצה כבר לוותר, להפסיק להלחם...אבל אני עדיין פה וגם את עדיין פה וכנראה שיש סיבה שאנחנו לא יודעות. אני יודעת שקשה לך עכשיו ושנמאס לך להיות חזקה כי גם לי נמאס להיות כל הזמן חזקה ו" בסדר". אני יכולה רק לשלוח לך חיבוק וכוח ולהגיד לך שאם את צריכה אותי אני פה בשבילך תמיד...אוהבת רקפת

למעלה