{{{{{{[רקפת}}}}}}

מי כמוך יודעת מה זה מלחמות של החיים...מלא מאבקים מסריחים כואבים.. מלחמות של בריאות, מלחמות של פרנסה, מלחמות של חוקים מעוותים.... הרבה לא פייר.... תודה לך על החיבוק, שמחה לראות אותך כאן איתנו. רחל-נשמה

lance-knight

New member
רחלי

לא יכול שלא להגיב, טוב, אולי יהיה לך לא כל כך נעים שזה ממני, אבל כשראיתי את ההודעות- פשוט לא יכולתי לשתוק. אני דואג לך מאוד. אבל- אמרתי את זה פעם ואני חוזר- אני חושב שאת מסוגלת לעבור את זה. את חזקה. אחרי כל מה שסבלת- מגיע לך להיות הכי מאושרת שבעולם ולא לסבול שום כאב. אני מתפלל בשבילך שהכל יעבור לך ותדעי רק אושר. מאחל לך המון בהצלחה.

אביר-יקר

ממש אתה טועה, אני לא שומרת טינה, ומודה לך על התגובה. איך אמרת....."אחרי כל מה שסבלת- מגיע לך להיות הכי מאושרת שבעולם ולא לסבול שום כאב. "- איזה משפט........., אלוהים......למה מי שצריך לחשוב ככה חושב ההפך? רחל-נשמה

מוררר

New member
חיבוק ענק

רחל נשמה את התומכת את שעןזרת לכולם תמיד מעומק הנשמה תמיד בכל כך הרבה עוצמה חבל לי כואב לי שרע לך לא יודעת מה לאומר לך תרגישי טוב יקירה תתחזקי אני יודעת שפה כולם מחזקים לך אצבעות ואוהבים אותך מאד שבת שלום חביבתי מור

קראתי את התגובות של כולכם

אפילו כמה פעמים...יש בכם המון אהבה וחום....ממש מודה לכם על הכל...לכל אחד ואחד ממכם....מדובר במשהו גדול עלי ועליכם.....ועל כל טיפול פסיכולוגי....זה המון המון...מצטערת שלא נמצאת בשבילכם כמו שהייתי וכמו שאני רוצה להיות....מצטערת שלא יכולה להסביר...מצטערת שהרמתי ידיים ככה... אני צופה בכם לפעמים, בוהה הרבה .. תמשיכו להיות אחד בשביל השני,אתם מקסימים. התקופה השחורה בחיי החלה בצורה חזקה השבוע...אמא צמודה אלי מאתמול...ממש צמודה....אני חייבת למענה להכין מסכה....שלא תדע מה אני מתכננת... המון אהבה לכם רחל-נשמה

רחל

במשך רוב הזמן שאני נמצאת כאן בפורום וכותבת, אני קוראת ממך דברי תמיכה, חיזוק ועידוד, לא רק אליי אלא לכל אחד ואחת מהכותבים פה. עכשיו את זו שזקוקה לתמיכה ולעידוד שלנו. של כל אחד מאיתנו כאן. ואת ממש לא צריכה להתנצל על זה שאת לא תומכת כמו בעבר. מותר לך גם להיות חלשה לפעמים. להזדקק ולקבל. אז קבלי ממני שוב חיבוק חזק {{{{{{{{{{רחל-נשמה}}}}}}}}}}}} נטע

מור-יקרה

כל מה שנותר לי היום זה אמונה בנס....אולי האצבעות שתחזיקו...יעזרו. אני כבר מאמינה-שיש אנשים בחיים שנועדו לסבול-ואלוהים בחר בי להיות אחד מהם. תודה לך יקרה רחל-נשמה

למעלה