שרשור מושגים!

כיסא

כיסא - רהיט שיושבים עליו... ומתקן הפיקוד של כלי הנשק של הקדמונים. מופעל על ידי המחשבה, לאחר זיהוי נוכחותו של גן ייחודי לקדמונים, ששרד בחלק קטן מתושבי כדור הארץ.

ליה

ליה - נקבה מגזע הנוקס, אותה פגשו חברי צוות SG1 כשהגיעו לעולמם של הנוקס בחיפוש אחר טכנולוגיית הסוואה משוכללת שחשבו שיש לבעלי חיים שהגואולד צדים שם.

4hilla4

New member
מרלין

לפחות אני חושבת שקראו לא מרלין... ה-קוסם של סטארגייט, נכנס לראש של כל הצוות וגם להם לשיר את row row row your boat!- אחד הקטעים המצחיקים בסטארגייט אוור. חוץ מזה, הוא כזה נווווש!

18zoot

New member
זה היה ארגו (Urgo)

מרלין היה הקדמון שפיתח את הנשק שמאפשר להרוג יצורים שהתעלו, הופיע בקשת העלילה שעסקה באוריי.

4hilla4

New member
ממוס (memos)

אותם דפים קטנים ומעצבנים שג'ק טוען שהוא אף פעם לא מקבל... בינינו, אני לא קונה את זה !

18zoot

New member
ברור שלא!

נראה לך שג'ק באמת ישב במשרד ויקרא דוחות?

4hilla4

New member
מרפאה

המקום השנוא ביותר על אוניל, האהוב ביותר על הבמאי של הסרט (אהמ פרייזר אהמ ) וביתה של אחת הדמויות היותר אהובות בסדרה הזאת!
אה, ואם אתם מגיעים לשם תנסו לא להסתנוור מהפנס, ולא לקבל יותר מידי זריקות. ומה שאת עושים, אל תנסו לקום מהמיטה אחרי שג'אנט אשפזה אותכם בכפייה - זה לא יעזור. אתם רק תפלו.

4hilla4

New member
מונשן

משקה אלכוהולי מסוגו שהמציא סקארה, לא מומלץ לשתייה כפי שאוניל חווה על בשרו. בהחלט קטע מפתח בפרק הראשון!

18zoot

New member
מונשיין (moonshine)

זה כינוי למשקה אלכוהולי שמיוצר באמצעים ביתיים.

18zoot

New member
נאקוודה

נאקוודה - מינרל רב עוצמה שממנו בנוי הסטארגייט והטכנולוגיה של הגואולד. משמש את כדה"א לייצירת גנרטורים והגברת אפקט של פצצות אטום.

סטארגייט

כאילו, DUH... סטארגייט הוא מכשיר בצורת טבעת גדולה שאחרי שסאם מתעסקת איתו ודניאל מפענח את הצורות שעליו אפשר לעבור דרכו לעולמות רחוקים דרך חור-תולעת בגלקסיה וגם בין גלקסיות שונות.

4hilla4

New member
סטארגייט אטלנטיס

סדרת הבת של סטארגייט . אותו קונספט, נלחמים ברעים, מעצבנים את מקיי (או ההפך) פשוט הם נמצאים בלוקיישן יותר שווה.

4hilla4

New member
סמנתה קרטר

בלונדית, חכמה יותר מרוב האנשים בעולם.אוהבת לאכול ג'לי כחול, מבלבלת את כולם עם הטכנובאבל שלה, לא כדאי לכם להיות חברים שלה, רובם מוצאים את מותם. ובכל מקרה, היא תפוסה. אז back off! התחילה בסדרה כדמות אפשר לקרוא לה ילדותית, והתפתחה לדמות מדהימה מעבר לכל הציפיות משוחקת על ידי אמנדה טאפינג הנפלאה!!!

למעלה