תחומים בביולוגיה

וִיקוּש

New member
../images/Emo142.gifתחומים בביולוגיה../images/Emo142.gif

שרשרו את התחומים שאתם הכי אוהבים בביולוגיה וכמובן נמקו למה אותם תחומים הם אלה שמעניינים אותכם! אני אוהבת אבולוציה, משום מה דווקא על הנושא הזה עברנו במהירות ולא למדנו יותר מידי....

perrinat

New member
פזיולוגיה../images/Emo103.gif

נשימה והפרשה. ממש אהבתי את זה, זה גם היה לי קל. למדנו את זה כנושא מורחב. זה גם משלב קצת כימיה, והכי יפה זה לראות איך מתבצע במציאות.....

AcesHigh

New member
גנטיקה!

כל כך הסתדרתי עם החומר השנה בניגוד לכולם.

perrinat

New member
אני לא למדתי גנטיקה...../images/Emo103.gif

ודווקא הייתי רוצה, למרות שזה באמת נחשב למסובך עם החישובים והכל....

ווי ויקי../images/Emo80.gif

רציתי להעלות את השאלה הזו אתמול אבל תפוז נדפק... דפנטלי גנטיקה. אני פשוט מתחברת לנושא הזה
גם הובלה זה נחמד. כל הנושא של מערכת הדם ובלה בלה בלה. בכלל קרדיולוגיה זה הנושא הכי מעניין בביולוגיה.

sideshow

New member
אהבתי ללמוד בוטניקה

ופיזיולוגיה: מערכת הדם מערכת רבייה (נושא פשוט למדי אך מעניין
)

מיכל @

New member
הכי הכי

ביולוגיה של התא.
תמיד מדהים אותי מחדש לראות את מערכות היחסים העדינות והמורכבות בין החלבונים בתא. אני חושבת שבביולוגיה של התא נחשפת הגאונות האמיתית שבגוף האדם. הנושא השני האהוב עלי הוא אימונולוגיה. ככל שלומדים יותר זה יותר מדהים! מעבר לזה, גנטיקה זה תמיד נחמד, אבולוציה (מעניין אותי מאוד ולצערי לא נחשפתי למספיק ידע בנושא) ואנדוקרינולוגיה.

2_be

New member
למרות שלא למדתי ביולוגיה בתיכון...

אני קוראת המון והכי הכי זה פיולוגיה של האדם
<לקחתי אפילו קורס בנושא הסמסטר
>

bodas

New member
אבולוציה... אח, אבולוציה...

בסמסטר החולף סיימתי קורס של אבולוציה..... אני אגיד לכם רק דבר אחד - מה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? זה אחד הנושאים המרתקים ביותר שקיימים, ובו זמנית גם אחד הקשים ביותר להבנה.... המיקרו אבולוציה, שעוסק בקשר של הקוד הגנטי להתפתחות הוא קשה ומורכב. המאקרו אבולוציה, שעוסק בהתפתחות על פני השטח הוא נושא פשוט מרתק. הידעתם שבעבר הלא רחוק התורה הלמרקיסטית הייתה הרווחת והנפוצה ביותר, לפיה האורגניזמים שינו את תכונותיהם בהשפעתם לחצים סביבתיים? למשל: לגי'רפה יש צוואר ארוך רק מפני שבמהלך חייה נמתחה כדי להגיע לעלים בצמרת העץ, ולכן הורישה את התכונה הזו לצאצאיה... אחד הדברים המגוחכים ביותר בקורס היה שבעבר חשבו אנשים כי בתאי הזרע והביצית נמצאים אישונים קטנים שמהם מתפתחים האנשים, קרי תכונותיהם ידעות מראש. ובכל אישון כזה יש עוד אישון קטן שיהווה את הצאצא הבא וכך הלאה.... כלומר יכולים לדעת מראש כיצד יראה הצאצא בעוד כך וכך שנים... היום זה נשמע אבסורד - אבל פעם פשוט האמינו בזה.

shyoni55

New member
מיקרו מיקרו ושוב מיקרו

אף אחד מהחברים שלומדים איתי לא מבינים מה כל כך מעניין בדברים שלא רואים אבל אני אישית חושב שזה הדבר הכי מרתק בעולם!

KOBAYASHI

New member
אתולוגיה

לא היה ולא יהיה נושא יותר מעניין מאתולוגיה.

למעלה