בקשה חשובה!

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
../images/Emo124.gif בקשה חשובה!

בקשה חשובה!
בקרוב נעדכן את כולם בקשר להתפתחויות מאבק הביציות שלנו (שתופס תאוצה!). בינתיים, בקשה דחופה: אנחנו צריכים דחוף שם קליט לאירגון שלנו, כדי להציג את עצמנו בשבוע הקרוב הפני גורמים שונים. השם צריך להיות ברור וקצר, אך גם להכיל את כל הנושא.

m o r a l

New member
הזכות להורות!

בקשה חשובה!
בקרוב נעדכן את כולם בקשר להתפתחויות מאבק הביציות שלנו (שתופס תאוצה!). בינתיים, בקשה דחופה: אנחנו צריכים דחוף שם קליט לאירגון שלנו, כדי להציג את עצמנו בשבוע הקרוב הפני גורמים שונים. השם צריך להיות ברור וקצר, אך גם להכיל את כל הנושא.
הזכות להורות!

שיר5520

New member
קדימה, בנות

בקשה חשובה!
קדימה, בנות
קיבלתי כמה רעיונות במסרים וגם בפורום פוריות, אבל שום דבר לא ממש קצר וקולע ומספיק חזק. השם הכי טוב עד עכשיו הוא של נרי: "נשים עם ביצים", אבל אני חושבת שאי אפשר לקרוא בשמות כאלה לעמותות. קדימה, לאמץ את המוחות! חייבים שם!

vif

New member
|מרובמאמצת את המוח אבל כלום לא יוצא

קדימה, בנות
קיבלתי כמה רעיונות במסרים וגם בפורום פוריות, אבל שום דבר לא ממש קצר וקולע ומספיק חזק. השם הכי טוב עד עכשיו הוא של נרי: "נשים עם ביצים", אבל אני חושבת שאי אפשר לקרוא בשמות כאלה לעמותות. קדימה, לאמץ את המוחות! חייבים שם!
הכל בגלל ההורמונים...לא שלא רוצה ולא חושבת אבל ...גם אני חושבת שנשים עם ביצים זה נחמד אבל פרובוקטיבי מידי עם רמז לאלימות למרות שזה הפוך על הפוך אמשיך לחשוב

שרון גל

New member
אין ביציות-אין ילדים,

הכל בגלל ההורמונים...לא שלא רוצה ולא חושבת אבל ...גם אני חושבת שנשים עם ביצים זה נחמד אבל פרובוקטיבי מידי עם רמז לאלימות למרות שזה הפוך על הפוך אמשיך לחשוב
אין ביציות-אין ילדים,
סיסמה מאוד בנאלית,אך משקפת בדיוק את מהות המאבק,המאבק להורות!!!!!

שיר5520

New member
ארוך מדי,

אין ביציות-אין ילדים,
סיסמה מאוד בנאלית,אך משקפת בדיוק את מהות המאבק,המאבק להורות!!!!!
ארוך מדי,
וגם זה יותר סלוגן או סיסמא ופחות שם לעמותה או אירגון. צריך שתי מילים קצרות וקולעות. וזה לא חייב להיות עם המילה ביציות זה יכול להיות משהו שקשור להורות, אמא, זכות, הורים...

נתנאלה2

New member
נסיון

ארוך מדי,
וגם זה יותר סלוגן או סיסמא ופחות שם לעמותה או אירגון. צריך שתי מילים קצרות וקולעות. וזה לא חייב להיות עם המילה ביציות זה יכול להיות משהו שקשור להורות, אמא, זכות, הורים...
נסיון
תרומה לאימהות hut ולא hot לא יודעת אם זה זה, אבל אפשר לשחק עם אימהות .......

מעיין 11

New member
המאבק להורות,

בקשה חשובה!
המאבק להורות,
או המאבק לזכות להורות. כי זה מאבק וכי זה קשור לזכות להורות. גם אני נגד שימוש בביציות בשם,ונגד סיסמאות מתוחכמות. זה צריך להיות בסיסי מאד. אחר כך בפרוט המאבק אפשר להכניס את כל עניין הביציות שאין בארץ וכו'.

שיר5520

New member
כיוון טוב, אבל מאבק זה נורא שלילי,

המאבק להורות,
או המאבק לזכות להורות. כי זה מאבק וכי זה קשור לזכות להורות. גם אני נגד שימוש בביציות בשם,ונגד סיסמאות מתוחכמות. זה צריך להיות בסיסי מאד. אחר כך בפרוט המאבק אפשר להכניס את כל עניין הביציות שאין בארץ וכו'.
כיוון טוב, אבל מאבק זה נורא שלילי,
הייתי רוצה לבוא ממקום יותר חיובי. למרות שזה נכון שאנחנו ממש במאבק ואפילו קצת מלחמה. גם כדי להצליח בטיפולים ולשרוד וגם כדי לקבל החזרים. בכל מקרה, צריך להמשיך את הכיוון הזה.

סביון1

New member
אולי משהו עם המילה "רחם"

בקשה חשובה!
אולי משהו עם המילה "רחם"
אני מנסה לצרף משהו למילה רחם ולא יוצא לי כלום. משהו עם רחם ריק או משהו דומה.

סביון1

New member
רעיון בכוון אחר - אפשר לקרוא לארגון

אולי משהו עם המילה "רחם"
אני מנסה לצרף משהו למילה רחם ולא יוצא לי כלום. משהו עם רחם ריק או משהו דומה.
רעיון בכוון אחר - אפשר לקרוא לארגון
על שם דמות מהתנ"ך שהיתה עקרה והרתה לאחר קשיים כמו שרה אימנו, רחל אימנו או חנה אם שמואל. ואז להוסיף הסבר קצר. למשל: "שרה - ארגון נפגעות חוק תרומת ביצית" כמו ששמתן לב אני זורקת מחשבות שעולות לי בראש חופשי. תעשו את זה גם אתן כי ככה עושים סיעור מוחות ובסוף מגיעים למשהו.

שרון123

New member
חשבתי וחשבתי

בקשה חשובה!
חשבתי וחשבתי
מה דעתכן על "מאשה לאם" אפשר להבין את זה בשתי דרכים : 1. המתנה הנפלאה שקיבלנו/רוצות לקבל מאשה אחרת - מתנת חיים 2. המעבר שאנחנו עושות מאשה
לאם

vif

New member
חשבתי על-הורות בזכות-

חשבתי וחשבתי
מה דעתכן על "מאשה לאם" אפשר להבין את זה בשתי דרכים : 1. המתנה הנפלאה שקיבלנו/רוצות לקבל מאשה אחרת - מתנת חיים 2. המעבר שאנחנו עושות מאשה
לאם
חשבתי על-הורות בזכות-
וזה הורות בזכות התרומה והורות בזכות ןלא בחסד כלומר מגיע לנו

מצב
הנושא נעול.
למעלה