סיכום שבועי ראשון - יום כיפור:)

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifחחחח, קראתי 4 נראה לי,

וכולם אותו דבר! קורה משהו שבדרך כלל קשור לאהבה (דווקא שומרת אחותי שונה בקטע הזה), ואז מישהו תובע מישהו, יש הפתעה קטנה באמצע ונגמר בסוף טוב
.

svety

New member
איזה שעמום, יא אללה!

שיר השבוע: וואלה לא יודעת, אבל שיר אחד שממש עשה לי את השבוע היה Kryptonite של Three Doors Down
להקת/זמר השבוע: אין.
סרט השבוע: לא חושבת שראיתי.
סדרת השבוע: מממ מה ראיתי השבוע והיה שווה. Gossip Girl, Whipout. הורים במשרה מלאה.
ספר השבוע: כופרת/אייאן חירסי עלי.
משהו טוב שקרה השבוע: יום חמישי
משהו רע שקרה השבוע: עבודה בשישי בבוקר. מזל שהבוס אמר לי ללכת ב11 ולא ב13.
תמונת השבוע: אין.
ציטוט/י שבוע: מוקדם מדי בשביל להזכר
. היה משהו עם הצהרת בלפור ונפוליאון אבל.
ציפיות לשבוע הבא: מממ שיעבור מהר.
צמים היום? לא.
ביקשתם סליחה ממישהו? לא.

../images/Emo145.gif

סדרת השבוע: הטופ מודל 15, פרנטהוד 2 ספר השבוע: גלגולי לשון/גיא דויטשר
משהו טוב שקרה השבוע: נהיה לא-4000-חם בת"א (לא שזה כזה משנה לי, גם ככה אני במזגן כל היום
), אתמול והיום אפילו די סגרירי בבית.
מדריכה מלפני שנתיים ביקרה אצלנו איזה יום ואמרה שהמצב דווקא טוב יחסית למה שהיא ציפתה מהחודש הראשון של השנה... יציאת צוות ברביעי בערב. לא היינו בביתנוער בחמישי. פגשתי אתמול חברים וסתם אנשים נחמדים מהשכבה (יצאתי עם חברות לכיכר בלילה). הערב חוגגים יום הולדת לחברה וצריך להיות כיף. :) ההורים הביאו לי מברלין ארנק מושלם עם הדפס של ויקטוריה פרנסס.
קניתי לעצמי שואב אבק שולחני בצורת פטרייה!!! אה והוצאנו חולצת קומונה. :) משהו רע שקרה השבוע: ההורים כמעט נתקעו בחו"ל לסופ"ש. המשמעת וכו' בביתנוער (יש בעיות משמעת כי תחילת שנה והכל וזה די קשה). לא היינו בביתנוער ביום חמישי... P: הביאו 3 מדריכות כתגבורת, אבל מי שהדריך והיה סוגשל אחראי היו ילדים מו'-ז'! בבתי נוער אחרים הבוגרים שלהם הדריכו, שזה ילדים בכיתות ט'-י"ב שעברו קורס מד"צים ומשמשים כחצי מדריכים באופן רגיל בביתנוער, ואצלנו... חניכים בכיתות ו'-ז'
נראה לי שבכל זאת הלך בסדר, נגלה ביום ראשון. וכך או כך היה מוזר שהחניכים שלנו שם בלעדינו. ציטוט/י שבוע:
ילד: ~מתיישב בתוך ארגז שבו אנחנו אוספים פחיות למיחזור~ אני פחית!
ילד, אחראי על לכתוב "קווים" ו"סמיילים" (פידבק על התנהגות) לילדים בזמן פעילות: ועכשיו סמיילי למדריכות. ציפיות לשבוע הבא: שבוע קצר ואז 4 ימי חופש
מקווה שנעמוד בעבודה כי יש המון - גם לשבוע שאחרי, ומעט זמן עבודה (ביום ראשון מגיעים ב11 במקום 9, ביום שני יש משהו של ש"שים בת"א אז נהיה בביתנוער ב12, וביום שלישי גם ככה הילדים מגיעים שעתיים יותר מוקדם מהרגיל. וואו זה באמת ממש מעט זמן :|). מקווה להזיז קצת עניינים כבר לחוג שאני אמורה להעביר. וכמובן מתחילה עונה חדשה של הימימ!!! (והאוס גם) צמים היום? לא
ביקשתם סליחה ממישהו? לא בהקשר של יום כיפור, זה מטופש הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

shaharEB

New member
מסכמש"ת ../images/Emo3.gif

שיר השבוע: candyman-christina our house-madness להקת/זמר השבוע:madness =] סרט השבוע: מלחמת העולמות =] סדרת השבוע:שנות ה70
ספר השבוע:פרש הברונזה
משהו טוב שקרה השבוע:צמתי הכל
משהו רע שקרה השבוע: יש לי בוחן בפיזיה יום שני
תמונת השבוע:
ציטוט/י שבוע:NOAP ציפיות לשבוע הבא: להצליח בבוחן =] צמים היום? צמתי
ביקשתם סליחה ממישהו? ממי שצריך
לא סתם כן ביקשתי

Robin Sparkles

New member
חדשה פה../images/Emo9.gif

היי!כרמית,בת 19
שיר השבוע: כל הפסקול של סטפ אפ 3 Jay Z Feat. Alicia Keys - Empire State Of Mind Scott Mallone - What We Are Made Of Sophia Del Carmen Feat. Pitbull - No Te Quiero Sophia Del Carmen ft Akon-No te Quiero Usher ft. Pitbull - DJ Got Us Falling In Love Again
להקת/זמר השבוע:מממ...אשר,כי מה לעשות-התמכרתי! סרט השבוע:היתומה...סרט קצת קשה... סדרת השבוע:גוסיפ גירל,90210,מגרש ביתי,ווידס ספר השבוע: משהו טוב שקרה השבוע:היה מזה כיף בבסיס לשם שינוי חחחחח משהו רע שקרה השבוע:עדיף שאני לא אכנס לזה.. תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע:"מה אתם חורנים?!" -"כן!"
ציפיות לשבוע הבא:שהפרק החדש של HIMYM יהיה ממש טוב! צמים היום?לא ביקשתם סליחה ממישהו?אני לא מחכה לכיפור כדי להתנצל

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif לייק ענק על הניק!!! ../images/Emo6.gif

ברוכה הבאה, אני ירדן, 17 (בעוד פחות משעתיים, אגב D:) ואהבתי את הקטע הזה שאת לא מחכה לכיפור כדי להתנצל

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif תודה רבה D:

*מגיבה גם לכל 72 האנשים שכתבו לי מזל טוב על הוול עד עכשיו באותה הזדמנות ^^ *

וואו, נכון זה מתיש? XD../images/Emo131.gif

היה לי יומולדת לפני שבוע, ואמרתי לעצמי שאני אכתוב תודה לכל אחד באופן אישי, והתייאשתי אחרי 20 בערך ><

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif אני דווקא מחזיקה מעמד!!!

עד עכשיו - 113. וזה רק בפייסבוק. לא כולל סמסים ושיחות ופורומים.

למעלה