סיכום שבועי ראשון - יום כיפור:)

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifסיכום שבועי ראשון - יום כיפור:)

שיר השבוע: להקת/זמר השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: ציפיות לשבוע הבא: צמים היום? ביקשתם סליחה ממישהו?
שבוע טוב וגמר חתימה טובה

Ayelet 363

New member
סכמ"ש

שיר השבוע: Idina Menzel- Defying Gravity Chris Colfer- Defying Gravity Lea Michele- Defying Gravity להקת/זמר השבוע: אלה שבשירים. סרט השבוע: אין. סדרת השבוע: באפי, אנג'ל, יומני הערפד ואחים ואחיות. ספר השבוע: Dragon Keeper מאת רובין הוב. משהו טוב שקרה השבוע: יום ההולדת שלי ושל אחותי. משהו רע שקרה השבוע: עוד לא חזרתי לשיעורי הנהיגה. תמונת השבוע: אין. ציטוט/י שבוע: היה לי ציטוט נחמד, אבל שכחתי אותו. ציפיות לשבוע הבא: לחזור לשיעורי הנהיגה, למרות שממש לא מתחשק לי. צמים היום? לא. ביקשתם סליחה ממישהו? לא. שבוע טוב וגמר חתימה טובה - תודה, וגם לך ולכולם\כולן!

yael3895

New member
כריס קולפר ../images/Emo23.gif היה לו ביצוע פי אלף יותר טוב

משל רייצ'ל.

larisa125

New member
אני דווקא אהבתי יותר את הביצוע של רייצ'ל ../images/Emo13.gif

הקול הגבוה של כריס עושה לי כאב ראש

Montelimar

New member
מסכמת

שיר השבוע: summertime להקת/זמר השבוע: הממ... הביטלס סרט השבוע: ההתחלה. ראיתי אתמול. סדרת השבוע: שום דבר. :( ספר השבוע: here, there and everywhere משהו טוב שקרה השבוע: נסיעה לבאר שבע לפסטיבל מוזיקה כלשהו... וגם הסרט אתמול. משהו רע שקרה השבוע: המפגש הראשון של ההרכבים במגמת מוזיקה, הלך נורא. תמונת השבוע: - ציטוט/י שבוע: - ציפיות לשבוע הבא: להצליח יותר בהרכב. צמים היום? כן.. נראה לי שאני אתחיל ואראה מה יהיה. ביקשתם סליחה ממישהו? לא ממש...

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifמסכמשת

שיר השבוע: אין משהו
להקת/זמר השבוע: כנ"ל. סרט השבוע: למי יש זמן לסרטים?
סדרת השבוע: HIMYM עונה 4, וחברים. ספר השבוע: טטיאנה ואלכסנדר למרות שלא נגעתי בו כל השבוע
כמה טוב שיום כיפור. משהו טוב שקרה השבוע: פתיחת הפורום!
. בית קפה עם חברים, וחוץ מזה שבוע די חרא..
משהו רע שקרה השבוע: חמישה ימים שלמים בלי חופש
קשה לי
תמונת השבוע: מהטוויטר של ברני. תודו שזה פשוט לג'נדרי!!! ציטוט/י שבוע: "Everything I touch turns awesome." גם מהטוויטר ציפיות לשבוע הבא: אז קודם כל העונה החדשההה!(שלושה ימים!
), חו"ללל !
, סוכות, ו..טסט ראשון. אמאלה
צמים היום? כן
ביקשתם סליחה ממישהו? ממ... לא. חחח.

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif הסכמ"ש שלי ../images/Emo13.gif

שיר השבוע: with me - sum 41 להקת/זמר השבוע: כריסטינה אגילרה סרט השבוע: איך להיפטר מבחור ב10 ימים
סדרת השבוע: 10 דברים שאני שונאת אצלך ספר השבוע: האמת שלא יצא לי לקרוא כלום...
משהו טוב שקרה השבוע: סתם שבוע נחמד כזה
משהו רע שקרה השבוע: הרבה, הרבה... ציטוט/י שבוע: "אה, כי הוא אוגר!!!!" (אל תשאלו...) ציפיות לשבוע הבא: יום הולדת!
צמים היום? לא... ביקשתם סליחה ממישהו? האמת? לא. הייתה מישהי אחת שרבתי איתה ממש ממזמן, ולפני זה היינו חברות נורא טובות... ואז כל החופש חברה שלישית ממש ביקשה שאני אנסה להשלים איתה כדי שהיא לא תצטרך לבחור בינינו... ובאמת ניסיתי לדבר איתה, שלחתי מלא הודעות והכל היא סיננה. והפסקתי, ואז חזרנו לבצפר, ועכשיו גם השלישית לא מדברת איתי מסיבות אחרות לגמרי... קיצר נהיה ברוך שלם. אבל באמת שניסיתי לפני ולא הלך, יום כיפור בעיניי זה לא משהו מיוחד. אם צריך - אני יודעת להתנצל. זהו. שבוע טוב וקסום שיהיה

yael3895

New member
סכמ"ש D:

שיר השבוע: תקראו לי מיושנת אבל "Livin' Thing" של ELO להקת/זמר השבוע: פינק הגאונה *סגידה* סרט השבוע: מדריך הטרמפיסט לגלקסיה *---* סדרת השבוע: איך פגשתי את אמא, ללא ספק. אה, וגם פאמילי גאי (טוב שיש יס מקס) ספר השבוע: כל ספר של הרלן קובן. משהו טוב שקרה השבוע: יצאתי לסמינר של הכיתה המדעית ל-3 ימים, ולא היה לנו מבחן במתמטיקה, ככה שצחקנו על כל שאר האנשים בשכבה (לפני שהם יתחילו לצחוק עלינו.. XD) משהו רע שקרה השבוע: וול, יש לי יומיים כדי לסיים עבודה במתמטיקה >> תמונת השבוע: למי שמכיר את צ'ארלי מקדונל המדהים
(פורום דוקטור הו וטורצ'ווד מישהו?) ציטוט/י שבוע: "יו איזה נוף יפה, ממש השבר הסורי-אפריקאי!" (מאת חברה גאונה שלי XD) ציפיות לשבוע הבא: לראות את הפרק של איך פגשתי את אמא!#@$#@% וגם להצליח לסיים את התפריט בשביל הטיול מש"צים XD צמים היום? לא! אני רעבה=אני אוכלת! ביקשתם סליחה ממישהו? סליחה מבקשים שפוגעים במישהו, לא באיזה יום אחד שכביכול נועד בשביל זה. אבל צום קל למי שכן צם.

למעלה