סיכום שבועי ראשון - יום כיפור:)

מסכמשת

שיר השבוע:EMPIRE STATE OF MIND בביצוע של גליי
להקת/זמר השבוע: גארי בארלו ורובי וויליאמס
סרט השבוע: - סדרת השבוע: יומני הערפד (דיימון
,חברה שלי עשתה אצלי מרתון עונה ראשונה),גוסיפ גירל ,הישרדות. ספר השבוע: עלה הארגמן - משיל פייבר משהו טוב שקרה השבוע: הסדרות שלי התחילו לחזור והיה מה לראות סוף סוף
משהו רע שקרה השבוע: תובנות תמונת השבוע:
ציטוט/י שבוע: ציפיות לשבוע הבא: הופעה של איתמר מאירי יום שני בתאטרון תמונע!!!!!!1111111 צמים היום? בוודאי ביקשתם סליחה ממישהו? ממי שצריך ולא בשביל יום כיפור. אם פגעתי אני לא מחכה ליום כיפור כדי לבקש סליחה.

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif שבוע

שיר השבוע: something - beatles להקת/זמר השבוע: The Beatles סרט השבוע: אנני בגרסה של 1998 XD סדרת השבוע:האנטומיה, מרפאה פרטית, אפא"א, המפץ הגדול, האוס, CSI, צ'אק וכל שאר הסדרות הגאוניות שמוציאות עונה חדשה השבוע
ספר השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: זה השבוע האחרון שאין בו פרקים חדשים של כל הסדרות הטובות! משהו רע שקרה השבוע: אין עדיין את הפרקים החדשים XDD תמונת השבוע: ה-אסקימואי של האנטומיה
ציטוט/י שבוע: "אגב ***, אפשר נחש? D:" + "צ'קמנדוווווווו" +"אנשים מקצוע - במקצועם!!!" ציפיות לשבוע הבא: אע, העונות החדשות! XD צמים היום? ממש לא אחח, רובין ספארקלס ^^

MichalEe

New member
סכמ"ש שלי

שיר השבוע: The Night Comes Down - Queen (אל תהרגו אותי, זה יקרה עוד הרבה פעמים שאכתוב כאן שירים של קווין) להקת/זמר השבוע: קווין. מפתיע! סרט השבוע: ? סדרת השבוע: ראיתי הרבה פעמים חילופי נשים השבוע. מצד אחד אלה אנשים קיצוניים ומעצבנים, מצד שנים זה מעניין ספר השבוע: הגן האנוכיי משהו טוב שקרה השבוע: חגגתי 4.5 שנים עם החבר והוא הביא לי פרחים. אני הייתי ממש בהלם, זה לא היה צפוי משהו רע שקרה השבוע: החתולה שלי חולה ומצבה נהיה יותר גרוע תמונת השבוע: ? ציטוט/י שבוע: ? ציפיות לשבוע הבא: שיהיה מעניין, שאספיק להתכונן לקורס הפסיכומטרי שאני מתחילה ושאתחיל לסדר את החדר. צמים היום? כן, אבל מתוך כבוד למשפחה שלי (סבתא שלי צמה לזכר המשפחה שלה שנספתה בשואה), ולא מטעמי דת ביקשתם סליחה ממישהו? זה קורה מתי שאני פוגעת במישהו, לא היום, לא פעם אחת בשנה

סיכום שלי

שיר השבוע: Not to Touch the Earth להקת/זמר השבוע:ביטלס,דורס. סרט השבוע:אין סדרת השבוע:האוס, אפא"א,דוקטור הו. ספר השבוע:אין לי אני אולי ינסה לקרוא שוב את בשורות טובות. משהו טוב שקרה השבוע:עברתי בהצלחה מיבחן. משהו רע שקרה השבוע:רוצים לדעת?בטוח? תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע:"הכול מתחיל בראש ציפיות לשבוע הבא:סוכות!סוףסוף חופש שהוא יותר משבוע צמים היום?אני עדיין בהתלבטות ביקשתם סליחה ממישהו?לא ממש

yael3895

New member
לעונה החמישית מסומן ספוילרים

לכל השאר לפעמים יש אזהרות >>

../images/Emo110.gifסיכוםםםם

שיר השבוע: Getting Over You להקת/זמר השבוע: ^ סדרת השבוע: טופ מודל, גוסיפ גירל, הישרדות משהו טוב שקרה השבוע: שופינג בת"א
משהו רע שקרה השבוע: התחיל בצפר...וראיון במודיעין חח ציטוט/י שבוע: ציפיות לשבוע הבא: עונה חדשה של האוס
חופש סוכות! ויום מא"ה
צמים היום? לא ביקשתם סליחה ממישהו? לא חחחחחחחח וסליחה בסטטוס בפייסבוק זה לא נחשב (למרות שגם את זה אני לא מתכוונת לעשות)

ANGELUSPIKE

New member
צופ קל וגמר חתימה טובה

שיר השבוע: תגידי לה שיש - דודו אהרון, השיר הזה נתקע לי. להקת/זמר השבוע: פארמור. סרט השבוע: לא זוכר משהו מיוחד סדרת השבוע: מוכשפות ב VOD. ספר השבוע: לא קראתי כבר הרבה זמן. משהו טוב שקרה השבוע: כלום. משהו רע שקרה השבוע:כלום. תמונת השבוע: אין לי כוח להעלות. ציטוט/י שבוע: למהההההההההההההההההההההה? ציפיות לשבוע הבא: שבוע יומהולדת, אז אני מקווה שיהיה מגניב. צמים היום? ברור כמו תמיד. ביקשתם סליחה ממישהו? נבקש. שבוע טוב וגמר חתימה טובה, גם לכן/ם.

larisa125

New member
מסכמ"שת ../images/Emo13.gif

שיר השבוע: escape the faith-ashly להקת/זמר השבוע: שירים מגלי (נו, הסדרה GLEE
)
סרט השבוע: אין
סדרת השבוע: HIMYM, האנטומיה של גריי, דם אמיתי ספר השבוע: הארי פוטר ואצרות המוות, הנסיכה הקסומה, צילה של הרוח משהו טוב שקרה השבוע: המשכורת שקיבלתי בעבודה
, היה נחמד בלימודים, טיול סליחות שעשינו לירושלים משהו רע שקרה השבוע: שומדבר, היה שבוע מעולה D: תמונת השבוע: אני בתגובה מהירה, אינלי כח להעלות
ציטוט/י שבוע: המורה: "למה היא לא באה היום?" מישהי: "כי היא בבית חולים, יש לה דלקת בשחלות" מישהו מהכיתה: "מה זה שחלות?
" ציפיות לשבוע הבא: שיהיה טוב כמו השבוע הזה D: צמים היום? לא
ביקשתם סליחה ממישהו? לא...אני לא מאינה בזה שצריך להיות יום מיוחד כדי לבקש סליחה... אבל אני כן צריכה לבקש סליחה ממישהי כבר המון זמן, אבל האגו והגאווה שלי לא מרשים לי
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

larisa125

New member
נכנסתי לפורום כבר ../images/Emo250.gif

הוא נראה מאוד כיפי ומעניין, אבל אני ק בעונה השנייה והכל שם מלא ספוילרים שאני עוצרת את עצמי בקושי מלקרוא אותם

pennylane11

New member
../images/Emo112.gif תתפלאי,

אבל יש שם יותר אנשים שלא ראו עד הסוף משאת חושבת. את יכולה לקרוא ספויילרים לעונה 7 כמה שתרצי, אבל את פשוט לא תביני כלום כי בעונות הבאות מצטרפות והולכות כל כך הרבה דמויות... בכל מקרה, פורום מומלץ, ותראי את הסוף של האנטומיה, כי עם כל כמה שעונה 2 מושלמת, אין על 4-5-6.

מסכמשת וזה

שיר השבוע: הממ. going to pasalacqua - green day
להקת/זמר השבוע: קילרס סרט השבוע: לא ממש ראיתי סרטים השבוע, מוזר
נלך על rocknrolla עם ג'רארד באטלר המקסים (; סדרת השבוע: המנטליסט.
ספר השבוע: הזנחתי בקריאה קצת בזמן האחרון
נלך על הארי פוטר כי יצא לי לדבר עליו הרבה השבוע
משהו טוב שקרה השבוע: התחיל החופש משהו רע שקרה השבוע: נגמר חופש ראש השנה תמונת השבוע: - ציטוט/י שבוע: "אם פגעתי בכם, הגיע לכם. יום כיפור שמח"
ציפיות לשבוע הבא: המון לישון. שופינג עם אמא ביום ראשון, ש"ב במתמטיקה, ללמוד לכימיה, חברים וזה. צמים היום? חס וחסה. ביקשתם סליחה ממישהו? לא.

סכמ"ש וכאלה..../images/Emo131.gif

שיר השבוע: Freedom- Paul McCartney להקת/זמר השבוע: פול
סרט השבוע: זוהי סדום? זה הסרט היחיד שראיתי בחודש האחרון.. סדרת השבוע: חברים, אני רואה עכשיו את כל הסדרה מהתחלה XD סיימתי את העונה הראשונה ^^ ספר השבוע: עניינים שבלב- ג'ודי פיקו משהו טוב שקרה השבוע: יומולדת, סיור ממש מעניין בצילום, מתנות ליומולדת
משהו רע שקרה השבוע: 73 באנגלית.. באסה >< תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: אין לי כוח לנסות להיזכר >< ציפיות לשבוע הבא: חופש DDD: צמים היום? חס וחלילה! על שום מה ולמה?
ביקשתם סליחה ממישהו? חברה שלי שלחה לי אסאמאס-סליחה ציני ביותר, והחזרתי לה. נחשב?

כן, די ענית לעצמך..../images/Emo6.gif../images/Emo131.gif

לא קראתי הרבה ספרים שלה, רק אותו ואת שומרת אחותי, אבל יש המון נקודות דמיון.. מצד שני, אני עדיין נהנית ממנו

למעלה