יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

דקל69

New member
זאת היתה להיות אמורה עקיצה עבור ברי שגואל לא

חיבב באופן אישי וגם הרגעת ההיסטריה לגבי הפרישה והכרזה שכביכול שהמתחים איתם עברו עם צאתן שהדיירים יחלו להפתח - אכן הם נפתחו וגילינו רדידות, שעמום, אגואיזם ובעיקר חוסר יציבת נפשית של רובם, חוסר בשלות ובעיקר קאסט של אנשים לא מגובשים. ברי וזיוה, שהתנהגותן ובעיקר דעותיהן לרוב היו בילתי נסבלים בעיני הוציאו אמוציות מאנשים, גרמו להם לצאת משלוותם (קותי, יעל, קים וסער בעיקר הפליאו בסערות הרגשות שהשתיים ההם גרמו להם) וגם הביאו זווית אחרת, ואולי אם היו נשארים מי שצופה היה יכל בזכותן לסלוד מהצד "המקולקל" של הזווית הדתית שניסו לייצג ואולי הן עצמן היו לומדות משהו ולא נמצדות לתבניות שלהם. גם קים הוא אבדה לתוכנית. היחידים שלא התטערתי שיצאן היו הקפארות, שלדעתי מכלתחילה היו מיותרים ומוצו מעבר לפרק הפתיחה והגעתם מהחתונה. ידעתי שברגע ששתיהן עזבו יחד הדיירים יפרקו את נשקם מעליהם, אומנם נוצרו אינטריגות אחרות אך סתם בגלל קטנוניות ואגואיזם לא באמת בגלל שלהוב ימרים כמו ששתי הנשים האלה גרמו בבית. ובעיקר שהיו יחדיו.

מופע האימים ממשיך. רב ואביבה מתוודים שהם

כותבים שירים למגירה, רגב משורר לאביבה שלא נדע, הביזאריות רק עולה.

latch

New member
אביבית : "אני כותבת שירים, רגב"

רגב: "גם אני" רגב: "יש לי חבר טוב שכתב שירים" על זה קותי דיבר?

פונפון32

New member
ולראיה, הנה שיר של אביבית

תסתכל לי בעיניים, תסתכל לי בעיניים לך לישון ! ארצה ! תסתכל לי בעיניים, תסתכל לי בעיניים אני רוצה שוקולדדדדדד אתה לא מגן עלי, אתה לא שומר עלי תסתכל לי בעיניים, תסתכל לי בעיניים תקשיב טוב, תקשיב טוב אבל מה עשיתי???? מה עשיתי לא בסדר???? שוקולדדדדדד תביא לי שוקולד לדחוף ת'אצבעות השכם והערב תסתכל לי בעיניים, תגן עלי לך לישון ! אני מתה עליך רגב, אני מתה עליך ערן, אני מתה עליך אביב תקשיב טובבבבבב

סתיו789

New member
יאנה למליון - נפתחת ומתגלה כייצור יפה

יאנה .... אני יותר ויותר מוקסמת ממנה. וואי איזה יפה היא, אין דברים כאלה. כל חיוך, כל צחוק שלה.. וגם האופי, היא אומרת מה שאני חושבת. על אביבית, על הקושי בלהעמיד להדחה... אני מזדהה איתה בהרבה דברים. סוף סוף מישהו שובר להפקה את השיח הידוע מראש שבו הוא צריך לדרוך על אחרים כדי לשרוד. מגיע להם שם בהפקה. גועל נפש. איך הם התעצבנו חחחחחחח.... ממש היה אפשר לשמוע את זה בקול של האח בהודעה ה"דרמטית אלק"..... חחחחחחחחח. מגיע לכם, הפקה סכסכנית. עם ישראל מאוחד, על אוחריכם!!!!!!

רגב לוקה בחטטת ממאירה.

מחטט בשיניים, מחטט באף, מחטט בין אצבעות הרגליים.

אחות, רשימת החסרונות של רגב כל כך ארוכה

שזה מתיש רק לכתוב אותה. זכותך להעריץ אותו, לחשוב שהוא ה-גבר, זכותנו לסלוד ממנו.

למעלה