יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

אין בה זיק של רוע.

להיפך, רק רצון אמיתי לסייע, נכון שהיא כופה את עזרתה לא פעם, אבל היא בסך הכל ילדונת.

Doctor Goblin

New member
כל אחד והטעם שלו. אותי היא מענינת

ובין המעטים שמענינים אותי שם. אם אני חושב על זה מי שמענין אותי שם זו שרי, סער ואביבית. אף אחד אחר לא מסקרן אותי.

דאג מאמי את טועה,למה היא צריכה לכעוס על יאנה

שהיא העמידה את עצמה? היא כל הזמן מחפשת ללכלך את יאנה....

לילי, יאנה לא פרה קדושה.

אחרי השיחה שלה היום עם קותי, שבעיניי זו תמצית הרפש והגועל של העונה, לא אכפת לי מיאנה כהוא זה. היא דמות ערסית, חסרת עמוד שדרה, נוהגת כמו אשה מוכה.

יאנה סמרטטת בעיניי,אבל זה לא קשור......

אני רק אומרת שהיא לא מה שהיא מנסה להצטייר כך אני רואה את זה בכל אופן.....

sweetgood526

New member
זה פשוט לא מובן כל הזמן שופטת את יאנה כשאר

יאנה כל הזמן מגנה עליה. אין לה מושג מהיכן יאנה מגיעה ולפי הדברים שהיא ליכלכה על יאנה היא בכלל לא מבינה את יאנה אבל בכלל. אני כצופה שראתה שיחות של יאנה עם אחרים מבינה יותר טוב את התנהגות שלה וצופה אותה מאשר שרי. פשוט לא לעניין במיוחד שיאנה כל הזמן מגנה עליה. שרי מדברת על אחרים שתגיד לאנשים איך זה שיש לה כל כך הרבה בגדים ועוד מותגים...העבודה שהיא עובדת וכו'

Doctor Goblin

New member
אני מעתיק מלמעלה, זה עונה באופן מושלם לשאלתך

אני מנחש שזה מגיע מתוך "הזדהות". ובסופו של דבר שרי ויאנה מרקע מאוד דומה אבל באופי הן שונות. שרי הרבה יותר פייטרית באופי ולא מוותרת לעצמה ולכן "צורם" לה לראות מישהי מרקע דומה, פחות פייטרית ממנה. אני לא אוהב כ"כ את התכונה הזו של שרי, אבל היא נובעת מטוב ולא מרע. מהזדהות ולא מקנאה. ומאחר ומדובר בילדה בת 23, אני עושה הנחות בקטע הזה. אני משוכנע שבגילה גם הייתי יותר מדי שיפוטי.

צליל191

Well-known member
לא נראה לי

אני מניחה שזה תלוי בנקודת המבט האישית של כל אחד, אבל ברמה האובייקטיבית, אני חושבת שיש אנשים שאם הם ילכו, זה ממש יורגש כמו אביבית (שאני לא סובלת אותה), ערן (כנ"ל), קותי ועוד. ובלי קשר, אביבית תסתמי!!!

Doctor Goblin

New member
היו שתים כאלו - ברי וזיוה

מאז שהן עזבו הדינמיקה בבית תקועה. ולא המרובע הרומנטי חסר ההורמונים לא מייצג שום דינמיקה, אולי קוואזיסטטיקה. אולי.

Dmorrigan

New member
מישהו שם פה סרטון BDSM שלה,הבחורה לא תמימה

כמו שהיא מוכרת לנו. עובדת בתור רקדנית עמודים במועדון של רוסים - אוקיי, נגיד שאפשר להבין, מצוקה כלכלית וכו' אבל בסרטון באתר BDSM "מתאבקת" עם בחור בבגדים מינימליים, משהו חולני. אם זה אם זה נראה כמו ברווז והולך כמו ברווז זו כנראה שר***ה. הסרטון: http://www.bdsmtube.co.il/video/10813/שרי-מהאח-הגדול-4-מתאבקת-בבגד-ים

אמירלוי

New member
שמע, אני לא אוהב כל כך את שרי, אבל

זה שהיא רוקדת על עמודים, מתאבקת עם גברים (ידעתי על זה כבר מזמן, אני אוהב את זה האמת), ממש לא רלוונטי לטעמי. ואני מגדיר עצמי אדם דתי. גם אם היא היתה שחקנית פורנו, זה לא רלוונטי מבחינתי. היא חמודה, אבל ילדותית ברמות, לא מעניינת, לא חכמה ולא כלום.

שורדת 28

New member
וואו איזה עונה גרועה העונה הרביעית

למה לא יצאו לפרסומות כמעט כל התכנית? רצו להשאיר את הצופים שלא יברחו? אין לי למי להתחבר, העונה הזאת מאוד גרועה. מתי היא נגמרת? חיכיתי לה הרבה ועכשיו מקווה שתיגמר כמה שיותר מהר. לא מעניין אותי לראות. או שהביאו חבורה של ליצנים או רציניים משעממים. העונה הזאת צריכה להיגמר! ואחרי עונה כל כך גרועה לא רואה איך יכולה להיות עונה נוספת!

למעלה