יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

Ofra le

New member
יום א - יום 36 ב
דיווחי לילה

כצפוי, יוסי, יעל, קותי ושרי - הרביעייה שהכשילה את המשימה, כשאליהם מצטרפים תמיר, יאנה וסער - השלישייה שהעמידה את עצמה הם המועמדים להדחה השבוע.
המודח/ת הבא/ה לדעתי, סער או יעל.
ערב טוב לכל החברים

סקר: מי נראה לכם שיעוף? ומי הייתם רוצים?

מי נראה לכם שיעוף?
ומי הייתם רוצים שיעוף? דעתי האישית היא גם סער או יעל. אבל נראה לי שסער.

חבל על שרירי האצבעות שיעבדו לחינם

ועל ה$$$ שיתבזבז לשווא...חבל תחסכו אותו לטיול בהודו או לסחר דירה משהו.... את הקאוצ'רית לענייני רוע ההפקה תשאיר בבית כדי להמשיך לבחוש בקלחת. ואת סער הסורר ידיחו כי הוא לא מטיל ביצי רייטניג מוזהבות (בקיצור הוא לא עדנה)

24שעות1

New member
שמתם לב!!! שקוטי מועמד תמיד מרכיב את

המשקפיים, חושב שנותן לו ארשת של איטלגנט

אמירלוי

New member
בטח ששמנו לב. גם ככה הוא נכנס לבית

זה חלק מהמשחק שלו, יענו גם שוקו וגם וניל, גם עממי וגם "אינטליגנט", יענו גם קשוח וגם רגיש, יענו, יענו, אתה מבין מה אני אומר לך ?? גם הגרביים, גם שחור וגם לבן. הכל אצלו זה משחק למצלמות.

רציתי להגיד את זה...

אבל החלטתי לוותר שלא יגידו שאני מחפשת אותו אבל זה כל כך ברור,כל השבוע הוא לא היה צריך את המשקפיים,כל מילה כל התנהלות שלו מחושבת...........

אמירלוי

New member
יגעת ומצאת - תאמין

עם קותי לא צריך ליגוע, ולא להתאמץ, המשחק שלו שקוף ולא אמין.

אדם המעיד על עצמו

שהוא מנוי או מבקר תדיר בספריות סטימצקי ומה שיוצא ממנו בסוף זה.... הגג של הגגות של הגגים... או.. באמא-שלך.....או משפטים ששמעתי בכלא 6 אגבר שחקן הכל אצלו משחק עבר על פרקים שלמים באח הכין שיעורי בית...

24שעות1

New member
כל כך רוצה שיעל תעוף - זה לא מה שההפקה

תרשה. ההפקה - תעיף את סער רק עם יעל תעוף - כל הקלפים יטרפו בבית. כל הבריתות שלה יתפרקו. רק אז ינראה סוף סוף את התמודדות של הדיירים בבית,

פונפון32

New member
סער ביקש לצאת, ועכשיו יסחטו סמסים מהקהל

הטיפש ויסוו את יציאתו של סער כאילו הוא הודח בסמסים.

מיק101

New member
לא רק זה, הבטיחו לו שהוא יוצא ביום שלישי

זה נורא, כמה אסמסים יילכו קאקן

למעלה