‬ שרשור הכוונה ומודיעין 09/06

מצב
הנושא נעול.

מיכי 10

Member
תודה. את חמודה
{שאלת הכוונה בירושלים}

אין לך מה לפחד "לשגע אותנו" בשרשורי ההכוונה
כל הזמן יש שאלות חוזרות וזה בסדר. אם למישהו פה נמאס, אז הוא לא יענה וימשיך הלאה, ומישהו אחר יענה במקומו.
תודה. את חמודה
{שאלת הכוונה בירושלים}
אז אולי אוכל לנצל כבר את ההזמנה היפה שלך?

ברור שהמידע הזה נמצא באינטרנט, אבל עד שאני (שאינני מתמצאת במִכמני התח' הציבורית) אמצא זאת, אתם אולי תוכלו לעזור לי עם הניסיון ועם הנגישות שלכם לנושא הפורום. :)

ידיד שלי ואני מתכוונים להגיע ביום שישי לחאן הירושלמי (רחוב דוד רמז 2) בתח' ציבורית. עם זה אין לנו בעיה.
אבל לי חשוב להגיע בחזרה לרמת גן לפני שבת. מבחינת הזמן אין בעיה, כי השבת תיכנס רק ב-19:25.

השאלה אם בסביבות שלוש ורבע, שלוש וחצי יש עדיין אוטובוסים מאזור החאן (רחוב דוד רמז או דרך בית לחם) אל התחנה המרכזית, איזה אוטובוסים ומתי בערך.
והאם נכון שמהתחנה המרכזית למסוף תל השומר, קו 400 האחרון יוצא ב-16:15.

בתודה מראש,
מיכל.

האם עדיף שאעביר את השאלה לשרשור ההכוונה של היום? או שאחכה ליום אחר השבוע?

olli3

New member
מנהל
18/21 אגד למרכזית ירושלים - תדירות טובה.

תודה. את חמודה
{שאלת הכוונה בירושלים}

ברור שהמידע הזה נמצא באינטרנט, אבל עד שאני (שאינני מתמצאת במִכמני התח' הציבורית) אמצא זאת, אתם אולי תוכלו לעזור לי עם הניסיון ועם הנגישות שלכם לנושא הפורום. :)

ידיד שלי ואני מתכוונים להגיע ביום שישי לחאן הירושלמי (רחוב דוד רמז 2) בתח' ציבורית. עם זה אין לנו בעיה.
אבל לי חשוב להגיע בחזרה לרמת גן לפני שבת. מבחינת הזמן אין בעיה, כי השבת תיכנס רק ב-19:25.

השאלה אם בסביבות שלוש ורבע, שלוש וחצי יש עדיין אוטובוסים מאזור החאן (רחוב דוד רמז או דרך בית לחם) אל התחנה המרכזית, איזה אוטובוסים ומתי בערך.

בתודה מראש,
מיכל.

עם 18 מגיע ביחד עם 21 יש להעדיף את 21. קו 18 מוריד בבנייני האומה וקו 21 בפתח המרכזית על רחוב יפו.

שניהם פעילים עד סביבות 6 בערב בימי שישי.

קו 400 האחרון יוצא בשעה 16:15 מהמרכזית. קו 427 לתוך רמת גן האחרון לא רלוונטי לשעת החזרה שלך.

אם קרה ופספסתם את 400 האחרון אז יש את 405/480 לת"א מהמרכזית או לעבור לתחנת בנייני האומה (ממול לבנייני האומה) ומשם 402 אגד לגבעת שמואל/בני ברק.

מיכי 10

Member
תודה מכל ה
, אוֹלִּי,

עם 18 מגיע ביחד עם 21 יש להעדיף את 21. קו 18 מוריד בבנייני האומה וקו 21 בפתח המרכזית על רחוב יפו.

קו 400 האחרון יוצא בשעה 16:15 מהמרכזית. קו 427 לתוך רמת גן האחרון לא רלוונטי לשעת החזרה שלך.

אם קרה ופספסתם את 400 האחרון אז יש את 405/480 לת"א מהמרכזית או לעבור לתחנת בנייני האומה (ממול לבנייני האומה) ומשם 402 אגד לגבעת שמואל/בני ברק.
תודה מכל ה
, אוֹלִּי,
עזרת לי המון

מיכי 10

Member
אם אפשר, עוד שאלה קטנטנה, בתודה:

קווים 18, 21 וגם 74, 75 שהציע ניצן, מגיעים כולם לדרך בית לחם, או לרחוב דוד רמז?

olli3

New member
מנהל
18/21 עוצרים בבית לחם, 8/74/75 מדוד רמז.

קווים 18, 21 וגם 74, 75 שהציע ניצן, מגיעים כולם לדרך בית לחם, או לרחוב דוד רמז?
במילים פשוטות, 8/74/75 מפתח תחנת הרכבת הישנה ו18/21 מרחוב בית לחם, מהעבר השני.

ובשמחה :)

מיכי 10

Member
עכשיו הכל מושלם. תודה, אוֹלִּי /

במילים פשוטות, 8/74/75 מפתח תחנת הרכבת הישנה ו18/21 מרחוב בית לחם, מהעבר השני.

ובשמחה :)
עכשיו הכל מושלם. תודה, אוֹלִּי /

גם 74 ו75 ואולי עוד קווים

תודה. את חמודה
{שאלת הכוונה בירושלים}

בתודה מראש,
מיכל.

בקיץ תספיקי להגיע 20-30 דקות נסיעה אם אין עיכובים.
בנוסף אם מתאים לך יש קו 402 לבני ברק שלא עובר בתחנה מרכזית ירושלים.

מיכי 10

Member
תודה גם לך, ניצן,

בקיץ תספיקי להגיע 20-30 דקות נסיעה אם אין עיכובים.
בנוסף אם מתאים לך יש קו 402 לבני ברק שלא עובר בתחנה מרכזית ירושלים.
תודה גם לך, ניצן,
על התוספות.

אני מעדיפה את קו 400, כי אנחנו משאירים מכונית או שתיים בקרבת מקום לצומת תה"ש, אז עדיף לנו לחזור בדיוק לשם.

בבקשה, רק עכשיו התאפשר לי לראות

תודה רבה על התשובה המושקעת!

אם כך, אין כבר צורך שאעתיק את השאלה גם לפורום דיני תעבורה שהצעת, ושגם על קיומו לא ידעתי.
בקיצור, מצב מעצבן ובכלל לא קל.

למדתי מהתשובה שלך גם משהו חדש לגמרי (בשבילי) - על סימון אדום-כחול לפריקה וטעינה של סחורות או להעלאה והורדה של נוסעים.

ואפילו דבר אחד טוב, מסתבר: שוליים בצבע כחול-לבן, שבמקרים מסויימים (בטח נדירים בלבד) אין צורך לשלם שם על החניה.

האמן לי שכשאני נוהגת ומחפשת חניה, אני מרוכזת מאד בנהיגה ובמה שקורה בכביש ובתמרורים. אבל לקרוא את השלטים הגבוהים ובכיתוב הצפוף שעליהם, אני מתקשה. ולמרות שאין לי שום בעיה בעברית ובהבנת הנקרא, את השלטים מהסוג הזה אני לא מבינה בקלות. גם את העצה שלך - ללכת ברגל בכיוון שממנו הגעתי, כדי לוודא שהבנתי נכון את המצב, ושאין איסור לחנות שם - אני עושה. אבל זה משגע: עד שמוצאים מקום, ועד שמצליחים להידחק אליו, ואז פתאום מגלים שבכלל אסור לחנות שם.

אז בטח תמליץ וימליצו אחרים - לנסוע בתחבורה ציבורית! ואומנם, לפעמים אין ברירה, אבל גם בתחבורה הציבורית יש כל כך הרבה שינויים, שזה מרתיע. נכון שלשם כך אתם נמצאים כאן, כדי לעזור במבוכים האלה. אבל לא נראה לי שתשמחו אם "כל רגע" יישאלו כאן שאלות דומות.

אם אני צריכה למשל, להגיע מרמת גן לרחוב חובבי ציון בתל-אביב, אין לי מושג באיזה אוטובוס/ים עלי לנסוע. אבל אם כבר שאלו את אותה שאלה לפני שבוע, בטח זה ישגע אתכם. מצד שני, אני, כלא-מתמצאת בפורום הזה, לא אדע לבדוק אם השאלה שלי כבר נשאלה והיכן אוכל למצוא את התשובה עליה...
אז כבר עדיף ללכת ברגל, אם זה במרחק סביר...

שוב תודה לך, וגם על כך שענית בשעה כזאת (בדיוק כשהתכוונתי לסגור את המחשב). חן חן
בבקשה, רק עכשיו התאפשר לי לראות
את התגובות, ואיך אומרים, כל אחד והשעה שלו :)

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מבית שאן לביתחולים העמק
כיצד מגיעים

olli3

New member
מנהל
מבית שאן לביתחולים העמק
כיצד מגיעים
411/412 לעפולה ומשם>>>
מלבד נסיעה אחת בבוקר מבית שאן לבית חולים העמק, יש צורך לבצע החלפה במרכזית עפולה. נסיעת 6:45 של קו 412 מבית שאן מביאה עד לבית חולים העמק. במידה ומדובר על שעת נסיעה אחרת, יש להגיע למרכזית עפולה באמצעות קווים 411/412 של חברת קווים ומשם>>>

הקווים הבאים:

2/3/10/14/42/43/44/46/47/350/356 של חברת קווים לבית חולים העמק

247 אומני אקספרס לבית חולים העמק.

442/830/835/841/844/847 של אגד לבית חולים העמק.

קווי אגד, אומני אקספרס וקווים 42/43/44/46/47/350/356 של חברת קווים הם המהירים ביותר.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
אשדוד לבת ים

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אשדוד לבת ים
אני צריך להיות שם בשעה 1.
לא משנה לי ממש איפה בבת ים, כי גם ככה אוספים אותי ברכב מאיפה שאני יורד. (עדיפות ליד רחוב הנביאים והסביבה הקרובה אבל רק אם זה נוח..)
תודה

BrEt HaRt 4eVeR

New member
תיקון!!!! אשדוד לחולון!!

אשדוד לבת ים
אני צריך להיות שם בשעה 1.
לא משנה לי ממש איפה בבת ים, כי גם ככה אוספים אותי ברכב מאיפה שאני יורד. (עדיפות ליד רחוב הנביאים והסביבה הקרובה אבל רק אם זה נוח..)
תודה
תיקון!!!! אשדוד לחולון!!
ולא לבת ים כמו שנאמר (צריך הכוונה למקום מרכזי בחולון, כיוון שגם ככה אוספים אותי ברכב)
תודה ומהר בבקשה אני חייב לצאת עוד כשעתיים! תודה

BrEt HaRt 4eVeR

New member
למשל הכוונה לקניון חולון

תיקון!!!! אשדוד לחולון!!
ולא לבת ים כמו שנאמר (צריך הכוונה למקום מרכזי בחולון, כיוון שגם ככה אוספים אותי ברכב)
תודה ומהר בבקשה אני חייב לצאת עוד כשעתיים! תודה
למשל הכוונה לקניון חולון
יהיה מעולה :)

orale83

New member
אשדוד - גבעת וושינגטון

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אשדוד - גבעת וושינגטון
מה מגיע לשם מאשדוד בשעות הבוקר?
וחזרה בשעות הערב?
כמה זמן נסיעה?
תודה ושבוע טוב

olli3

New member
מנהל
139/438/448/450/451 אגד 323, ויאולה

אשדוד - גבעת וושינגטון
מה מגיע לשם מאשדוד בשעות הבוקר?
וחזרה בשעות הערב?
כמה זמן נסיעה?
תודה ושבוע טוב
139/438/448/450/451 אגד 323, ויאולה
ו251 אגד תעבורה.

קווים 251/450/451 יוצאים מהרובעים החרדיים.

זמן הנסיעה משתנה ותלוי בעומסי התנועה שבכביש 41.

בבקרים היציאה מאשדוד לא מסמפטת, בערב הנסיעה חזרה מהירה למדיי (תלוי מה הגדרתך לערב).

הנסיעה בויאולה זולה יותר, 7.20 ש"ח לכיוון, באגד 11.80 לכיוון, באגד תעבורה אינני יודע.

בכיוון ההפוך יש נסיעות עד לשעות הלילה המאוחרות למרכזית אשדוד ומאוחר עוד יותר לרובעים החרדיים.

איילת56

New member
מעזריאלי לאלנבי פינת קינג ג'ורג'. תודה מראש:)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מעזריאלי לאלנבי פינת קינג ג'ורג'. תודה מראש:)

מצב
הנושא נעול.
למעלה