הקרדיטים שלי!!!

annana2

New member
שכחת לציין- מי היו הצלמים?

אגב, גם אני חושבת שהתמונות אחלה, אולי לא כולן הכי "מקוריות" אבל מחמיאות ממש ומנציחות רגעים..

shirpan

New member
עיצובים וקישוטים שעשינו בעצמנו!

אז חשבתי שיהיה ממש נחמד לעשות כרטיסיות כאלה עם כל מיני עובדות עלי ועל אלון
כמו למשל: "בתוכנית המקורית, אלון תכנן ללבוש שמלה בעודי מציע נישואין"
אז מצאתי בכפר גלעדי מחזיקים כאלה בצורה של חתן וכלה והכנתי עם בת דודה שלי שהגיעה מחו"ל לחתונה כרטיסיות חמודות עם מדבקות.
אלון ואני חשבנו על המשפטים ביחד וכתבנו אותם בעברית בצד אחד ובאנגלית בצד השני (כי היו לנו הרבה אורחים ומשפחה דוברי אנגלית)
לצערי אין לי תמונות שלהם על השולחנות בקבלת פנים, אבל יש לי תמונה של אחד מהם על השולחן אצל אמא בבית

ani4ka4

New member
רעיון יפה!

גם זה שלמטה עם התמונות :)

כמה עלו המחזיקים?

shirpan

New member
המחזיקים עלו 18 ש"ל לקופסא של 9

אבל אם את רוצה, את יכולה לקחת את שלי.
הם אצלי באוטו ואין לי ממש מה לעשות איתם.
קניתי 50

shirpan

New member
עוד עיצובים שעשינו בעצמנו

צילמנו תמונות שלנו כדי לשים בשירותים!
על המראה בשירותים של הבנים הייתה התמונה הזו- המצורפת.
מעל המשתנות אנחנו עושים פוזות של: "וואו איזה גדול!" וגם "איזה קטן! חחח"
מסתבר שהייתה לזה השפעה ישירה לבחירה של הגברים לאיזו משתנה ללכת
ובתוך התאים אנחנו עושים פרצוף של: איזה ריח מסריח!

Raspail

New member
רעיון ע-נ-ק-!!!!

פשוט רעיון קורע ומגניב!!! חחחחחח
גם גאונים וגם יפים!

SimplyMe1

New member
מדליקים לאללה!

אהבתי את הרעיון..

את התמונה הנ"ל שמתם ליד המראה בשירותי נשים או בתא עצמו?

shirpan

New member
קבלת פנים

ידעתי שקבלת הפנים תהיה כיפית אבל לא שיערתי לעצמי עד כמה!
הדי ג'יי המקסים שם מוסיקה נהדרת. פתאום היה את "a whole new world" של אלאדין ואני התחלתי לרקוד שם בין האנשים ולשיר בקול רם.
אה כן, כמובן שהיינו בקבלת הפנים. הסתובבנו קצת ביחד, קצת לחוד ובעיקר עשינו מה שהיה לנו נוח והתחבקנו עם מלא אנשים!
היו אנשים שכל כך התרגשתי כשראיתי אותם עד שהתחלתי לבכות. אחד הידידים שלי אפילו כינה את עצמו "הבצל", כי כל פעם שראיתי אותו התחלתי לבכות משמחה שהוא שם.
היה כל כך כיף! לא רציתי שזה יגמר. סביב 8 וחצי, מנהל האירוע בא ואמר שצריך עוד מעט ללכת לחתום על הכתובה ולא רציתי! רציתי להשאר שם עוד! היו צריכים ממש לגרור אותי לשולחן החתימות

shirpan

New member
עיצוב המקום

אז ככה..
פגשנו את מעצבת הבית שהציעה לנו מליונים דברים.
אני רציתי פינת זולה ועששיות.
אמא רצתה הרבה יותר. היא רצתה פרחים על השולחנות, תוספת של פרחים בקבלת פנים, תוספת של גופי תאורה, חופה מעוצבת וכו'
אמרתי לה שמבחינתי זה בזבוז כסף כי העיצוב הבסיסי של המקום הוא ממש ממש יפה ומושקע. היא חשבה על זה והחליטה שהיא קונה לנו מתנה ומוסיפה את העיצוב על חשבונה כי זה היה חשוב לה מאוד. הסכמתי חוץ מלחופה המעוצבת. רציתי חופה פשוטה מסורתית.
ביום האירוע עצמו, הפרחים שעל השולחנות לא היו אלה שהיא הזמינה, ותכלס, כל התוספות היו די מיותרות.
המקום נראה מהמם! אבל הוא נראה מהמם בזכות עצמו.
למי שמתכננת להתחתן שם בקרוב, באמת שאין מה להוציא אלפי שקלים על תוספות עיצוב. המקום לא צריך את זה.
פינת הזולה דווקא הוסיפה מלא! ושמחתי לגלות מהתמונות שאנשים השתמשו בה מלא, ילדים קטנים נרדמו על הכריות ואפשרו להורים לרקוד בכיף וכו'.

shirpan

New member
חתימה על הכתובה

האמת, שלא חשבתי שאני אתרגש במעמד החתימה על הכתובה בכלל.
כי אף אחד מחברותיי שהתחתנה, לא הזכירה את המאורע כמשהו משמעותי. אבל כשהגיע הרגע, ממש התרגשתי
אחות של אלון שגרה בחו"ל, ולא יכלה להגיע לחתונה, הייתה בסקייפ באחד הפלאפונים כל הזמן ובכתה מהתרגשות. אז גם אני בכיתי מהתרגשות!
הרב המקסים הסביר לנו מה עומד לקרות, וחתמנו כולנו על כתובה רפורמית מקסימה.

shirpan

New member
כניסה לחופה

אז פה יש כמה שלבים.
מיותר לציין שאני התרגשתי בטירוף!
הכניסה לחופה שלנו היו מורכבת משני שלבים ושני שירים:

shirpan

New member
כניסה לחופה- אלון

הוא נכנס לבד עם השיר של רוקי! כן כן. השיר של רוקי!
היה מבסוט ועשה פרצופים לכולם.

shirpan

New member
כניסה לחופה- שיר

השיר הנדוש ביותר של עונת החתונות 2013 היה גם השיר שלי- אהבה ממבט ראשון של אריק איינשטיין.
ההורים שלי ליוו אותי לאמצע הדרך ואז אלון פגש אותי, כיסה את ההינומה וצעדנו יחד לחופה.
בכיתי כל הדרך

lanit

New member
לגמרי אי אפשר לטעות

את כל כך דומה להורים שלך

וכמובן- נראית מהממת!

למעלה