הקרדיטים שלי!!!

butwhy

New member
חייבת להגיב כבר עכשיו!

ראיתי את ההודעה שפירסמת מוקדם יותר השבוע על כך שאת מאוכזבת מהתמונות שקיבלתם. לא הגבתי לה כי עוד אין לי ניסיון עם זה (למרות שאם פותחים שרשור "דברים שאסור להתבאס מהם אחרי החתונה כי זה קורה לכולם למרות שזה נראה כאילו לא", מסתבר שזה צריך להיות הטיפ הראשון!). אבל אני חייבת להגיד לך שהתמונות שלכם, אלה שהעלית מיום החתונה עד עכשיו, פשוט מהממות ומרגשות. ממש רואים את האור, האושר והאהבה על שניכם, ואת פשוט יפהפיה!!

shirpan

New member
באמת?? את לא סתם אומרת?

אני כזו מגוחכת.. קצת עלו לי דמעות בעיניים כשקראתי את ההודעה שלך. אני כזו בחורה..
כנראה זה ביאס אותי יותר ממה שחשבתי..

butwhy

New member
באמת באמת באמת!

אני דווקא לא מהמתרגשות בדרך כלל, והתמונות שהעלית גרמו לתחושה חמימה של התרגשות להתפשט לי בגוף (ובעיקר בבטן). בתמונות ממש רואים עליך שאת לובשת את שמלת החלומות שלך ומתחתנת עם נסיך החלומות שלך. מרגש נורא. בדיוק כמו בסרטי דיסני!
ו-יופי, עכשיו גם לי קצת עולות דמעות בעיניים

המון מזל טוב, הנסיכה שיר!

פרילי 86

New member
חמודה!!

אני גם התחלתי לבכות עכשיו, כשקראתי שאת בוכה.
באמת, באמת, אני לא יודעת כמה אתם יפים ודוגמנים בחיים האמיתיים, אז אולי ביחס לזה... סתם, ברצינות, יצאתם יפים ואוהבים, עד כדי כך שבא לי שתהיו חברים שלנו (הוא גם היה בחברה להגנת הטבע, ואני יודעת בעל פה את בת הים הקטנה
)

shirpan

New member
מה, כולנו בוכות עכשיו?!

אנחנו כאלה בנות!!!
אתן ממש חמודות. תודה רבה רבה על מילים היפות. באמת שריגשתן אותי. ממש ממש ממש
תודה רבה!

yeela10

New member
שיט, גם אני הצטרפתי לדמעות

ולי בכלל אין ממש זכות להיות פה, כי אפילו הצעה עוד לא קיבלתי....

BluishSky

New member
גנבו לי את המילים מהמקלדת...

שיר - אני מודה שאחרי שקראתי את ההודעה ההיא שלך ואז נתקלתי בקרדיטים, ממש חיפשתי את הפגמים בתמונות, ולא כל כך מצאתי... את ממש יפה!
השמלה והתסרוקת (והכתר) לגמרי לטעמי, יפים ועדינים (השמלה הרבה יותר יפה משל ברבי...) ורואים בתמונות גם אתכם עושים שטויות, כך שנראה לי שניצחתם את השטאנץ של הצלמים

Guronet

New member
גם אני חייבת לומר שאני לא מבינה על מה א מדברת

בהודעה שלך שם על התמונות, ולא מבינה גם את התגובה של הצלמים
התמונות קסומות ואתם קורנים מאושר
וגם אם פה ושם עשיתם קצת פרצופים וצחוקים - זה מעולה בעיני! לא אוהבת שהתמונות כולן דומות האחת לשניה ורק הנוף מתחלף.
אתם נפלאים בעיני (עקבתי אחריך מהרגע הראשון בו פרסמת את הצעת הנישואין המקורית והמרגשת ואהבתי אתכם מההתחלה:))

מצטרפת גם

בתמונה השלישית החלטתי שאני חייבת להגיב ולהגיד שההודעה הקודמת שלך בוגע לתמונות היא פשוט שטויות. התמונות מדהימות ממש! ממש ממש.
התמונה מהמפגש כל כך מרגשת (ואני לא מהמתרגשות בכלל). ואת כל כך יפה. וגם השמלה הכחולה הפרחונית מההתארגנות:)

רשל9

New member
זאת תמונה שאני מקנאה

שאין לי גם אחת כזו.. גם לי קרה מה שאת מתארת אבל בסופו של דבר היום אני אוהבת אותן מאוד!! צריך להבין שהזמן בצילומים הוא מוגבל יחסית ואין צלם שיכול לעשות את כל סגננות הצילום כך שתמיד יהיה לנו חסר משהו. גם אצלי בחופה חסר הקטע בוידאו שבעלי בא לפגוש אותי (רואים רק אותי מחכה) אז נכון הדברים האלה מבאסים אבל בסופו של דבר אלו דברים שממרחק הזמן שוכחים אותם. התמונות שלכם ממש יפות ומרגשות!!!

yael rosen

New member
את יודעת..

זאת אחת התמונות היפות שיצא לי לראות !!
!

כל כך כיף לקרוא את הקרדיטים האלו, אתם שני אנשים פנטסטיים, וגם יפים, ככה על הדרך.
ממשיכה לרפרש ולהנות מכל פיקסל שאת מעלה

תודה

shirpan

New member
צלמים

אז היו לנו צלמים חמודים ממש.
הם צילמו בחתונות של עוד 3 זוגות חברים שלי, והיו במחיר ממש סבבה, וגם היו הספקים הראשונים שבחרנו. אפילו לא בדקנו אחרים. ישר סגרנו איתם.
אבל אני לא ממש מרוצה.. זה הדבר היחיד מכל הארגונים שאני לא מרוצה לגביו.. וזה באסה כי זה מה שנשאר איתי. התמונות.
הצילומים יצאו בסדר אבל לא משהו מיוחד. ויש לי כמה טענות.. רשמתי את זה כבר בשרשור הקודם אז בקיצור ואחרי שעברתי על התמונות שוב.. אני עדיין מרגישה ככה.
רוב התמונות של הצילומים המקדימים יצאו מזויות שלא ממש מחמיאות לי, גם ממש רציתי שיהיו כמה שיותר תמונות טבעיות ולא מבויימות וכמעט כולן היו מבויימות, ובאופן כללי הוא היה לחוץ בצילומים. האיץ בנו לסיים.. וכאלה..
באופן כללי, תמונות די בנאליות. אני לא מרגישה שיש לי תמונה מהממת באנסמבל שלי. כזו שאני ארצה להסתכל עליה כל הזמן. גם ממש רציתי שנצטלם בנאות קדומים בתוך היער ליד עצים ולא עשינו בכלל תמונות כאלה.
עשינו כל מיני DYI בחתונה שהם לא צילמו בסוף.. וגם בחופה אפשר בבירור לראות את הצל של הצלם על השמלה שלי..
אזזז... קצת באסה לי, אבל אני מנסה שלא לחשוב על זה..

Shir Rose

New member
אני לרוב לא מגיבה לקרדיטים

אבל אני אומרת לך בעין מקצועית לגמרי, הצילומים שלכם פשוט מדהימים!!!
באמת!!!
וגם- את נראת נפלא, גם הבחור, הזויות צילום ממש יפות, האור נפלא בצילומים...
ולגבי דברים שלא צילמו, יכול להיות שיכולת קצת להנחות אותם ספציפית והיו שמים לב..
ולגבי צילומים שלא הספקתם, זה קורה. אור והכנות, והתארגנויות.. לא תמיד מבפיקים את כל המקומות שרוצים, אבל באמתתתתתת שיש לכם תמונות מדהימות!

shirpan

New member
אני קצת בשוק עכשיו..

את באמת אומרת את זה ממקום מקצועי, הא?
אני מאמינה לך.
תודה

Shir Rose

New member
אמיתית לגמרי, תמונות יפהפיות!

ועוד מוסיפה...
לפעמים אתם מקבלים מסת תמונות ענקית (בעיקר אם יש 2 צלמים).
לבחור 200-300 מעולות מתוך 2000-3000 זה קשה.
אבל ברגע שתסתכלי על אלו שבחרת ואהבת, תראי דברים באור שונה..

yeela10

New member
לא סיפרת מי הצלמים ?

והתמונות ממש יפות ושניכם יפים.

נעמה 156

New member
אני לחלוטין מסכימה עם שיר (רוז)

נדמה לי שאולי בגלל שהוא לא זרם איתכם והתחושה של החיבור לא הייתה טובה (לפי מה שהבנתי מהשירור הקודם שלך) זה משפיע על איך שאת מסתכלת על התמונות, אבל התמונות האמת יפהפות ועשיות היטב.
התמונה עם המטריה מטריפה

למעלה