הקרדיטים שלי!!!

shirpan

New member
ההזמנות

לגבי ההזמנות הייתה דילמה. אני ממש רציתי לעצב את ההזמנה בעצמי ולשים שם ציור שאני אצייר.
השקעתי, ציירתי, הראתי לאלון והוא לא התלהב. אמר שזה יותר מידי דיסני. (אני מאוד דיסני. הוא מאוד לא)
בסוף הוא אמר שאם זה חשוב לי אז שזה יהיה מה שאני רוצה, אבל לא רציתי לעשות משהו שהוא לא שלם איתו. אז החלטנו לשים תמונה שלנו במקום זה.
אבל אם כבר תמונה, אז בוא נעשה צילומים במיוחד!!
חברה טובה שבאה לבקר (אותה אחת שעזרה לאלון לבחור את טבעת האירוסין) קיבלה על עצמה את המשימה להיות הצלמת. יצאנו לשדות שמחוץ לכפר והצטלמנו בכל מיני פוזות.
בסוף בחרנו תמונה (שאני מאוווד אוהבת) ומי שעיצבה לנו את ההזמנה היא אחות של בן הזוג של אח שלי. קוראים לה דניאל והיא בלימודי עיצוב גרפי עכשיו. מוכשרת בטירוף!!
עשתה עבודה מדהימה!!

הנה הצד הקדמי

shirpan

New member
זה הציור שרציתי שיהיה אבל בסוף לא היה

ציירתי אותו בצבעי עפרון וממש אהבתי אותו.
אולי עוד אני אעשה איתו משהו בעתיד..

shirpan

New member
אולם- נאות קדומים

ידענו שאנחנו רוצים חתונה קטנה וחתונה בחוץ- בגן או בטבע.
וכל המקומות שהתקשרתי אליהם, פשוט לא הסכימו לשמוע על פחות מ- 300 איש. התבאסתי ממש ואז אלון, בחיפוש קטנטן באינטרנט מצא את נאות קדומים.
איך הוא הצליח כל כך מהר??
הם הסכימו גם שנערוך חתונה ל- 200 איש, והמקום עצמו פשוט מעלף!! באמצע שמורת טבע ביער, ליד אגם!
אמם לא הכי זול שיכולנו למצוא, אבל התאהבנו בו ממש והחתונה גם הייתה ביום ראשון (מה שמוריד את העלויות)
האנשים שם היו ממש נחמדים לאורך כל הדרך ועזרו לו במה שביקשנו.

shirpan

New member
עוד תמונה של המקום

בין עצים ובין עצים- יש גם שולחנות

shirpan

New member
מסיבת רווקות

אז כמו שכתבתי בפורום לא מזמן,
את מסיבת הרווקות, אמא שלי ארגנה.
הזמינה חברות שלה ואת הבנות שלהן (שאני מכירה מאז שהייתי פיצית) חברות שלי שלי ואת הסבתא האדירה שלי.
כולן לבשו לבן, ועלי שמו סרט עם הכיתוב :bride to be וכתר עם אותו רעיון.
שיחקנו משחקים, הביאו לי חרוזים, הקריאו לי ברכות, רקדנו ריקודים ואכלנו אוכלים.
היה כיף אדיר ומרגש ממש :)
ומתאים לי בול!

shirpan

New member
שמלת הברבי!

אז שמלה זה הדבר הראשון שרצתי לחפש!
רציתי שמלה של נסיכה אבל לא מתיילדת, רציתי נוח אבל יפה. רציתי המון דברים.
ואז יום אחד, אלון ואני היינו בטויז אר אס ושם- ראיתי אותה!! שמלת החלומות שלי! על ברבי כלה!
אכן כן!!
בדיוק כמו שרציתי- סרט ורוד, עדינה, נפוחה אבל לא מידי.. זו השמלה שלי!
צילמתי את הברבי והעלתי אותה לפורום. ואתן, חביבות שכמותכן הצעתן לי לקחת את הברבי לתופרת כדי שתראה את הדגם.
מה שלא ידענו, זה שבאותו הזמן, התמונה התגלגלה למעצבת שמלות מוכשרת בטירוף בשם שרי בן דב. שבאופן הזוי לחלוטין, קנתה לבת שלה את הברבי הזו כמה שבועות לפני כן.
היא יצרה איתי קשר במייל ואמרה שתשמח לתפור עבורי את שמלת הברבי!
חלום שמתגשם!!

shirpan

New member
יוצאת להפסקה (זה לוקח מלא זמן לכתוב קרדיטים)

אחזור בקרוב ואשים תמונה של השמלה האמיתית

Raspail

New member
אהההההה ככה לעזוב בשיא המתח?!?!

מחכה עם הריפרש בסבלנות....

shirpan

New member
תהליך הכנת השמלה

אחרי שיטוטים מטורפים באינטרנט (חשבתי על שמלה מאי ביי) ואחרי שביקרתי אצל רינה בהיר (שהיו אצלה דברים מקסימים אבל לא בדיוק מה שחיפשתי) אז חיפשתי וחיפשתי ובסוף.. השמלה מצאה אותי :)
שרי בן דב המקסימה! נפגשנו אצלה בבית בקרית אונו. הבית שלה מלא באוירה נעימה ונינוחה ושם יש לה חדר עיצוב שבו היא תופרת, מעצבת ויוצרת את שמלת החלומות של הכלות שבאות אליה.
ישבתי איתה יחד, הסתכלנו על הברבי וחשבנו יחד אילו אלמנטים אנחנו משאירות ואילו אנחנו מורידות (פרחים ורודים נוצצים על החלק התחתון... נראה לי שנוותר). היא ציירה במקום סקיצה של השמלה והתחילה לעבוד. הייתי אצלה בשלוש מדידות וככל שעבר הזמן, השמלה התחילה להיות יותר ויותר דומה למה שדמיינתי.
שרי גם מלווה את הכלות שלה ביום החתונה. והיא הגיעה עד המקום בו התארגנתי ועזרה לי להכנס לשמלה, בדקה שהכל יושב כמו שצריך וחיבקה. איזה כיף!

Norma Desmond

New member
שמלה מקסימה!

שלך הרבה יותר יפה מזו של הברבי, אבל אני לחלוטין את רואה את ההשראה
איזה יופי שהלכת עם החלום שלך עד הסוף.

SSnow

New member
שמלה מהממת!

נורא אהבתי את הרעיון והשמלה נראית כל כך את!
אם אפשר אשמח לשמוע פרטים נוספים על המעצבת (אולי במסר?)

shirpan

New member
המעצבת- שרי בן דב

זה אתר האינטרנט שלה
והיא תופרת שמלות בעיצוב אישי לכל כלה.
http://www.mit4mit.co.il/שרי_בן_דב/
היא כל כך נעימה ומקסימה וזורמת וגם באה להלביש את הכלות שלה ביום החתונה!

למעלה