הקרדיטים שלי!!!

shirpan

New member
הקרדיטים שלי!!!

אז התמונות הגיעו אתמול ולא יכולתי באמת לחכות יותר מידי לפני שאפרסם קרדיטים!!
הייתי ערב עד 12 בלילה כדי לארגן את התמונות ולמצוא את אלה שאני אוהבת כדי שאוכל צ'יק צ'אק לפרסם פה בפורום.
בהזדמנות זו רוצה להודות לפורום הנפלא הזה ולבנות (וגם לכמה הבנים) שתמכו, ייעצו, שיתפו, חיבקו ובאופן כללי פשוט היו כאן כדי לדבר על כל נושאי החתונה!
אני לא מאמינה שזה כבר נגמר
ואני אישה נשואה. אבל כל כך כיף להזכר!!
הנה מתחילים!!

shirpan

New member
מי אנחנו

אני שיר בת 28- רכזת חינוך סביבתי בחברה להגנת הטבע ומדבבת והוא אלון בן 30 מדריך בכפר נוער

שנינו למדנו בבאר שבע (אני מדעי ההתנהגות והוא ארכיאולוגיה והסטוריה) ועבדנו כמדריכים בחברה להגנת הטבע. במשך שנה של עבודה באותו מקום, ומפגשי צוות- לא החלפנו מילה אחד עם השניה! אפילו בקושי זכרתי שהוא עבד איתי.
יום אחד הוא החליט שבא לו לדבב. חברה משותפת שידעה שגם אני מדבבת, הפנתה אותו אלי. אני זוכרת את זה ממש בבירור. הייתי בחדר הלמידה באוניברסיטה עם חברה והוא ניגש אלינו ושאל לגבי הדיבוב. נתתי לו פרטים של אולפן שאפשר לעשות בו קורס. הוא אמר תודה והלך.
רק אז, אמרתי לחברה- הוא דווקא ממש חמוד
(מדהים שאחרי שנה שעבדנו יחד, רק באותו רגע שמתי לב שהוא ממש חמוד)
רצה הגורל והיה לו אודישן לקורס דיבוב באותו היום שלי היה אודישן לבית ספר למשחק ושניהם באיזור תל אביב.
האודישן שלי נגמר ב- 1:00 ושלו ב- 17:00. אז אמרתי לו שלא נחזור יחד כי אני ממהרת להגיע להופעה של גבע אלון שהייתה באותו הערב.
רצה הגורל (כבר אמרתי?) והאוטו שלי נתקע. לא מתניע. גרירה, מוסך והאוטו מוכן ב- 17:00. אספתי את אלון ונסענו יחד לב"ש.
דיברנו כל הדרך, צחקנו, החלפנו חוויות והיה קליק שבחיים לא הרגשתי עם מישהו. היה לשנינו ברור שאנחנו עוד נתראה. יום אחרי זה, הוא הכין פרצוף משאריות הקינוח שאכלנו בדייט
וידעתי שזה בחור שצריך לשמור :)

shirpan

New member
והנה איקה הכלבה הצולעת שלנו

כשעברנו לגור בכפר, איקה נדרסה.
אחרי שני ניתוחים וזמן החלמה ארוך, היא נשארה צולעת אבל אנחנו אוהבים אותה מאוד
(היא לא באמת כל הזמן עם סרט. זו סתם הייתה הזדמנות לצילום)

shirpan

New member
הצעת הנישואין

אז כבר בשנה שעברה.. הרגשתי שהזמן מתקרב והוא עוד יציע בקרוב..
אז היה לי חשוב להבהיר לו: "אם אתה לא עושה לי הצעת נישואין מפוצצת, אני לא מתחתנת איתך!"
אלון הוא בחור כשרוני בטירוף וכשהוא רוצה להשקיע, הוא משקיע בטירוף! לא בכספים אלא ביצירתיות! ובגלל שכמו שהוא כשרוני, ככה הוא גם עצלן, היה לי חשוב להבהיר לו- שפה אין מקום לעצלנות. אם יש מקום להשקיע בו - זה בהצעת הנישואין!

היו היה סיפור אגדה:
היה זה יום שבת סגרירי כאשר חברתי הטובה התקשרה והציעה שנצא לטייל. אלון יצא לבקר חברים אז זה נשמע לי דווקא בילוי נעים. נכנסנו לאוטו והתחלנו לנסוע אל עבר גבעה ליד בית גוברין. עצרנו, יצאתי, היה קצת קריר ופתאום ראיתי חברה אחרת שלי. רצתי אליה וחיבקתי אותה "מה את עושה כאן? גם את יצאת לטייל היום בדיוק פה??" (אחח כמה קל לעבוד עלי).
לעיניי המשתאות, היא הוציאה מהרכב: בגדים שחורים, מסכה שחורה וחרב. "תלבשי את זה." היא אמרה. "את עומדת לצאת למסע"
באותו רגע, נפל האסימון והבנתי שידו של אלון מעורבת בעניין. התרגשתי כל כך. רצתי וחיבקתי את כולם! הייתי מתחילה לבכות באותו רגע, אבל הייתה לי משימה! לבשתי את הבגדים השחורים, המסכה ויצאתי למסע.
בעודי עולה על הגבעה, ראיתי איש לבוש בגדים מוזרים (חבר של אלון מחופש). הוא סימן לי לבוא אליו ולשבת והתחיל לדבר באנגלית: "אין לך במקרה 6 אצבעות ביד ימין?" הוא אמר ומיד הבנתי! זה איניגו מונטויה מהסרט "הנסיכה הקסומה"! אנחנו בעצם משחזרים את הסצנה מהסרט! הוא סיפר לי שאיש בעל 6 אצבעות הרג את אביו והוא נשבע שימצא אותו ויאמר: שלום! שמי הוא איניגו מונטויה. הרגת את אבי. התכונן למות!" קמנו על הרגליים והתחלנו להלחם בחרבות! (מכיוון שאני מכירה את הסרט בע"פ, ממש שחזרנו את הסצנה כולה! כולל- "אני בכלל לא שמאלי" ו"אתה נראה אדם טוב, יהיה חבל להרוג אותך") ניצחתי את איניגו והמשכתי הלאה!
ואז פגשתי את פזיק הענק (עוד חבר של אלון עם המון כריות בתוך הבגדים שלו) נלחמנו, קפצתי לו על הגב, והוא נפל על האדמה! ניצחתי!
באותו רגע נפל לי האסימון. אני בעצם ווסטלי! אני האיש בשחור שעומד להציל את הנסיכה! ואלון הוא הנסיכה!
הגעתי לתחנה האחרונה שלי. שם מצאתי את אלון יושב עם עיניים קשורות על האדמה, ולידו וויזיני (עוד חבר של אלון) מחכה עם שתי כוסות יין. אלון החביא לי בכיס של המכנסיים השחורים את אבקת האיוקין (מי שלא ראתה את הסרט- מומלץ מאוד! ולא רק כדי להבין על מה אני מדברת) ועשינו את משחק החכמה. בסוף ויזיני שתה את הכוס עם הרעל ומת!
אני ניגשתי אל אלון רועדת כולי והורדתי לו את הכיסוי מהעיניים. הוא אמר לי: "מותק, הצלת אותי" ואז שלף טבעת: "רוצה גם להתחתן איתי?"
קפצתי עליו מיד ואמרתי: ברור!!!

נרגשים מאוד יצאנו ליומיים בצפון שקראתי להם: ירח דבש אירוסין. בדיוק בסופש שהצפון היה מושלג.
אין ספק שהוא שיחק אותה! הצעת נישואין מהחלומות!!

shirpan

New member
קרב מוחות עם ויזיני

שימו לב לאלון שם עם כיסוי עיניים
הוא סיפר שהיה ממש משעמם להיות העלמה במצוקה.
תכלס- אני זו שעשתה את כל העבודה!

yael s d

New member
וואו, איזה מלך! ואילו חברים אדירים!

ואיזו מגניבה את! אני לא חושבת שהייתי יודעת לשחזר סצינה של אף סרט..... מצד שני, אני לא מקצוענית

רויתי6

New member
זאת ה-ה-צ-ע-ה !

הכי מקורית, מקסימה ומרגשת ששמעתי עליה (נשבעת שהתרגשתי רק מלקרוא אותה ::) :)

Mikey Weiss

New member
ענק ענק ענק

כאחת שגם יודעת את כל המילים בעל פה ושיש לה את as you wish כאחד הציטוטים החביבים עליה מכל הציטוטים בעולם, כן?

haych

New member
וואוווווווווו

איזו השקעה! כל הכבוד לו!! וגם לחברים, על שיתוף הפעולה הלא מובן מאליו :)

Norma Desmond

New member
וואווווו

אני לא ממש בטוחה איך להגיב לתיאור ההצעה הזו, אבל אין ספק שמדובר בהצעה מקורית ומושקעת בטירוף!
איזה מגניב לך שבן הזוג שלך יצרתי ומשקיען כל כך! ואיזה מגניבים החברים ששיתפו פעולה

DDN

New member
הצעה נהדרת!

כל הכבוד על היצירתיות והמקוריות. זה הסרט החביב עליי. כנראה גם עליכם

bluestvixen

New member
מעולה מעולה מעולה!

ההצעה הכי מגניבה ששמעתי עליה! שיהיה במזל!

shirpan

New member
תודה חברים :) מסכימה שהוא שיחק אותה!

כל כך התרגשתי מההשקעה שלו, והעובדה שהחברים שיתפו פעולה וזרמו בטירוף על הרעיון.
וזה היה גם בדיוק כמו שרציתי- יצירתי, עם המון מחשבה ולא עלה כמעט כלום.

ההצעה הכי מגניבה ביקום!!

קראתי רק עד לפה ואני כבר קולטת שאתם זוג אדיר ובטח אהנה גם מהמשך הקרדיטים,
אבל הייתי חייבת להגיב על זה ולהגיד שזו פשוט הצעת נישואין א-ד-י-ר-ה.
עצם הרעיון של לרתום חברים ולשחזר סצינה מסרט - כל סרט - היה יוצא טוב. אבל הנסיכה הקסומה? זה ה-סרט!
כל הכבוד לבחור!
אתם חמודים :)

shirpan

New member
ירח דבש אירוסין בצפון המושלג

מיד אחרי הצעת הנישואין,
יצאנו לחופשה של יומיים בצפון שהיה מושלג ממש. ישנו אצל חבר של אלון בנווה אטיב והרגשנו כמו באירופה!
החלטתי שאני לא מספרת לאף אחד שאנחנו מאורסים במהלך היומיים האלה.
כך כשגם שהחופשה נגמרה, היה למה לצפות- לספר לכולם!! וכמובן לפייסבוק
שימו לב כמה אני מתלהבת מהטבעת בתמונה

למעלה