👑הכתר עונה שישית👑

טוני החתול

Well-known member
מנהל
על ההבדלים בין הסדרה למציאות, בואו נגיד שהופתעתי.

האמת שדווקא הופתעתי שמהרשימה הזאת לא היו כל כך הרבה הבדלים.
לדעתי היו הרבה יותר הבדלים בין המציאות והסדרה בעונות קודמות - כשמידי פעם קראתי על דברים מסויימים אז לפעמים אירועים שהוצגו בסדרה התרחשו בכלל בסדר אחר במציאות ועם אנשים שונים.
במקרה הזה כל כך הרבה עסקו בכל הפרשה של דיאנה ב25 שנים שעברו מאז שיחסית נשארו מאוד נאמנים למציאות.

אבל אני כן מסכים שההבדל הגדול האחד בהחלט מרגיש גדול.
המסיבה של קמילה למשל,
נכון שזה הבדל, אבל לא משהו ממש משמעותי. זה לחלוטין מקרה שהיו הבדלים הרבה יותר גדולים מזה בעבר.
ודברים בקשר לדודי ואבא שלו.
לפי הכתבה נראה שהרוב היה כמו שהוצג בסדרה.
עם הבדלים בעיקר ממש קטנים.
וזה שלא באמת ידוע אם דודי הציע נישואין לפני התאונה. אבל זה משהו שייתכן לחלוטין.
אבל זה רק מוכיח את מה שאמרנו כבר מעונה 5 מישהו הגיע עם אג'נדה ברורה לשפר את התדמית של צ'ארלס אולי עוד לפני המוות של המלכה, וזה כנראה התחיל מראש עם הליהוק של דומיניק ווסט והמשיך הלאה באופן מביך למדי(הם חשבו שאנשים לא יבדקו עובדות? הקטע שהם מציגים שצ'ארלס דחף להלוויה רישמית בזמן שהמלכה החליטה מראש שככה זה יהיה וכ'ו)
העניין שהכניסו את זה שצ'ארלס כל כך דחף להביא את הגופה בעצמו ולעשות הלוויה מלכותית בהחלט מרגיש מעצבן. בעיקר כי זה מרגיש כמו המשך של אג'נדה חזקה בעניין צ'ארלס.

dilia snake

Well-known member
מה זה הפרק הזה? :-D

למה הארי מגולם ע"י הג'ינג'י הכי מכוער באנגליה?:-D:-D:-D

רגע אחד זה דרמת תיכון ואז טלנובלה ואז קרינג'.

ועדיין הלבנה של צ'ארלס וקמילה.

ולפחות פיליפ עשה משהו הפרק.

ואני לא מבינה מה המטרה של הפרק הזה ולמה הוא תקוע עכשיו בסיפור ולא נגיד מאוחר יותר.

ואני מנסה לחשוב על מה היה הפרק אבל 90% ממנו היה סתם אנשים שותקים עם מוזיקה של יום הזיכרון.

(וזה היה אוסקר מהעידן המוזהב בתפקיד המנהל?:-D:-D)

It's Always Sunny

Well-known member
רגע אחד זה דרמת תיכון ואז טלנובלה ואז קרינג'.

ועדיין הלבנה של צ'ארלס וקמילה.

ולפחות פיליפ עשה משהו הפרק.

ואני לא מבינה מה המטרה של הפרק הזה ולמה הוא תקוע עכשיו בסיפור ולא נגיד מאוחר יותר.
|כן||כן|
יותר מזה, אני רוצה להוסיף שכבר מיציתי מזמן את עלילות דיאנה-צ'ארלס-קמילה. מן הסתם, זה מאוד הגיוני שהם לא יקפצו בזמן אחרי מה שקרה בחלק הראשון של העונה אבל כל כך בא לי להגיע לשנות האלפיים, להתמקד בדמויות אחרות, לפעמים אולי לראות את אליזבת' יותר בפרק.
אני מבינה שהעלילה הזו חשובה כדי להראות את התמודדות של וויליאם אחרי מותה של דיאנה אבל בו זמנית, כל כך הרבה פרקים בחצי הראשון הוקדשו לסיפור שלה שאני כבר מרגישה שקיבלתי יותר מדי מהסיפור הזה.
אין לי משהו יותר יעיל להוסיף על הפרק כי אני מתוסכלת מהכיוון שהעונה הזאת לקחה (יותר נכון מחלוקת הפרקים) וכל כך מתבאסת שאני לא מצליחה ליהנות מהסדרה כמו פעם :-/

It's Always Sunny

Well-known member
צפיתי בפרק 6, מחר אכתוב עליו בהרחבה. אבל בקצרה, נהניתי ממנו יותר מחמשת הפרקים שלפניו.

dilia snake

Well-known member
אני מבינה שהעלילה הזו חשובה כדי להראות את התמודדות של וויליאם אחרי מותה של דיאנה אבל בו זמנית, כל כך הרבה פרקים בחצי הראשון הוקדשו לסיפור שלה שאני כבר מרגישה שקיבלתי יותר מדי מהסיפור הזה.
זה היה עובד יותר טוב אם כמו שאמרתי קודם היו צריכים לצמצם את דיאנה ל-2 פרקים ואז הפרק הזה עם שינויים.

ואו, איפה הם היו מאז סוף עונה 4? למה לא קיבלנו עוד פרקים כאלו עד עכשיו?

אין תלונות, חוץ מזה שאני רוצה עוד.

It's Always Sunny

Well-known member
זה היה עובד יותר טוב אם כמו שאמרתי קודם היו צריכים לצמצם את דיאנה ל-2 פרקים ואז הפרק הזה עם שינויים.
|כן| |כן| אולי את היית צריכה להיות תסריטאית בסדרה.

ואו, איפה הם היו מאז סוף עונה 4? למה לא קיבלנו עוד פרקים כאלו עד עכשיו?

אין תלונות, חוץ מזה שאני רוצה עוד.
אני יודעת, זה גם מה שאני חשבתי!

It's Always Sunny

Well-known member
אהבתי את הפרק, כמו שעדי כתבה, זה מרגיש כאילו חזרנו לעונות הראשונות.

- החלום של אליזבת'- ברגע שהיא הלכה ברחובות לבד, חשדתי שזה חלום. ואז כשדובר על הכתרה התחלתי לתהות אם מדובר על ההכתרה של צ'ארלס, וזה גרם לי לחשוב שאולי זה foreshadowing לעובדה שצ'ארלס הוא המלך כיום. אבל אז ראו את טוני בלייר ואליזבת' כמובן התעוררה מהחלום.
- היה מאוד נחמד שהתמקדו בטוני בפרק הזה, כבר הרבה זמן לא הקשר בין ראש הממשלה למלכה לא היה במרכז הפרקים ולא ידעתי כמה אני מתגעגעת לזה עד שראיתי את הפרק הזה.
- אני שמחה שמראים שאליזבת' מחפשת דרך לגרום לבית המלוכה להיות קצת יותר עדכני, זה מחזיר אותי לפרק עם לורד אלטרינגהם שבו הוא אמר לאליזבת' שעל מנת שבית המלוכה ישרוד הוא צריך להתעדכן ולהשתנות.
-עדי, חשבתי עלייך בזמן המצגת של המשפחה. צ'ארלס אומר שהם צריכים להקשיב למשתתפי הסקר כי אולי הם ילמדו משהו מהסקר. זה הצחיק אותי, כי למרות שעלילת דיאנה הסתיימה וכביכול אפשר להפסיק להציג את צ'ארלס באור חיובי, עדיין ממשיכים להציג אותו בצורה מאוד הירואית. הוא היחיד שמסכים עם אליזבת', כל שאר בני המשפחה מבטלים את החששות שלה.
- הצחיק אותי החיקוי של בלייר ואשתו לקלינטון, וכן, אני מסכימה איתה, היא עושה מבטא אמריקאי יותר טוב :-D
- עוד דבר שהצחיק אותי: אחרי שבלייר מצליח לשכנע את קלינטון להתערב במה שקורה בסרביה, כולם מהללים את בלייר. בפגישה השבועית עם אליזבת', היא אומרת לו שהיא מקווה שהוא לא החליק בדרך, אני אוהבת את ההומור שלה :-D
- אליזבת' מבקשת מבלייר למצוא דרך לגרום לבית המלוכה להיות יותר פופולארי, אני תוהה אם בפעמים שבהן המלכה מבקשת טובה מראש ממשלה הוא עושה את זה בזמנו הפנוי או שזה הופך להיות אחד מהדברים שבהם הוא עוסק בעבודה. אני שואלת כי זכור לי שבעונה החמישית אליזבת' ביקשה מראש הממשלה לגשר בין דיאנה לצ'ארלס.
- גם אני כמו אליזבת' בקונפליקט האם כל הטקסים והמסורות של בית המלוכה עדיין הכרחיים, כי מצד אחד זה עולה הרבה כסף למשלם המיסים, מצד שני, זה כן יוצר עבודות. עבודות שאומנם קצת תמוהות אבל עדיין עבודות. לא יודעת עדיין איפה אני עומדת בנושא הזה. אבל אני מבינה מה היא אומרת לגבי הקונפליקט של מה שווה לשמר וממה אפשר להיפטר.
- המנהג שבו צריך היה לזמן את שר הפנים כדי לחזות בלידה המלכותית נשמע נוראי ;-# אני מקווה שזה לא נכון, ואם זה באמת נכון אז אני שמחה שהפסיקו עם הדבר הזה.
- כשהיועץ של אליזבת' התפטר אחרי שהוא הבין שהוא לא מועיל לה, חשבתי שזה מעורר הערכה שהוא לא נשאר בכוח בתפקיד.
- למה הראו את בלייר לפני שהוא עולה לבמה? זה קרה בשני הנאומים שלו, כשהוא דיבר על המלחמה בסרביה ואחר כך כשהוא עמד לנאום מול מכון הנשים.
- למרות שאני בטוחה שאליזבת' לא נהנתה לראות את בלייר לא מצליח לשבות את קהל הנשים, אני מניחה שלפחות זה גרם לה קצת לנשום לרווחה, כי למרות הכל זה הוכיח שגם בלייר לא מסוגל להרשים את כולם.

dilia snake

Well-known member
אין לי זמן להגיב על הכל, אבל מסכימה איתך.

-עדי, חשבתי עלייך בזמן המצגת של המשפחה. צ'ארלס אומר שהם צריכים להקשיב למשתתפי הסקר כי אולי הם ילמדו משהו מהסקר. זה הצחיק אותי, כי למרות שעלילת דיאנה הסתיימה וכביכול אפשר להפסיק להציג את צ'ארלס באור חיובי, עדיין ממשיכים להציג אותו בצורה מאוד הירואית. הוא היחיד שמסכים עם אליזבת', כל שאר בני המשפחה מבטלים את החששות שלה.
אבל זה דווקא תואם למציאות, צ'ארלס כבר שנים דוחף, הרבה לפני שאליזבת' מתה לצמצום המונרכיה וההפיכה שלה למודרנית יותר.

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא בטוחה מה דעתי על הפרק הזה. מצד אחד לא שנאתי אותו, מאוד נהניתי מהדינמיקה המשפחתית. מצד שני קצת מבאס אותי שאחרי הפרק הקודם שהתמקד יותר יותר במה שקורה בארמון, שוב פעם אנחנו מתמקדים במה שקורה מחוץ לארמון.
בפרק הזה מציגים לנו את קייט, ואני חייבת לזרוק הערה שטחית (שאני מרגישה רע לגביה) השחקנית שלה ממש יפה לדעתי.
זהו, עכשיו אני אתמקד במה שקורה בפרק עצמו.
וויליאם וקייט נפגשים במקרה בסוף 1996, אני לא בטוחה כמה זה נכון, אני מכירה את שאר הסיפור, שהם למדו באותה אוניברסיטה, אבל לא זוכרת אם אי פעם נתקלתי בסיפור הזה. כמה שנים לאחר מכן וויליאם מתכונן ללכת לאוניברסיטה, לפני שהוא יעשה את זה, הוא לוקח שנת חופש. אימא של קייט (קוראים לה קרול, נכון?) מחליטה לכוון את קייט למסלול של וויליאם על מנת שתפגוש אותו. מעניין אותי איך היא הצליחה לשכנע אותה ללכת למקומות הספציפיים האלה בדיוק, מה היא אמרה לה.
אולי אני קצת יותר מדי מרחמת על וויליאם אבל חשבתי שזה טבעי לחלוטין שבשלב מסוים הוא יתפרץ על מישהו ולא יהיה נחמד כי הוא אנושי ולא מתחשק לתת לו חתימות כל הזמן. מה שכן, קייט ולולה צודקות גם לגבי העובדה שזה לא בסדר שהוא מגדיר אישה לפי כמה היא שווה.
ועדיין, אני חושבת שמותר לו לסרב לתת למישהו חתימה, עדיף בצורה מנומסת אבל לכולם יש ימים לא טובים.
(זהו סיימתי להיות הסנגורית של וויליאם :-D|פנים|)
מה חוץ מזה? וויליאם מתלבט אם לעזוב את הלימודים וקייט שולחת לו בסוף הפרק הודעה שבה כתוב שהיא מבקשת שלא יעזוב את הלימודים. מעניין לאן זה יילך :-P:

דברים שאהבתי:
- וויליאם מקבל את התשובה שלו לגבי הקבלה לאוניברסיטה, הארי מביא לו קונדום :-D המלכה האם לא שומעת שום דבר מהשיחה:-D|פנים|
- השומר של וויליאם שעומד בצד ופשוט מחכה. אני יודעת שזה התפקיד שלו אבל זה עדיין מצחיק. במיוחד כשוויליאם יוצא לריצה והוא רץ ביחד איתו :-D

חוץ מזה, מעניין אותי לדעת אם עוד מישהו עדיין מתקשה להבדיל בין מרגרט לאן |מובך|

It's Always Sunny

Well-known member
אחרון להיום:

זה היה פרק עצוב. חיכיתי לראות איך יתייחסו למוות של מרגרט אבל לא ציפיתי שזה יהיה פרק קשה. במיוחד כשחושבים על זה שאליזבת' איבדה מספר אנשים שהיא אוהבת בפחות משנה.
זכרתי שקראתי פעם שפורצ'י מת ב-11.9 אבל לא חשבתי על זה בזמן הצפייה בפרק כי הייתי עסוקה בלראות מה היו ההשפעות של ה-11.9 על משפחת המלוכה.
זה עצוב שמרגרט מתה בגיל 71, כי אומנם זה לא צעיר אבל יחסית לאימא שלה ולאליזבת'...
חוץ מזה, כל הכבוד למלהקים, השחקניות הצעירות של אליזבת' ומרגרט דומות לקלייר פוי וונסה קירבי.
אחרי הצפייה בפרק, הלכתי לברר אם אליזבת' ומרגרט באמת התגנבו באותו לילה ומסתבר שזה באמת קרה.

ההתדרדרות של מרגרט הייתה קשה לצפייה, במיוחד בזמן השבץ השני כשהיא הייתה באמבטיה. במיוחד התעצבתי כשהמלכה האם אמרה שלה מעולם לא היו ידיות או שהיא לא מבינה מה מרגרט אומרת. אני חושבת שזה לא בא מכוונה רעה ואולי קשה לה להתחבר למה שמרגרט עוברת כי היא חיה חיים יחסים בריאים או שאולי היא לא יודעת איך להתמודד עם זה.

קצת חסר לי הקשר בין פיליפ לאליזבת', הייתה בניהם שיחה בפרק הזה אבל זה מרגיש לי שפחות שמים דגש על מערכת היחסים שלהם לעומת עונות קודמות.
אבל מן הסתם, בפרק הזה מערכת היחסים שהייתה במרכז היא של אליזבת' ומרגרט. וזה מזכיר לי שבסוף העונה השלישית אליזבת' אמרה למרגרט שהיא לא יכולה לדמיין את חייה בלי מרגרט. וקצת עצובה לי המחשבה שהיא הייתה צריכה לחיות בלעדיה 20 שנים.

dilia snake

Well-known member
מה לפאקינג עזאזל זה היה? :-D :-D

עכשיו קיבלנו דרמת קולג', ויליאם עם המבטים המצועפים, העצב בעיניים הכחולות הנוגות. אתמול ראיתי ברחוב לברדור בן חודשיים, הוא נראה כמו ויליאם רוב הפרק(רק שהכלב היה חמוד הרבה יותר).

מה הקטע? נשארו 4 פרקים והם עוסקים בפרק שלם בדבר כזה? כאילו מה הפואנטה?

חוץ מזה שאימא של קייט(קרול) מוצגת בצורה הזויה, כאילו היה דחפה בכוח את קייט לויליאם וזה גם מציג את קייט רע כמו גרופית של ויליאם שהמטרה שלה היה לתפוס לעצמה נסיך.

הארי כזה "אוי אוי אוי אני מסכן, אני צריך לעשות בושות כדי שאח שלי יראה טוב" זה דפוק לגמרי, תפסיק לרחם על עצמך ותתנהג בבגרות.

- השומר של וויליאם שעומד בצד ופשוט מחכה. אני יודעת שזה התפקיד שלו אבל זה עדיין מצחיק. במיוחד כשוויליאם יוצא לריצה והוא רץ ביחד איתו :-D
אותי שעשע הקטע בסופר.
בפרק הזה מציגים לנו את קייט, ואני חייבת לזרוק הערה שטחית (שאני מרגישה רע לגביה) השחקנית שלה ממש יפה לדעתי.
אולי חוץ מהאף, הוא הוציא אותי מדעתי.
מאוד נהניתי מהדינמיקה המשפחתית
- וויליאם מקבל את התשובה שלו לגבי הקבלה לאוניברסיטה, הארי מביא לו קונדום :-D המלכה האם לא שומעת שום דבר מהשיחה:-D|פנים|
גם אני! והשיחה של ויליאם עם המלכה |לב| היה אחד השיאים הפרק.

אני חושבת שהם מנסים לרצות את הצופים עם דברים "צהובים" במקום לעשות מה שנכון וללכת על מה שהפך את הכתר לכתר.

למעלה