תעזרו לי להבין מדובר בשטופי שנאה או פשוט במטומטמים גרידא.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה מדבר על אותו סמוטריץ' שפרש מימינה לאחר שהבין שבנט מתכוון ללכת עם לפיד?
בנט גם אם היה רוצה לא יכול היה להקים עמדת שירותים ניידים באיו"ש, שלא לדבר על ישוב.
בקצב הזה תאשים את כל הכנסת חוץ מחברי ימינה בכך שמכרו את עקרונותיהם.
אמרתי לך, ואגיד שוב, השאלה היא לא אם תתפכח, אלא מתי.
זכור מה אני אומר בבחירות הבאות בנט סער ולפיד רצים ביחד תחת שם פרוגרסיבי גנרי. בטח משהו כמו - "תקווה לעתיד"
הישוב היה רק דוגמא לכך שסמוטריץ' לא מצביע עניינית ולא רק סמוטריץ' גם בן גביר מכר את כל העקרונות שלו בשביל להחזיר את ביבי לשלטון. בנט קיווה שיהיה לו אותו מספר מנדטים כמו ללפיד והוא יוכל לקבל 4 שנים, סמוטריץ' הוא שרצה להיכנע לכל סחיטה של השותפים הטבעיים ולכן החרים 40% מהכנסת ולמעשה מכניס כל ממשלה לעמדה של מתן פטור לחרדים מתקנות הקורונה כי כמו ביבי גם סמוטריץ' שבוי של החרדים למרות שאחרי לקיחת 0.5-2 מנדט גפני חשף מה הוא באמת חושב על סמוטריץ'.

ayb1

Well-known member
1. אתה טוען שמרצ שעתרו לבג"ץ בעבר נגד חוק איחוד משפחות מחבלים במדינה ?
2. אני בטוח שאם תחפש כאלו שטוענים שנתניהו מנסה לחבר ברכישת חיסונים תמצא ואפילו בקלות, אולי אפילו בשרשור הזה.

יקירי המבולבל כתומיש
יחי ההבדל הקטן בין צעדו של הנאשם בפלילים נתניהו לבין המעשה של מרץ.

להלן הסבר מיוחד לך המתקשה להבחין בהבדל
מרץ - חושבת שהחוק הזה איום ונורא ולה יש פתרון שלדעת מפלגת מרץ טוב בהרבה מהחוק הזה. ולכן מתנגדת לו.

נתניהו "הנאשם בפלילים" לעומת זאת חושב שהחוק הזה מצוין לישראל.
לכן נתניהו "הנאשם בפלילים" וממשלתו יזמו וחקקו אותו ואף האריכו מידי שנה בשנה את החוק המצוין הזה.
חוק שדרוש למדינה כדי למנוע הצפת המדינה בפלשתינים מעזה והגדה ומעוד מדינות אויב.

אבל רק כדי להביך את הקואליציה
פעל נתניהו "הנאשם בפלילים" נגד אינטרס מובהק וברור של מדינת ישראל והציונות ובכך הוא פוגע במדינת ישראל ומסייע לאויבי המדינה

Katomishh

Well-known member
יקירי המבולבל כתומיש
יחי ההבדל הקטן בין צעדו של הנאשם בפלילים נתניהו לבין המעשה של מרץ.

להלן הסבר מיוחד לך המתקשה להבחין בהבדל
מרץ - חושבת שהחוק הזה איום ונורא ולה יש פתרון שלדעת מפלגת מרץ טוב בהרבה מהחוק הזה. ולכן מתנגדת לו.

נתניהו "הנאשם בפלילים" לעומת זאת חושב שהחוק הזה מצוין לישראל.
לכן נתניהו "הנאשם בפלילים" וממשלתו יזמו וחקקו אותו ואף האריכו מידי שנה בשנה את החוק המצוין הזה.
חוק שדרוש למדינה כדי למנוע הצפת המדינה בפלשתינים מעזה והגדה ומעוד מדינות אויב.

אבל רק כדי להביך את הקואליציה
פעל נתניהו "הנאשם בפלילים" נגד אינטרס מובהק וברור של מדינת ישראל והציונות ובכך הוא פוגע במדינת ישראל ומסייע לאויבי המדינה
יקירי הדמגוג אייבי.
1. אם אתה חושב שמי שמתנגד לחוק מסכן את בטחון המדינה, זה לא משנה אם מי שמתנגד לו נקרא מרצ או הרשימה המשותפת או הציונות הדתית.
2. נתניהו הציע חוק יסוד מקיף יותר והרמטי יותר שאין צורך לחדשו כל שנה. ואמר לקואליציה שיתמוך בחוק הנוכחי בתמורה לתמיכתו בחוק היסוד, הקואליציה סרבה.
3. החוק אינו מהווה את המשוכה האחרונה שכן כל הבקשות יונחו על שולחנה של שרת הפנים וזו תוכל לדחות אותן כלעומת שבאו.
4. הקרב הוא לא על קיום החוק, אלא הצעה של מי תאושר לבסוף, זו של הקואליציה או זו של האופוזיציה, לכנסת יש רוב להעביר את החוק וכל צד רוצה להיות זה שהעביר אותו.
5. נתניהו מבצע את תפקידו כאופוזיוצנר.
6. חזרה לסעיף 1, אם באמת ובתמים לא הבנת שלפי הלוגיקה שלך מרצ פועלת נגד הציונות ומסייעת לאוייבי ישראל, אני מתנצל מראש, אינך דמגוג כלל וכלל, אלא סתם חסר יכולות השכלתיות בסיסיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
יקירי הדמגוג אייבי.
1. אם אתה חושב שמי שמתנגד לחוק מסכן את בטחון המדינה, זה לא משנה אם מי שמתנגד לו נקרא מרצ או הרשימה המשותפת או הציונות הדתית.
2. נתניהו הציע חוק יסוד מקיף יותר והרמטי יותר שאין צורך לחדשו כל שנה. ואמר לקואליציה שיתמוך בחוק הנוכחי בתמורה לתמיכתו בחוק היסוד, הקואליציה סרבה.
3. החוק אינו מהווה את המשוכה האחרונה שכן כל הבקשות יונחו על שולחנה של שרת הפנים וזו תוכל לדחות אותן כלעומת שבאו.
4. הקרב הוא לא על קיום החוק, אלא הצעה של מי תאושר לבסוף, זו של הקואליציה או זו של האופוזיציה, לכנסת יש רוב להעביר את החוק וכל צד רוצה להיות זה שהעביר אותו.
5. נתניהו מבצע את תפקידו כאופוזיוצנר.
6. חזרה לסעיף 1, אם באמת ובתמים לא הבנת שלפי הלוגיקה שלך מרצ פועלת נגד הציונות ומסייעת לאוייבי ישראל, אני מתנצל מראש, אינך דמגוג כלל וכלל, אלא סתם חסר יכולות השכלתיות בסיסיות.
1. מי שמתנגד לחוק מסכן את ביטחון המדינה, אבל יש מי שעושה את זה שלא במודע ומאמין שהוא לא מסכן את ביטחון המדינה כמו מר"צ ויש מי שעושה את זה במודע כמו הרשימה המשותפת כולל יהודי המחמד שלה דוגמת עופר כסיף ועכשיו גם הבלוק של ביבי שהכריז שהפלת הממשלה הוא ערך עליון ששווה להרוס את המדינה בשבילה ולראיה לא הסתפק בחוק האזרחות אלא גם הצביעו נגד שמירת ד.נ.א של קורבנות אונס, כי מבחינתו אפילו אם הממשלה רוצה להעביר מים למאושפז בבית חולים וצריך בשביל זה הצבעה בכנסת צריך להצביע נגד כי צריך להילחם בממשלה כאילו הייתה השטן בהתגלמותו.

2. נתניהו לא הגיש את החוק המקיף במשך 12 שנות שלטונו, ושלא ייספר סיפורים על הרוב הימני שלא היה, ב-2009-2013 היו לו 61 ועוד 4 מהאיחוד הלאומי באופוזיציה. בממשלת האחים היה לו עם בנט והחרדים 61 וגם אם נקבל את הטענות של מאי גולן שכחלון היה נגד במשך כל ממשלות המעבר היה רוב ימני עם ליברמן שליברמן לא יכול להרשות לעצמו להצביע נגד. אני מניח שאם המצב של בנט וסער בסקרים היה מזהיר והיה משתלם להם ללכת לבחירות והוא היה חושד שהם יסכנו את הקואליציה ויצביעו בעד הוא היה מגיש את החוק, הוא הגיש את החוק כדי שהוא לא יעבור והוא יוכל לנגח את בנט וסער. לדעתי בנט וסער היו צריכים להצביע בעד החוק כדי שאם הקואליציה הייתה קורסת וביבי היה חוזר לשלטון וסמוטריץ' וימני בליכוד היו תובעים ממנו לקיים את החוק שחוקק ואז אם הרושם שלי עליו נכון והוא לא רצה את חוק ההגירה הימין האמיתי היה רואה איזה סמרטוט ביבי ואיזה פייק ימין הוא והיו משתכנעים שגם ממשלה עם העבודה, מר"צ ורע"מ בראשות בנט יותר ימנית ממשלת ימין בראשות ביבי כי ביבי הוא הכי לא ימין בכל 72 הח"כים שהימין קיבל בבחירות.

4. לא מדויק האופוזיציה בונה על העברת החוק שתפיל את הממשלה, לא הממשלה יכלה להעביר את החוק ולהישאר כממשלה מתפקדת, לא בטוח שהאופוזיציה הייתה מגישה אותה. גם הקואליציה רוצה חוק שמאפשר לטפל בנושא ולשרוד וגם אם היא תומכת בחוק המקיף היא יודעת שהוא ישלח אותה לבחירות או החזרת המנדט לנשיא. אני מניח שאם האופוזיציה הייתה מציעה בתמורה לחקיקת חוק ההגירה המקיף אחת מחברות האופוזיציה של בלוק הימין תצטרף לקואליציה חוק ההגירה היה עובר וגם מנסור עבאס היה יורד מעמדת ההשפעה שלו.

5. כלומר גם ביילין מילא את תפקידו כאופוציונר כשנפגש עם אבוד רבו והכין איתו הסדר קבע שלא מקובל על הממשלה ורוב העם? גם חיים רמון מילא את תפקידו כאופוציונר כשביקש מאבו מאזן לא לדבר עם ביבי? גם פרס ז"ל מילא את תפקידו כאופוציונר כשהאשים את בגין ז"ל בטבח בסברה ושתילה? מחויבותו של השמאל כאופוזיציה הייתה להצביע נגד הסכם השלום עם מצרים, הסכם חברון והסכם וואי?

6. מר"צ פועלת נגד הציונות ומסייעת לאויבי ישראל בלי להבין שזה מה שהיא עושה. ביבי נכנס לנעליו של טיבי ועושה מה שהוא יודע בוודאות שנגד הציונות וסיוע לאויב ולראיה החגיגות של הטיבים והעודות בכנסת כי לחזור לשלטון חשוב לו יותר מהמדינה. כפי שאשתו אמרה שאם לא רוצים אותו בתור ראש ממשלה, אז שתישרף המדינה.

Katomishh

Well-known member
1. מי שמתנגד לחוק מסכן את ביטחון המדינה, אבל יש מי שעושה את זה שלא במודע ומאמין שהוא לא מסכן את ביטחון המדינה כמו מר"צ ויש מי שעושה את זה במודע כמו הרשימה המשותפת כולל יהודי המחמד שלה דוגמת עופר כסיף ועכשיו גם הבלוק של ביבי שהכריז שהפלת הממשלה הוא ערך עליון ששווה להרוס את המדינה בשבילה ולראיה לא הסתפק בחוק האזרחות אלא גם הצביעו נגד שמירת ד.נ.א של קורבנות אונס, כי מבחינתו אפילו אם הממשלה רוצה להעביר מים למאושפז בבית חולים וצריך בשביל זה הצבעה בכנסת צריך להצביע נגד כי צריך להילחם בממשלה כאילו הייתה השטן בהתגלמותו.

2. נתניהו לא הגיש את החוק המקיף במשך 12 שנות שלטונו, ושלא ייספר סיפורים על הרוב הימני שלא היה, ב-2009-2013 היו לו 61 ועוד 4 מהאיחוד הלאומי באופוזיציה. בממשלת האחים היה לו עם בנט והחרדים 61 וגם אם נקבל את הטענות של מאי גולן שכחלון היה נגד במשך כל ממשלות המעבר היה רוב ימני עם ליברמן שליברמן לא יכול להרשות לעצמו להצביע נגד. אני מניח שאם המצב של בנט וסער בסקרים היה מזהיר והיה משתלם להם ללכת לבחירות והוא היה חושד שהם יסכנו את הקואליציה ויצביעו בעד הוא היה מגיש את החוק, הוא הגיש את החוק כדי שהוא לא יעבור והוא יוכל לנגח את בנט וסער. לדעתי בנט וסער היו צריכים להצביע בעד החוק כדי שאם הקואליציה הייתה קורסת וביבי היה חוזר לשלטון וסמוטריץ' וימני בליכוד היו תובעים ממנו לקיים את החוק שחוקק ואז אם הרושם שלי עליו נכון והוא לא רצה את חוק ההגירה הימין האמיתי היה רואה איזה סמרטוט ביבי ואיזה פייק ימין הוא והיו משתכנעים שגם ממשלה עם העבודה, מר"צ ורע"מ בראשות בנט יותר ימנית ממשלת ימין בראשות ביבי כי ביבי הוא הכי לא ימין בכל 72 הח"כים שהימין קיבל בבחירות.

4. לא מדויק האופוזיציה בונה על העברת החוק שתפיל את הממשלה, לא הממשלה יכלה להעביר את החוק ולהישאר כממשלה מתפקדת, לא בטוח שהאופוזיציה הייתה מגישה אותה. גם הקואליציה רוצה חוק שמאפשר לטפל בנושא ולשרוד וגם אם היא תומכת בחוק המקיף היא יודעת שהוא ישלח אותה לבחירות או החזרת המנדט לנשיא. אני מניח שאם האופוזיציה הייתה מציעה בתמורה לחקיקת חוק ההגירה המקיף אחת מחברות האופוזיציה של בלוק הימין תצטרף לקואליציה חוק ההגירה היה עובר וגם מנסור עבאס היה יורד מעמדת ההשפעה שלו.

5. כלומר גם ביילין מילא את תפקידו כאופוציונר כשנפגש עם אבוד רבו והכין איתו הסדר קבע שלא מקובל על הממשלה ורוב העם? גם חיים רמון מילא את תפקידו כאופוציונר כשביקש מאבו מאזן לא לדבר עם ביבי? גם פרס ז"ל מילא את תפקידו כאופוציונר כשהאשים את בגין ז"ל בטבח בסברה ושתילה? מחויבותו של השמאל כאופוזיציה הייתה להצביע נגד הסכם השלום עם מצרים, הסכם חברון והסכם וואי?

6. מר"צ פועלת נגד הציונות ומסייעת לאויבי ישראל בלי להבין שזה מה שהיא עושה. ביבי נכנס לנעליו של טיבי ועושה מה שהוא יודע בוודאות שנגד הציונות וסיוע לאויב ולראיה החגיגות של הטיבים והעודות בכנסת כי לחזור לשלטון חשוב לו יותר מהמדינה. כפי שאשתו אמרה שאם לא רוצים אותו בתור ראש ממשלה, אז שתישרף המדינה.
אתה באמת רוצה לשחק במשחק הזה?
1. מרצ יודעים שהם מסכנים את בטחון המדינה, אבל בטחון המדינה באופן הזה הוא לא ערך עליון מבחינתם. או בשפה שתבין לא ערך ליבתי.
2. שקד היא זו שניסחה את החוק ובהרכב הקואליציה הנוכחי לא תגיש אותו גם 40 שנה אפילו שיש לה רוב. זה המשחק הפוליטי.
4. ברור זה המשחק הפוליטי.
5. תתעורר, הממשלה הנוכחית היא ממשלת שמאל, ובנט עבר לחפש קהל מצביעים במרכז. אורי זכי בן זוגה של זנדברג אומר את זה, פליישמן יועצו לשעבר של בנט אומר את זה. כל מתן לגיטימציה לממשלה הזו משמעו מתן לגיטימציה למדיניות שמאל שתעשה נזק גדול לשנים קדימה. חירוב ההסכמים עם האמירויות ויחסי החוץ עם וישגארד, ביטול ההבנות עם רוסיה בסוריה ומתן שליטה בפועל לעבאס בנגב נזקם גדול מאות מונים מחוק שביטולו שלא בא ליידי ביטוי כרגע בשטח. וזה בחודש וקצת.
6. שוב , מרצ לא מטומטמים, יש להם סדר עדיפות שונה. מדינת ישראל כמדינה יהודית הוא לא ראשון בסולם העדיפויות שלהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה באמת רוצה לשחק במשחק הזה?

5. תתעורר, הממשלה הנוכחית היא ממשלת שמאל, ובנט עבר לחפש קהל מצביעים במרכז. אורי זכי בן זוגה של זנדברג אומר את זה, פליישמן יועצו לשעבר של בנט אומר את זה. כל מתן לגיטימציה לממשלה הזו משמעו מתן לגיטימציה למדיניות שמאל שתעשה נזק גדול לשנים קדימה. חירוב ההסכמים עם האמירויות ויחסי החוץ עם וישגארד, ביטול ההבנות עם רוסיה בסוריה ומתן שליטה בפועל לעבאס בנגב נזקם גדול מאות מונים מחוק שביטולו שלא בא ליידי ביטוי כרגע בשטח. וזה בחודש וקצת.
בגלל זה ביידן נמנע מפתיחת הקונסוליה כדי לשמור על יציבות הממשלה לפחות עד העברת התקציב (כלומר הוא יודע שהממשלה עלולה להתפרק עם תפתח הקונסוליה).

אז אמנון אברמוביץ' צודק מדיניות הימין זה לחזק את החמאס כדי שלא יהיה פרטנר ותגובה לירי הבלונים היא מדיניות שמאל כי כל פעולה שמחלישה את החמאס מחזירה לשולחן את חרב המו"מ?

בין עבאס לאנרכיה מוחלטת אני לא יודע מה הרע במיעוטו, ביבי המשיך עם המדיניות של קודמיו של לאפשר לבדואים להפוך את הנגב למערב פרוע.

Katomishh

Well-known member
בגלל זה ביידן נמנע מפתיחת הקונסוליה כדי לשמור על יציבות הממשלה לפחות עד העברת התקציב (כלומר הוא יודע שהממשלה עלולה להתפרק עם תפתח הקונסוליה).

אז אמנון אברמוביץ' צודק מדיניות הימין זה לחזק את החמאס כדי שלא יהיה פרטנר ותגובה לירי הבלונים היא מדיניות שמאל כי כל פעולה שמחלישה את החמאס מחזירה לשולחן את חרב המו"מ?

בין עבאס לאנרכיה מוחלטת אני לא יודע מה הרע במיעוטו, ביבי המשיך עם המדיניות של קודמיו של לאפשר לבדואים להפוך את הנגב למערב פרוע.
בתקופת נתניהו עלה הרס המבנים הלא חוקיים, בנט עצר אותו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני רואה אנשים שטוענים שנתניהו מנסה לחבל ברכישת החיסונים של המדינה.
עד עכשיו החשבתי אנשים כאלו כשטופי שנאה, שיודעים שהדבר לא נכון אבל מפאת השנאה לא מסוגלים לומר אחרת.
אבל בימים האחרונים מתגנבת למוחי המחשבה שמדובר באנשים מטומטמים, שבאמת מאמינים בלב שלם שנתניהו מנסה לחבל במאמצי ישראל.
כמו שאנשים באמת משוכנעים שהתועלת מהעברת חוקים טובים שהממשלה מנסה להעביר קטנה מהנזק שבעוד יום/שבוע/חודש/שנה של הממשלה בשלטון.

רוב הזמן נח

Well-known member
עד עכשיו החשבתי אנשים כאלו כשטופי שנאה, שיודעים שהדבר לא נכון אבל מפאת השנאה לא מסוגלים לומר אחרת.
אבל בימים האחרונים מתגנבת למוחי המחשבה שמדובר באנשים מטומטמים, שבאמת מאמינים בלב שלם שנתניהו מנסה לחבל במאמצי ישראל.
כבר יש דוגמה שהצביע נגד חוקים שהוא בעדם, רק בגלל שהוא באופוזיצה. אז מה הפלא שחושבים שהוא ממשיך ככה גם בדברים אחרים?

evglev1

Well-known member
מנהל
כבר יש דוגמה שהצביע נגד חוקים שהוא בעדם, רק בגלל שהוא באופוזיצה. אז מה הפלא שחושבים שהוא ממשיך ככה גם בדברים אחרים?
כשהוא הצביע נגד הפקעת אדמות של ערבים במזרח ירושלים, אפשר לחשוב שהוא קיווה להפיל את הממשלה, ללכת לבחירות ולעצור את אוסלו, פה הוא ידע שהממשלה לא תיפול אלא רק יתנו יותר לרע"מ ומר"צ ולא היה אכפת לו כי הוא נעלב כמו ילד שלקחו לו את הצעצוע האהוב.

Harrington

Well-known member
מנהל
שני הדברים נכונים. לא לחינם יש הטוענים (ואני ביניהם) ששמאלנות זה כבר מזמן לא דעה פוליטית, אלא מצב נפשי. אמירה זו נכונה פי כמה ביחס לרל"בניקים. שנאתם פשוט העבירה אותם על דעתם ואט אט, ככל שהם פרסמו יותר שקרים לכתחילה סתם מתוך קמפיין נבוב וחסר בסיס במציאות, הם התחילו להאמין לשטויות שהם וחבריהם פרסמו בעצמם. אלו התוצאות.

1ספי11

Well-known member
שני הדברים נכונים. לא לחינם יש הטוענים (ואני ביניהם) ששמאלנות זה כבר מזמן לא דעה פוליטית, אלא מצב נפשי. אמירה זו נכונה פי כמה ביחס לרל"בניקים. שנאתם פשוט העבירה אותם על דעתם ואט אט, ככל שהם פרסמו יותר שקרים לכתחילה סתם מתוך קמפיין נבוב וחסר בסיס במציאות, הם התחילו להאמין לשטויות שהם וחבריהם פרסמו בעצמם. אלו התוצאות.
להזכירך. האמת והשקר לא מסתדרים תמיד לטובתך.
ואם יש שטוענים משהו על שמאלנים,זה לא אומר יותר על השנאה שלהם לכל דבר הגיוני.

Harrington

Well-known member
מנהל
להזכירך. האמת והשקר לא מסתדרים תמיד לטובתך.
תזכורת מוזרה קמעה. אינני נוהג לשקר וגם אם אתה נוהג לכתוב שאני עושה זאת, צר לי אך מציאות זו לא תשתנה לכבודך :).
ואם יש שטוענים משהו על שמאלנים,זה לא אומר יותר על השנאה שלהם לכל דבר הגיוני.
אם אתה הבנת את המשפט האחרון, דיינו.

1ספי11

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
אף אחד לא נוהג לשקר וסכל זאת אתה טוען שאתה אומר אמת והאחרים לא.
מצטער, אין לי כוח כרגע ל'דיוני' הסרק חסרי העניין או ענייניות האלה. עמך הסליחה, אך תצטרך למצוא מישהו אחר לשחק איתו כדי להעביר את הזמן.

אלפיני

Well-known member
לא לחינם יש הטוענים (ואני ביניהם) ששמאלנות זה כבר מזמן לא דעה פוליטית, אלא מצב נפשי.
קשקוש. ממתי יש לך אסמכתא לאבחן מצבים נפשיים של קהלים רחבים? לגמרי GARBAGE IN מצדך.
שמאל זאת אידאולוגיה. ההתנגדות לנתניהו באה עקב הנזקים שבצע בתפקיד והגיעה מקשת שלמה של מפלגות ואנשים בעלי אידאולוגיות שונות.

GIGO- מה שנכנס כזבל יוצא כזבל. אם אין לך כח לדיוני סרק אל תדון בסגנון הזה. אתה מקבל חזרה את מה שהנך מכניס. כשאתה רק ממשיך לשטח דיונים הסרק רק גובר.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
קשקוש. ממתי יש לך אסמכתא לאבחן מצבים נפשיים של קהלים רחבים?
אנחנו מכירים אישית שאתה מתיימר להכיר את ההשכלה האקדמית שלי?
בכל מקרה, לא רלוונטי. מה לעשות שאמירות כאלה הן חלק מהשיח. הטרנד החדש לשאול מי מומחה בתחום בריאות הנפש כדי לקבוע זאת מצחיק אולי, אבל די חסר רלוונטיות מבחינתי.

שמאל זאת אידאולוגיה.
לכתחילה בהחלט. אין חולק על כך.
ההתנגדות לנתניהו באה עקב הנזקים שבצע בתפקיד
לא נכנס לדיון הזה שוב. הספיקו לי 15,000 השרשורים הקודמים בעניין. אולי אם זה היה רלוונטי הייתי שוקל אחרת, אך מאחר ואין לזה שום קשר מיוחד לדברי, נראה לי מיותר שאעשה זאת הפעם.
GIGO- מה שנכנס כזבל יוצא כזבל.
כן, נזכרתי בינתיים במושג. תודה בכל אופן.
אם אין לך כח לדיוני סרק אל תדון בסגנון הזה.
סורי, אבל אלא אם כן כבודו הוא אחד ממורי לאורך השנים (אני די משוכנע שאינך אחד מהורי), ההחלטה כיצד לדון, באילו דיונים להשתתף, או מה וכיצד לכתוב, תישאר בידיי. עמך הסליחה.
אתה מקבל חזרה את מה שהנך מכניס.
לא מדויק. הגבתי שם עניינית. הגולש מולי העדיף לחזור לאיזו מנטרה ישנה שהוא אימץ שאין לה כל קשר לנושא (או אחיזה במציאות). לעתים אני משתף עם זה פעולה. הפעם לא התחשק לי. קורה במשפחות הכי טובות.
כשאתה רק ממשיך לשטח דיונים הסרק רק גובר.
כשאתקל במשהו שראוי בעיני להגדירו דיון, אשקול לעדכן אותך (לא באמת, אל תעצור את נשימתך). עד אז, אחלה טיעון, אבל סרק מתחילתו ועד סופו. גם עם הנסיון להיות מצחיק או מקורי עם הגי'גו(לו) שלך.

אלפיני

Well-known member
אנחנו מכירים אישית שאתה מתיימר להכיר את ההשכלה האקדמית שלי?
אף אקדמאי המכבד עצמו , בטח לא בתחומי בריאות הנפש יאבחן קהל כללי באבחון פרטני.

סורי, אבל אלא אם כן כבודו הוא אחד ממורי לאורך השנים (אני די משוכנע שאינך אחד מהורי), ההחלטה כיצד לדון, באילו דיונים להשתתף, או מה וכיצד לכתוב, תישאר בידיי. עמך הסליחה.
מדינה חופשית. רק אל תתפלא שגם אתה בענייני הסרק סרק.

למעלה