תעזרו לי להבין מדובר בשטופי שנאה או פשוט במטומטמים גרידא.

Katomishh

Well-known member
אני רואה אנשים שטוענים שנתניהו מנסה לחבל ברכישת החיסונים של המדינה.
עד עכשיו החשבתי אנשים כאלו כשטופי שנאה, שיודעים שהדבר לא נכון אבל מפאת השנאה לא מסוגלים לומר אחרת.
אבל בימים האחרונים מתגנבת למוחי המחשבה שמדובר באנשים מטומטמים, שבאמת מאמינים בלב שלם שנתניהו מנסה לחבל במאמצי ישראל.

jackie111

Well-known member
עד עכשיו החשבתי אנשים כאלו כשטופי שנאה, שיודעים שהדבר לא נכון אבל מפאת השנאה לא מסוגלים לומר אחרת.
אבל בימים האחרונים מתגנבת למוחי המחשבה שמדובר באנשים מטומטמים, שבאמת מאמינים בלב שלם שנתניהו מנסה לחבל במאמצי ישראל.
אתה צודק, נתניהו מחבל במדינת ישראל.

כל מה שהוא עושה בימים אלה זה לחבל ולהרוס
את כל הדברים הטובים שנעשים פה.

ההשפעה ההרסנית שלו מחלחלת לליכוד ולכל
מפלגות האופוזיציה כולל המשותפת

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה צודק, נתניהו מחבל במדינת ישראל.

כל מה שהוא עושה בימים אלה זה לחבל ולהרוס
את כל הדברים הטובים שנעשים פה.

ההשפעה ההרסנית שלו מחלחלת לליכוד ולכל
מפלגות האופוזיציה כולל המשותפת
שום דבר לא מחלחל למשותפת, המשותפת היא סוס טרויאני והוא מזהה את הפוטנציאל בכך שהאופוזיציה כל כך שונאת את הממשלה שהיא מוכנה להיות אופוזיציה למדינה ואחרי שהם איבדו את רע"ם בתור אופוזיציה למדינה ונשארו עם 6 מנדטים לאופוזיציה למדינה מה-15 שהיו להם בכנסת הקודמת, פתאום הם מגלים שמצטרפים עוד 52-53 ח"כים מבלוק הימין להיות אופוזיציה למדינה איתם. והם מזהים את פוטנציאל ההרס שתמיד חלמו עליו מהשנאה האישית של ראש האופוזיציה לראש הממשלה.

לאונידס

Active member
נתניהו באמת מחבל במדינת ישראל, ראה הצבעות בכנסת בהובלתו כמו חוק איחוד משפחות.
לא סוד ולא מוסתר. אולי אנשים מטומטמים כלשונך מעדיפים לא לראות את האמת אבל זו האמת.
אבל מישהו רציני שאמר שנתניהו מנסה ספציפית לחבל ברכישת חיסונים? את זה לא שמעתי. מי אמר? או שזו עוד התקרבנות ימנמנית ביביונית טיפוסית?

Katomishh

Well-known member
נתניהו באמת מחבל במדינת ישראל, ראה הצבעות בכנסת בהובלתו כמו חוק איחוד משפחות.
לא סוד ולא מוסתר. אולי אנשים מטומטמים כלשונך מעדיפים לא לראות את האמת אבל זו האמת.
אבל מישהו רציני שאמר שנתניהו מנסה ספציפית לחבל ברכישת חיסונים? את זה לא שמעתי. מי אמר? או שזו עוד התקרבנות ימנמנית ביביונית טיפוסית?
1. אתה טוען שמרצ שעתרו לבג"ץ בעבר נגד חוק איחוד משפחות מחבלים במדינה ?
2. אני בטוח שאם תחפש כאלו שטוענים שנתניהו מנסה לחבר ברכישת חיסונים תמצא ואפילו בקלות, אולי אפילו בשרשור הזה.

לאונידס

Active member
1. אתה טוען שמרצ שעתרו לבג"ץ בעבר נגד חוק איחוד משפחות מחבלים במדינה ?
2. אני בטוח שאם תחפש כאלו שטוענים שנתניהו מנסה לחבר ברכישת חיסונים תמצא ואפילו בקלות, אולי אפילו בשרשור הזה.
1. לא, אני טוען שנתניהו לשיטתו מחבל במדינה.
2. אני בטוח שאתה מוציא דיבה מסית ומדיח, ובניגוד אליך הנה ההוכחה.

Katomishh

Well-known member
1. לא, אני טוען שנתניהו לשיטתו מחבל במדינה.
2. אני בטוח שאתה מוציא דיבה מסית ומדיח, ובניגוד אליך הנה ההוכחה.
1. זה קצת יותר מורכב, אין בעיה לכנסת להעביר את החוק בה יש לו רוב מובהק, הקרב הוא מי יזכה בכבוד שהצעת החוק שלו תעבור
- הקואליציה או האופוזיציה. האופוזיציה תעלה בקרוב הצעת חוק דומה ויותר הרמטית, והרשה לי להתנבא שהקואליציה תפעל באותו האופן בה פעלה האופוזיציה.
- בנוסף אי קיומו של חוק כזה בטווח הקרוב אינו פוגע במדינה שכן כל הבקשות עוברות דרך משרד הפנים ושם שרת הפנים יכולה לדחות את כולן.
2. אין שום הגיון במשפט שכתבת, ואני לא אוציא כך סתם את דיבתו של ג'קי רק כדי לספק את יצר הסקרנות שלך. גם לא אלשין על דורי שהיה מעדיף את נאסראללה על פני נתניהו.

לאונידס

Active member
1. זה קצת יותר מורכב, אין בעיה לכנסת להעביר את החוק בה יש לו רוב מובהק, הקרב הוא מי יזכה בכבוד שהצעת החוק שלו תעבור
- הקואליציה או האופוזיציה. האופוזיציה תעלה בקרוב הצעת חוק דומה ויותר הרמטית, והרשה לי להתנבא שהקואליציה תפעל באותו האופן בה פעלה האופוזיציה.
- בנוסף אי קיומו של חוק כזה בטווח הקרוב אינו פוגע במדינה שכן כל הבקשות עוברות דרך משרד הפנים ושם שרת הפנים יכולה לדחות את כולן.
2. אין שום הגיון במשפט שכתבת, ואני לא אוציא כך סתם את דיבתו של ג'קי רק כדי לספק את יצר הסקרנות שלך. גם לא אלשין על דורי שהיה מעדיף את נאסראללה על פני נתניהו.
1. מדובר בהערכה שגויה, מפלגת יש עתיד כשהיתה באופוזיציה הצביעה עם הקואליציה של נתניהו בעד החוק הזה כי הם חשבו שזהו חוק שטוב לבטחון המדינה.
מסתבר שיש מפלגות שמצביעות לפי מה טוב ונכון למדינה ולאזרחיה ולא לפי טובה אישית.
במדינת ישראל זו המציאות ואלו העובדות, יש מפלגות שטובת המדינה למולן ויש מפלגות שטובתם האישית של חברי הכנסת למולן.
בלהלהלאנד אלטרנטיבי אני לא מתערב, לא גר שם.
2. כמו שאמרתי אין אף דמות רצינית שמשמיצה את נתניהו כאילו הוא מנסה לחבל בחיסונים. ניק אלמוני שמטריל בפורום איננו דמות רצינית

Katomishh

Well-known member
1. מדובר בהערכה שגויה, מפלגת יש עתיד כשהיתה באופוזיציה הצביעה עם הקואליציה של נתניהו בעד החוק הזה כי הם חשבו שזהו חוק שטוב לבטחון המדינה.
מסתבר שיש מפלגות שמצביעות לפי מה טוב ונכון למדינה ולאזרחיה ולא לפי טובה אישית.
במדינת ישראל זו המציאות ואלו העובדות, יש מפלגות שטובת המדינה למולן ויש מפלגות שטובתם האישית של חברי הכנסת למולן.
בלהלהלאנד אלטרנטיבי אני לא מתערב, לא גר שם.
2. כמו שאמרתי אין אף דמות רצינית שמשמיצה את נתניהו כאילו הוא מנסה לחבל בחיסונים. ניק אלמוני שמטריל בפורום איננו דמות רצינית
1. אני לא יודע מי הצביע בעד החוק, ואני בכלל לא בטוח שיש עתיד הצביעו בעדו, אתה מוזמן להביא סימוכין. בנט וסער שנה שעבר לא הצביעו בעדו.
במידה ובנט ולפיד היו יכולים להפיל את הממשלה באמצעות החוק הזה לא היו מתלבטים דקה ומנסים להפיל באמצעות החוק.
לא חסרות דוגמאות של מפלגות שהצביעו נגד חוקים אותם יזמו רק כדי להביך את הממשלה.
2. אם אתה טוען שכותבי הפורום משמאל אינם אנשים רציניים, אלא טרולים. לי לא נותר אלא להסכים אתך.

evglev1

Well-known member
מנהל
1. אני לא יודע מי הצביע בעד החוק, ואני בכלל לא בטוח שיש עתיד הצביעו בעדו, אתה מוזמן להביא סימוכין. בנט וסער שנה שעבר לא הצביעו בעדו.
במידה ובנט ולפיד היו יכולים להפיל את הממשלה באמצעות החוק הזה לא היו מתלבטים דקה ומנסים להפיל באמצעות החוק.
2. אם אתה טוען שכותבי הפורום משמאל אינם אנשים רציניים, אלא טרולים. לי לא נותר אלא להסכים אתך.
אבל זה העניין לא מדובר בהפלת הממשלה אלא בהבכתה וגם כשלפיד התנגד לממשלת אחדות עם גנץ הוא לא דרש ללכת לבחירות בצל הקורונה אלא הציע להקפיא את המצב כפי שהוא ולחזור לעניינים הפוליטיים בעוד חצי שנה. לפיד גם פעל כדי למנוע את ההחלטה האנטישמית שאובאמה תקע לנו בסוף שלטונו עם ההימנעות וגם כשטראמפ הכיר ברמת הגולן הוא פעל כדי לשכנע את הדמוקרטים כדי לשמור את ההישג גם אם טראמפ יפסיד בבחירות לקדנציה שנייה, למרות שהוא ידע שזה מחזק את הממשלה הנוכחית בראשות ביבי בישראל.

evglev1

Well-known member
מנהל
בבקשה.

13 מתנגדים בכנסת עם 15 חברי הרשימה המשותפת. ייתכן ובנט ולפיד יצאו מהמליאה אבל להצביע נגד החוק, ממש לא.

לאונידס

Active member
אתה לא יודע אם תמכו או לא
אתה איש מוזר, אין לך מושג לגבי העבר אבל אתה יודע במדויק מה יקרה בעתיד.
לדעתך אתה (ואולי גם אלוהים) יודעים מה יש עתיד היו מצביעים לו היה ככה וככה.
סלח לי שאני לא מייחס חשיבות גדולה להחלטה שלך שאתה כמו אלוהים יודע מה יקרה בעתיד.

אגב מ 2015 כל שנה כל חברי הכנסת של יש עתיד שהיו במליאה הצביעו בעד, מעולם אף אחד מהם לא הצביע נגד או אפילו נמנע.

ככה זה, יש מפלגות שטובת עם ישראל לנגד עיניהן, יש חברי כנסת ומפלגות שטובתם האישית למולן.
כן? אם אל חסרות אז תן 2-3 דוגמאות.
מנסה לסובב את הנושא?
אני אומר שהטענה שלך שיש השמצה של נתניהו כאילו הוא מחבל בחיסונים היא השמצה, אין שום טענה של אדם אמיתי ורציני שאי פעם טען כך, זו יבבנות סטנדרטית של ביביונים - אכלו לי שתו לי סטנדרטי

Katomishh

Well-known member
אתה לא יודע אם תמכו או לא
אתה איש מוזר, אין לך מושג לגבי העבר אבל אתה יודע במדויק מה יקרה בעתיד.
לדעתך אתה (ואולי גם אלוהים) יודעים מה יש עתיד היו מצביעים לו היה ככה וככה.
סלח לי שאני לא מייחס חשיבות גדולה להחלטה שלך שאתה כמו אלוהים יודע מה יקרה בעתיד.

אגב מ 2015 כל שנה כל חברי הכנסת של יש עתיד שהיו במליאה הצביעו בעד, מעולם אף אחד מהם לא הצביע נגד או אפילו נמנע.

ככה זה, יש מפלגות שטובת עם ישראל לנגד עיניהן, יש חברי כנסת ומפלגות שטובתם האישית למולן.

כן? אם אל חסרות אז תן 2-3 דוגמאות.

מנסה לסובב את הנושא?
אני אומר שהטענה שלך שיש השמצה של נתניהו כאילו הוא מחבל בחיסונים היא השמצה, אין שום טענה של אדם אמיתי ורציני שאי פעם טען כך, זו יבבנות סטנדרטית של ביביונים - אכלו לי שתו לי סטנדרטי
אסביר לך, אני לא יודע אם לפיד תמך, אני יודע שבנט וסער ושקד לא תמכו בחוק.
דוגמאות להצבעות נגד האינטרס האישי והתיישרות עם המחנה:
1. שקוד לא מעוניינת לקדם את חוק היסוד אותו יזמה לאיחוד משפחות (החוק שהציע נתניהו להעביר)
2. בנט הצביע נגד חוק מימון לנפגעי אסון מירון למרות שצעק שחייבים את החוק הזה לפני שהקים קואליציה
3. בני גנץ הצביע נגד חוק הפונדקאות עליו הוא חתום.
4. מיקי זוהר ועוד 12 ח"כים הצביעו נגד החוק להעלאת קצבאות זקנה עליו היה חתום.
5. מרצ הצביעו בעד חוק האזרחות למרות שעתרו נגדו בעבר לבג"ץ.
6. חברי כחול לבן הצביעו נגד החוק שנאשם לא יכול לכהן כרוה"מ למרות שיזמו את החוק.
7. כך גם על חוק "הורה 1", "הורה 2"
8. כל אוהבי החיות מהקואליציה הנוכחית הצביעו נגד חוק צער בעלי חיים.

ופיספסת את הרעיון, פתחתי את הפוסט בעקבות התבטאויות פה בפורום, לא בגלל השמצות מבחוץ.

לאונידס

Active member
אבל דיברנו על מפלגת "יש עתיד"
הנושא היה הצבעה בניגוד למה שנראה לאותה מפלגה כחיוני וטוב למדינת ישראל ותושביה,
לא ביקשתי שתבחר נושא חדש ואז תתן דוגמאות לנושא החדש שבחרת.
1. שקוד לא מעוניינת לקדם את חוק היסוד אותו יזמה לאיחוד משפחות (החוק שהציע נתניהו להעביר)
מי אמר את זה? קראת את מחשבותיה?
2. בנט הצביע נגד חוק מימון לנפגעי אסון מירון למרות שצעק שחייבים את החוק הזה לפני שהקים קואליציה
לא שמעתי שבנט רצה לממן את נפגעי אסון מירון,
כן שמעתי שרצה חקירה
נכון, צודק
נכון, צודק
אין לי מושג לגבי 7 ו-8, אבל בהחלט נתת דוגמאות
ופיספסת את הרעיון, פתחתי את הפוסט בעקבות התבטאויות פה בפורום, לא בגלל השמצות מבחוץ.
היית צריך להגיד קודם, היית חוסך לי הרבה הקלדה.
מה אכפת לי מה אמר איזה ניק אלמוני בפורום שכוח אל?

Katomishh

Well-known member
אבל דיברנו על מפלגת "יש עתיד"

הנושא היה הצבעה בניגוד למה שנראה לאותה מפלגה כחיוני וטוב למדינת ישראל ותושביה,
לא ביקשתי שתבחר נושא חדש ואז תתן דוגמאות לנושא החדש שבחרת.

מי אמר את זה? קראת את מחשבותיה?

לא שמעתי שבנט רצה לממן את נפגעי אסון מירון,
כן שמעתי שרצה חקירה

נכון, צודק

נכון, צודק

אין לי מושג לגבי 7 ו-8, אבל בהחלט נתת דוגמאות

היית צריך להגיד קודם, היית חוסך לי הרבה הקלדה.
מה אכפת לי מה אמר איזה ניק אלמוני בפורום שכוח אל?
אם לא היה אכפת לך מה אומר ניק אלמוני בפורום שכוח אל, לא היית מגיב לי מלכתחילה.

evglev1

Well-known member
מנהל

נראה שלאונידס שאל את השאלה הלא נכונה. לא יודע אם זאת הייתה כוונת לאונידס, אבל עכשיו אני מבקש שתיתן לי דוגמאות למפלגות אופוזיציה או רשתות ביטחון שלא היו מחויבות למשמעת קואליציונית שהצביעו נגד האינטרסים שלהם מלבד הצבעת הימין נגד הפקעת קרקעות במזרח ירושלים בממשלת רבין השנייה ומלבד ההצבעה של בלוק הימין נגד חוק האזרחות בכנסת הנוכחית וגם לא כולל הצבעות של אופוזיציית הימין בכנסת הנוכחית שמצביעה באופן אוטמטי נגד כל הצעה של הממשלה.

או בקיצור לא בכנסת הנוכחית ולא בהצבעת ביבי נגד הפקעת אדמות במזרח ירושלים ב-1995 שמפלגות שלא היו מחייבות למשמעות קואליציונית הצביעו נגד חוקים שמשקפים את דעתם?

Katomishh

Well-known member
נראה שלאונידס שאל את השאלה הלא נכונה. לא יודע אם זאת הייתה כוונת לאונידס, אבל עכשיו אני מבקש שתיתן לי דוגמאות למפלגות אופוזיציה או רשתות ביטחון שלא היו מחויבות למשמעת קואליציונית שהצביעו נגד האינטרסים שלהם מלבד הצבעת הימין נגד הפקעת קרקעות במזרח ירושלים בממשלת רבין השנייה ומלבד ההצבעה של בלוק הימין נגד חוק האזרחות בכנסת הנוכחית וגם לא כולל הצבעות של אופוזיציית הימין בכנסת הנוכחית שמצביעה באופן אוטמטי נגד כל הצעה של הממשלה.

או בקיצור לא בכנסת הנוכחית ולא בהצבעת ביבי נגד הפקעת אדמות במזרח ירושלים ב-1995 שמפלגות שלא היו מחייבות למשמעות קואליציונית הצביעו נגד חוקים שמשקפים את דעתם?
ב 2018 למשל הצביעו באופוזיציה נגד חוק שיזם איתן כבל למורת רוחו של האחרון רק כדי להביך את הקואליציה.

אבל נניח לרגע שאין דוגמאות כאלו, בכזו מובהקות כמו בחוק האזרחות.
האם שאלת את עצמך למה שיקלי הצביע נגד?
האם שאלת את עצמך למה סמוטריץ' וכל הציונות הדתית הצביעו נגד?
מצרף לך פודקאסט עם שקלי וגדי טאוב.
תקשיב בזמנך החופשי אם תרצה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ב 2018 למשל הצביעו באופוזיציה נגד חוק שיזם איתן כבל למורת רוחו של האחרון רק כדי להביך את הקואליציה.

אבל נניח לרגע שאין דוגמאות כאלו, בכזו מובהקות כמו בחוק האזרחות.
האם שאלת את עצמך למה שיקלי הצביע נגד?
האם שאלת את עצמך למה סמוטריץ' וכל הציונות הדתית הצביעו נגד?
מצרף לך פודקאסט עם שקלי וגדי טאוב.
תקשיב בזמנך החופשי אם תרצה.
סמוטריץ' החליט להיות שפוט של נתניהו, שיקלי באמת מעלה כמה שאלות כי הוא לא פרש מימינה והבטיח להצביע עניינית. אבל במצב הנוכחי גם אם בנט ירצה להקים ישוב נוסף באיו"ש סמוטריץ' יצביע נגד כי בראש סדר העדיפויות של סמוטריץ' היא חיסול פוליטי של בנט ושקד והוא מוכן למכור את כל הערכים שלו בשביל זה.

Katomishh

Well-known member
סמוטריץ' החליט להיות שפוט של נתניהו, שיקלי באמת מעלה כמה שאלות כי הוא לא פרש מימינה והבטיח להצביע עניינית. אבל במצב הנוכחי גם אם בנט ירצה להקים ישוב נוסף באיו"ש סמוטריץ' יצביע נגד כי בראש סדר העדיפויות של סמוטריץ' היא חיסול פוליטי של בנט ושקד והוא מוכן למכור את כל הערכים שלו בשביל זה.
אתה מדבר על אותו סמוטריץ' שפרש מימינה לאחר שהבין שבנט מתכוון ללכת עם לפיד?
בנט גם אם היה רוצה לא יכול היה להקים עמדת שירותים ניידים באיו"ש, שלא לדבר על ישוב.
בקצב הזה תאשים את כל הכנסת חוץ מחברי ימינה בכך שמכרו את עקרונותיהם.
אמרתי לך, ואגיד שוב, השאלה היא לא אם תתפכח, אלא מתי.
זכור מה אני אומר בבחירות הבאות בנט סער ולפיד רצים ביחד תחת שם פרוגרסיבי גנרי. בטח משהו כמו - "תקווה לעתיד"

למעלה