תסריטאי כל הטלנובלות

לדעתי זה סטריוטיפ לא מוצדק!

מה ההיגיון של בנות לבוא לאוניברסיטת חיפה על מנת לחפש בעל? הרי באוניברסיטה יש כמות מועטה מאוד של בנים באוד בטכניון יש הרבה.. אז למה ללכת לאוניברסיטה בשביל למצוא בעל? אין שם מבחר כמעט...

H20

New member
איך מההודעה הזו הגעת לבנות של

האוניברסיטה?

roaic

New member
חייב להתייעץ אתכם

אני צריך לשתף אתכם במשהו שעברתי ממש לפני 3 דקות. אני מחפש לאחי הגדול רכב. כבר קרוב לחודש אנחנו מחפשים,במוקומונים,בעיתונים,באתרי אינטרנט וכו'.. עד היום בבוקר,היו כמה מכוניות שהלכנו וראינו (אנחנו מחפשים סוג מסויים),אבל תמיד זה נפל כי האוטו היה מוזנח,האוטו לא עבר בבדיקה,סתם לא היינו מרוצים וכו' וכו'..... הבוקר שוב עליתי לאתר באינטרנט נכנסתי ללוחות וראיתי שם את הרכב המבוקש. רק שהבעיה שהמחיר שבעל הבית דרש הוא 50 אלף פחות מהמחירון. ז"א,הרכב שאמור היה לעלות 90 אלף ש"ח,הוא דורש עליו 48 אלף.והק"מ ממש כמעט לא עשה כלום.בסה"כ 30 אלף ק"מ...משנת 2001. מאוד הייתי סקרן והתקשרתי בכל זאת כדי לבדוק מה מסריח כאן. ובעל האוטו אמר שהוא חייב לנסוע לחו"ל והוא חייב את הכסף...ובלה בלה בלה בלה בלה....האוטו מושקע וכו'...בגלל זה המחיר הוא כזה. בקיצור,אמרתי לו להתראות תודה ושיעשה חיים. עכשיו איך אתם חושבים שעליי לנהוג?? הרי ברור לכולם שמדובר במשהו מסריח. או שזה אוטו שגמור טוטאלית או שזה אוטו שנגנב מאיזה בנאדם מסכן שמחפש את האוטו ממש בשעות אלה...והם רוצים להיפטר ממנו כמה שיותר.(אגב מדובר בשני אנשים.במודעה יש 2 שמות.והוא טוען שאחד מהם הוא חבר שלו) השאלה היא מה לעשות? זה מרתיח אותי כי אני לא אוהב שמנסים להפיל אנשים תמימים. מצד שני,למה לי להתערב??? מה אתם מציעים לעשות??? 50 אלף פחות מהמחירון.--זה ממש בדיחה! מה זה בזוקה???? האם אתם מציעים לי לדווח עליהם??משטרה?? משהו בסיגנון???

f e l i n e

New member
../images/Emo54.gifגורה פעוטה מחפשת בית../images/Emo82.gif

גורונת חתולית מתגוררת לבדה בבית בחיפה בשלבי בנייה. היא מטופלת היטב ע"י משפחה המחזיקה בשלושה חתולים לכן אינה יכולה לאספה אל ביתם. צבעי פרוותה שחור ולבן, עיניה יקורוקות בהירות והיא חברותית ומדהימה במתיקותה וביופיה. מי שמעוניין שיצור אתי קשר במסר. אשלח לו גם תמונה במייל כי משום מה איני מצליחה להעלות כרגע תמונות לתפוז

../images/Emo103.gifזה לא רק משחק../images/Emo43.gifתפוזLive

מה חושב יורם לוינשטיין על כישורי המשחק של צ'ינו? הערב, בשעה 20:30, מגיע יורם לוינשטיין, המורה למשחק של דיירי הוילה, להתארח בצ'אט המצלמות של פורום YTV. אפשר לשרשר שאלות מעכשיו.

מתנדבים להפעלת מערך תמיכה../images/Emo124.gif

להפעלת מערכת תמיכה למתבגרים באינטרנט במסגרת פרויקט חדשני שמפעילה עמותת עלם דרושים מתנדבים מעל גיל 25 , בעלי אוריינטציה / הכשרה בתחומי הטיפול והחינוך וידע בסיסי בהפעלת מחשב ויישומי אינטרנט. עדיפות לבעלי נסיון בעבודה עם נוער ו/או לבעלי נסיון בתמיכה אינטרנטית. למתנדבים תינתן השתלמות בנושא "תמיכה באינטרנט למתבגרים", מטעם המרכז הבינתחומי לחקר מדיניות וטיפול בילדים ונוער והיחידה ללימודי המשך בבית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל, אוניברסיטת תל-אביב. ההשתלמות תשלב תיאוריה והתנסות בסימולציות בשדה, תינתן ע"י טובי המרצים בתחום ותספק לבוגריה תעודה מטעם היחידה ללימודי המשך בבית הספר לעובדה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב. על המעוניינים לשלוח קורות חיים לקרן אייל-מלמד רכזת אינטרנט ופרוייקטים ממוחשבים – עלם [email protected]

../images/Emo82.gifארוח עוד מתמודד שעוזב את הוילה

כל ערב בפרוייקט Y, מיום ראשון עד יום חמישי, אתם עוקבים אחר המתרחש בין כתלי הוילה בה חיים המתמודדים על תפקיד מנחה בערוץ YTV. אתם בחרתם מי יעזוב השבוע את הוילה והמתמודד הזה יגיע להתארח בצ'אט המצלמות של תפוז אנשים באתר פרוייקט Y, בשעה 23:30. אפשר לשרשר שאלות בפורום מיד בתום התוכנית המשודרת הערב בשעה 22:00 בערוץ YTV.

מעוניין להכיר...

סטודנטית חכמה נאה נחמדה ומצחיקה בת 20+ מאיזור הדרום למטרת קשר לוגי ופיתרון משוואות לינאריות...

למעלה