תסריטאי כל הטלנובלות

אני רוצה ללמוד ספרדית מדוברת!

הולה! רוצים לתרגל את הספרדית וללמוד בחינם?! הסתדרות עולי דרום אמריקה (עול"י) נותנת לכם הזדמנות... בואו למפגשים של ספרדית מדוברת עם צעירים עולים מדרא"מ בגילאים שבין 20-30 . המפגשים מתקיימים פעמיים בחודש. המטרה היא הכרות בין עולים לישראלים ותיקים ותוך כדי קח למידה ותרגול הדדית של השפות. המפגש הבא יתקיים ביום חמישי 06/11 ב 20:00 באולם עול"י, ברחוב מרמורק 9 תל אביב. לפרטים נוספים לצור קשר עם דבי ב: [email protected]

2_be

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif../images/Emo140.gif../images/Emo32.gifואחרים../images/Emo140.gif

בוביץ

New member
עדיין לא עניתם לי@@

איפה פומפיה ולמה היא לא חוזרת? או שהיא פשוט פרשה מהפורום\?

פומפיה

New member
מישהו קרא לי? ../images/Emo3.gif

בוביץ, נדמה לי שפספסת את ההודעה הזו
|פומפיה כחול-לבן|

קודם כל,

אני כתבתי אחד לא מזמן
חוצמיזה נראה לי שהשיר המדובר היה חלק משרשור פרסומי משהו אז יכול להיות שהוא נמחק (אולי תנסי להסתכל בהודעות מחוקות אם את יכולה)

dmagidor

New member
נראה לכם הגיוני???

תגידו, נראה לכם הגיוני שהמרצה ללטינית למתקדמים נתנה לנו שיעורי בית ביום ראשון, ליום רביעי, שכוללים - *לתרגם 70 משפטים (לא להגשה, אבל נעבור על זה בכיתה, וזה עם אוצר מילים חדש כלומר צריך לבדוק כל מילה במילון). * להטות 20 שמות עצם+ שמות תואר ב8 נטיות כל אחד + לתרגם ולסמן הטעמה - להגשה. * להטות 10 פעלים במלא נטיות כל אחד (אם כי רק בגוף אחד, לפחות זה) + לסמן הטעמה. -להגשה. זה נראה לכם סביר ונורמלי? כי אני חושבת שזה מטורף!

לא נראה לי הגיוני שמישהו -

ילך ללמוד לטינית...
סתם, הייתי לומדת לטינית בכיף (לא פשוטו כמשמעו, כמובן...). דווקא יוצא לי הרבה לשיר בלטינית, אבל לא צריך לדעת דקדוק בשבית לדעת מה זה Rex,Cristus , ו-Jesu... וגם לא Ave Maria ו-Gratia ו-Pax...

dmagidor

New member
גם לי זה מתחיל להראות לא הגיוני ../images/Emo6.gif

בייחוד לא בהתחשב בזה שאני גם לומדת יוונית (פיכסה פיכסה). אבל אי אפשר להיות היסטוריון של ימה"ב בלי לדעת לטינית. הבעיה עם שפות זה שלדעת אותן זה ממש ממש כיף, אבל ללמוד אותן זה ממש מדכא.

danbros

New member
את מאת"א?

יוונית מתחילים? עם אתי? (צר לי על מתקפת השאלות.. מסקרן אותי אם היא מלמדת גם השנה..) אה, ואם אכן מתחילים ואת צריכה חומר, ולצלם, אז בכייייף דנ

dmagidor

New member
כן, אני אכן איתך...

והאמת אני אשמח לצלם חומר. אני שולחת מסר עם הטלפון שלי.

dmagidor

New member
../images/Emo163.gif יש לי בעיות בהבנת הנקרא

לא ממש קראתי את ההודעה טוב. סליחה. אני לא לומדת עם אתי אלא עם אלה. ועל כן החומר לא יעזור... תודה בכל זאת.

תסריטאי כל הטלנובלות../images/Emo63.gif../images/Emo23.gif

היום בשעה 20:00, יתארח גל פרידמן, כותב התסריט לטלנובלה הפופולרית "אהבה מעבר לפינה", בפורום התוכנית, ויענה על שאלות הגולשים לגבי הטלנובלות הישראליות שכתב. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם להודעת מנהל הפורום. גלישה נעימה לכולם.

wedding

New member
מסיבת מתחתנים ענקית

היי אז ככה זה הולך לקרות במועדון הB- SIDE בקיבוץ בית אורן ליד אוניברסיטת חיפה ב 10.11.03 יום שני החל מהשעה 21.00 מה מיוחד? התקליטנים מתקלטים הבארים משקים המעצבת מעצבת המתופפים מתופפים חתנים וכלות מסתובבים מיטב הדגמים קייץ 2004 חדר קולנוע יקרין כל שעה עגולה סרטי חתונה ועבודות צילום... מה עוד... פינות אלטרנטיביות מופע לייזר אם לא די בכך צפויות הפתעות רבות ... והנחות מיוחדות למגיעים בואו לראות מה IN ומה OUT כך בוחרים נותני שירות לחתונה בLIVE נתראה ברחבת הריקודים הכניסה חופשית וניתן להביא חברים

gesus

New member
זה ממחיש לי עד כמה אני צודק../images/Emo54.gif

בנות באוניברסיטת חיפה באות לשם למצוא בעל.

למעלה