תמונות...

גם יהודים נהרגים כל יום...

את מתכוונת מפעולה צה"ל? אני לא חושבת שצריכים להרוג ערבים כל יום... אני בטוחה שגם רוב האנשים במדינה...

Mrs ButterFly

New member
כן

לא אמרתי להרוג כל יום. הם פשוט.. נהרגים בגלל דברים בלתי חוקיים שהם עושים, ותאמיני לי שאני מקשיבה לחדשות מספיק כדי להשיג את המידע הזה.

גם שלנו!!

בס"ד ובהשתדלותנו ואל תשכחי את החרדים שמספר הילדים במשפחה חרדית מאוד דומה למספר ילדים במשפחה ערבית.. דבר נוסף יש לנו עליה מחו"ל.....

העלייה בירידה..

אחוז החרדים נמוך מאחוז הערבים, לצערנו... אל תשכח שערבים נוהגים לשאת מספר נשים, בעוד יהודים שומרים על מונוגמיה...

Mrs ButterFly

New member
מעניין לדעת..

אם את מודעת לכך שהממשלה מתכוונת להעלות את כל בני הפלאשמורה לארץ.. וחוץ מזה שזה לא עקרוני שהערבים נושאים מספר נשים, לנשים אין כמה בעלים!

כל בני הפלשמורה

אינה יותר מידי אנשים... זה כן עקרוני , ודווקא הכי עקרוני...גבר יכול להוליד מאות ואולי אלפי ילדים, ולהכניס אישה להריון בכל יום, כך שבכל יום יוולד לו ילד. אישה יכולה להיכנס להריון רק פעם ב10-11 חודשים, וגיל הפוריות שלה מוגבל מגיל12 עד 50, בעוד גבר יכול להוליד ילדים עד יום מותו...

Mrs ButterFly

New member
נכון

אבל אישה לא יכולה להינשא לכמה גברים, משמע-יהיו לה פחות ילדים! קצת הגיון בריא.

Mrs ButterFly

New member
גררררר

ואיך את מסבירה את תופעת הגירושים והיריון מחוץ לנישואין? זה מאוד נפוץ אצלנו (ול"ע)!

אחריי הכל רק שיר את אומרת שבעוד

40 50 שנה מספרם של הערבים יהיה גדול מזה של היהודים בישראל שאת מתכוונת ישראל את אומרת את מתכוונת למדינת ישראל או לארץ ישראל?

תסבירי לי את השקפת עולמך, בבקשה

את לא ברורה לי. אני לא רואה איך הדרך שלי תגביר את ההתבוללות, הרי אם נתנתק מהערבים והפלסטינאים לא נבוא איתם במגע, וכך נשים יהודיות אפיקורסיות ויהודים אפיקורסים לא יוכלו להתבולל....

ענבל...

ברגע שאין שלום, אין הפרדה בין העמים, נכון? ברגע שמספרם של בני הלאום הערבי יהיה שווה לבני הלאום היהודי בתוך ארץ ישראל יהיו נישואי תערובת בלתי נמנעים, נכון?

Mrs ButterFly

New member
אני בספק

למה שיהיו נישואי תערובת? למה אנשים שלא סובלים אחד תשני יתחתנו?!

לא בדיוק...

ברגע שיש שלום אין הפרדה בין העמים. השמאל לא יאפשר הפרדה של ישראל מהערבים, מכל הערבים. אני חושבת שאין להם את כוחות הנפש לזה, הם מפחדים להתמודד עם הערבים, עם האמריקאים.. אני מקווה שזה ישתנה. עלינו לפעול לשיפור המצב. לשאוף לזה שלא יהיו כאן ערבים. השאלה השניה שלך בקשר להתבוללות: לצערי יכולה להתקיים תופעות מצערות אך אני מאמינה שגם מזעריות כמו של טלי פחימה יימח שמה, שבהן נשים יהודיות הולכות עם ערבים. יש תופעה כזו בישראל שנשים רוסיות (בטח לא יהודיות) הולכות עם ערבים. אני מאמינה שנישואי תערובת יהיו קיימים במידה מועטה עד מיזערית.

ely26

New member
תגידו לי אתם השתגעתם ?

לא דובים ולא סולר , מקסימום חולר. לא שריפת דגלים ולא נעליים . אם אנשים מניפים דגלים במערכה ראשונה , למה להם לשרוף אותם במערכה שלישית ? תראי לי סרט טלויזיוני אחד שבו מראים ששרפו דגלים . אתם נתפסים לתעתוע ויזואלי ועושים דמגוגיה זולה . ועוד אח"כ אנשים אומרים שהימין מסית ... נקודה למחשבה

ely26

New member
להזכירך :

אלה שיצאו בקולות הסרבנות בשם המצפון הרבה לפני המתיישבים ביהודה ושומרון וחבל עזה , היו אנשי רוח ואמנות ,שמאלנים יפי נפש שאמרו שיפוצצו גשרים וישכבו מתחת הבולדוזרים אם ינסו לפנות כפר ערבי אחד . זו לא פגיעה בחיילים ? ואני לא צריך להזכיר לך את מכתב הסרבנים הטייסים וכל האחרים שסירבו לשרת ביש"ע מטעמי "מצפון" זו לא סרבנות ? ומלה קטנה לסיום : שריפת דגל היא יותר גרועה מסרבנות , הרבה יותר . כבר הרבה זמן יש אנשים שמסרבים לשרת _בסדיר או במילואים ) מטעמי מצפון. שריפת דגל זהב משהו שרגילים לראות באיראן או במדינות מוסלמיות אחרות . אם הייתה כזו שריפה (ולא הייתה ) זה באמת חציית קו אדום . שנשמע בשורות טובות אלי

למעלה