תמונות...

זה כמו

לצלם מישהו עם אקדח בחגורה, ולהגיד שהוא רוצח! עובדה! יש לו אקדח! בטוח היה שם רצח! מה לא ברור בזה?

eessrr

New member
שחר...

יותר מידי הוכחות.....אולי יש משהו במה שהם אומרים?

מושיק כ.

New member
שיתפטר? חס וחלילה!

כשכולם רואים עד כמה טיפש יושב ראש של סניף מפלגת "האבוּדה" הדבר רק מעיד על איכותם של יתר הפעילים של המפלגה האבוּדה הנ"ל.

eessrr

New member
מושיק....

לא יפה לקלל ....דבר שני שחר לא טיפש אולי אתה כן אבל ככל שאני יודע שחר לא. ומושיק עוד דבר קטן, היית מת להגיע לאיכות של הפעילים בנוער העבודה אתה אפילו לא מגיע לקרסולאים שלנו!!!!

מושיק כ.

New member

אני לא בטוח שאני רוצה להגיע "לקרסולאים" שלכם חוץ מזה, תגיד לי, האם נכונה השמועה שאתם מגייסים את רוב הפעילים ממוסדות לבעלי פיגור שכלי?

עכשיו הגזמת מושיק../images/Emo70.gif

בס"ד ובהשתדלותנו אנשים הלוקים בפיגור שיכלי יכולים להיות האנשים הכי רגישים, אוהבים, נבונים וחכמים שיכולים להיות!!! תחזור בך!!! אם כבר אז הפעילים בנוער עבודה פשוט מורעלים ולא ממש חושבים על עובדות.. מה שגם אצלינו הימנים יש....

בבקשה לא להכליל../images/Emo70.gif

בס"ד ובהשתדלותנו יש הרבה פעילי שמאל שגם לא תמיד מגיבים עם טאקט!!

eessrr

New member
אם היינו יכולים....

לגייס חברים עם פיגור שכלי, אני חושב שהיינו עושים את זה ותודה נתת לנו חומר למחשבה. אני לא מבין למה אתה צוחק על דברים כאלה זה רק מראה כמה אתה קטן לעומת נוער העבודה והאנשים האיכותיים שאנחנו. אז אך תקפוץ מעל הפופיק שלך הבנת ילד מגודל?

tamarhp

New member
ראש בקיר...

כמה פעמים צריך להסביר שלא שרפו דגלים?

ונגיד שלא שרפו..

ויתכן שלא שרפו.. יש עוד טענות שמין הראוי שתתייחס אליהם, ולא רק למשו אחד שמופיע באופן שולי בהודעה...

Mrs ButterFly

New member
אוי, באמת!

דגל ישראל זה הדבר שאנחנו, הציבור הדתי-לאומי, מאמין בו יותר מכל! זה מה שמסמל את יהדותנו! למה שנשרוף את הדגל הזה לעזאזל?!

oferperets

New member
לא היתה שריפת דגל ישראל בהפגנה

לא היתה שריפת דגלים בהפגנה.בוודאות זו רק טעות אופטית השתקפות.היו לפידים כן.כל משתתפי ההפגנה הם יהודים ציוניים ומגן דוד אומר להם הרבה יותר מאשר דגל מדינת ישראל.יהודי דתי ציוני לעולם לא ישרוף דגל ישראל נהפוך הוא.יהודי ציוני מוכן למות בשביל המדינה.תראו את היחידות הקרביות ואת יחידות המילואים.

saar7650

New member
שטויות!!!

"זו היהדות שלכם? מלחמת אחים? שריפת דגלים? קריאת לרצח ובגידה?" מלחמת אחים? האיום במלחמת אחים לא בא מצד הדתים אלא מכל קצווי הקשת הפוליטית שחוששת שמהלך חד צדדי בלי קבלת החלטת העם יביא למלחמת אחים. שריפת דגלים? נו, באמת... קריאה לרצח? היכן קראו לרצח בהפגנת ההמונים? בגידה? האם סרבנות היא בגידה? (אחם, אחם, עיינו ערך סירוב אנשי השמאל לשרת בשטחים, עיינו ערך קריאת אנשי השמאל להשטתחות מול טרקטורים והקרבת חייהם במידה וצה"ל יפנה יישוב ערבי...) "הרי בתנ"ך כתוב לא תישא את שם אלוהים לשווא, ו"דתיים" שכמותכם "מגייסים" את אלוהים לגוש קטיף, לתמיכה בתנועה אשר מנסה לחרחר ריב בישראל". האם כל תנועה שלא מסכימה עם דעותיכם באה לחרחר ריב ומדון? "שלום בית ערך עליון, לא ?" בהחלט ערך עליון! אך כשראש הממשלה מתעלם מההצבעה בליכוד בה נחל תבוסה צורמת, מתעלם מבוחריו שהביאוהו לשלטון לא כדי שיפנה יישובים יכול הדבר להביא לחרחור לריב ולמדון בשעה שדורכים, מתעלמים ומבזים את הדמוקרטיה. "אז איפה הבית שלכם? במדינת ישראל או בארץ הפלישתים"? אם כוונתך שיישובי גוש קטיף הם נחלת העם הפלשתיני, מה תאמר על אנשי השמאל היושבים בת"א יפו, בחיפה ובשאר ערי 'ישראל'... "ענודים בטלאי כתום"- ניצולי שואה הגו את הרעיון, ולאחר שראו את הסערה שהתחוללה סביב הטלאי, החליטו להסירו. "עמוסי שנאה ושטנה"- שום שנאה ושום נעליים. הפגנה כמוה היא הפגנה. לא כל דיעה המנוגת לדיעותיכם, מראה כוונות שנאה ושיטנה. "מי אתם חוטאים יקרים שתקבעו למדינה שלמה את סדר היום הציבורי"? ראש הממשלה המתעלם מבוחריו ומהצבעת חברי הליכוד, הוא זה שמתעלם מרצון רוב העם... "רוקדים מסביב לשלטים עטויי סמלי קדושה, כמו סביב עגל הזהב אתם רוקדים, אחר רגב אדמה"- רגב אדמה, הא?... מענין מה תאמרו כשיבואו ח"ו בעוד מס' שנים לפנותכם מהאדמות ה'כבושות' (קרי- יפו, ת"א, חיפה וכיו"ב), האם גם תאמרו כי זה כולה רגב אדמה?! "שכחתם שנשמתו של האדם היא החשובה", ברור שהיא חשובה, ולכן באנו לעצור את התהליך הנוראי הזה שימיט אסון על המדינה! ש"אחדותו של העם היא החשובה"- מאד חשובה. אך דיעות מגוונות לא קשורות לאחדות. בכל עם ובכל משטר דמוקרטי קיימות דיעות שונות ומשונות. "הודעה זו מכוונת אל שורפי הדגלים" לא היה ולא נברא כדבר הזה...

1122

New member
Lord Buksht - הבוגד היחידי פה -

זה אתה , לא שרפו שם דגל ישראל . וגם מי שרוצה להוציא אותי מביתי - הוא הבוגד האמיתי , וגורם למלחמת האחים !

eessrr

New member
אם כך ....

גם אני בוגד....וגם הרבה אנשים שנמצאים פה.......... ואל תזיינו את השכל זה לא גורם למלחמת אחים, לנו אין שום בעיה איתכם פשוט אל תהיו שם תהיו במקום אחר.....באזור יש עכשיו דירות חדשות להשכרה או למכירה אם אתם רוצים בואו אחלה מקום אזור.... ולקרוא לשחר בוגד בגלל שהוא טעה..., קורא שטועים....

למעלה