תמונות...

Mrs ButterFly

New member
../images/Emo11.gif

ראש הממשלה, אם יורשה לי לומר, "שיחק ברגשותינו" בצורה מעולה. זאת לא אשמתנו שהוא משנה את הדעות שלו ב-360 מעלות!

אני מניח שלא שמת לב אהל כבר התנצלתי

בס"ד אז כך שאין מה להשמיץ אותי.. חוץ מזה שאתה לא מכיר אותי כך שאין ביכולתך לדעת אם אני סטום או לא..

הבוגד הוא אתה..

אל תאיים במלחמת אחים. מדינת ישראל וממשלתה הם הקובעים את המדיניות. הגיע הזמן שתשלימו עם זה. ומי שמאיים במלחמת אחים הוא הבוגד. במדינת ישראל ובעם היהודי.

דמגוגיה!

מלחמת אחים באה מכל קצוות הקשת הפוליטית? צטט לי אנשים שלא באים מהשמאל הרדיקלי או מהימין המאיימים במלחמת אחים? קריאה לרצח? "שרון, לילי מחכה לך" תנועה אשר מאיימת במלחמת אחים מנסה לחרחר ריב בישראל. גוש קטיף ארץ אבותינו, שמעתי את זה, ואפילו קראתי את זה בשלטים, איזה אבות? גולית? ובאמת באמת לא אכפת לי מי הגה את הרעיון האידיוטי של ענידת טלאי כתום, ובניית דגם של מחנה ריכוז מול הכנסת (חדשות הבוקר..) . אין לשום ניצול שואה יחיד זכות יחידה על השואה. וכל מי שהעיז לענוד את הטלאי הוא חוצפן. בלי שנאה ושטנה? תסתכלי על השלטים! תסתכלי על האיומים על רה"מ, זו לא שנאה? זו אהבה? הנבואה ניתנה לשוטים את יודעת. אל תנבאו נבואות שווא, אינכם נביאים... לאף אחד אין כוונה להחזיר את מדינת ישראל מעבר לגבולות 67...

the man is back

New member
דוגמאות טריות מפורום נוער יחד

>>לעומת זאת, עם המתנחלים, איזה דיאלוג אמור בדיוק להיות לי איתם, הם שבטירופם המשיחי ובגזענותם שלא יודעת גבולות מנסים למנוע ממני מלהגשים את הנ"ל? כתבת: "...את המתנחלים יש לקבל בברכה עם שובם לישראל" לקבל בברכה? על שום מה הברכה? על עצי הזית הפלסטינים שעקרו? על בארות המים שמילאו בחול? << עונה לו אדם שפוי: >> רוב המתנחלים לא גזענים, לא עקרו עצי זית ולא סתמו בארות. את המעשים האלה ביצעו מתנחלים קיצוניים שאתם בהחלט אין לי על מה לדבר. אנחנו לא יכולים להכליל את כל ציבור המתנחלים, שבעתיד יהיו מתנחלים לשעבר כציבור סוג ב' ומטורפים. רק יישוב הסכסוכים בינינו באמצעות הידברות יימנע מלחמת אזרחים אפשרית. לדעתי, כל סכסוך ניתן לפתור בהדברות. הסכסוך בין ישראל והפלסטינים ייפתר בהידברות, וכך גם המחלוקות בין אזרחי ישראל לבין עצמם. << ובתגובה: למה אתה כ"כ מפחד ממלחמת אזרחים?
כל המתנחלים הם מתנחלים, וכל המתנחלים גורמים להפרות זכויות אדם. אם פעילות למען זכויות אדם פוגעת באותם מתנחלים אני מאמין שצריכים להמשיך על אף הפגיעה העמוקה במתנחלים. אם המתנחלים מתנים קיום זכויות אדם ושלטון דימוקרטי במלחמת אזרחים אז אני מוכן לקחת חלק במלחמה.

the man is back

New member
כן. סתם רציתי להראות את הרמה של

השמאל הקיצוני. אגב, ההסתה למלחמת אחים בפורומים של השמאל גדולה הרבה יותר מההסתה בפורומים של הימין.

תפריד בין השמאל הקיצוני לציוני...

מלחמת אחים היא הדבר הכי גרוע שיכול לקרות למדינת ישראל. יותר ממלחמה כוללת, יותר מהכל. אנחנו חייבים להישאר מאוחדים תחת ממשלת ישראל, אם יש התנגדות חייבים להביע אותה, אבל אסור לנו להיגרר למלחמת אחים. השמאל הקיצוני רואה את מדינת ישראל אחרת, ממה שרואים הציוניים בשמאל ובימין (הלא קיצוני)

Mrs ButterFly

New member
הפרות זכויות אדם???

מה כתוב בהמנון מדינתנו? להיות עם חופשי בארצנו-ארץ ציון וירושלים!!! ועד כמה שנראה לי, המתנחלים הם האנשים היחידים שבאמת מתכוונים למילים האלה כשהם שרים את ההמנון הזה. כבר ראיתי איך אתם עושים צחוק מההימנון כולו.

ממש לא.

גמני מתכוונת למילים כשאני שרה את ההמנון הזה.... את לא ראית אותי... ואני מניחה שלא ראית איש מהפורום הזה. די לנכס את היהדות והציונות !

Mrs ButterFly

New member
את לא מסכימה עם המשפט הזה?

זכויות האדם-זכותינו לשבת בארץ שלנו, לא של הפלשתינים. אני מסיקה מדברייך שאת מעדיפה שהארץ שלנו תימחק ואנחנו נהיה המיעוט לעומת הערבים. חבל שלכם אין אידאלים כמו שלנו יש.

לא אמרתי את זה...

את מעדיפה להבין את מה שאת רוצה... לנו יש אידיאלים שלנו... לך יש אידיאלים של אחרים שאני לא בטוחה שאת מבינה מה הם אומרים...

אם את כל כך בודקת ובוחנת

אז איך את לא מכירה את האידיאלים של השמאל הציונים. אנחנו שואפים למדינה יהודית סוציאל דמוקרטית שחיה בשלום עם שכניה ותושביה.

Mrs ButterFly

New member
אני בודקת את מה שעקרוני לגבי

ולגבי מה שחשוב לי. סבבה, שיהיה שלום עם השכנים, אבל למה רק תמורת שוחד? מה, המצב שלנו עד כדי כך נואש? שיר חמודה, כדאי שתבדקי אם האידאלים האלה תואמים את מה שקורה בפועל.

נעשה שלום רק כשהמצב יהיה נואש?

רק הרג אלפים ישכנע אותך לעשות שלום? אלו לא אידיאלים של שוחד, אלה אידיאלים שכדי להשיג אותם לפעמים צריכים להגיע לפשרה... והם בהחלט תואמים את מה שקורה בשטח...

Mrs ButterFly

New member
אני לא מגיעה למצב כזה

ח"ו שלא ניאלץ לחשוב על דבר כזה. אז אם זה לא אידאלים של שוחד, אז מה זה?! זה סתם עוד לחצים.

Mrs ButterFly

New member
תראי, אני לא בנאדם תלותי

מה שיבוא, העיקר שיבוא כבר. וחוץ מזה, אנחנו לא נשתוק. עובדה, שרדנו כבר 3 מלחמות קשות במיוחד ועוד מבצעים רבים. באף אחד מהם צה"ל לא איכזב. ב"ה, הצבא שלנו מספיק חזק, ואם נצטרך לעזרה, היא תינתן.

המון חיילים יהרגו המון משפחות יהרסו

לא עדיף למנוע? הרי אברהם אבינו, אבי האומה, היה רודף שלום, העדיף שלום על כל שטח שיכול היה להינתן לו. למה שלא ננהג לפי הערכים עליהם הוקמה האומה הזאת?

למעלה