תמונות...

Mrs ButterFly

New member
לא הייתה אופציה לראש ממשלה אחר.

אני מתארת לעצמי שהרוב של הדתיים הימנים-קיצוניים בחר במפד"ל ובאיחוד הלאומי, אבל אנחנו עדיין מיעוט יחסית לכל תושבי המדינה הזאת (שימי לב-לא עם, תושבים. נקודה למחשבה), ולכן זאת לא אשמתנו. וחוץ מזה שבזמנו אריאל שרון היה ימני קיצוני בדיוק כמונו. או שרק שגינו בדעותינו. הוא שחקן מעולה, אבל מהיום אנחנו נזהרים יותר.

אני מבינה את כעסכם...

אבל הייתה אופציה לראש ממשלה אחר, מכוון שהבחירה כבר אינה בחירה ישירה, מפלגה שיש לה את הכי הרבה מנדטים ראש רשימתה יקבל את הזכות מנשיא המדינה להרכיב את הממשלה...

Mrs ButterFly

New member
לא ידעתי על זה..

אבל כמו שאמרתי, אנחנו מיעוט (לצערי) וזה לא היה משפיע כל כך על בחירת רה"ם..

רגע רגע

א.אין שום קשר לדת,הכל פוליטיקה, פוליטיקה הורסת פוגעת מחחלקת את העם ומזיקה אך ורק לעם.. אני לא אכנס לפרטי פרטים. הרי הכל מתחיל מהדברים הקטנים... בכביש,אנשים חותכים אחד את השני. בחנות בגדים,המוכר מציע את הסחורה שלו במחיר "טוב" כי הוא רוצה להרוויח כסף..להרוויח ולהרוויח ולעשות בסופו של דבר ובסיכומו של יום,אך ורק מה שטוב לו ! אין חוכמות,כל אחד עושה מה שהוא חושב,מה שהוא רוצה וככה בעצם אנחנו נראים...כל אחד דואג לבית שלו ולא חושב בעצם מה יותר טוב למדינה.. ברור ברור ברור שקשה לעזוב בית שבו חיית רוב חייך... יש מצב נוצר מצב,לא מאלוהים ולא מאף אחד אחר בני האדם יצרו את המצב כל אחד עשה מה שטוב לו וכל אחד הגיע לאן שהגיע,בזכות עצמו ובזכות חברים קרובים שעזרו לו. אף אחד לא רוצה למות אבל כולנו בסוף נמות.. איך נמות.....יש כאלה שלא בוחרים למות ויש כאלה שבדרכים שונות ועקיפות עושים את זה... לא קל להיות ראש ממשלה בישראל גם לא קל להיות ח"כ בישראל ובטח שלא להיות בנאדם בישראל...בכל מקרה לא נתקלתי בהרבה בני אדם פה בארץ....פוליטיקה פוליטיקה..... יש כאלה שהיו בורחים לטוס מפה בדרך הכי מהירה ולעזוב הכל יש כאלה שלא....אין לנו עוד ארץ ישראל,אין לו עוד עם ישראל ואין לו את כל החרא הזה של עם ישראל בשום מקום אחר בעולם. התרגלנו אז נשאר,הרי התרגלנו לכל הדברים הרעים... אף אחד לא חשב מה טוב לעם...לאף אחד לא ממש איכפת... לא הכל כתוב למעלה,הכל כתוב ידיים ובתוך הראש של כל אחד מאיתנו... שמעתי מספיק וראיתי מספיק פרסומות על צו פיוס וכו' וכו' כל זה נראה יפה בטלווזיה ונשמע מצויין ברדיו.. מה שקורה בשטח זאת מלחמת אחים-אזרחים.... אין מה לעשות...זה המצב...והכל בגללנו! זה הכל... אי אפשר לעשות מה שטוב לכל אחד בעם הזה צריך לעשות מה שטוב לעם הזה נגד האוייב שלו ולא להיות אויב בתוך אויב... הארץ הזאת חצי מתה.... ואף מילה על הנגב שריק ויהיה ריק עוד מלא זמן אם לא ימלאו אותו.... בלחיצת כפתור לא עושים כלום.... רק הורגים...

ely26

New member
מאיפה בדיוק הבאת את זה ?

שהכנות למשאל-עם לוקחות שנה וחצי ? נשמע תמוה מאוד ... לדעתי זה לא סיפור של יותר מ5-7 חודשים .ודרך אגב את הדרישה למשאל-עם ביקשו לפני חודשים .

ely26

New member
הודעה זו מכוונת רק למי שכיוון

תגידי אתם לא רוצים להכליל ושוב פעם מכלילים ? לא הייתה שריפת דגלים - לא אמש ולא אף פעם !!! אם היית קצת יותר מפעילה כוח מחשבה בריא ובסיסי היית מבינה ש"תוכנית העקירה" (זה צריך להיות שמה ולא שם מתייפף אחר ) היא מהווה אסון לא רק לתושבי יש"ע אלא לכל עם ישראל ואפילו לכל המזה"ת והיית מפגינה איתנו בי-ם והיית רואה שלא שרפו דגלים ! מי שגורם למלחמת אחים הוא רה"מ שקיבל מנדט מהציבור לדבר אחד ומבצע דבר הפוך לו .לפני הבחירות מצנע הציע לתת (לא ל"החזיר" - אתה לא מחזיר מה ששייך לך ) את נצרים , שרון לא הסכים "דין נצרים כדין ת"א" ועם זה הוא הלך וניצח בבחירות . ודבר נוסף בכוחו של שרון (עד כמה שזה נראה תמוה ובלתי הגיוני ) לעצור את מחול השדים המטורף הזה. נקודה נוספת : מי קרא לרצח ? הסתה לרצח היא עבירה על החוק ומי שקרא לרצח צריך לשבת בכלא נקודה. איזה כוח פוליטי בדיוק תושבי יש"ע רודפים ? איזה אינטרס יש להם לבוא לי-ם בקור ( 170,000 איש !!!) ולהפגין ,אם לא העובדה שהאבא של ההתיישבות (שאותה הגה במוחו הקודח יגאל אלון ז"ל בתוכנית "חמש האצבעות" המפורסמת שלו ) הולך ומוסר לאוייב (כן , כן , אנחנו במלחמה מול אוייב , הגיע הזמן שתבינו את זה ) חלקי א"י . ובשביל מה ? הסכם ? נורמליזציה? מה פתאום ! בשביל אישור בינ"ל שאין יותר כיבוש בעזה . משפט לסיום : היום רוצים את חבל עזה מחר יירצו קווי 67 ונהירת פליטי המונית . אחרי הכל את שיר , אין לי מושג מי את/ה אבל מה שאת/ה כתבת הוא רווי שנאה ושטנה (תחשוב/בי על זה )

לא הייתה שריפת דגלים!

ואני מתנצלת, המקורות היו שגויים. התנצלתי לפחות פעמיים בשירשור הזה. כתבתי שם שאני לא מכלילה את כלל המפגינים אלא פלג מסויים. לא מוצאת שום שטנה בדברי. שרון לא היה הוגן עם בוחריו, ואני מסכימה איתך.. אני ועוד רבים אחרים בעם, חכמים משנינו, מפעילים כוח מחשבה בריא, ומוצאים את תוכנית ההתנתקות יעילה וטובה למדינת ישראל. לא כל מי שלא מסכים איתך מטומטם...

למעלה