תמונות...

eessrr

New member
אהבתי ....

את האתר דתי ברשת..... שאלה זה האתר היחידי שדתיים מורשים להיכנס אליו או שהרבנים מאשרים עוד אתרים? ואם כן אז אילו אתרים, סתם לידע כללי....

Lord Buksht

New member
מה לעזאזל?

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/p/rids/20050130/i/r1393603899.jpg בוגדים... אני לא הכליל ואומר שכולם בוגדים אבל מי ששרף את הדגל-בוגדים מי שראו ששורפים דגלים ולא עשו משהו בנידון-בוגדים

eessrr

New member
אני חושב שאתה טועה שחר....

זוהי תמונה שבה אין שום שריפת דגלים אלא רק השתקפות, זוהי צעדה עם לפידים ודגלים. אני אנסה מחר לבדוק את זה עם כמה וכמה אנשים ....

"עיניים להם ולא יראו". מי שיסתכל טוב טוב....ולא סתם בשביל להעביר את התמונה מול העיניים יראה שהחבר'ה האילו מחזיקים לפידים ולצידם, אני מדגישה- לצידם! דגלי ישראל....אז איפה בדיוק בוצעה השריפה??? כי האם תמונה שנראת לכאורה "לפני" המעשה באמת מוכיחה את "המעשה" של שריפת דגל?? תראו לי תמונה אחת! תמונה אחת! שמראה שדגל ישראל שרוף.... אתם יודעים מה? חצי שרוף, אני גם מוכנה לקחת. וסתם כדרך אגב.... לגבי מקור התמונות: "כל התמונות צולמו ע"י סוכנויות הידיעות: רויטרס, AP, AFP." והנה ההוכחה האולטימטיבית. שימו לב שהתמונה צולמה ע"י רויטרס. שימו לב גם לכיתוב לצד התמונה. למתעצלים, הרי הכיתוב כולו: A Jewish settler holds a flag and torch during a rally in front of Israeli Parliament in Jerusalem, January 30, 2005. Tens of thousands of Israelis, mainly settlers, gathered in Jerusalem on Sunday to protest against Prime Minister Ariel Sharon (news - web sites)'s Gaza pullout plan, demanding he put it to a referendum. The rally in front of Israel's parliament building was one of the largest such protests held since Sharon, once a settler champion, announced his proposal last year to remove all 21 Jewish settlements from Gaza and four from the West Bank. REUTERS/Goran Tomasevic

oferperets

New member
לא שרפו דגל ישראל

התמונה הנ"ל צולמה על ידי רויטרס והכיתוב על התמונה הוא : A Jewish settler holds a flag and torch during a rally in front of Israeli Parliament in Jerusalem תרגום : מתנחל יהודי מחזיק דגל ולפיד במהלך ...... לא שורף דגל ולא כלום מחזיק אחד ביד ימין אחד בשמאל. תסתכלו פה.

saar7650

New member
תמיד ידענו שאתם רואים את המציאות

בצורה עקומה... (אגב, מה זה אני לא "הכליל"?? אולי אכליל...) אתם גם אוהבים להשמיץ ולהסית נגד אנשים על לא עוול בכפם! אם אינכם מצליחים לראות את התמונות או לחילופין ראיה סתמית בצורה טובה, אנא! גשו למרפאת עיניים הקרובה לביתכם ובדקו את ראייתכם. מצעד בליווי לפידים ולצדם דגלי ישראל, אינו מהווה שריפת דגל... אגב, איך תמיד ראייתכם משתנה כלפי יהודים (טרנספר ליהודים כן, לערבים לא) וכלפי חבריכם הערבים אתם מתפתלים ומתחנפים בצורה מחרידה?

Mrs ButterFly

New member

קודם כל, תירגע. אפחד פה לא שרף דגלים ואפחד לא בוגד. אם כבר מישהו בוגד זה אתם. במגילת העצמאות כתוב (אני מתארת לעצמי שאתה יהודי אמיתי שמאמין בנאמר במגילת העצמאות): "בשנת תרנ"ז (1897) נתכנס הקונגרס הציוני לקול קריאתו של הוגה חזון המדינה היהודית תיאודור הרצל והכריז על זכות העם היהודי להקים מחדש את ביתו הלאומי". עכשיו בא ננתח: מר תיאודור הרצל (חוזה המדינה) הכריז על הזכות של העם היהודי לשקם את ביתו הלאומי-מדינת ישראל שבארץ ישראל. כעת-גוש קטיף, למיטב ידיעתי, היווה חלק ממדינת ישראל גם לפני אלפי שנים-בתקופת התנ"ך, בתור חבל הארץ "פלשתים". אתה מוזמן לעיין במפות היסטוריות ולהיווכח. לאחר עיון מעמיק בתמונה, אתה תראה ששריפת הדגל הייתה כל כולה דמיונך ההזוי. הדגל נישא ביד אחת והלפיד ביד השנייה. אני מבקשת ממך לא לקפוץ למסקנות לאחר צפייה ראשונה. אנחנו נהיה האחרונים שנשרוף את דגל ישראל, כי אנחנו יהודים שמאמינים בארץ ישראל השלימה. אשמח לתגובות.

the man is back

New member
הבוגד היחיד כאן הוא אתה

מדובר פשוט בריכוז של קרני אור במוקד העדשה של המצלמה.

למעלה