תמונות מהמפגש

Random Anon

New member
אני מרגיש הרוב הרגשות השליליות כלפי 4

במפגש הזה נבעו מההתנהגות המפגרת של אביב, שפשוט לא היה מסוגל להבין מתי צריך להפסיק ולהתנהג כמו בן אדם. חבל שאני, אלונה או כל אדם אחר שנמצא בשני הפורומים והגיע צריכים להרגיש לא נוח עם עצמינו על כך שהגענו למפגש. העובדה שאנשים שנמצאים שני הפורומים צילמו, ופירסמו כבר את התמונות, את הקוספלי ואת המפגש עצמו מראה (לדעתי?) שהשילוב דווקא עבד די טוב בשורה התחתונה והרוב נהנה גם ממנו. את אור למשל, היה שכנוע (למה לשכנע מישהו שמפריע ומציק לך?) לקחת חלק במעגל הכרות למרות שהוא לא רצה להפריע לפעילות - הוא לא פעיל כאן הרי. מזג האוויר היה מזוויע, אביב היה ילד קטן ומפגר - השילוב הזה ביחד לא עזר לייצר אווירה חיובית, ועל אף פי כן אני מאמין שההכרות הזאת עם אנשים חדשים (יחסית) הייתה חיובית ומהנה (אני נהנתי לפחות). נ.ב: אני רק מזכיר שאביב ממש לא מייצג את 4.

Mahou

New member
ללא נושא

איך אתה פשוט נהנה לזרוק את הכל עלי בלי שום האשמות מאחרים אתה ואלונה ישר מציביעים עלי.. אבל אתה בעיקר מי כותב עלי את כל הדברים הרעים לא אנשים מהפורום כאן שאני לא מכיר אלא חברים שלי מהפורום שלי תסלח לי מאד אבל אתה בן אדם מגעיל. הולך כאן וכותב את זה ומאשים. אני לא יודע מה חשבת שאתה יודע אבל מה שזה לא יהייה אתה לא יודע אני מבקש ממך לא לדבר על אנשים אחרים אתה לא נחוץ ממש הגזמת הפעם, לא נעים לך להיות חלק מ 4 זה בסדר, תאמין לי שאני לא היחידי שלא נעים לו שאתה חלק מ-4 ויש רשימה ארוכה.... תהנה כאן כי מעכשיו אם זה לא ברור אתה לא חלק מ-4... אז שאר הפורום כאן תראו יבגני לא חלק מ-4 אז תחשבו עליו רק דברים טובים כי הוא לא קשור לשום 4 כי אנחנו מלאך המוות והוא ניר.

Kawaii Baka

New member
דווקא נעים לי מאד להיות חלק מ4

הייתי שם כשהמקום קם ועובדה שאני שם עד עכשיו. מעניין שאתה מגיע לזה מבלי שמשהו בהודעה שלי רמז על כך. אף אחד מ-4, שיצא לי לראות, התנהג בצורה לא נאותה במפגש הזה ואני מאד שמח על כך שיצאה לי ולכל האנשים האחרים מ-4 לפגוש אנשים חדשים ולהתערבב קצת. חבל שאתה לא מסוגל להתמודד עם ביקורת על התנהגות שכזאת, אבל אם בקלות כזאת אתה מתנכר לאדם שקראת לו חבר בצורה כל כך ברורה עד לפני יום - כל האירוע הזה היה רק לטובה.

Mahou

New member
ללא נושא

יבגני זה בסדר... הייתי כאן בדיוק לחצי שעה וזהו נגמר לי העניין בפורום כאן.. בדיוק כמו שלך נגמר העניין בפורום 4. תהנה לתפור קוספלי.

Kawaii Baka

New member
אתה רוצה להגיד שגמרת לי את העניין

מיוזמתך ומעצם הכוח הבלתי מוגבל שלך כמנהל לתת באן לאנשים. יחי ההבדל הקטן. עצוב.

BomberBY

New member
קחו את הריבים שלכם למקום רלוונטי, בבקשה

סבטה\אורה, תמחקו את ההודעות הלא קשורות לנושא או לפורום בבקשה...

pokegirl

New member
אה כן ושכחתי להוסיף -

אם מישהו רוצה שאני אסיר איזו תמונה, שרק יבקש

pokegirl

New member
מקור אמין אמר לי שזה היה פינלנדיה.

אצל גיא בתמונות זה סמירנוף, ועינב עצמה אומרת אבסולוט. אני אלך עם המקור האמין.

Serf SaN

New member
XD

אכן, עינב אמרה שזה אבסולוט..אני סתם שמתי את הדבר הראשון שמצאתי בגוגל. XD

למעלה