תמונות מהמפגש

happy berry

New member
אההה....

תגידו,מישהו בכלל בא עם קוספליי???? ולחשוב שלא באתי בסוף כי לא היה לי קוספליי ולא רציתי להיות היחידה בלי:(

Serf SaN

New member
הרוב לא היו מהפורום שלנו.

ועינב - את פייל. @@ מה זה לא לבוא רק בגלל זה. סO

XannieChan

New member
<.<; דווקא חלק היום מ2 הפורומים

אבל למה אני מגנה XD דיי נהניתי מהשילוב המעוות של תפוז ו 4.

HeineW

New member
*מתפאנגרלת* אומאגאד אלון עם אוזניי הארנב!! X3

*שומרת את כל התמונות שלו* *בונה חומה ומתחבאת מאחוריה כי הבריזה >:* והייתה לי גם שמלת רורי ממש חמודה להשוויץ בה ><

BomberBY

New member
גם כן מפגש משולב...

המפגש המשולב הזה(לא מרצון, מכפיה) היה אחד מהחסרונות הכי גדולים של המפגש, אני באתי בשביל להיות עם פורום קוספליי, לראות אנשים בקוספליי ואולי גם לצלם קצת, בסוף זה הפך למפגש של כל 4... נכון שחצי מ4 גם פעילים פה במידה כלשהי, אבל מה עם החצי השני שהיו? המפגש נפגע קשה מזה, ולדעתי חבל מאוד.

Serf SaN

New member
אמ.

קצת אין לי מושג על מה אתה מדבר. @@ הנוכחות של 4 לא ממש הרסה את המפגש לנו.. אולי פשוט לא הסתובבת איתנו כשעשינו שוטינגס בסביבה, או פשוט בגלל שרוב החבר'ה עם הקוספליי [ואני ביניהם XD] נעלמו לאיזה שעה וחצי כדי לצלם בגן הורדים? XD

BomberBY

New member
אני הרגשתי,

שרוב מי שנעלם, נעלם בגלל שהוא לא רצה להיות שם בגלל 4, ובצדק. זה וכי אלון חטף את עינב ונעלמו.

Serf SaN

New member
ממ

חבל שזה מה שבאמת קרה.. לא שמתי לב לזה כי לי 4 באמת לא הפריעו. :X

XannieChan

New member
אפשר להבין את זה

אבל ב4 הוצע להעביר תאריך למפגש ואף אחד לא הגיב ופה כבר נקבע התאריך, אם כבר מה שבאמת הרס? כל האנשים מסביב, הריחות של העשן והחום (אבל זה בלתי מנמע בישראל אה?)

innocence

New member
אבל זה לא היה צריך להיות "יחד".

לא שהיה לי כזה אכפת רוב המזן. באמת יש כאן אנשים שמשותפים ל2 המחנות, אבל כשעושים מעגל היכרות ואנשים שואלים "מה אכפת לי מה הקוספליי הבא שלך?!" (וכן, היה מישהו כזה) אז זה לא במקום! לי אכפת מה הקוספליי הבא שלו! ולי חשוב שכולם יכולו לדבר ושאף אחד לא יקטע אותם כשהם מדברים, כי זה מעליב וזה סתם מגעיל.

XannieChan

New member
זה בטח היה אביב

AKA הבחור שעינב אמרה לו להסתלק אפילו. ההתנהגות שלו באמת הציקה לי =\ רוב הזמן אנשים היו עסוקים בלנסות להשתיק אותו אבל זה לא באמת אפשרי.

innocence

New member
אני יודעת מי זה אביב.

אבל אני לא יודעת להגיד לך אם זה היה הוא שאמר את זה, פשוט כי לא זיהיתי את הקול, זה היה ברקע. אני לא אומרת שכל אנימה 4 גרועים והרסו את המפגש - ממש לא. אבל אופי המפגש יכול להיות שלא התאים ל2 הפורומים יחד.

Mahou

New member
...

1. אלונה זה ממש מעליב שאת מאשימה אותי סתם זה ממש לא הייתי אני וגם לא הייתי אומר דבר כזה 2. אני אפילו ציינתי קוספלי שקמתי כן היה חשוב לי להראות חלק מהעניין 3. אולי דיברתי קצת והצקתי לעינב עם ה היהיהייהיה אז זה קטע שלי ושל אבי (לפחות ככה אני חושב, עד עכשיו עינב קיבלה את זה בסדר לא יודע למה היא ממש התעצבנה הפעם בכל מקרה זה לא היה בכוונה.) 4. להבא אל תאשימי אותי סתם.. זה לא יפה אלונה חשבתי שאנחנו חברים. חברים לא מאשימים בלי הוכחות.

XannieChan

New member
אני רק אגיב לגבי דבר אחד

לא הייתי צריכה לזרוק שמות לאוויר. היה מדובר בהשערה היות ואין לי מושג מי אמר את זה.

innocence

New member
מסכימה.

אם כי חבל שפורום קוספליי אולו לא בא איתנו לצילומים, כי היה ממש כיף.

למעלה