תוכניתו של אלירז פנינה מצדפה שנפתחה.

בטלביזיה משתמשים בטלפרונטר

וברדיו בדרך כלל עם בלוק כתיבה. אני יוצא מהנחה שבאולם הזה אין מיכשור..אלא הכל ידני.אבל בכל מקרה..צריך ורצוי ללמוד את הטקסט בעל פה.

leer57

New member
לפני 5 שנים נכון אתה צודק אבל היום הטלפרונטר

הוא מכשיר זמין וזול להשכיר, וכמעט אין אירוע המכבד את עצמו שלא משתמש בזה, הסיבה העיקרית היא הדקצייה הלקוייה אצל רוב המנחים, בשימוש בטלפרונטר ההמלצה היא לא ללמוד בעל פה, בגלל קצב, תעצום את העיניים בחדשות ותשמע באיזה קצב איטי הם נקראים, זה הקצב המומלץ להנחייה, יום טוב

webguy

New member
מאקו מדריכה אותה ..בוודאי ..

היא גם צריכה להשתשפף ..אין לה עדיין מספיק בטחון עצמי בתחום ... ביום ראשון נראה אותה בערוץ 24 .... מה שתופיע יותר כך תצבור נסיון ובטחון -עצמי .. שמעתי את אלירז עצמו מודה להפקה של האח על העזרה שלהם .. אין ספק לא רק שהיא יפה ..יש לה נוכחות בשטח ... בכל מקרה שיהיה לה בהצלחה .... היא מקסימה ..!!

leer57

New member
שומבלע זה נכון שאיילה הולכת להיות הפרזנטורית

של פייר כרמל ???

somboI

New member
חחח,אומרים שהטופ של הקריירה שלה בL0s -Angeles

שלנו ובתרגום קרית מלאכי...

leer57

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

מדהים אותי כמה עלוב אתה יוצא...

ואל רק אתה...כלומר, תכל'ס, אין לכם טיפה של "תחמושת" כנגד אלירז ובכל זאת מסע ההכפשות על כלום נמשך. להיות מלצר זו לא בושה, זו גדולה להיות מסוגל לפרנס את עצמך גם במקצוע כ"כ קשה פיזית ואין בזה שומדבר מגמד כמו שאתה מנסה כל כך בנואשות להראות. להיות בן 27. זה אמור להיות בושה כלשהי? להפסיד כסף בבורסה? קורה לכל כך הרבה אנשים. ממתי זה אמור לגמד או להמעיט מערכו של אדם? האם אלה באמת הדברים על פיהם נשפטים אנשים בעולמכם הדל והריקני והנפוח? עולמם של איילה וסער ומעריצים בודדים וכל כך כל כך עצובים? כמה עצוב ואמלל זה שאלה חלקים בחברה הישראלית , כמה נמוך צריכה פיסת החברה הזו לרדת בשביל להיות מסוגלת לחשוב את עצמה "איכותית", אבל להיות עיוורת לגמרי לכל מה שהוא הגון וישר ויאה ומכובד. אין לי ספק שאתה מיחצ"ן של איילה ואני חשה מבוכה גדולה ואפילו בושה שאלה הערכים עליהם אתה מיחצן אותה , כל המערכת סביבכם קלוקלת ושבורה כי אין לכם עולם ערכים מלבד מה שהוא חיצוני. הפסדתם את המשחק, הגיבורה שלכם נחשפה בקלונה העמוק - הכסף שאתה מרויח מליחצן אותה באמת שווה את אובדן כל עולם הערכים שלך. או שמעולם לא היה שם? עצוב לי עליך ועל משפחתך.

תראה שומבלע, עד היום השתדלתי להתייחס אליך

בכבוד. כל עוד ראיתי שהודעותיך מסתכמות בעיקר בדברי תמיכה במועמדיך... אך כעת כשאתה משמיץ, כנראה שאאלץ לוותר על הסגנון המכובד שהתייחסתי אליך בו עד עכשיו. והעובדה שאחרים משמיצים, לא יכולה להצדיק את התנהגותך בשום פנים ואופן!

reiter5

New member
שומבלע תגיד ? המחלה שלך כואבת אתה נישמע

סובל קשות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחטיפש

WEBGUY... מחצית מהסטודנטים בארץ מתפרנסים...

ומשלמים שכ"ל מעבודה במלצרות.... {החצי השני עובדים כמאבטחים...
} זו לא בושה - זו מציאות החיים של רוב הצעירים במדינה.. אלא עבודות של משמרות ולכן הן מתאימות לסטודנטים - שגם אחרי השירות המלא בצה"ל הם ממשיכים להיאבק בשכ"ד ובשכ"ל דרקוניים כדי לצוף מעל המים.... והמעסיקים מנצלים את מצוקתם ומשלמים שכר מינימום...
הגיע הזמן שתתחבר למה שקורה במדינה שלך
... כי לפי איך שאתה כותב - לא ברור לי איפה אתה חי...

webguy

New member
אנו מגיב לביקורת נגד איילה ..

ומשווה לאן שהיא הגיעה .... אז היא כבר גמרה ללמוד .. ומפתחת קריירה בתחום שהיא למדה ....ואילו אלירז בן 27 ורק בתחלית הדרך שלו ... אין לי דבר נגד אלירז .. אבל השנאה באה מאוהדי אלירז אז אני מראה שאלירז לא אלוהים וגם הוא לא הסגן שלו ...
זהו ..

זהר77

New member
ועוד "תואר" במכללה למינהל בראשל"צ....

במקצוע שאינו מקצוע אלא העברת זמן...

למעלה