תוכניתו של אלירז פנינה מצדפה שנפתחה.

תגיד לי איפה אתה חי???

גיל 27 זה גיל שרוב האנשים עוד לא הגיעו אליו לכלום. איזה תואר יש לאיילה שאתה כל כך מתלהב?? ומה שווה תואר ראשון היום ועוד במה???? התגובות שלך מעידות רק על החשיבה הצרה שלך. יש בני 27 שסיימו את התואר, ויש בני 29 שרק מתחילים אותו. זו באמת סיבה לשפוט מישהו? לך תדע מה עבר אדם בדרך. אני נאלצתי לעשות שנה הפסקה בתואר מכיוון שלא נותר לי כסף והייתי חייבת לעבוד ולחסוך, ואסיים את התואר שלי בגיל 27 וחצי - ומי אתה שתשפוט אותי על זה?? מעבר לזה ממתי להיות מלצר זו בושה??? יש בני 40 + שממלצרים כי אין להם ברירה. אבל בעולם האוטופי שלך כולם בעלי מקצועות חופשיים, יפים, עשירים, משכילים ומושלמים. איפה אתה חי, בבוורלי הילס? פחחח

webguy

New member
כמה פעמים אני צריך לחזור ..

את בעצמך אומרת שאיילה לא עשתה עד היום כלום .... אז הנה אני משווה אותה לאלירז אז אלירז לא עשה כלום על הכלום של איילה ..!!
אין לי דבר נגד אלירז בחור ממוצע לא מבריק משהו ..לא יוצא דופן ..שיהיה בריא ..אבל לעשות אותו עלוי זה כבר מוגזם ..אם היה עלוי היה היום כבר רוכב על הסוס ולא צריך לזכות באח כדי להתרומם ..!! שיצליח אלירז .. אני בספק אם ישרוד במדיה מעבר לשנה אחת ...אבל אולי אטעה ..

WEBGUY... דווקא משום שאני מאוד קרובה לתחום...

אני יכולה לספר לך שהגיל הממוצע של הסטודנטים בארץ נע בין 25 ל- 30... זה חלק מהמציאות שלנו... הם משרתים בצבא עד גיל 21-22, עובדים אח"כ כשנה כדי לממן את הטיול שלאחר השיחרור.. ונוסעים לעוד חצי שנה- שנה... עשה חשבון - כשהם חוזרים הם כבר בני 23-24... עוד שנה פסיכומטרי והשלמת בגרויות... והנה הם בני 25... זה בערך הגיל בו רובם מתחילים ללמוד... ולכן בגיל 27 הם בעיצומם של הלימודים - בדיוק כמו אלירז.. {אגב, גם סער סיפר שסיים את התואר שלו בגיל 30...
} וחוץ מזה, עם כל הכבוד, ויש קצת, התואר של איילה הוא כולה תואר ראשון בתקשורת ממכללה - לא מאוניברסיטה... זה בסדר.. אבל לא משהו לנפנף בו... תואר נחמד - אך לא בדיוק של איינשטיינים... באוניברסיטאות הוא מופיע, בד"כ, כחטיבה בלבד... כמו שאמרת - תתחבר חזרה למציאות... כי עושה רושם שאיבדת אותה קצת...

בוודאי שלו אחיות שלי אייכותיות לא פרחות

הרי אלירז אמר שהוא אוהב פרחות, זה מה שחסר שאחיות שלי היו נשואות לכלומניקים, אויי ואבויי, איזה בושה,

עפריטה

New member
אתה אשכרה מסכן הא !ממש משווע לצומי...........

יאללה קח ,עלי מסכנון עלוב.

תותי 40

New member
מסכימה איתך king after party- התוכנית מצוינת

אלירז מגיש מקסים, יש בו המון חום אנושי שממיס את כל מי שיושב מולו, הוא מקרין חמימות ומתיקות ויוצא ממנו המון קסם. גם אני צופה לו המשך מעולה. אני אחרי כל תוכנית שלו הולכת לישון עם חיוך בלב - משהו בי ממיס אותי ומחמם לי את הלב. אולי זה הרגשנות שלו שעוברת מן המסך ומגיעה ללבבות הצופים. יש לי הרגשה ש-15 דקות התהילה שלו לא יחלפו כל כך מהר. יכול להיות שייקחו אותו לסרטים, לסדרות טלוויזיה, לקמפיינים של פרסום. פשוט - קשה לעמוד מול הקסם שלו. בהצלחה אלירזון!!! את הכי גיזי שיש!!!

כמה שטויות על הבוקר!!

זה שאת ראית פופוליטיקה ממש לא משקף את דעת הרוב!! תיווכחי בעצמך אם כאן את בדעת הרוב או במיעוט... וחוץ מזה, הרייטינג של התכנית לבנתיים גבוה מאוד ביחס לתכנית בערוץ 24...!

למעלה