תובנות ראשוניות

uma cuica

New member
מזל שיש את הפורום

בועה קטנה ונחמדה

בחוץ העולם לא בדיוק מפרגן (בלשון המעטה שזה גם לשון המעטה להגדיר את זה כ'חוסר פרגון') ומתייחס למשלחת כמו להפסד של בית'ר...אבל זה תוצאה של חוסר תרבות ספורט ואהבת ניצחון בלבד.

BentzWatchJudo

New member
לא אמרתי שיעל ארד לא פירגנה לפעמים בשידור

אמרתי שהפרשנות שלה חד מימדית: "מנצח מי שרוצה יותר" ומי "שעובר דרך קירות".
היא בהחלט לא היתה נגד הישראלים וקיוותה שכולם ינצחו (בסוף הקרב של אליס היתה לה טעות גסה בגלל זה ועל זה אכן אין לי טענות) לא טענתי אחרת אבל על האוסטרית והקוראנית שאליס הכי חששה מהן היא אמרה שאליס צריכה להתמודד איתן בלי בעיה (תוך התעלמות בגלל חוסר נתונים או חוסר ידע מהמצ' אפ שבעייתי לאליס, כמובן לא משהו מכוון).
הביקורת שלי היא בעיקר על הטור שהיא כתבה יום למחרת ההופעה של אליס בידיעות אחרונות בלי להזכיר את הפציעה ותוך קביעה ש"אליס לא נחושה מספיק" ותוך זלזול בהישגים קודמים של אליס (כאילו המדליה האולימפית היא חזות הכל).

לסיום אבקש ממי שקורא ועדיין לא שם לב לשים לב שהיוזר מזמרצודקים2 ואני די מסוכסכים והבחור פשוט מביע דעה מכיוון שאני הבעתי דעה אחרת ולא מתייחס ענייינית לכתוב. תתייחסו למה שהוא כותב (בפרט בשרשור הזה) בהקשר הזה.

aaa123

Member
אני לא מסכים איתך

זאת לא חוכמה גדולה להלחם פצועה ולהחמיר את הפציעה רק בשביל סיכוי קלוש לנצח.

אני לא יודע אם זה המצב אבל יכול להיות גם שהגישה הזאת היא בדיוק הגישה שהובילה לפציעה, ואילו אליס שלזינגר היתה נכנעת לאוסטרית מוקדם יותר(בשלב שהיא יכלה להעריך שהסיכוי שלה לנצח את האוסטרית מאוד קטנים כי היא כנראה לא יכולה להתחמק מבריח) היא לא היתה נפצעת ובהמשך זוכה בארד.

BentzWatchJudo

New member
אליס נפצעה בבריח לסלובנית

היא בהחלט ניסתה להיכנע מהר יותר ואם היתה מצליחה יש סיכוי שהפציעה היתה פחות חמורה אבל בגלל שהבריח היה יותר מסובך ופחות שגרתי מבמקרה של אריק זאבי ואולי גם בגלל שאליס היתה על סף להעמד ולהתחמק מהמצב הבעייתי לקח לה זמן להיכנע (לתופף) למרות שראו שהיא מחפשת את התיפוף.

BentzWatchJudo

New member
כתבת מה שכתבת בגלל שזאת דעה שלי

זה ברור שאתה תתנגד למה שכתבתי בגלל שזאת דעה שלי ולא משנה בכלל מה כתבתי.
כמו שקודם בשרשור פתאום היה לך דחוף לדחוף את ולריה לשרשור בשם התעמולה הזולה ולמרות שאין לה שום קשר לשרשור הזה.

אני אכתוב לטובת הקוראים שעדיין לא שמו לב:
היוזר מזמר הצודקים2 (שכותב גם תחת היוזרים פר..1 ו- פר..11) ואני מסוכסכים זמן רב. לכן היוזר רואה צורך להתנגד כמעט לכל דעה שאני מביע על גבי הפורום. תתייחסו בהקשר זה למה שהוא כותב ושימו לב לחוסר העניינות שבפוסטים שלו, כמעט תמיד הוא גורר את השרשור והתשובות שלו לתעמולה זולה שלא קשורה כלל לנושא השרשור תוך חוכמה על חלשים (לדוגמא דחיפת המתעמלת ולריה לשרשור הזה שכמובן היה מנותק לגמרי מנושא השרשור)

JonJon9

New member
ועוד תובנה:

אנחנו, הציבור שאוהד את הספורט האולימפי, יכול וצריך להיות יותר מעורב במה שנעשה כאן.
יש לי חבר, שגם הוא אוהד ספורט אולימפי, שהחליט להרים את הכפפה והקים השבוע קבוצה לשיפור מצבו של הספורט ההישגי בארץ. אין לו רקע מקצועי בספורט, אלא הוא עושה זאת מתוך אהבה לספורט נטו. אין לו כרגע תוכנית מגבושת לגבי מה שצריך לעשות, אבל הוא עובד על גיבוש תוכנית כזו בזמן הקרוב- מתוך מטרה רצינית וכנה לשפר את המצב הקיים. מאחר ויש כאן כותבים רבים- חלקם הגדול בעלי רקע נרחב בספורט- אני מציע לכולם להצטרף לקבוצה (כמו שאני עשיתי) ולתרום למהלך הזה, שבסופו של דבר הוא בנפשנו.
אתם מזומנים כמובן להפיץ את הקבוצה בכל מקום רלוונטי ולצרף עוד חברים.

cscan

New member
את מה שהוא אמר בתוכנית היום

הוא אמר כבר מלא פעמים, והוא צודק. סיגנון הדיבור שלו פשוט, לא פעם, בוטה מדי, וזה מרחיק ממנו אנשים.

uma cuica

New member
אני הרבה פעמים לא יכול לשמוע אותו

אבל היום הוא צודק
למרות ההיתממות שלו בנושא הניפוח התקשורתי והקטילה המאסיבית אחכ....עניין עגום שספורטאים לצערי משלמים עליו ביוקר

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא; שמעתי אותו מדבר לעניין לא מעט

ואני לא מצופי ערוץ 5, ועדיין יצא לי.

guinnart

New member
רעיון להצעת חוק

דמי רישום לכל מועדון ספורט מוכר לאדם ו\או לילדיו עד גיל 18 יהיו הוצאה מוכרת לצורך מס (כלומר - מס הכנסה יחייב אותנו על פחות).
עצמאים ידווחו על כך בדיווחים שלהם.
שכירים יביאו את הקבלות למחלקות משאבי האנוש.
מועדון ספורט מוכר = רשום באיגודי הספורט המוכרים ועובדים בו בעלי הסמכה פורמלית ומוכרת לאימון.

הרציונל:
1. תמריץ להצטרפות לפעילות ספורט לאדם ולילדיו. זו הטבה בראש ובראשונה ל"צרכנים" ולא לבעלי מועדונים.
2. יגדיל את מספר המשתתפים במסגרות ספורטיביות. אני משער שיגדיל אפילו בהרבה.
3. כתוצאה מ- 2: יגדיל את הכנסותיהם של מועדוני הספורט וייתן פרנסה רבה יותר למאמנים.
4. יגדיל את מספר העוסקים בספורט מתוך האוכלוסיה, ולבסוף גם ירחיב את בסיס הפירמידה הספורטיבית (במאמר ב"דה מרקר" או "כלכליסט" הראו שאחוז הספורטאים הרשומים מכלל האוכ' בישראל הוא מהנמוכים בעולם המערבי).

למעלה