תגובת ההנהלה

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo45.gif יפה אמרת

הזוי לחלוטין מה שהולך פה
ואם לא תבוא לבקר אותי בקרוב, אני אחשוב שגם אתה מתחזה

varui

New member
מיצתרף לכמה דברים של לני

אבל בהודעה הזאות אני לא רוצה לתקוף אף אחד ומי אכן יפגע שזה לא כוונה שלי 1. לפני כמה חודשיים מנהלי הפורום החלטו למנות את אורית מגבעתי לצבע אדום והיו פה כמה קולות שהיא לא זכאית מיכבן שהיא לא מספיקה בפורום ואפילו אמרו שאני אולי אהייה בצבע אדם אבל אני לא רצתי להיות בצבע אדום ואני לא רוצה אף פעם להיות בצבע אדום כי אני חושב אם באנדם הוא רוצה להיות פה ולעזור הוא יכול לעשות בלי מעמד שלו כלומר בלי צבע אדום או מנהלי הפוורום 2. אבל דבר אחד הוא מאוד עצבן אותי נכון אני לא אוכל להיות בצבע אדום מיכבן עברית שלי היא לא תקינה מספיקה ואני לא יכול לכיתוב ברור ואני מסכים איתם אבל אני לא מבין למה לשים מישהי סתם כך מישהי חדשה בפורום וישיר בצבע אדום היא אפילו לא היית חצי שנה פה והיא לא מכירה פה מחברי הפורום 3. אבל אני רוצה לתת למנהלי הפורום לפני שאתם עושים משהו כזה תחשבו לפני שאתם עושים אותם כדי למנוע פה את פדיחות שלכם שאהייה בהצלחה לכולם

Bongulim

New member
מילא אם היא היתה עוזרת

אבל היא נתנה פעמים רבות תשובות שגויות לשאלות בפורום...

omer87

New member
בניגוד לרוח צה"ל

חברה פועלת על פי הנורמות המתגבשות בה ויחסי הגומלין בין חבריה. לפיכך? יש הרבה מקום להבנה הדדית. המשך גלישה מהנה...

תגובת חוי ../images/Emo11.gif

בלי קשר למנהלים פה ובלי קשר להיכרות האישית של יניב עם אורית, הסיפור הזה פשוט מצחיק. זהו.

Krishi

New member
אולמרט? זה אתה? ../images/Emo6.gif

יומיים אני לא פה וזהו? all hell brakes loose?

mass

New member
ממש נשמע כמו אוי אוי אוי...

חמודה, לנהל פורום זה לבוא להכנס אליו פעם בשנה ולמחוק הודעות, זה להמשיל מפקד לחיילים שתפקידו לחלק עונשים. ביום שתבינו שלנהל פורום זה יותר מזה, ודורש גם אכפתיות מלבד עבודה שחורה, אז ורק אז תלכו על דרך המלך. (וכן אתם יכולים ללמוד קצת מפורום מתגייסים, שלמרות שיש שם מנהל בן 24, הוא יותר מעורב מכם) בברכת, הלוואי שחברה שלי לא מזייפת במיטה, מאס

A N I g M A

New member
אתם מתכוונים להשקיע,

כמו שלפעמים אנחנו מנסים ואז אף אחד לא שם לב, או לא משתתף? אוקיי, סבבה. אני לא יודעת אם שמת לב, אבל כן יש פורומים אחרים בניהולינו, ולי אישית היו עוד הרבה פורומים בעבר, ואני יודעת מה זה לנהל פורום ואיך להשקיע בו. קודם כל שיהיה כאן סדר, שיהיה רצון, ושנסתדר בנינו. אח"כ ניגע בדברים האחרים.

מצטערת

אבל אני לא מכירה פורום שבו המנהלים לא מגיבים/משתתפים בדיונים... אמירות של "הכל נעשה מאחורי הקלעים" כבר לא תופסות.. זה לא פורום שיש בו כאוס מטורף ושצריך לשרשר דברים מכאן ועד הודעה חדשה. רוב הגולשים פה קבועים-ולא זכורות לי בעיות קשיים או עוול כלשהו שנגרם לכם. שיהיה כאן סדר? את זו שאמורה לדאוג שהוא יהיה....הוא לא יהיה מעצמו [רק אני לא מבינה איך מתבטא ה"אי סדר" פה?]. הפורום הזה מתנהל באופן תקין, אין פה יותר מדיי גולשים שמקללים או עוברים על החוקים..ואין מה לשחק פה בשוטרים. ולצערי אני רואה מנהל מגיב לאיזה שרשור פעם בשבוע אוליי....שוב-אני לא מצפה שתהיו פה 24/7...אבל אתם לא פה בכלל...[ככה אני מתרשמת לפחות] אז אוליי אם תראו יותר נוכחות אז נדע "להסתדר בינינו".

A N I g M A

New member
את לא נמצאת פה בשלושה ימים האחרונים?

לזה אני קוראת סדר, וגם לשרשור הזה. אי סדר לא מבחינה של שרשורים. ואני באמת מצטערת, וכמו שאמרתי ללני פעם, אין לי תמיד מה להגיד. אני לא מומחית בענייני צבא, אבל אם אני יודעת משהו אני כן מנסה לעזור. זה פורום שרוב ההודעות בו הן שאלות, ולא דיונים, וכשיש דיון ויש לי מה לומר, אני אומרת. זה שאני מנהלת לא אומר שאני חייבת להגיב לכל דבר. נכון, אני צריכה להפגין נוכחות, וכן, לפעמים זה מתבטא בעבודה מאחורי הקלעים, תרצו או לא.

atypique

New member
אם אין לך ידע משמעותי וזיקה לפורום,

למה את מנהלת אותו? למה שלא תעזבי ותנהלי את נשים שלא רוצות ילדים, לדוגמא?

TheBeast

New member
לסיון יש את ההתמחות שלה ואת היכולות שלה.

כל אחד תורם לפורום הזה בדרכו הוא ולפי תפקידו הצבאי. יש את אלו שיש להם יותר ידע ויש את אלו שיש להם פחות. בסופו של יום- היא מגיבה לדברים בהם היא יכולה להיות מעורבת שלא יצריכו הנפצה מאסיבית של תשובה רק לצורך תגובה. ולא עלה מדבריה שאין לה זיקה לפורום...

למעלה